Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 06-01/05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 1602 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуіріндегі № 06-01/03 "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1544 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 45-46 (5709) және "Вечерний Алматы" газетінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 44-45 (13520-13521) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә. Жадаевқа жүктелсін.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі С. Макежанов
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 06-01/05 шешіміне
қосымша
Алматы қаласының Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 29.03.2024 № 06-01/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 43, “Сымбат” дизайн және технология академиясы” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Гоголь көшесі: 75, 75/1 үйлер; Қонаев көшесі: 43, 45, 49/68 үйлер; Мақатаев көшесі: 56/39 үй; Назарбаев даңғылы: 46, 48/69, 76 үйлер; Төлебаев көшесі: 35, 37, 39, 49/1 үйлер.
№ 358 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы
Решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 декабря 2019 года № 1602.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Медеускому району города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 апреля 2019 года № 1544, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 16 апреля 2019 года № 45-46 (5709) и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года № 44-45 (13520-13521).
3. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района А. Жадаева.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района города Алматы С. Макежанов
Приложение к решению
акима Медеуского района
города Алматы
от 24 декабря 2019 года
№ 06-01/05
Избирательные участки по Медеускому району города Алматы
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Медеуского района города Алматы от 03.07.2024 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Медеуского района города Алматы от 23.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования)).
Избирательный участок № 357
Центр: город Алматы, улица Кунаева, 43, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Академия дизайна и технологии “Сымбат”.
Границы избирательного участка: улица Гоголя, дома: 75, 75/1; улица Кунаева, дома: 43, 45, 49/68; улица Макатаева, дома: 56/39; проспект Назарбаева, дома: 46, 48/69, 76; улица Тулебаева, дома: 35, 37, 39, 49/1.
Избирательный участок № 358

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102, Алматы қаласы білім басқармасының “Мәншүк Мәметова атындағы № 28 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әйтеке би көшесі: 50/43, 53/88 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 117/107 үй; Гоголь көшесі: 42/66 үй; Қазыбек би көшесі: 40/85 үй; Қонаев көшесі: 83А, 83 үйлер; Назарбаев даңғылы: 80/50, 112, 116 үйлер; Төле би көшесі: 45/91, 49/104, 50/54, 54 үйлер; Төлебаев көшесі: 53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114 үйлер.
№ 359 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 19 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:7/30, 16 үйлер; Алимжанов көшесі: 32, 48 үйлер; Уәлиханов көшесі: 46, 48/37, 54 үйлер; Гоголь көшесі: 15, 47, 49 үйлер; Достық даңғылы : 7, 10 үйлер; Жібек жолы даңғылы: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60 үйлер; Зенков көшесі: 5, 14, 15/41 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 17, 21, 25 үйлер; Қонаев көшесі: 58/58, 62 үйлер; Мақатаев көшесі: 46, 52 үйлер; Пушкин көшесі: 40, 41 үйлер.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 11, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 19 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 8 үй; Әлімжанов көшесі: 3, 11А, 13, 14, 15 үйлер; Барибаев көшесі: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23 үйлер; Гоголь көшесі: 13 үй; Жібек жолы даңғылы:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16 үйлер; Мақатаев көшесі: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2 үйлер.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 63, Алматы қаласы Мәдениет басқармасының “Мемлекеттік қуыршақ театры” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45 үйлер; Әйтеке би көшесі: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1 үйлер; Барибаев көшесі: 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50 үйлер; Бұзырбаев көшесі: 31, 31А, 81 үйлер; Гоголь көшесі: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28 үйлер; Зенков көшесі: 20, 22 үйлер; Қазыбек би көшесі: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41 үйлер; Ғафу Қайырбеков көшесі: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 26, 38 үйлер.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54, “Республикалық жоғары медициналық колледж” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 102, здание коммунального государственного учреждение “Школа-лицей № 28 имени Маншук Маметовой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айтеке би, дома:50/43, 53/88; улица Богенбай батыра, дома: 117/107; улица Гоголя, дома: 42/66; улица Казыбек би, дома: 40/85; улица Кунаева, дома: 83А, 83; проспект Назарбаева, дома: 80/50, 112, 116; улица Толе би, дома:45/91, 49/104, 50/54, 54; улица Тулебаева, дома:53, 65, 67, 68, 69, 71, 80/50, 82, 94/53, 95/1, 98, 114А, 114.
