Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 06-01/05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 1602 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуіріндегі № 06-01/03 "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1544 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 45-46 (5709) және "Вечерний Алматы" газетінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 44-45 (13520-13521) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә. Жадаевқа жүктелсін.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі С. Макежанов
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 06-01/05 шешіміне
қосымша
Алматы қаласының Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 03.07.2024 № 02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 23.08.2024 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 08.04.2025 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң олданысқа енгізіледі) шешімі шешімдерімен.
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 43, “Сымбат” дизайн және технология академиясы” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Гоголь көшесі: 75, 75/1 үйлер; Қонаев көшесі: 43, 45, 49/68 үйлер; Мақатаев көшесі: 56/39 үй; Назарбаев даңғылы: 46, 48/69, 76 үйлер; Төлебаев көшесі: 35, 37, 39, 49/1 үйлер.
№ 358 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы
Решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 декабря 2019 года № 1602.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Медеускому району города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 апреля 2019 года № 1544, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 16 апреля 2019 года № 45-46 (5709) и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года № 44-45 (13520-13521).
3. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района А. Жадаева.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района города Алматы С. Макежанов
Приложение к решению
акима Медеуского района
города Алматы
от 24 декабря 2019 года
№ 06-01/05
Избирательные участки по Медеускому району города Алматы
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Медеуского района города Алматы от 03.07.2024 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Медеуского района города Алматы от 23.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования)).
Избирательный участок № 357
Центр: город Алматы, улица Кунаева, 43, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Академия дизайна и технологии “Сымбат”.
Границы избирательного участка: улица Гоголя, дома: 75, 75/1; улица Кунаева, дома: 43, 45, 49/68; улица Макатаева, дома: 56/39; проспект Назарбаева, дома: 46, 48/69, 76; улица Тулебаева, дома: 35, 37, 39, 49/1.
Избирательный участок № 358

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102, Алматы қаласы білім басқармасының “Мәншүк Мәметова атындағы № 28 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әйтеке би көшесі: 50/43, 53/88 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 117/107 үй; Гоголь көшесі: 42/66 үй; Қазыбек би көшесі: 40/85 үй; Қонаев көшесі: 83А, 83 үйлер; Назарбаев даңғылы: 80/50, 112, 116 үйлер; Төле би көшесі: 45/91, 49/104, 50/54, 54 үйлер; Төлебаев көшесі: 53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114 үйлер.
№ 359 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 19 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:7/30, 16 үйлер; Алимжанов көшесі: 32, 48 үйлер; Уәлиханов көшесі: 46, 48/37, 54 үйлер; Гоголь көшесі: 15, 47, 49 үйлер; Достық даңғылы : 7, 10 үйлер; Жібек жолы даңғылы: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60 үйлер; Зенков көшесі: 5, 14, 15/41 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 17, 21, 25 үйлер; Қонаев көшесі: 58/58, 62 үйлер; Мақатаев көшесі: 46, 52 үйлер; Пушкин көшесі: 40, 41 үйлер.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 19 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 8 үй; Әлімжанов көшесі: 3, 11А, 13, 14, 15 үйлер; Барибаев көшесі: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23 үйлер; Гоголь көшесі: 13 үй; Жібек жолы даңғылы:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16 үйлер; Мақатаев көшесі: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2 үйлер.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 63, Алматы қаласы Мәдениет басқармасының “Мемлекеттік қуыршақ театры” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45 үйлер; Әйтеке би көшесі: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1 үйлер; Барибаев көшесі: 31, 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 31, 31А, 81 үйлер; Гоголь көшесі: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28 үйлер; Зенков көшесі: 20, 22 үйлер; Қазыбек би көшесі: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 26, 38 үйлер.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54, “Республикалық жоғары медициналық колледж” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 102, здание коммунального государственного учреждение “Школа-лицей № 28 имени Маншук Маметовой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айтеке би, дома:50/43, 53/88; улица Богенбай батыра, дома: 117/107; улица Гоголя, дома: 42/66; улица Казыбек би, дома: 40/85; улица Кунаева, дома: 83А, 83; проспект Назарбаева, дома: 80/50, 112, 116; улица Толе би, дома:45/91, 49/104, 50/54, 54; улица Тулебаева, дома:53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114.
Избирательный участок № 359
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 19” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:7/30, 16; улица Алимжанова, дома 32, 48; улица Валиханова, дома: 46, 48/37, 54; улица Гоголя, дома: 15, 47, 49; проспект Достык, дома:7, 10; проспект Жибек жолы, дома: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60; улица Зенкова, дома: 5, 14, 15/41; улица Гафу Каирбекова, дома: 17, 21, 25; улица Кунаева, дома: 58/58, 62; улица Макатаева, дома: 46, 52; улица Пушкина, дома:40, 41.
Избирательный участок № 360
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 19” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 8; улица Алимжанова, дома:3, 11А, 13, 14, 15; улица Барибаева, дома: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18; улица Бузурбаева, дома: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23; улица Гоголя, дома: 13; проспект Жибек жолы, дома:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33; улица Гафу Каирбекова, дома: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16; улица Макатаева, дома: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2.
Избирательный участок № 361
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 63, здание коммунального государственноого казенного предприятия “Государственный театр кукол” управления культуры города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45; улица Айтеке би, дома: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1; улица Барибаева, дома: 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50; улица Бузурбаева, дома: 31, 31А, 81; улица Гоголя, дома: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28; улица Зенкова, дома: 20, 22; улица Казыбек би, дома: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41; улица Гафу Каирбекова, дома: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15; улица Калдаякова, дома: 26, 38.
Избирательный участок № 362
Центр: город Алматы, улица Калдаякова, 54, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Республиканский высший медицинский колледж”.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:49, 57/15 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29 үйлер; Достық даңғылы: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46 үйлер; Зенков көшесі: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 59 үй; Қалдаяқов көшесі: 41 үй; Төле би көшесі: 8/61, 10/62, 12, 17, 20 үйлер; Шевченко көшесі: 6/75 үй.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30, “Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 89, 101/79, 103, 105 үйлер; Уәлиханов көшесі: 61/32, 67/33, 70 үйлер; Достық даңғылы: 11, 17, 19, 21 үйлер; Қазыбек би көшесі: 26/41, 30, 32, 34, 43 үйлер; Қонаев көшесі: 78/35, 78, 82 үйлер; Пушкин көшесі: 50, 75 үйлер; Төле би көшесі: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58, Алматы қаласы білім басқармасының “Александр Пушкин атындағы № 4 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алтайская көшесі: 1А, 3, 4, 5, 6, 8 үй; Грузинская көшесі: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16 үй; Есенберлин көшесі: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65 корпус 1, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73 корпус 1, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85 корпус 1, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 1 корпус, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147А, 147, 155, 159 корпус 1, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173 үй; Казанская көшесі: 71, 83, 85 үй; Коперник көшесі: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126 үй; Краснодонская көшесі: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18 үй; Кутузов көшесі: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113 үй; Рязанская көшесі: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6 үй; Средняя көшесі: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18 үй; Томская көшесі: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21 үй; Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23 үй; Учительская көшесі: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16 үй; Шақшақ Жәнібек көшесі: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54 үй.
