Аққулы ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 тамыздағы № 1-03/195 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6520 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в районе Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 22 августа 2019 года № 1-03/195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 августа 2019 года № 6520
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аққулы ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары А. Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балгабаев
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" тамыздағы
№ 1-03/195 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны,теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының Аққулы ауылдық округі әкімі аппаратының "Айналайын" сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в районе Аққулы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от "22" августа
2019 года № 1-03/195
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы на 2019 год в районе Аққулы
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Айналайын" аппарата акима сельского округа Аққулы района Аққулы, акимата района Аққулы