Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 1/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6628 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6212 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"118 355" сандары "127 376" сандарымен ауыстырылсын;
"112 186" сандары "121 207" сандарымен ауыстырылсын;
2).тармақшада "119 612" сандары "128 633" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"395 962" сандары "582 088" сандарымен ауыстырылсын;
"347 306" сандары "533 432" сандарымен ауыстырылсын;
2).тармақшада "401.493" сандары "587.619" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"53 610" сандары "45 444" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"49 926 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге", оның ішінде:
Песчан 17 115 мың теңге;
Тереңкөл 32 811 мың теңге;
келесі мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"3 325 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекеленген санаттарының жалақысын көтеруге, оның ішінде:
Песчан 1 606 мың теңге;
Тереңкөл 1 719 мың теңге;
келесі мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
176 725 мың теңге - "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдары бойынша іс-шараларды іске асыруға";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Тереңкөл от 28 декабря 2018 года № 1/40 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 22 ноября 2019 года № 1/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2019 года № 6628. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 28 декабря 2018 года № 1/40 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6212, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "118 355" заменить цифрами "127 376";
цифры "112 186" заменить цифрами "121 207";
в подпункте 2) цифры "119 612" заменить цифрами "128 633";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "395 962" заменить цифрами "582 088";
цифры "347 306" заменить цифрами "533 432";
в подпункте 2) цифры "401 493" заменить цифрами "587 619";
в пункте 4:
цифры "53 610" заменить цифрами "45 444";
третий абзац изложить в следующей редакции:
"49 926 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", в том числе:
Песчанский 17 115 тысяч тенге;
Теренкольский 32 811 тысяч тенге;
дополнить четвертым абзацем следующего содержания:
"3 325 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих, в том числе:
Песчанский 1 606 тысяч тенге;
Теренкольский 1 719 тысяч тенге;
дополнить пятым абзацем следующего содержания:
176 725 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.