№ 365 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:49, 57/15; улица Богенбай батыра, дома: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29; проспект Достык, дома: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46; улица Зенкова, дома: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59; улица Кабанбай батыра, дома: 59; улица Калдаякова, дома: 41; улица Толе би, дома: 8/61, 10/62, 12, 17, 20; улица Шевченко, дома: 6/75.
Избирательный участок № 363
Центр: город Алматы, улица Казыбек би, 30, здание некоммерческого акционерного общества “Казахский национальный педагогический университет имени Абая”.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 89, 101/79, 103, 105; улица Валиханова, дома: 61/32, 67/33, 70; проспект Достык, дома: 11, 17, 19, 21; улица Казыбек би, дома: 26/41, 30, 32, 34, 43; улица Кунаева, дома: 78/35, 78, 82; улица Пушкина, дома: 50, 75; улица Толе би, дома: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
Избирательный участок № 364
Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 4 имени Александра Пушкина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алтайская, дом: 1А, 3, 4, 5, 6, 8; улица Грузинская, дома: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16; улица Есенберлина, дома: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73 корпус 1, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85 корпус 1, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 корпус 1, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147А, 147, 155, 159 корпус 1, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173; улица Казанская, дома: 71, 83, 85; улица Коперника, дома: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126; улица Краснодонская, дома: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18; улица Кутузова, дома: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113; улица Рязанская, дома: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6; улица Средняя, дома: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18; улица Томская, дома: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21; улица Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23; улица Учительская, дома: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16; улица Шакшак Жанибек, дома: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54.
Избирательный участок № 365

Орталығы: Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32, “Медеу ауданының “№ 6 кітапхана” орталықтандырылған кітапхана жүйесі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Айгөлек көшесі: 4, 5, 6, 7, 8/81 үй; Апорт көшесі: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40 үй; Базарбаев көшесі: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83 үй; Башкирская көшесі: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үй; Глубокая көшесі: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А үй; Есенберлин көшесі: 148, 150, 156 үй; Казанская көшесі: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119 үй; Құмай көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үй; Либкнехт көшесі: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19 үй; Малая көшесі: 18/5, 20, 22, 25 1 корпус, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39 үй; Орынбор көшесі: 19/32 үй; Орманов көшесі: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 82, 83, 84А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95А, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103А, 103В, 104, 105А, 105Б, 105, 106А, 106, 107А, 107, 108А, 108, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169А, 171, 175 үй; Полевая көшесі: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үй; Разъездная көшесі: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21 үй; Рязанская көшесі: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29 үй; Саратов көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82 үй; Средняя көшесі:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А үй; Татарская көшесі: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 33, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51 үй; Уфимская көшесі: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22 үй; Хоружей көшесі: 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 66/17, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96 үй; Шақшақ Жәнібек көшесі: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49 үй; Широкая көшесі: 1А/39, 2А, 4/37, 7, 8, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31 үй; Шухов көшесі: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 87А, 89, 91 үй.
№ 366 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татарская, 32, здание коммунального государственного учреждения “Централизованная библиотечная система “Библиотека № 6” Медеуского района”.
Границы изберательного участка: улица Айголек, дома: 4, 5, 6, 7, 8; улица Апорт, дома: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40; улица Базарбаева, дома: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83; улица Башкирская, дома: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; улица Глубокая, дома: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А; улица Есенберлина, дома: 148, 150, 156; улица Казанская, дома: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119; улица Кумай, дома:1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Либкнехта, дома: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19; улица Малая, дома: 18/5, 20, 22, 25 корпус 1, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39; улица Оренбургская, дома: 19/32; улица Орманова, дома: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 82, 83, 84А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95А, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103А, 103В, 104, 105А, 105Б, 105, 106А, 106, 107А, 107, 108А, 108, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169А, 171, 175; улица Полевая, дома: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Разъездная, дома: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21; улица Рязанская, дома: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29; улица Саратовская, дома: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82; улица Средняя, дома:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А; улица Татарская, дома: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51; улица Уфимская, дома: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22; улица Хоружей, дома: 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/17, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96; улица Шакшак Жанибек, дома: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49; улица Широкая, дома: 1А/39, 2А, 4/37, 7, 8, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31; улица Шухова, дома: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 87А, 89, 91.
Избирательный участок № 366

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 7 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алатау шағынауданы Айқап көшесі: 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22, 24 үй; Алатау шағынауданы Академическая көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40 үй; Алатау шағынауданы Ақбөбек көшесі: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үй; Алатау шағынауданы Альпинистов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84 үй; Алатау шағынауданы Бектау көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16 үй; Алатау шағынауданы Ерке Сылқым көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1 үй; Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 13, 13 корпус 14, 13 корпус 15, 13 корпус 16, 13 корпус 17, 13 корпус 18, 13 корпус 18/2, 13 корпус 19, 13 корпус 20, 13 корпус 20/1, 13 корпус 22 үй; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 11/1, 11/2, 11/3, 23/10, 25Б, 25, 26/4, 27/17, 27/19, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/31, 27/33, 27/39, 27/42, 27/43, 27/44, 27/48, 27/49, 27/53, 27/6, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а, 29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/37, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/59, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/71, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 53, 57, 63, 65, 71, 73, 73/1, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 141 үй; Алатау шағынауданы Интернациональная көшесі: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үй; Алатау шағынауданы Қайыпов көшесі: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66 үй; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үй; Алатау шағынауданы Мерей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19 үй; Алма бағбандық серіктестігі: 432 үй; Метро бағбандық серіктестігі: 10, 12, 48, 59 үй; Алатау шағынауданы Мичуринец бағбандық серіктестігі: 3, 13, 14, 16,30, 32, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 120, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249 үй; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 4/1, 14, 16, 19, 21, 30, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 112А, 140, 145, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 231, 232, 235, 237, 247, 250 үй; Надежда бағбандық серіктестігі: 6, 8, 9, 10 үй; Радуга бағбандық серіктестігі: 1В, 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 42, 44, 45, 46В, 46, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 89В, 92В, 93, 94Б, 94/1, 94, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 107, 108, 109, 114, 115, 116В, 116, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 169, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227, 226, 233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 286, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 344/1, 345, 346, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А, 397 үй.
№ 371 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 7” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айкап микрорайон Алатау, дома: 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22, 24; улица Академическая микрорайон Алатау, дома:1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40; улица Акбобек микрорайон Алатау, дома: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Альпинистов микрорайон Алатау, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84; улица Бектау микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16; улица Ерке Сылкым микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1; улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 13, 13 корпус 14, 13 корпус 15, 13 корпус 16, 13 корпус 17, 13 корпус 18, 13 корпус 18/2, 13 корпус 19, 13 корпус 20, 13 корпус 20/1, 13 корпус 22; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15А, 15В, 19/1, 19/2, 19/3, 23/10, 25А, 25Б, 25, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/7, 26/4, 27, 27/1, 27/10, 27/11, 27/17, 27/19, 27/2, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/3, 27/30, 27/31, 37/32, 27/33, 27/39, 27/4, 27/43, 27/44, 27/49, 27/5, 27/53, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а, 29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/59, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 57, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 121, 129, 129/1, 135, 141; улица Интернациональная микрорайон Алатау, дома: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кайыпова микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Мерей микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19; садоводческое товарищество Алма, дома: 380А, 396, 402, 406, 413, 425; садоводческое товарищество Метро, дома: 12, 48; садоводческое товарищество Мичуринец микрорайон Алатау, дома: 3, 14, 16, 30, 32, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 120, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 14, 16, 19, 21, 30, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 112А, 120, 140, 145, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 226, 231, 232, 235, 237, 247, 250; садоводческое товарищество Надежда, дома: 6, 8, 9, 10; садоводческое товарищество Радуга, дома: 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 42, 44, 45, 46В, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 92В, 93, 94Б, 94, 94/1, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 107, 108, 109, 114, 115, 116В, 116, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 169, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227,233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 286, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 345, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А.
