Ертіс ауданы Аманкелді ауылының Мира көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Аманкелді ауылы әкімінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 1-03/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 6262 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының Аманкелді ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ертіс ауданы Аманкелді ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Аманкелді ауылының "Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Д. Алкенов

О переименовании улицы Мира села Амангельды Иртышского района
Решение акима села Амангельды Иртышского района Павлодарской области от 28 февраля 2019 года № 1-03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 марта 2019 года № 6262
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Амангельды Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года, аким села Амангельды Иртышского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік" в селе Амангельды Иртышского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Д. Алкенов