Избирательный участок № 359
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 19” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:7/30, 16; улица Алимжанова, дома 32, 48; улица Валиханова, дома: 46, 48/37, 54; улица Гоголя, дома: 15, 47, 49; проспект Достык, дома:7, 10; проспект Жибек жолы, дома: 32, 37/9, 39/6, 54, 59, 60; улица Зенкова, дома: 5, 14, 15/41; улица Гафу Каирбекова, дома: 17, 21, 25; улица Кунаева, дома: 58/58, 62; улица Макатаева, дома: 46, 52; улица Пушкина, дома:40, 41.
Избирательный участок № 360
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 19” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 8; улица Алимжанова, дома:3, 11А, 13, 14, 15; улица Барибаева, дома: 3, 5/11, 6, 7/14, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18; улица Бузурбаева, дома: 4Б, 4В, 8/4, 10, 13, 14, 16, 17, 18А, 19, 21, 23; улица Гоголя, дома: 13; проспект Жибек жолы, дома:6, 8, 10/11, 13/5, 15, 17/9, 19, 33; улица Гафу Каирбекова, дома: 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10/18, 14/29, 16; улица Макатаева, дома: 2, 4, 12, 14, 16, 32/2.
Избирательный участок № 361
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 63, здание коммунального государственноого казенного предприятия “Государственный театр кукол” управления культуры города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома: 28А, 28, 28/1, 30Б, 30, 34/38, 36/30, 38, 40, 43, 45; улица Айтеке би, дома: 2, 2/37, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21/32, 28, 34/1; улица Барибаева, дома: 33, 39А/9, 39В, 39, 39/9, 40/7, 42/10, 42/8, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 44, 47, 50А, 50; улица Бузурбаева, дома: 31, 31А, 81; улица Гоголя, дома: 2, 12А, 12, 14, 18, 20А, 20, 22А, 22, 24, 28; улица Зенкова, дома: 20, 22; улица Казыбек би, дома: 1, 3, 11, 13А, 13, 19, 21А, 21В, 21, 23Б, 29/49, 41; улица Гафу Каирбекова, дома: 31, 33, 35А, 35, 36/16, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 52, 53, 54, 56, 58/15; улица Калдаякова, дома: 26, 38.
Избирательный участок № 362
Центр: город Алматы, улица Калдаякова, 54, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Республиканский высший медицинский колледж”.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі:49, 57/15 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29 үйлер; Достық даңғылы: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46 үйлер; Зенков көшесі: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 59 үй; Қалдаяқов көшесі: 41 үй; Төле би көшесі: 8/61, 10/62, 12, 17, 20 үйлер; Шевченко көшесі: 6/75 үй.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30, “Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 89, 101/79, 103, 105 үйлер; Уәлиханов көшесі: 61/32, 67/33, 70 үйлер; Достық даңғылы: 11, 17, 19, 21 үйлер; Қазыбек би көшесі: 26/41, 30, 32, 34, 43 үйлер; Қонаев көшесі: 78/35, 78, 82 үйлер; Пушкин көшесі: 50, 75 үйлер; Төле би көшесі: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58, Алматы қаласы білім басқармасының “Александр Пушкин атындағы № 4 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтайская көшесі: 1А, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Грузинская көшесі: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16 үйлер; Есенберлин көшесі: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73 корпус 1, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 1 корпус, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147, 155, 159 корпус 1, 159, 163, 165, 167, 169, 173 үйлер; Казанская көшесі: 71, 83, 85 үйлер; Коперник көшесі: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126 үйлер; Краснодонская көшесі: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18 үйлер; Кутузов көшесі: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113 үйлер; Рязанская көшесі: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6 үйлер; Средняя көшесі: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18 үйлер; Томская көшесі: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21 үйлер; Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23 үйлер; Учительская көшесі: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54 үйлер.
№ 365 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: улица Ришата и Муслима Абдуллиных, дома:49, 57/15; улица Богенбай батыра, дома: 75/68, 79/45, 81/36, 85, 87, 94/29; проспект Достык, дома: 12/24, 14, 16/25, 30, 30/22, 36, 38, 40, 42А, 42, 42/68, 44, 46; улица Зенкова, дома: 21, 25, 31, 32, 33, 34, 42/83, 47, 59; улица Кабанбай батыра, дома: 59; улица Калдаякова, дома: 41; улица Толе би, дома: 8/61, 10/62, 12, 17, 20; улица Шевченко, дома: 6/75.