Избирательный участок № 371

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 35 Гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Уәлиханов көшесі: 115А, 115, 115/1, 117, 121 үй; Достық даңғылы: 49/76, 53, 59 үй; Жамбыл көшесі: 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160 үй; Қабанбай батыр көшесі: 78/49, 86/96, 88, 94, 96/135 үй; Қонаев көшесі: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153 үй; Назарбаев даңғылы: 128/104, 130, 138/1, 148 үй; Пушкин көшесі: 78, 80, 84, 100/17 үй; Төлебаев көшесі: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170 үй; Шевченко көшесі: 15А, 37/161 үй.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86, Алматы қаласы білім басқармасының “Ыбырай Алтынсарин атындағы № 159 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 104, 106/81 үйлер;, Уәлиханов көшесі: 83, 84, 98, 107/38 үйлер; Достық даңғылы: 29, 29/2, 31, 33, 47 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79 үйлер; Қарасай батыр көшесі: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52 үйлер; Қонаев көшесі: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127 үйлер; Назарбаев даңғылы: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81 үйлер; Пушкин көшесі: 60, 62/32, 64/30, 74, 83 үйлер; Төлебаев көшесі: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142 үйлер.
№ 373 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138, Алматы қаласы білім басқармасының “Қаныш Сәтбаев атындағы № 56 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187 үйлер; Уәлиханов көшесі: 124, 128, 137А, 137 үйлер; Достық даңғылы: 69, 71, 85 үйлер; Қонаев көшесі: 158, 162, 163/32, 164 үйлер; Құрманғазы көшесі: 20, 31/171, 32, 33 үйлер; Назарбаев даңғылы: 152, 172 үйлер; Пушкин көшесі: 102, 116/15, 129 үйлер; Төлебаев көшесі: 171, 174, 175, 194 үйлер; Шевченко көшесі: 18, 28, 44А, 44/163 үйлер.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54, “Республикалық жоғары медициналық колледж” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бөгенбай батыр көшесі: 86/47, 88 үй; Достық даңғылы: 48А, 48, 50, 52/2, 58 үй; Зенков көшесі: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4 үй; Қабанбай батыр көшесі: 55, 66 үй; Қалдаяқов көшесі: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129 үй; Қарасай батыр көшесі: 5, 14, 18 үй; Құрманғазы көшесі: 1/96 үй; Шевченко көшесі: 5/92, 14/77 үй.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 29 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақбозат көшесі:1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8В, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23 үй; Сарсен Аманжолов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32 үй; Бегалин көшесі: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74 үй; Бөгенбай батыр көшесі: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72 үй; Бутаковская көшесі: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43 үй; Водная көшесі: 2/20, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31 үй; Жуковский тұйық көшесі: 3 үй; Жуковский көшесі: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13 үй; Зверев көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34 үй; Қабанбай батыр көшесі: 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1 үй; Қазақстан көшесі: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16 үй; Қалдаяқов көшесі: 76 үй; Қармысов көшесі: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 40/2, 42, 44, 46 үй; Қастеев көшесі: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44 үй; Киров тұйығы: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үй; Кошевой көшесі: 2, 3, 4А, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21 үй; Шевцова көшесі: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32 8 үй.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 29 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарсен Аманжолов көшесі: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58 үйлер; Байтасов көшесі: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18 үйлер; Бегалин көшесі: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14 үйлер; Бекхожин көшесі: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А корпус 1, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42 үйлер; Ватутин тұйығы: 2А, 6, 8, 10, 14, 16 үйлер; Ватутин көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24 үйлер; Воронихин көшесі: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Доватор көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54 үйлер; Жорғатай көшесі: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Зверев көшесі: 31А, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 54, 56 үйлер; Қазақстан көшесі: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34 үйлер; Қармысов көшесі: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/1, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2 үйлер; Қастеев көшесі: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108 үйлер; Қосалқа көшесі: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29 үйлер; Кошкунов көшесі: 1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26 үйлер; Құрманғалиев көшесі: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 12, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44 үйлер; Лазо көшесі: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18 үйлер; Перов көшесі: 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16 үйлер; Снайперский тұйығы:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14 үйлер; Черняховский көшесі: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124, Алматы қаласы білім басқармасының “Оқушылар сарайы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байтасов көшесі: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 19, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53 үйлер; Бегалин көшесі: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18 үйлер; Горновосточная көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34 үйлер; Горный тұйығы: 5, 5/1, 7, 11 үйлер; Дачный тұйығы: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34 үйлер; Державин көшесі: 1Б үй; Достық даңғылы: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162 үйлер; Инженерная көшесі: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26 үйлер; Коккинаки тұйығы: 2, 3, 5, 6, 7, 8 үйлер; Коккинаки көшесі: 6, 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51 корпус 1, 51 үйлер; Луганский көшесі: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Ньютон көшесі: 6А үй.
№ 378 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8, “Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 4, 8А, 8, 8-8Г үйлер; Достық даңғылы: 87А, 89А, 89Б, 89 үй; Самал-1 шағынауданы: 1; Назарбаев даңғылы: 174А, 176, 220/3 үйлер; Сәтбаев көшесі: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8Г/7, 8, 10Б, 10, 12 үй.
№ 379 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 59, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 35” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 115А, 115, 115/1, 117, 121; проспект Достык, дома: 49/76, 53, 59; улица Жамбыла, дома; 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160; улица Кабанбай батыра, дома: 78/49, 86/96, 88, 94, 96/135; улица Кунаева, дома: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153; проспект Назарбаева, дома: 128/104, 130, 138/1, 148; улица Пушкина, дома: 78, 80, 84, 100/17; улица Тулебаева, дома: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170; улица Шевченко, дома: 15А, 37/161.
Избирательный участок № 372
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 159 имени Ыбырай Алтынсарина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 104, 106/81;, улица Валиханова, дома: 83, 84, 98, 107/38; проспект Достык, дома: 29, 29/2, 31, 33, 47; улица Кабанбай батыра, дома: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79; улица Карасай батыра, дома: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52; улица Кунаева, дома: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127; проспект Назарбаева, дома: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81; улица Пушкина, дома: 60, 62/32, 64/30, 74, 83; улица Тулебаева, дома: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142.
Избирательный участок № 373
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 138, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 56 имени Каныша Сатпаева” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187; улица Валиханова, дома: 124, 128, 137А, 137; проспект Достык, дома: 69, 71, 85; улица Кунаева, дома: 158, 162, 163/32, 164; улица Курмангазы, дома: 20, 31/171, 32, 33; проспект Назарбаева, дома: 152, 172; улица Пушкина, дома: 102, 116/15, 129; улица Тулебаева, дома: 171, 174, 175, 194; улица Шевченко, дома: 18, 28, 44А, 44/163.
