2019 жылға арналған Шарбақты ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 125/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 6308 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 05 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Шарбақты ауданының ұйымдарына бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. А. Неғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Әбеуов
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "16" сәуірдегі
№ 125/3 қаулысына
қосымша
Шарбақты ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға арналған
жұмыс орнындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны
1
"Шығыс Жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64
1%
1

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Щербактинскому району на 2019 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16 апреля 2019 года № 125/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2019 года № 6308. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 05 июля 2014 года, подпунктом 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Щербактинского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Негманову Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Абеуов
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района от "16"
апреля 2019 года № 125/3
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест
лишения свободы по Щербактинскому району на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шыгыс Жолдары"
64
1%
1