Аққулы ауданының ұйымдарында 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1-03/68 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6326 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 2024 жылғы 16 тамыздығы № 01-21/562 хатымен)
Ескерту. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 16.08.2024 № 01-21/562 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях района Аққулы на 2019 год
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 29 апреля 2019 года № 1-03/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 мая 2019 года № 6326. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16 августа 2024 года № 01-21/562)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16.08.2024 № 01-21/562).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аққулы ауданының ұйымдарында 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары А. Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғабаев
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "29" сәуірдегі
№ 1-03/68 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданының ұйымдарында 2019 жылға арналған бас
бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны, адам
1.
Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Аққу-Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
31
3%
1
2.
Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданы ветеринария бөлімінің "Аққулы ауданының ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
44
2%
1

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях района Аққулы на 2019 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от "29" апреля
2019 года № 1-03/68
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы в организациях района Аққулы на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, человек
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акку - Сервис", отдела жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Аққулы, акимата района Аққулы
31
3%
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба района Аққулы" отдела ветеринарии района Аққулы, акимата района Аққулы
44
2%
1