Избирательный участок № 374
Центр: город Алматы, улица Калдаякова, 54, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Республиканский высший медицинский колледж”.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 86/47, 88; проспект Достык, дома: 48А, 48, 50, 52/2, 58; улица Зенкова, дома: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4; улица Кабанбай батыра, дома: 55, 66; улица Калдаякова, дома: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129; улица Карасай батыра, дома: 5, 14, 18; улица Курмангазы, дома: 1/96; улица Шевченко, дома: 5/92, 14/77.
Избирательный участок № 375
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 29” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акбозат, дома: 1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8В, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23; улица Аманжолова Сарсена, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32; улица Бегалина, дома: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74; улица Богенбай батыра, дом: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72; улица Бутаковская, дома: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43; улица Водная, дома: 2/20, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31; переулок Жуковского, дома: 3; улица Жуковского, дома: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13; улица Зверева, дома: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34; улица Кабанбай Батыра, дома 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1; улица Казахстанская, дома: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16; улица Калдаякова, дома: 76; улица Кармысова, дома: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 4082, 42, 44, 46; улица Кастеева, дома: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44; переулок Кирова, дома: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Кошевого, дома: 2, 3, 4А, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21; улица Шевцовой, дома: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32.
Избирательный участок № 376
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 29” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжолова Сарсена, дома: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58; улица Байтасова, дома: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18; улица Бегалина, дома: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14; улица Бекхожина, дома: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А корпус1, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42; переулок Ватутина, дома:2А, 6, 8, 10, 14, 16; улица Ватутина, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24; улица Воронихина, дома: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17; улица Доватора, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54; улица Жоргатай, дома: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10; улица Зверева, дома: 31А, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67; улица Кабанбай батыра, дома: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 50/2, 54, 56; улица Казахстанская, дома: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34; улица Кармысова, дома: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/1, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2; улица Кастеева, дома: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108; улица Косалка, дома: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29; улица Кошкунова, дома:1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26; улица Курмангалиева, дома: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 12, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44; улица Лазо, дома: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18; улица Перова, дома; 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16; переулок Снайперский, дома:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14; улица Черняховского, дома: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 377
Центр: город Алматы, проспект Достык, 124, здание государственного коммунального казенного предприятия “Дворец школьников” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Байтасова, дом: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 19, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53; улица Бегалина, дома: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18; улица Горновосточная, дома: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34; переулок Горный, дома; 5, 7, 11; переулок Дачный, дома: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34; улица Державина, дома: 1Б; проспект Достык, дома: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162; улица Инженерная, дома: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26; переулок Коккинаки, дома: 2, 3, 5, 6, 7, 8; улица Коккинаки, дома: 6, 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51; улица Луганского, дома: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67; улица Ньютона, дома: 6А.
Избирательный участок № 378
Центр: город Алматы, проспект Абая, 8, здание некоммерческого акционерного общества “Казахский национальный аграрный исследовательский университет”.
Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 4, 8А, 8, 8-8Г; проспект Достык, дома: 87А; Проспект Назарбаева, дома: 174А, 176, 220/3; улица Сатпаева, дома: 8Г/7.
Избирательный участок № 379

Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 89/1, 89/2 үйлер; Самал-1 шағынауданы: 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9/2, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 2Б, 88А, 89, 90 үйлер.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының “Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көктөбе шағынауданы Басбатыр көшесі: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46 үй; Водная көшесі: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57 үй; Көктөбе шағынауданы Городская көшесі: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31 үй; Көктөбе шағынауданы Городская тұйық көшесі: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23 үй; Көктөбе шағынауданы Диваев көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28 үй; Көктөбе шағынауданы Домбыра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48 үй; Казречка көшесі: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79 үй; Көктөбе шағынауданы Максимов көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73 үй; Көктөбе шағынауданы Маңғыстау көшесі:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9 үй; Көктөбе шағынауданы Радлов көшесі: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72 корпус 1, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142 үй; Көктөбе шағынауданы Сахариев көшесі: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120 үй; Топорков көшесі: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үй; Трофимов көшесі: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46 үй; Көктөбе шағынауданы Хмелев көшесі: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68 үй; Көктөбе шағынауданы Шымбулақ көшесі: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25 үй; Яблочная көшесі: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17 үй.
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 91А, 91Б, 91, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41үйлер.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Самал-2 шағынауданы Каскад гараж кооперативі: 4 үй; Достық даңғылы: 91/1; Самал-2 шағынауданы: 2, 2А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 104, 105А, 105 үй; Назарбаев даңғылы: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240 үй.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Достык, дома: 89А, 89Б, 89, 89/1, 89/2; микрорайон Самал-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96; микрорайон Самал-2, дома: 2Б, 88А,89, 90; улица Сатпаева, дома: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8, 10Б, 10, 12.
Избирательный участок № 380
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Басбатыр микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46; улица Водная, дома: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57; улица Городская микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31; переулок Городская микрорайон Көктөбе, дома: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23; улица Диваева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28; улица Домбыра микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48; улица Казречка, дома: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 67, 73, 75, 77, 79; улица Максимова микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73; улица Мангистауская микрорайон Көктөбе, дома:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9; улица Радлова микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142; улица Сахариева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120; улица Топоркова, дома: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Трофимова микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46; улица Хмелева микрорайон Көктөбе, дома: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68; улица Чимбулакская микрорайон Көктөбе, дома: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25; улица Яблочная, дома: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17.
Избирательный участок № 381
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: гаражный кооператив Каскад микрорайон Самал-2, дома: 4;, проспект Достык, дома: 91А, 91Б, 91, 91/1, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99; микрорайон Самал-2, дома: 2А, 2, 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91.
Избирательный участок № 382
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекарасы: Самал-1 шағынауданы: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105 үй; Самал-2 шағынауданы: 105А үй; Назарбаев даңғылы: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240 үй.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А, Алматы қаласы білім басқармасының “Дмитрий Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әл-Фараби даңғылы: 1А, 1Б үй; Армянская көшесі: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14 үй; Батурин көшесі: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16 үй; Бегалин көшесі: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224 үй; Береговая көшесі: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10 үй; Горновосточная көшесі: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үй; Горный тұйық көшесі: 3А, 3, 4, 5/1, 6 корпус 1, 6, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59 үй; Достық даңғылы: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250 үй; Елебеков көшесі: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56 үй; Каменистая көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үй; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/13, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69 үй; Коккинаки көшесі: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21 үй; Луганский көшесі: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149 үй; Ньютон көшесі:1/1, 7А, 7, 9А, 9 үй; Ж.Омарова көшесі: 8 үй; Рубинштейн көшесі: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44 үй; Сырмақ көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44 үй; Тәттімбет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28 үй; Ужгородская көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11 үй; Фонвизин көшесі: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6 үй.
№ 384 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: микрорайон Самал-1, дома: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105; микрорайон Самал-2, дома: 105А; проспект Назарбаева, дома: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240.
Избирательный участок № 383
Центр: город Алматы, проспект Достык, 226А, здание коммунального государственного учреждения “Школа–гимназия № 30 имени Дмитрия Снегина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома: 1А, 1Б; улица Армянская, дома: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14; улица Батурина, дома: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16; улица Бегалина, дома: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224; улица Береговая, дома: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10; улица Горновосточная, дома: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25; переулок Горный, дома: 3А, 3, 4, 5/1, 6, 6 корпус 1, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59; проспект Достык, дома: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250; улица Елебекова, дома: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56; улица Каменистая, дома: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Керей-Жанибек хандар, дома: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69; улица Коккинаки, дома: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21; улица Луганского, дома: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149; улица Ньютона, дома:1/1, 7А, 7, 9А, 9; улица Омаровой Ж,, дома: 8;, улица Рубинштейна, дома: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44; улица Сырмак, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44; улица Таттимбета, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28; улица Ужгородская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; улица Фонвизина, дома: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6.