Избирательный участок № 363
Центр: город Алматы, улица Казыбек би, 30, здание некоммерческого акционерного общества “Казахский национальный педагогический университет имени Абая”.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 89, 101/79, 103, 105; улица Валиханова, дома: 61/32, 67/33, 70; проспект Достык, дома: 11, 17, 19, 21; улица Казыбек би, дома: 26/41, 30, 32, 34, 43; улица Кунаева, дома: 78/35, 78, 82; улица Пушкина, дома: 50, 75; улица Толе би, дома: 26/17, 28, 29, 30, 35/84, 40/68, 42, 42/1.
Избирательный участок № 364
Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 4 имени Александра Пушкина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алтайская, дом: 1А, 3, 4, 5, 6, 8; улица Грузинская, дома: 4, 5, 6А, 6, 8, 10, 12, 14/9, 16/4, 16; улица Есенберлина, дома: 31, 33, 35, 39, 41А, 41, 43А, 43, 45А, 45, 46, 47А, 47, 50, 51, 52/2, 53, 54/1, 55, 57, 58, 58/2, 59,60/1, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69Б, 69, 70, 71, 72, 73А, 73 корпус 1, 73, 74, 74/1, 75А, 75Б, 75, 76/2 корпус 1, 76/2, 77, 78/1, 79, 80, 81, 82, 84, 85 корпус 1, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99А, 99, 101, 102, 103, 104А, 104, 105А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/14, 115А, 115, 116, 117А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125/12, 126А, 126, 127, 127/1А, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 138, 139, 140А, 140, 141 корпус 1, 141, 142, 143А, 143Б, 143, 144, 145, 146, 147А, 147, 155, 159 корпус 1, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173; улица Казанская, дома: 71, 83, 85; улица Коперника, дома: 60, 66А, 66Б, 66, 68, 70, 72А, 72, 74 корпус 1, 74, 76, 78А, 78, 80А корпус 1, 80А, 80, 88, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 110, 112А, 112В, 112, 114, 118Б, 118, 120, 122, 126; улица Краснодонская, дома: 2А, 3, 4, 6А, 6, 8, 9, 10, 11А, 11, 11/1, 12/55, 16, 18; улица Кутузова, дома: 56А, 58, 60, 62А, 62, 64, 65, 66, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71, 72А, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77/18, 78А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92А, 92, 93А, 93, 94 корпус 1, 94, 95А, 95, 97, 99, 101, 103А, 105, 107А, 111, 113; улица Рязанская, дома: 2, 3, 4, 5А, 5, 6А, 6; улица Средняя, дома: 1А, 1, 2, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10, 18; улица Томская, дома: 2, 3, 5, 6/7, 7, 8, 10, 12, 14, 15/5А, 16, 18, 21; улица Тополевая, дома: 1, 3, 5А, 5Б, 5, 9, 15, 17, 19, 23; улица Учительская, дома: 53, 57А, 57/5, 59/10, 61/7, 63А, 64, 66/4, 67А, 67, 68/7, 70, 72А, 72Б, 72, 74А, 74Б, 74, 76/3, 78, 80, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106/16; улица Шакшак Жанибек, дома: 1/58, 3, 5А, 5, 7/31, 9/44, 11, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23, 27/51, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43А, 43/54.
Избирательный участок № 365

Орталығы: Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32, “Медеу ауданының “№ 6 кітапхана” орталықтандырылған кітапхана жүйесі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Айгөлек көшесі: 4, 5, 6, 7, 8/81 үйлер; Апорт көшесі: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40 үйлер; Базарбаев көшесі: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83 үйлер; Башкирская көшесі: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер; Глубокая көшесі: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А үйлер; Есенберлин көшесі: 148, 150, 156 үйлер; Казанская көшесі: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119 үйлер; Құмай көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер; Либкнехт көшесі: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19 үйлер; Малая көшесі: 18/5, 20, 22, 25 1 корпус, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39 үйлер; Оренбургская көшесі: 19/32 үй; Орманов көшесі: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 82, 83, 84А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95А, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103А, 103В, 104, 105А, 105Б, 105, 106А, 106, 107А, 107, 108А, 108, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169А, 171, 175; Полевая көшесі: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер; Разъездная көшесі: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21 үйлер; Рязанская көшесі: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29 үйлер; Саратовская көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82 үйлер; Средняя көшесі:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А үйлер; Татарская көшесі: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51 үйлер; Уфимская көшесі: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22, 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/17, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49 үйлер; Широкая көшесі: 1А/39, 2А, 4/37, 7, 8, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31 үйлер; Шухов көшесі: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 87А, 89, 91 үйлер.
