Шарбақты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы "Үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 273/15 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 159/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 6356 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлау маңындағы жария іс-шараларды өткізу үшін үй-жайларды анықтау мақсатында, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы "Үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйекте "Маралды" және "Трибуна" аудандық газеттерінде жарияланған) № 273/15 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Әбеуов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шарбақты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы Ю. Масальская
2019 жылғы "8" мамыр
Шарбақты ауданы әкімінің
2019 жылғы "8" мамырдағы
№ 159/4 қаулысына
1-қосымша
Үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындары
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіт материалдарын орналастыру орындары
Стендтер саны (қалқандар, тумбалар)
1
Александровка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
2
Алексеевка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
3
Жаңа-Ауыл ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
4
Галкино ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
5
Татьяновка ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанында
1 стенд
6
Назаровка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
7
Богодаровка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
8
Малиновка ауылы
"Шарбақты ауданы әкімдігінің, Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімі аппаратының Малиновка ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
1 стенд
9
Сахновка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
10
Жылы-Бұлақ ауылы
Клуб ғимаратының жанында
1 стенд
11
Красиловка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
12
Заборовка ауылы
"Шарбақты ауданының Заборовка негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
13
Сосновка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
14
Сынтас ауылы
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімі аппаратының Сынтас ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимаратының жанында
1 стенд
15
Орловка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
16
Көлбұлақ ауылы
"Шарбақты ауданының Алға жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
17
Хмельницкий ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
18
Маралды ауылы
"Шарбақты ауданының Маралды бастауыш жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
19
Шарбақты ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Щербактинского района от 11 августа 2014 года № 273/15 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 8 мая 2019 года № 159/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 мая 2019 года № 6356
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения публичных предвыборных мероприятий, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Щербактинского района от 11 августа 2014 года № 273/15 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4002, опубликованное от 18 сентября 2014 года в районных газетах "Маралды" и "Трибуна") следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Абеуов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Щербактинской районной
территориальной избирательной комиссии Ю. Масальская
"8" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "8" мая 2019 года № 159/4
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных материалов
Количество стендов (щитов, тумб)
1
село Александровка
Около здания Дома культуры
1 стенд
2
село Алексеевка
Около здания Дома культуры
1 стенд
3
село Жана-Аул
Около здания Дома культуры
1 стенд
4
село Галкино
Около здания Дома культуры
1 стенд
5
село Татьяновка
Около здания медицинского пункта
1 стенд
6
село Назаровка
Около здания Дома культуры
1 стенд
7
село Богодаровка
Около здания Дома культуры
1 стенд
8
село Малиновка
Около здания коммунального государственного казенного предприятия "Малиновский сельский клуб аппарата акима Шарбактинского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
1 стенд
9
село Сахновка
Около здания Дома культуры
1 стенд
10
село Жылы-Булак
Около здания клуба
1 стенд
11
село Красиловка
Около здания Дома культуры
1 стенд
12
село Заборовка
Около здания коммунального государственного учреждения "Заборовская основная общеобразовательная школа Щербактинского района"
1 стенд
13
село Сосновка
Около здания Дома культуры
1 стенд
14
село Сынтас
Около здания коммунального государственного казенного предприятия "Сынтасовский сельский дом культуры аппарата акима Шарбактинского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
1 стенд
15
село Орловка
Около здания Дома культуры
1 стенд
16
село Кольбулак
Около здания коммунального государственного учреждения "Алгинская начальная общеобразовательная школа Щербактинского района"
1 стенд
17
село Хмельницкое
Около здания Дома культуры
1 стенд
18
село Маралды
Около здания коммунального государственного учреждения "Маралдинская начальная общеобразовательная школа Щербактинского района"
