Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 2/298 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 1557 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1/79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 20.03.2020 № 1/79 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1429 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 13 мая 2019 года № 2/298. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 мая 2019 года № 1557. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20 марта 2020 года N 1/79
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.03.2010 № 1/79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2020 года).
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1429, опубликованное 7 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению городской мобильности города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Аукенова.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
КЕЛІСІЛДІ:
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XLVI сессиясының төрайымы
Қ. Сәрсенбай
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 2/298 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 4/492 қаулысына қосымша
Алматы қаласы жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері
Алматы қаласы жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдаудың келесі тарифтері белгіленсін:
№ р/с Маршрут нөмірі Маршрут атауы 1 жолаушыға арналған тариф
1
1

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
СОГЛАСОВАНО:
Председатель внеочередной
XLVI-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Сарсенбай
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 13 мая 2019 года № 2/298
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 29 ноября 2017 года № 4/492
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы
Установить следующие тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы:
№ п/п Номер маршрута Наименование маршрута Тариф на 1 пассажира
1
1