№ 366 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татарская, 32, здание коммунального государственного учреждения “Централизованная библиотечная система “Библиотека № 6” Медеуского района”.
Границы изберательного участка: улица Айголек, дома: 4, 5, 6, 7, 8; улица Апорт, дома: 1, 1/17, 2А, 2, 3, 4А, 4, 4/7, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А, 13, 14, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22А, 22, 24А, 24, 26А, 26, 27/33, 28А, 28, 29А, 29, 30/34, 31А, 31, 32А, 32/21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/2, 46/1, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60А, 60,62А, 62, 64/2, 66, 66/1, 68, 70, 74, 78, 80/35, 82/40; улица Базарбаева, дома: 43/21, 45, 47, 48А, 48, 49, 50/2, 51, 52/1, 53А, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58А, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71А, 71, 75, 79, 81, 83; улица Башкирская, дома: 2, 4, 6А, 6, 10А, 12, 13, 14, 15, 16/16, 17, 18/15, 25, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; улица Глубокая, дома: 3, 4 корпус 1, 4, 5, 6, 7, 8А; улица Есенберлина, дома: 148, 150, 156; улица Казанская, дома: 39/9, 41А, 41, 43, 45, 47/14, 48, 48/11, 49/13, 50А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/16, 57А, 57, 58/15, 59/4, 60, 61/7, 62, 64, 65, 66, 67А, 67, 68А, 68, 69, 70А, 70, 71А,72, 74/6, 76/9, 77, 78, 79, 80А, 80Б, 80, 82, 84, 86А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104,106, 108/22, 110/15, 112, 114А, 114, 116, 118/8, 119; улица Кумай, дома:1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Либкнехта, дома: 3, 4, 9, 11, 12, 13/23, 14/19; улица Малая, дома: 18/5, 20, 22, 25 корпус 1, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33/35, 35, 37, 39; улица Оренбургская, дома: 19/32; улица Орманова, дома: 31А, 31Б, 31В, 31Г, 31/1, 53, 53/1,55, 56, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 82, 83, 84А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95А, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103А, 103В, 104, 105А, 105Б, 105, 106А, 106, 107А, 107, 108А, 108, 111, 113А, 113, 115, 115/1, 119, 121, 133, 137А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 165, 167, 169А, 171, 175; улица Полевая, дома: 48А, 48, 50, 52, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Разъездная, дома: 1, 3, 4А, 5, 7А, 11, 12А, 12, 13А, 13, 14, 16, 19, 20, 21А, 22, 24, 26, 28, 30, 32/21; улица Рязанская, дома: 7, 9, 13А, 13Б, 13В, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23А, 23,27А, 27, 29; улица Саратовская, дома: 2, 3А, 3, 4, 5, 6А, 6, 6/2, 8, 9, 10, 11, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/36, 26, 28, 29, 30/38, 31, 32/27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43, 44/6, 45, 46/3, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53/6, 54, 55/5, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63/33, 64, 66, 68, 70/8, 72/7, 74, 76/1, 80, 82; улица Средняя, дома:11/75, 17, 20/73, 22А, 23А, 23/27, 34А; улица Татарская, дома: 25/5, 27, 28/7, 29, 30А, 30, 31А, 31, 34/12, 35/9, 36А, 36, 37, 38А, 38, 39, 40А, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46А, 46, 47А, 47Б, 47, 49, 51А, 51; улица Уфимская, дома: 2, 3А, 3/23, 4, 5А, 6, 7, 8, 15А, 19А, 22; улица Хоружей, дома: 25/13, 27, 29, 31, 32А, 33/18, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 47/18, 48/20, 48/20 корпус 1, 49А, 49/15, 50/19, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66/17, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74А, 74, 75, 76, 77, 78А, 79/19, 80, 81, 82, 83, 84, 85А, 85, 86, 87/10, 88, 90, 92, 94, 96; улица Шакшак Жанибек, дома: 45/1, 45/2, 47А, 47Б, 47, 49А, 49; улица Широкая, дома: 1А/39, 2А, 4/37, 7, 8, 9, 13/46, 15, 15/1, 17А, 17, 19, 27, 29, 31; улица Шухова, дома: 69/33, 73А, 73/8, 75/7, 77, 79, 81/9, 83, 87А, 89, 91.
