115
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
115
13
9
Басқалар
253 952
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
64 700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12 009
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 366
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 325
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
144 086
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 086
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34 414
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 414
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 752
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
10 752
14
Борышқа қызмет көрсету
44
1
Борышқа қызмет көрсету
44
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
44
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
44
15
Трансферттер
469 404
1
Трансферттер
469 404
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
469 404
006
Нысаналы.пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған)
425
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
148 738
038
Субвенциялар
284 231
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
36 010
3. Таза бюджеттік кредиттеу
3 940
Бюджеттік кредиттер
37 875
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37 875
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 875

115
006
Поддержка предпринимательской деятельности
115
9
Прочие
253 952
452
Отдел финансов района (города областного значения)
64 700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12 009
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
49 366
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 325
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
144 086
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
144 086
464
Отдел образования района (города областного значения)
34 414
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
34 414
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 752
079
Развитие социальной и инжинерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
10 752
14
Обслуживание долга
44
1
Обслуживание долга
44
452
Отдел финансов района (города областного значения)
44
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
44
15
Трансферты
469 404
1
Трансферты
469 404
452
Отдел финансов района (города областного значения)
469 404
006
Возврат.неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
425
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
148 738
038
Субвенции
284 231
051
Трансферты органам местного самоуправления
36 010
3. Чистое бюджетное кредитование
3 940
Бюджетные кредиты
37 875
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37 875
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 875

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговое ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлысского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендерддің санитариясын қамтамасыз ету
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2019 жылғы "15"
шілдедегі № 3/47 шешіміне
3-қосымша
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 24
желтоқсандағы № 2/38 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттер сомаларын үлестіру
(өзгерістермен)
Р/с №
Ауылдық округтердің атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
1
Байқоныс ауылдық округі

008
Освещение улиц населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима Федоровского сельского округа
Приложение 3
к решению маслихата
района Тереңкөл
от "15" июля 2019 года № 3/47
Приложение 6
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 24 декабря 2018 года № 2/38
Распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2019 год
(с изменениями)
№ п/п
Наименование сельских округов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
1
Байконысский сельский округ