Избирательный участок № 384

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 163 мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жиенқұлова көшесі: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102 үй; Кирпичнозаводская-11 көшесі: 8, 20, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үй; Кирпичнозаводская-9 көшесі: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54 үй; Қисанов көшесі: 2, 19 үй; Самал-2 шағынауданы: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58 үй; Самал-3 шағынауданы: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 20/2, 25 үй; Назарбаев даңғылы: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313Б, 313 үй; Панфилов көшесі: 216, 233, 237, 239, 240А, 241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286 үй; Тайманов көшесі: 190, 192, 194 үй; Қажымұқан көшесі: 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А корпус 1, 97А, 97 үй.
№ 385 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 105, “К Management” жауапкершілігі шектеулі серіктестігі “Премьер Алатау” қонақ үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Байжанов көшесі: 107, 107/5 үй; Достық даңғылы: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6 үй; Самал-3 шағынауданы: 3, 4, 21, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49 үй; Назарбаев даңғылы: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278 үй; Қажымұқан көшесі: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 37/11, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62 үй.
№ 386 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 289, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 163” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 3, 5, 7; проспект Аль-Фараби, дома: 34; улица Вихрева, дома: 7, 10, 14, 25, 27; улица Желтоксан, дома: 261; улица Жиенкуловой, дома: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102; улица Кирпичнозаводская 11-ая, дома: 8, 20, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Кирпичнозаводская 9-ая, дома: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54; улица Кисанова, дома: 2, 19; микрорайон Самал-2, дома: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58; микрорайон Самал-3, дома: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 25; проспект Назарбаева, дома: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313Б, 313; улица Панфилова, дома: 216, 233, 237, 239, 240А,241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286; улица Тайманова, дома: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 190, 192, 194; улица Хаджи- Мукана, дома: 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А, 97, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома; 4; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 5, 61, 63, 65, 71, 75, 77, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109/18, 111/19, 123, 125, 131/94.
Избирательный участок № 385
Центр: город Алматы, проспект Достык, 105, здание товарищества с ограниченной ответственностью “К Management” гостиница “Премьер Алатау”.
Границы избирательного участка: улица Байжанова, дома: 107, 107/5; проспект Достык, дома: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6; микрорайон Самал-3, дома: 3, 4, 21, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49; проспект Назарбаева, дома: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278; улица Хаджи Мукана, дома: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 37/11, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62.
Избирательный участок № 386

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41, “Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі” мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі “Қазақстан Республикасының фтизиопульмонология Ұлттық ғылыми орталығы” шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
“№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10, “Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125, “Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы” акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 36, Алматы қаласы Медеу ауданы Комьюнити орталығының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қонаев көшесі: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25 үйлер; Назарбаев даңғылы: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44 үйлер; Райымбек даңғылы: 100 үй; Токмакская көшесі: 27, 29/34 үйлер; Төлебаев көшесі: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61 үйлер.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 52 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уәлиханов көшесі: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68 үйлер; Жүргенов көшесі:2 үй; Қонаев көшесі: 30/16, 32 үйлер; Мақатаев көшесі: 53, 58 үйлер; Мәметова көшесі: 12/21 үйлер; Пушкин көшесі: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35 үйлер.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 52 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Арыкова көшесі: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35 үй; Әшімбаев көшесі: 14, 15 корпус 1, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1 үй; Уәлиханов көшесі: 9, 13, 20 үй; Есенов көшесі: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1 үй; Жангелдин көшесі: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56 үй; Жетісу көшесі: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1 үй; Қонаев көшесі: 4, 20, 22/13 үй; Маметовой көшесі: 1А үй; Мұхамеджанов көшесі: 8, 9, 10, 10 корпус 1, 14А, 16, 18, 21А, 30 үй; Нүсіпбеков көшесі: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51 үй; Потанин көшесі: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21 үй; Пушкин көшесі: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12 үй; Райымбек даңғылы: 68-70/53, 82/90 үй; Токмакская көшесі: 4, 6 үй; Латиф Хамиди көшесі: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47 үй; Янушкевич көшесі: 18/16, 22, 24 үй.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10, “Білім беру мекемесі колледж “Перспектива” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әшімбаев көшесі: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24 үй; Баишев көшесі: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2 үй; Есенов көшесі: 3, 9, 13/4, 15/3 үй; Жангелдин көшесі: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13 үй; Жетісу көшесі: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 10/1, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1 үй; Жүргенов көшесі: 5, 8, 13А, 22, 24, 30, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43 үй; Мақатаев көшесі: 19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47 үй; Нүсіпбеков көшесі: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13 үй; Потанин көшесі: 1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19 үй; Латиф Хамиди көшесі: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13 корпус 1, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19 КОРПУС 1, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 21А, 22Б, 22, 23/38 корпус 1, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А үй; Янушкевич көшесі: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42 үй.
№ 402 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 103/41, здание государственного учреждения “Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан в городе Алматы”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 394
Центр: город Алматы, улица Бекхожина, 5, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан” Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 395
Центр: город Алматы, проспект Достык, 220, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Городская клиническая больница № 5”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 396
Центр: город Алматы, улица Макатаева, 10, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Центр психического здоровья (наркологическая служба)”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 397
Центр: город Алматы, проспект Достык, 125, здание акционерного общества “Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 398
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 36, здание Комьюнити центр Медеуского района г. Алматы.
Границы избирательного участка: улица Кунаева, дома: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25; проспект Назарбаева, дома: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44; проспект Райымбека, дома: 100; улица Токмакская, дома: 27, 29/34; улица Тулебаева, дома: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61.
Избирательный участок № 399
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 52.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68; улица Жургенева, дома:2; улица Кунаева, дома: 30/16, 32; улица Макатаева, дома: 53, 58; улица Маметовой, дома: 12/21; улица Пушкина, дома: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35.
Избирательный участок № 400
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 1, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 52” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Арыковой, дома: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35; улица Ашимбаева, дома: 14, 15 корпус 1, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1; улица Валиханова, дома: 9, 13, 20; улица Есенова, дома: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1; улица Жангильдина, дома: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56; улица Жетысуская, дома: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1; улица Кунаева, дома: 4, 20, 22/13; улица Маметовой, дома: 1А; улица Мухамеджанова, дома: 8, 9, 10, 10 корпус 1, 14А, 16, 18, 21А, 30; улица Нусупбекова, дома: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51; улица Потанина, дома: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21;, улица Пушкина, дома: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12; проспект Райымбека, дома: 68-70/53, 82/90; улица Токмакская, дома: 4, 6; улица Хамиди Латифа, дома: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47; улица Янушкевича, дома: 18/16, 22, 24.
Избирательный участок № 401
Центр: город Алматы, улица Нусупбекова, 10, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Организация образования колледж “Перспектива”.