Избирательный участок № 366

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 7 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау шағынауданы Айқап көшесі: 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22, 24 үйлер; Алатау шағынауданы Академическая көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40 үйлер; Алатау шағынауданы Ақбөбек көшесі: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер; Алатау шағынауданы Альпинистов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84 үйлер; Алатау шағынауданы Бектау көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16 үйлер; Алатау шағынауданы Ерке Сылқым көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1 үйлер; Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 13, 13 корпус 14, 13 корпус 15, 13 корпус 16, 13 корпус 17, 13 корпус 18, 13 корпус 18/2, 13 корпус 19, 13 корпус 20, 13 корпус 20/1, 13 корпус 22 үйлер; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 10, 11/1, 11/2, 11/3 12, 14, 15А, 15В, 19/1, 19/2, 19/3, 23/10, 25А, 25Б, 25, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/7, 26/4, 27, 27/1, 27/10, 27/11, 27/17, 27/19, 27/2, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/3, 27/30, 27/31, 37/32, 27/33, 27/39, 27/4, 27/43, 27/44, 27/49, 27/5, 27/53, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а,29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 57, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 121, 129, 129/1, 135, 141 үйлер; Алатау шағынауданы Интернациональная көшесі: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер; Алатау шағынауданы Қайыпов көшесі: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66 үйлер; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Алатау шағынауданы Мерей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19 үйлер; Алма бағбандық серіктестігі: 380А, 402, 406, 413, 425 үйлер; Алатау шағынауданы Мичуринец бағбандық серіктестігі: 3, 14, 16,30, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 120, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249 үйлер; Мичуринец бағбандық серіктестігі: 14, 16, 19, 21, 30, 37/6, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 108, 110, 112А, 140, 145, 150, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 231, 232, 235, 237, 247, 250 үйлер; Надежда бағбандық серіктестігі: 6, 8, 9, 10 үйлер; Радуга бағбандық серіктестігі: 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 42, 44, 45, 46В, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 92В, 93, 94Б, 94/1, 94, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 108, 109, 114, 115, 116В, 116, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 169, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227,233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 286, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 345, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А үйлер.
№ 371 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 7” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Айкап микрорайон Алатау, дома: 7, 8А, 9, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17А, 17, 18, 19А, 19, 20А, 20, 22, 24; улица Академическая микрорайон Алатау, дома:1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40; улица Акбобек микрорайон Алатау, дома: 1, 2А, 2Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Альпинистов микрорайон Алатау, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 84; улица Бектау микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/2, 14/1, 16; улица Ерке Сылкым микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 36, 36/1; улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 13, 13 корпус 14, 13 корпус 15, 13 корпус 16, 13 корпус 17, 13 корпус 18, 13 корпус 18/2, 13 корпус 19, 13 корпус 20, 13 корпус 20/1, 13 корпус 22; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 2/12, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 4/1, 4/2, 4/3, 4/7, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 6/7, 8, 9А, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15А, 15В, 19/1, 19/2, 19/3, 23/10, 25А, 25Б, 25, 25/1, 25/12, 25/13, 25/15, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/7, 26/4, 27, 27/1, 27/10, 27/11, 27/17, 27/19, 27/2, 27/22, 27/23, 27/24, 27/25, 27/26, 27/27, 27/29, 27/3, 27/30, 27/31, 37/32, 27/33, 27/39, 27/4, 27/43, 27/44, 27/49, 