2019-2023 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 2/426 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 шілдеде № 1570 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес 2019-2023 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 2/426 қаулысына
1-қосымша
2019-2023 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
2019 - 2023 жылдарға Бір жылда бір оқушыны оқытуға кететін орташа шығын бағасы (теңге)
Барлық оқушылар
соның ішінде

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 годы
Постановление акимата города Алматы от 28 июня 2019 года № 2/426. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 июля 2019 года № 1570
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", руководствуясь приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 28 июня 2019 года № 2/426
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим
и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 годы
Наименование
учебного заведения
Код и название
специальностей
на 2019-2023 годы Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося в год (тенге)
всего
учащихся
в том числе

9 сынып базасында (оқу тілі) 11 сынып базасында (оқу тілі)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алматы қаласы Білім басқармасы
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
0510000 - Іс жүргізу және мұрағаттану
0511000 - Туризм (салалар бойынша)
1219000 - Нан, макарон және кондитер өндірісі
1225000 - Ет және ет өнімдерінің өндірісі
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
25

на базе 9 классов (язык обучения) на базе 11 классов (язык обучения)
Администратор бюджетной программы – Управление образования города Алматы
1
Коммунальное государственное казенное предприятие
"Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы
0507000 - Организация обслуживания гостиничных хозяйств
0508000 - Организация питания
0510000 - Делопроизводство и архивоведение
0511000 - Туризм (по отраслям)
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1225000 - Производство мяса и мясных продуктов
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
25

250
100 (қазақша)
100 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
17
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік
политехникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер (қолдану салалары бойынша)
1013000 - Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнеркәсіптегі автоматика
1308000 - Автоматтандырылған байланыс жүйесін пайдалану
0518000 - Есеп және аудит

250
100 (казахский)
100 (русский)
25 (казахский)
25 (русский)
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1306000 - Радиоэлектроника и связь (по видам)
1305000 - Информационные системы (по областям применения)
1013000 - Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности
1308000 - Эксплуатация автоматизированных систем связи
0518000 - Учет и аудит