Границы избирательного участка: улица Ашимбаева, дома: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24; улица Баишева, дома: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2; улица Есенова, дома: 3, 9, 13/4, 15/3; улица Жангильдина, дома: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13; улица Жетысуская, дома: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1; улица Жургенева, дома: 5, 8, 13А, 22, 24, 30, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43; улица Макатаева, дома:19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47; улица Нусупбекова, дома: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13; улица Потанина, дома:1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19; улица Хамиди Латифа, дома: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 21А, 22Б, 22, 23/38 корпус 1, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А; улица Янушкевича, дома: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42.
Избирательный участок № 402

Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 98 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бейімбет көшесі: 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70 үй; Блок көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50 үй; Гурилев көшесі: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 141, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151 үй; Қабылов көшесі: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125 үй; Лисаковская көшесі: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 253/1 үй; Погодин көшесі: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19 үй; Полетаев көшесі: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15 үй; Сазановская көшесі: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 176/1, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 188/1, 190, 192, 194 үй; Сарыбай көшесі: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129 үй; Таиров көшесі: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253 үй; Тәтібеков көшесі: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2, үй; Текемет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49 үй; Теміртау көшесі: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43 үй; Халиуллин көшесі: 68А, 68Б, 68 үй; Чаплин көшесі: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 106/51, 108/52 корпус 1, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158 үй; Екібастұз көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үй.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б, “Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 410 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 98” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70; улица Блока, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50; улица Гурилева, дома: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 141, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151; улица Кабилова, дома: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125; улица Лисаковская, дома: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 253/1; улица Погодина, дома: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19; улица Полетаева, дома: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15; улица Сазановская, дома: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 176/1, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 188/1, 190, 192, 194; улица Сарбайская, дома: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129; улица Таирова, дома: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253; улица Татибекова, дома: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2,; улица Текемет, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49; улица Темиртауская, дома: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43; улица Халиуллина, дома: 68А, 68Б, 68; улица Чаплина, дома: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 106/51, 108/52 корпус 1, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158; улица Экибастузская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 409
Центр: город Алматы, улица Демченко, 83Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Алматинская многопрофильная клиническая больница”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 410

Орталығы: Алматы қаласы, Жангелдин көшесі, 28, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 Қалалық перинаталды орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Думан шағынауданы Алатау көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26, 32А үй; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 корпус 1, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үй; Қасым Аманжолов көшесі: 16, 17/66, 18, 19, 21, 22/96, 23, 24, 26, 27/98, 28, 29, 31, 32/152, 33, 34, 35/129, 38/147, 39, 41, 42А, 42, 43, 44Б, 44, 45, 47, 48А, 49А/148А, 50А, 50Б, 50, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53А, 53, 67А, 67, 69, 73 үй; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18 үй; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/30, 18, 20/32 үй; Думан шағынауданы Аяз би көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А үй; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 37, 38, 40А, 40Б, 40В, 40 үй; Бригадная көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 корпус 1, 54, 54/1, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94 үй; Верненская көшесі: 74, 76/69, 89, 91, 93/73 үй; Говоров көшесі: 57, 59, 61А, 61, 63/49, 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 86, 88, 90/47; 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114 үй; Демченко көшесі: 1/62, 2/60, 3, 4, 5, 6, 7, 8/45, 9, 11, 13, 15/47 үй; Думан шағынауданы Жиренше көшесі: 73, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95 үй; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 18, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22 үй; Думан шағынауданы Қарашаш көшесі: 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109 үй; Кәрімбаев көшесі: : 2, 4, 6А, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18А, 20А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 23, 24А, 24, 25/27, 26А, 26, 27, 28, 29/64, 30Б, 30В, 30, 31/65, 31/65 корпус 1, 32А, 32, 33А, 35, 37, 39А, 39/58, 43, 45, 47А, 51А, 51, 53А, 53, 55/68, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79 үй; Кәрімбаев-2 көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 21, 28 үй; Думан шағынауданы Қызылжар көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64 үй; Думан шағынауданы: 130, 152, 196, 390, 489, 559 үй; Морозов көшесі: 50, 51, 52А, 52, 53, 55, 57, 59, 59/41, 65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81; Рудзутак көшесі: 29, 31, 33, 35/63, 39, 41, 43, 49, 49/1, 51\А үй; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16 үй; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үй; Оразбаева көшесі: 48, 50, 53, 55, 56, 58, 61А, 63 үй; Думан шағынауданы Хан тәңірі көшесі: 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үй; Целиноградская көшесі: 65, 67, 68/37, 69А, 69, 70, 71/52, 72, 73/57, 74/54, 75, 76/59, 78, 80, 82, 84/56 үй; Чекалин көшесі: 62, 64, 66, 71, 73, 75, 77/57 үй; Сабыр Шәріпов көшесі: 82, 84, 86, 88, 90/46, 92/51, 94, 96, 98, 100/48, 102/51, 104, 106, 108, 110/84, 114, 116, 118, 120/60, 122/69, 124, 126А, 126, 128, 130, 132, 134, 136/70, 138/87, 138/87 корпус 1, 140, 142, 144, 146 үй.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Жангельдина, 28, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр №2" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 412
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акжайык микроайон Думан, дома: 38, 40; улица Алатау микроайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26, 32А; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 корпус 1, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/30, 18, 20/32; улица Аяз би микрорайон Думан, дома: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 37, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 43, 45; улица Бригадная, дома: 62, 64, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Говорова, дома: 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114; улица Есил микрорайон Думан, дома: 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42/3, 43, 45, 47, 47/1, 47/2; улица Жиренше микрорайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 корпус 1, 45, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22; улица Карашаш микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109; улица Каримбаева, дома: 10/1, 18А, 20А, 20, 22А, 22Б, 22, 24А, 24, 26А, 32; улица Каримбаева 2-ая, дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 21; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 16, 18/34; улица Кереку микрорайон Думан, дома: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/5; улица Кызылжар микрорайон Думан, дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64; микрорайон Думан, дома:130, 152, 196, 390, 489, 559; улица Морозова, дома:65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Хантенгри микрорайон Думан, дома: 38/18, 40/17, 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/36.
