2020 - 2022 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 214-51-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 6704 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111099 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1392 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
трансферттер түсімі – 109680 мың теңге;
2) шығындар – 111099 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30016 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27880 мың теңге;
2) шығындар – 30016 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең..
Ескерту. 2 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31270 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1051 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30219 мың теңге;
2) шығындар – 31270 мың теңге;

О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 декабря 2019 года № 214-51-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2020 года № 6704.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 111099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1392 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109680 тысяч тенге;
2) затраты – 111099 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2031 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27880 тысяч тенге;
2) затраты – 30016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1051 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 30219 тысяч тенге;
2) затраты – 31270 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 3 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23747 мың теңге;
2) шығындар – 25206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 4 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 366667 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 193 мың теңге;
трансферттер түсімі – 338838 мың теңге;
2) шығындар – 372482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5815 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5815 мың теңге.
Ескерту. 5 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39676 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1058 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38618 мың теңге;
2) шығындар – 39676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 6 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге
поступления трансфертов – 23747 тысяч тенге;
2) затраты – 25206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 366667 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 193 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 338838 тысяч тенге;
2) затраты –372482 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5815 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1058 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38618 тысяч тенге;
2) затраты – 39676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

11. 2020 – 2022 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29500 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 212 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 974 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28314 мың теңге;
2) шығындар – 29500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 11 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38107 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 258 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37849 мың теңге;
2) шығындар – 38107 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 12 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 263-60-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2020 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 480928 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 22871 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 22532 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 21876 мың теңге;
Голубовка ауылы – 18667 мың теңге;
Ертіс ауылы – 217666 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 17035 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 20818 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 65148 мың теңге;
Майқоныр ауылы – 15084 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 22414 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 21429 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 15388 мың теңге.
14. Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2021 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 528602 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 18493 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 20602 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 19042 мың теңге;
Голубовка ауылы – 17162 мың теңге;
Ертіс ауылы – 288493 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 14319 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 18666 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 63522 мың теңге;
Майқоныр ауылы – 15226 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 18767 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 19556 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 14754 мың теңге.

11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 212 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 974 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28314 тысяч тенге;
2) затраты – 29500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37849 тысяч тенге;
2) затраты – 38107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14.12.2020 № 263-60-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в общей сумме 480928 тысяч тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 22871 тысяча тенге;
Амангельдинский сельский округ – 22532 тысячи тенге;
Байзаковский сельский округ – 21876 тысяч тенге;
село Голубовка – 18667 тысяч тенге;
село Иртышск – 217666 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 17035 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 20818 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 65148 тысяч тенге;
село Майконыр – 15084 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ – 22414 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 21429 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 15388 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в общей сумме 528602 тысяч тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 18493 тысяча тенге;
Амангельдинский сельский округ – 20602 тысячи тенге;
Байзаковский сельский округ – 19042 тысяч тенге;
село Голубовка – 17162 тысяч тенге;
село Иртышск – 288493 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 14319 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 18666 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 63522 тысяч тенге;
село Майконыр – 15226 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ – 18767 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 19556 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 14754 тысяч тенге.

16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

16. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорт, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

17. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
18. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының сессия төрағасы И. Айтимбетова
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 214-51-6 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ағашорын ауылдық округінің
бюджеті (өзгерістермен)

17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иртышского
районного маслихата И. Айтимбетова
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
решению Иртышского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 214-51-6
Бюджет Агашорынского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)