Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 1/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 6538 болып тіркелді
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 1/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 6538 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6200 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6374999" деген сандар "7119263" деген сандармен ауыстырылсын;
"10619" деген сандар "11719" деген сандармен ауыстырылсын;
"1010" деген сандар "1750" деген сандармен ауыстырылсын;
"5827276" деген сандар "6569700" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6402752" деген сандар "7147016" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақ:
екінші абзацтағы "13984" деген сандар "23176" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге - 1627 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 5 сентября 2019 года № 1/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2019 года № 6538
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/40 "О Майском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6200, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6374999" заменить цифрами "7119263";
цифры "10619" заменить цифрами "11719";
цифры "1010" заменить цифрами "1750";
цифры "5827276" заменить цифрами "6569700";
в подпункте 2) цифры "6402752" заменить цифрами "7147016";
пункт 5:
в абзаце втором цифры "13984" заменить цифрами "23176";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих - 1627 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.