Избирательный участок № 413

Орталығы: Алматы қаласы, З. Шашкин көшесі, 32А, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 112 бөбекжай-балабақшасы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19 үйлер; Шашкин көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40 үйлер.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М.Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 77 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әзірбаев көшесі: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 101, 102/83, 102/83 корпус 1, 103 үй; Таулы қырат шағынауданы Арқалық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26 үй; Ахмедияров көшесі: 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19/29, 20, 22, 23, 25, 27А, 29, 31, 32/126, 34, 36А, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 блок 1, 47 блок 2, 47 блок 3, 47 блок 5, 47 блок 6, 48, 49, 50, 51, 51-53, 52/120, 54/117, 55, 57, 58, 59, 60, 62/40, 63, 64, 65/73, 66, 67/44, 68Б, 69А, 69 корпус 1, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74, 75, 77, 165/30 үй; Таулы қырат шағынауданы Баранский көшесі: 4, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/6 үй; Индивидуальное саяжай кооперативі: 5 үй; Жаркент көшесі: 1/81, 15, 17, 19, 21, 23, 25/147 үй; Достық даңғылы: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326 үй; Жамақаев көшесі: 105/45, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135/38, 136/47, 138, 139, 140, 141, 142, 143/72, 144, 147/19, 148, 149/14, 150, 151, 152, 153, 154, 155А, 155, 156, 157А, 157Б, 158, 159А, 160, 161А, 161, 162, 163Б, 163Г, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 250, 272, 272/1, 274, 276, 278 үй; Таулы қырат шағынауданы Жуков көшесі: 126/19, 128, 130, 132, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30 үй; Таулы қырат шағынауданы Затаевич көшесі: 21, 23, 25/1, 29, 31, 35/100, 37, 39, 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61/86, 63, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71, 81, 83, 85, 87 үй; Иванилов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 22, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82 үй; Таулы қырат шағынауданы Игишев көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82 үй; Таулы қырат шағынауданы Ескендеров көшесі: 17, 21, 23, 25, 27/16, 31, 33, 35А, 37/56, 60 үй; Кәрібжанов көшесі: 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 үй; Манаев көшесі: 102, 104, 106 корпус 1, 106, 108А, 108, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 128/27, 132, 136 үй; Нұрлыбаев көшесі: 1/4, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31 үй; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2, 38/4, 46, 48, 49, 50 корпус 1, 50, 51, 52/1, 53, 54А, 54, 55, 56, 57Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 97/23, 99, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111 үй; Тайманов көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175,198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222В, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/2, 222/4, 222/6 корпус 2, 222/6, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226 үй.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М.Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 77 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алдар Көсе көшесі: 3, 5, 7, 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үй; Әл-Фараби даңғылы: 34 үй; Вихрев көшесі: 7, 10, 14, 25, 27 үй; Жаркент көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үй; Жамақаев көшесі: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 65, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 103/46, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134/48 үй; Таулы қырат шағынауданы Жуков көшесі: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133/18 үй; Таулы қырат шағынауданы Затаевич көшесі: 1/22, 2А, 3, 4/143, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58/84, 62, 64, 74, 74/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үй; Таулы қырат шағынауданы Ескендеров көшесі үй; 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20/2, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42 үй; Кәрібжанов көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60 үй; Манаев көшесі: 1/70, 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 103, 105, 107, 109, 111 үй; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11/20, 12, 13, 14, 15, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 41, 43, 45/66 үй; Тайманов көшесі: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 65А, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180,; улица Хаджи- Мукана, дома: 72, 88, 101/1 корпус 1, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 11, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 13, 101/1 корпус 16, 101/1 корпус 2, 101/1 корпус 4, 101/1 корпус 5, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121 үй; Қажымұқан көшесі: 72, 88, 101/1 корпус 1, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 11, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 13, 101/1 корпус 16, 101/1 корпус 2, 101/1 корпус 4, 101/1 корпус 5, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121 үй; Шашкин көшесі: 4, 32А, 38Е, 38/2, 50, 52 үй; Таулы қырат шағынауданы Шукшин көшесі: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 60/21, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87 үй; Таулы қырат шағынауданы 8-ші Гвардиялық дивизиясы көшесі: 2, 2/42, 4, 5, 12, 22, 48, 61, 62, 63, 65, 66, 71, 75, 77, 80-82, 83, 86, 88, 89, 91, 92/21, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109/18, 110, 111/19, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 125, 128, 131/94, 133, 135А, 135, 137, 139 үй.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица З. Шашкина, 32А, здание государственного коммунального казенного предприятия “Ясли-сад № 112” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19; улица Шашкина, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40.
Избирательный участок № 414
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа №77” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Азербаева, дома: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 102/83, 102/83 корпус 1, 103; улица Аркалыкская микрорайон Горный Гигант, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26; улица Ахмедьярова, дома: 3, 5, 7, 9, 11/34, 11, 13, 15, 19/29, 25, 27А, 29, 37, 37, 41, 43, 45, 47 блок 2, 47 блок 3, 47 блок 6, 49, 51, 51-53, 55, 57, 59, 63, 65/73, 67/44, 69А, 69 корпус 1, 69, 71, 73, 73/1, 75, 77, 165/30; улица Баранского микрорайон Горный Гигант, дома: 4, 7А, 7 ,10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/6; дачный кооператив Индивидуальное, дома 5; проспект Достык, дома: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326; улица Жамакаева, дома: 139, 141, 143/72, 147/19, 149/14, 151, 153, 155, 155А, 157А, 157Б, 159А, 161А, 161, 163Б, 163Г, 163, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 350, 272, 272/1, 274, 276, 278; улица Иванилова, дома: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 20, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82; улица Игишева микрорайон Горный Гигант, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 7, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома: 31, 33, 35А, 37/56, 60; улица Манаева, дома: 128/27, 132, 136; улица Нурлыбаева, дома: ¼, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31; улица Сызганова микрорайон Горный гигант, дома: 46, 48, 50 корпус 1, 50, 52/1, 54А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 97/23, 99А, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111; улица Тайманова, дома: 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/2, 222/4, 222/6 корпус 2, 222/6, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226.
Избирательный участок № 415
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 77” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60,63, 65, 66, 67, 69, 71, 73; улица Ахмедьярова, дома: 2/103, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 32/126, 34, 36А, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52/120, 54/117, 58-60/71, 60, 62/40, 64, 66, 68Б, 70, 72, 74; улица Джаркентская, дома: 1/81, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25/147; улица Жамакаева, дома: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 103/46, 105/45, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134/48, 135/38, 136/47, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; улица Жукова микрорайон Горный гигант, дома: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 126/19, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133/18, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30; улица Затаевича микрорайон Горный Гигант, дома: 1/22, 2А, 3, 4/43, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35/100, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58/84, 59, 61/86, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71,74, 74/1, 8, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома; 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27/16, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 46/13, 48, 50, 56; улица Карибжанова, дома: 1, 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 ,42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60, 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; улица Манаева, дома: 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 72/1, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 102, 103, 104, 105, 106 корпус 1, 107, 108А, 108, 109, 111, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124; улица Сызганова микрорайон Горный Гигант, дома: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2,38/4, 41, 43, 45/66, 49, 51, 53, 55, 57Б, 57, 59, 61, 63, 65; улица Тайманова, дома: 57, 65А, 65, 67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180, 198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212; улица Хаджи- Мукана, дома: 72, 88; улица Шашкина, дома: 32А, 38Е, 38/2, 50, 52; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 2, 2/42, 4, 12, 22, 48, 62, 66, 80-82, 86, 88, 92/21, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 128, 133, 135А, 135, 137, 139.
Избирательный участок № 416

Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының “Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әзірбаев көшесі: 6 үй; Көктөбе шағынауданы Ақтангер көшесі: 1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1 үй; Апорт көшесі: 61А, 61Б, 61В, 61 үй; Көктөбе шағынауданы Роза Бағланова көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 122, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136 үй; Көктөбе шағынауданы Талғат Бигелдинов көшесі: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78 корпус 1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144 үй; Көктөбе шағынауданы Диваев көшесі: 35, 39 үй; Көктөбе шағынауданы Қамар Сұлу көшесі: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70 үй; Көктөбе шағынауданы 1-ші Космодемьянская көшесі: 2, 3, 60 үй; Көктөбе шағынауданы 2-ші Космодемьянская көшесі: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10 үй; Көктөбе шағынауданы Нұрмағамбетов көшесі: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 49/1, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 424, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450 үй; Орманов көшесі:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77 үй; Көк Төбе бағбандық серіктестігі: 131 үй; Көк Төбе-1 бағбандық серіктестігі: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142 үй; Яблочная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16 үй.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таусамалы шағынауданы, Кербұлақ көшесі, 6Г, “Каменское Плато” фтизиопульмонология оңалту орталығы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 418 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: переулок Азербаева, дома:6; улица Актангер микрорайон Көктөбе, дома:1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1; улица Апорт, дома: 61А, 61Б, 61В, 61; улица Розы Баглановой микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 122, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136; улица Бигельдинова Талгата микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78 корпус 1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144; улица Диваева микрорайон Көктөбе, дома: 35, 39; улица Камар Сулу микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70; улица Космодемьянская 1-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 3, 60; улица Космодемьянская 2-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10; улица Нурмагамбетова микрорайон Көктөбе, дома: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450; улица Орманова, дома:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77; садоводческое товарищество Кок Тобе, дома: 131; садоводческое товарищество Кок Тобе-1, дома: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142; улица Яблочная, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16.
