Павлодар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 128/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 мамырда № 6362 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қараудың негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. О. Сағандықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев
Павлодар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "6" мамырдағы
№ 128/5 қаулысына
қосымша
Павлодар ауданы бойынша жайылымдардың геоботаникалық
зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Павлодарскому району
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 6 мая 2019 года № 128/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2019 года № 6362
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Павлодарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н. О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от "6" мая 2019 года № 128/5
Схема пастбищеоборотов по Павлодарскому району
на основании геоботанического обследования пастбищ