Ертіс ауданы Ертіс ауылының Заготскот көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 1-03-14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 6583 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Занының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының Ертіс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ертіс ауданы Ертіс ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Ертіс ауылының "Заготскот" көшесі "Кеңдала" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылы әкімі К. Бельгубаев

О переименовании улицы Заготскот села Иртышск Иртышского района
Решение акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 25 октября 2019 года № 1-03-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2019 года № 6583
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Иртышск Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года, аким села Иртышск Иртышского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Заготскот" на улицу "Кеңдала" в селе Иртышск Иртышского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села К. Бельгубаев