Избирательный участок № 417
Центр: город Алматы, микрорайон Таусамал, улица Кербулакская, 6Г, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Реабилитационный центр фтизиопульмонологии “Каменское Плато”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 418

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 7 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46 үй; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 10, 12, 14, 15А, 15В,16, 18, 18/1, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 25А, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/5, 25/7, 27, 27/1, 27/10, 27/11, 27/2, 27/3, 27/30, 27/32, 27/4, 27/5, 27/7, 27/8, 27/9, 43А, 43/3, 50, 121, 129, 129/1, 135 үй; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39 үй; Алма бау-бақша қоғамы: 20 үй; Алма бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 33, 36, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 138, 139, 130, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 380А, 383, 384, 392, 396, 402, 406, 409, 413, 417, 422, 425, 428, 430, 431 үй; Алатау шағынауданы Тектілік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33 үй.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 98 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Буровая көшесі: 2, 10, 10/1, 10/2 үй; Гурилев көшесі 112 үй; Құлжа тракті: 5Б, 16/29, 16/30, 16/32, 16/33, 16/35, 16/37, 18, 18/3, 18/67, 18/83, 48, 51, 51/1, 75, 87 корпус 1, 87, 89, 99, 113, 117, 117/1, 166 үй; Атырау шағынауданы: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 үйлер; Жетісу бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93 үй; Тәтібеков көшесі: 192/2 үй, Халиуллин көшесі: 140/9 корпус 2, 196/17 корпус 3, 196/17 корпус 4, 196/17 корпус 5, 196/17 корпус 6, 196/17 корпус 7, 196/17 корпус 8, 202/1 үй.
№ 420 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 7” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 16, 18, 18/1, 20, 43А, 43/3, 50; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39; садоводческое общество Алма, дома: 20; садоводческое товарищество Алма, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 33, 36, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 138, 139, 130, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 383, 384, 392, 409, 417, 422, 428, 431, 432; Улица Тектилик микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33.
Избирательный участок № 419
Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 98” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Буровая, дома: 2, 10, 10/1, 10/2; улица Гурилева, дома 112; тракт Кульджинский, дома: 26/3 корпус 1, 30/8, 48, 51, 51/1, 56/2, 56/3, 56/8, 56/9, 75, 86, 89, 99, 100/22, 100/23, 113, 117, 117/1, 166, 198А; микрорайон Атырау, дома: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237; садоводческое товарищество Жетысу, дома: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93; улица Халиуллина, дома: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99/86, 100/10, 103, 104/2, 104/4, 168 корпус 1, 168 корпус 2, 168 корпус 3, 168 корпус 4, 168 корпус 5, 168 корпус 6, 168 корпус 7, 168 корпус 8, 172 корпус 1, 172 корпус 10, 172 корпус 11, 172 корпус 12, 172 корпус 13, 172 корпус 2, 172 корпус 3, 172 корпус 4, 172 корпус 5, 172 корпус 6, 172 корпус 7, 172 корпус 8, 172 корпус 9, 194/10, 194/14, 194/6, 196/1 корпус1, 196/1 корпус 2, 196/1 корпус 3, 196/1 корпус 4, 196/1, 198/5, 200, 202, 202/2, 202/4, 202/5, 204, 204/1, 204/11, 204/12, 204/2, 204/3, 204/4, 204/5, 206А, 206/13, 206/15, 206/16, 206/17, 206/18, 206/2, 206/3, 206/4, 208, 208/1, 208/10, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 208/9, 210, 210/11, 210/13, 210/14, 210/16, 210/17, 210/18, 210/21, 210/24, 210/25, 210/27, 210/28, 210/30, 210/6, 210/7, 210/8, 210/9, 212, 212/1, 212/11, 212/14, 212/15, 212/18, 212/19, 212/2, 212/21, 212/23, 212/25, 212/27, 212/28, 212/4, 212/5, 214.
Избирательный участок № 420

Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Думан-1 шағынауданы Абжаппаров көшесі: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үй; Думан шағынауданы Ақжайық көшесі: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 37/1, 38, 39/9, 40, 47 үй; Думан шағынауданы Ақмешіт көшесі: 7/59, 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 76, 77, 78 үй; Думан шағынауданы Алакөл көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22 үй; Думан шағынауданы Алатау көшесі: 23/33, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51 корпус 1, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68 үй; Думан шағынауданы Алатау 2 көшесі: 34/41 үй; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66 үй; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61 үй; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50 үй; Думан-1 шағынауданы Бердібаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үй; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 13/30, 25/27, 29/15, 35/30, 39, 41, 43, 45 үй; Думан шағынауданы Бурабай көшесі24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60 үй; Думан-1 шағынауданы Жасыбай көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32 үй; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үй; үй; Думан-1 шағынауданы Келес көшесі: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 үй; Думан-1 шағынауданы Қобда көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68 үй; Думан-1 шағынауданы Лиманов көшесі: 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16 үй; Думан шағынауданы: 21, 59, 119Б, 121Б үй; Думан-1 шағынауданы Нұра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31 үй; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60 үй; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 26/27, 28, 29, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60/13 үй; Думан-1 шағынауданы Ұлытау көшесі: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20 үй.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абжаппарова микрорайон Дума-1, дома: 3,4 КОРПУС 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Акжайык микрорайон Думан, дома: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 37/1, 38, 39/9, 40, 47; улица Акмешит микрорайон Думан, дома: 7/59, 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 77, 78; улица Алакол микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22; улица Алатау микрорайон Думан, дома: 23/33, 25, 27, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51 корпус 1, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68; улица Алатау 2 микрорайон Думан, дома: 34/41; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50; улица Бердибаева микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 13/30, 25/27, 29/15, 35/30; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89А, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Жасыбай микрорайон Думан-1, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 60, 60/1, 60/2, 62А, 62Б, 62, 64Б, 64, 64/1, 66/1, 68, 68/1, 68/2, 72, 76А, 76, 76/1, 76/2; улица Келес микрорайон Думан-1, дома: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Кобда микрорайона Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68; улица Лиманова микрорайон Думан-1, 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16; микрорайон Думан, дома: 21, 59, 119Б, 121Б; улица Нура микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома: 26/27, 28, 29, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60/13; улица Улытау микрорайон Дума-1, дома: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20; микрорайон Думан-2, дома: 61; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 60/5, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85/1, 86, 87, 88.
Избирательный участок № 499