2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 142/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 6350 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях района Тереңкөл на 2019 год
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 мая 2019 года № 142/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2019 года № 6350. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан осы қаулының қосымшасына сәйкес квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімінің орынбасары Р. Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "6" мамырдағы
№ 142/2 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Бас бостандығынан айыру босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Максим-Горький орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" мемлекеттік мекемесі
78
1
1
2
Качир ауданы әкімдігінің "Бастау" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
63
1
1
3
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тереңкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
260
1
3
4
"Ивановское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
58
1
1
5
"Песчан жөндеу-механикалық зауыты" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
102
1
1
6
"Агро-Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
1
1

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях района Тереңкөл на 2019 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тереңкөл Ибраеву Р. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от "6" мая 2019 года № 142/2
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы, в организациях района Тереңкөл на 2019 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Государственное учреждение "Максимо-Горьковское учреждение по охране лесов и животного мира"
78
1
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Бастау" акимата Качирского района
63
1
1
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница района Тереңкөл" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
260
1
3
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ивановское"
58
1
1
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Песчанский ремонтно-механический завод"
102
1
1
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агро-Даму"
50
1
1