1 стенд
19
село Шарбакты

"Шарбақты ауданының № 3 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында "Шарбақты ауданының гимназия сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында "Шарбақты аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында "Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында "Шарбақты ауданының № 2 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5 стенд
20
Садық-Ащы ауылы
Садық-Ащы орман шаруашылығы ғимаратының жанында
1 стенд
21
Шалдай ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
22
Шошқалы ауылы
Шошқалы орман шаруашылығы ғимаратының жанында
1 стенд
23
Чигириновка ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
24
Есілбай ауылы
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
1 стенд
25
Ботабас ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанында
1 стенд
26
Арбиген ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының жанында
1 стенд
Шарбақты ауданы әкімінің
2019 жылғы "8" мамырдағы
№ 159/4 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар
Р/с№
Ауылдық округ атауы
Елді мекеннің атауы
Кездесулерді өткізу орындары
1
Александровка
Александровка ауылы
Мәдениет үйі, Жеңіс көшесі, 31
Жаңа-Ауыл ауылы
Мәдениет үйі, 1 май көшесі
Алексеевка ауылы
Мәдениет үйі, 1 май көшесі, 51
2
Галкино
Галкино ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 67
Арбиген ауылы
Мәдениет үйі, Абай көшесі, 80
Чигириновка ауылы
Мәдениет үйі, Тын көшесі, 32
3
Жылы-Бұлақ
Жылы-Бұлақ ауылы
Ауылдық клубы, Боратбаев көшесі,18
Сахновка ауылы
Мәдениет үйі, Школьная көшесі, 5
Хмельницкий ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 15
4
Орловка
Орловка ауылы
Мәдениетүйі, 1 май, 38
5
Сосновка
Сосновка ауылы
Мәдениет үйі, Молодежная көшесі, 20
Красиловка ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 68
6
Шалдай
Шалдай ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 37
7
Шарбақты
Шарбақты ауылы
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Тәуелсіздік көшесі, 26
Сынтас ауылы
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімі аппаратының Сынтас ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ленин көшесі, 25
Малиновка ауылы
"Шарбақты ауданы әкімдігінің, Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімі аппаратының Малиновка ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мира көшесі, 7
Богодаровка ауылы
Мәдениет үйі, Центральная көшесі, 27
Назаровка ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 6а

Около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3 Щербактинского района" Около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа с гимназическими классами Щербактинского района" Около здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Щербактинская районная больница" Около здания государственного казенного коммунального предприятия "Центр народного творчества отдела культуры и развития языков, Щербактинского района, акимата Щербактинского района" Около здания коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 2 Щербактинского района"
5 стендов
20
село Садык-Ащи
Около здания Садык-Ащинского лесничества
1 стенд
21
село Шалдай
Около здания Дома культуры
1 стенд
22
село Чушкалы
Около здания Чушкалинского лесничества
1 стенд
23
село Чигириновка
Около здания Дома культуры
1 стенд
24
село Есильбай
Около здания коммунального государственного учреждения "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
1 стенд
25
село Ботабас
Около здания медицинского пункта
1 стенд
26
село Арбигень
Около здания Дома культуры
1 стенд
Приложение 2
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "8" мая 2019 года № 159/4
Помещения для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места проведения встреч
1
Александровский
село Александровка
Дом культуры, улица Женис, 31
село Жана-Аул
Дом культуры, улица 1 мая
село Алексеевка
Дом культуры, улица 1 мая, 51
2
Галкинский
село Галкино
Дом культуры, улица Ленина, 67
село Арбигень
Дом культуры, улица Абая, 80
село Чигириновка
Дом культуры, улица Тың, 32
3
Жылы-Булакский
село Жылы-Булак
Сельский клуб, улица Боратбаева, 18
село Сахновка
Дом культуры, улица Школьная, 5
село Хмельницкое
Дом культуры, улица Ленина, 15
4
Орловский
село Орловка
Дом культуры, улица 1 Мая, 38
5
Сосновский
село Сосновка
Дом культуры, улица Молодежная, 20
село Красиловка
Дом культуры, улица Ленина, 68
6
Шалдайский
село Шалдай
Дом культуры, улица Ленина, 37
7
Шарбактинский
село Шарбакты
Государственное казенное коммунальное предприятие "Центр народного творчества отдела культуры и развития языков, Щербактинского района, акимата Щербактинского района", улицаТәуелсіздік, 26
село Сынтас
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сынтасовский сельский дом культуры аппарата акима Шарбактинского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района", улица Ленина, 25
село Малиновка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Малиновский сельский клуб аппарата акима Шарбактинского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района", улица Мира, 7
село Богодаровка
Дом культуры, улица Центральная, 27
село Назаровка
Дом культуры, улица Ленина, 6а