Павлодар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 53/241 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 6348 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Павлодар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Павлодар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығының мөлшерлемелері арттырылсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "Салық салу және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мақсаттары үшін Павлодар ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін және ауылдық елді мекендер жерлерін жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемаларын) бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4295 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) № 41/317 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім, 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 4
мамырдағы № 53/241 шешіміне
1-қосымша
Павлодар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілер:
Павлодар аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 4
мамырдағы № 53/241 шешіміне
2-қосымша
Павлодар ауданының жер салығының мөлшерлемелерін арттыру пайызы

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Павлодарского района
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 4 мая 2019 года № 53/241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2019 года № 6348.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Павлодарского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Павлодарского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 41/317 "Об утверждении проекта (схем) зонирования земель сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов Павлодарского района для целей налогообложения и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4295, опубликованное 11 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского районного маслихата по вопросам бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 мая 2019 года № 53/241
Проект (схема) зонирования земель Павлодарского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 мая 2019 года № 53/241
Процент повышения ставок земельного налога Павлодарского района

Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 2-қосымша өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Жердің орналасу аймақтары
Арттыру пайызы
Григорьевка ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ефремовка ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Заңғар ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Заря ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Кеңес ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Кемеңгер ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Луганск ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Мичурин ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ольгинка ауылы
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Рождественка ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Чернорецк ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Черноярка ауылдық округі
1
+50%
2
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шақат ауылдық округі
1
+50%
3 алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.04.2021 № 3/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Заголовок - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Зоны расположения земель
Процент повышения
Григорьевский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Ефремовский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Зангарский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Заринский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Кенесский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
сельский округ Кемеңгер
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Луганский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Мичуринский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
село Ольгинка
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Рождественский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Чернорецкий сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Черноярский сельский округ
1
+50%
2
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Шакатский сельский округ
1
+50%
3 исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
исключен решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.04.2021 № 3/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)