Ертіс ауданы Голубовка ауылының аймағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің 2019 жылғы 7 қазандағы № 1-19-1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 6568 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 1-19-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің 03.12.2019 № 1-19-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, 2019 жылғы 14 тамыздағы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының №1 ұсынысы негізінде, Голубовка ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Голубовка ауылының аймағында ірі қара мал арасында инфекциалық ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Ж. Каламов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ертіс аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Е. Каримжанов
2019 жылғы "2" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Голубовка Иртышского района
Решение акима села Голубовка Иртышского района Павлодарской области от 7 октября 2019 года № 1-19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 октября 2019 года № 6568. Утратило силу решением акима села Голубовка Иртышского района Павлодарской области от 3 декабря 2019 года № 1-19-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима села Голубовка Иртышского района Павлодарской области от 03.12.2019 № 1-19-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 августа 2019 года за №1, аким села Голубовка РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Голубовка Иртышского района в связи с выявлением заболевания инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким села Ж. Каламов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Иртышская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Е. Каримжанов
"2" октября 2019 года