27/5, 27/53, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 29Б, 29В, 29Д, 29Е, 29, 29/1, 29/10А, 29/10, 29/11, 29/13, 29/14, 29/16, 29/18а, 29/18, 29/2, 29/20, 29/24, 29/29, 29/3, 29/32, 29/33, 29/35, 29/36, 29/38, 29/39, 29/40, 2940/, 29/43, 29/44, 29/45, 29/46, 29/48, 29/49, 29/5, 29/51, 29/52, 29/53, 29/54, 29/55, 29/56, 29/57, 29/59, 29/6, 29/60, 29/62, 29/63, 29/65, 29/66, 29/68, 29/69, 29/7А, 29/7, 29/70, 29/73, 29/74, 29/8А, 29/8, 29/9Г, 29/9Д, 29/9Е, 29/9, 29/93, 31, 31/1, 31/10, 31/17, 31/18, 31/19, 31/2, 31/25, 31/26, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 33/7, 33/9, 49, 57, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 87, 89, 99, 105, 107, 109, 115, 121, 129, 129/1, 135, 141; улица Интернациональная микрорайон Алатау, дома: 2/12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кайыпова микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 4, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Мерей микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19; садоводческое товарищество Алма, дома: 380А, 396, 402, 406, 413, 425; садоводческое товарищество Метро, дома: 12, 48; садоводческое товарищество Мичуринец микрорайон Алатау, дома: 3, 14, 16, 30, 32, 33, 40, 45, 50А, 55, 58, 59, 61А, 61, 63, 66, 69, 73, 74, 75, 85, 86, 87, 96А, 100, 102, 113, 116, 119, 120, 122, 142, 146, 153, 160, 163, 179, 180, 182, 185, 187, 191, 192, 194, 199, 209, 213, 218, 220, 221, 224, 225, 230, 233, 245, 249; садоводческое товарищество Мичуринец, дома: 14, 16, 19, 21, 30, 41, 42Б, 42, 46А, 46, 59, 61, 76И, 77А, 78, 83, 86, 94/6, 95, 112А, 120, 140, 145, 154, 155, 155/1, 160, 182А, 184, 186, 191, 199, 202, 203, 211, 215, 216, 219А, 219, 222А, 226, 231, 232, 235, 237, 247, 250; садоводческое товарищество Надежда, дома: 6, 8, 9, 10; садоводческое товарищество Радуга, дома: 3В, 6В, 9В, 13, 14, 15В, 16В, 16, 20, 21В, 22В, 23, 25В, 25Г, 28В, 28, 29, 33, 35В, 37В, 38, 39, 41, 42В, 42, 44, 45, 46В, 47, 49, 51В, 51, 52В, 52, 58В, 61В, 62, 66, 68В, 69В, 70, 72В, 74, 76, 77, 80В, 83В, 84, 87, 88В, 88, 92В, 93, 94Б, 94, 94/1, 95А, 98В, 100В, 102В, 102, 103, 104, 105А, 106, 107, 108, 109, 114, 115, 116В, 116, 117В, 117, 118В, 119В, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 132, 137, 138, 139, 140, 145, 155, 159, 160, 164, 169, 171, 175, 176, 179, 181А, 182, 184, 193, 194, 196, 201, 202, 205, 206, 207, 208, 211, 214, 220, 222А, 222Б, 227,233, 236, 242, 245, 246, 247, 248, 249А, 249, 250, 251, 252, 255, 259, 264, 268, 270, 277, 278, 281, 282, 283, 286, 296, 297, 298, 314, 315, 316, 317, 319, 321, 324, 326, 328, 329, 330, 332, 344, 345, 351, 354, 355, 366, 367, 369, 371, 377 корпус 1, 377, 380, 394, 395, 396А.
Избирательный участок № 371

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 35 Гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уәлиханов көшесі: 115А, 115, 115/1, 117, 121 үйлер; Достық даңғылы: 49/76, 53, 59 үйлер; Жамбыл көшесі: 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 78/49, 88, 94, 96/135 үйлер; Қонаев көшесі: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153 үйлер; Назарбаев даңғылы: 128/104, 130, 138/1, 148 үйлер; Пушкин көшесі: 78, 80, 84, 100/17 үйлер; Төлебаев көшесі: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170 үйлер; Шевченко көшесі: 15А, 37/161 үйлер.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86, Алматы қаласы білім басқармасының “Ыбырай Алтынсарин атындағы № 159 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 104, 106/81 үйлер;, Уәлиханов көшесі: 83, 84, 98, 107/38 үйлер; Достық даңғылы: 29, 29/2, 31, 33, 47 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79 үйлер; Қарасай батыр көшесі: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52 үйлер; Қонаев көшесі: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127 үйлер; Назарбаев даңғылы: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81 үйлер; Пушкин көшесі: 60, 62/32, 64/30, 74, 83 үйлер; Төлебаев көшесі: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142 үйлер.
№ 373 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138, Алматы қаласы білім басқармасының “Қаныш Сәтбаев атындағы № 56 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187 үйлер; Уәлиханов көшесі: 124, 128, 137А, 137 үйлер; Достық даңғылы: 69, 71, 85 үйлер; Қонаев көшесі: 158, 162, 163/32, 164 үйлер; Құрманғазы көшесі: 20, 31/171, 32, 33 үйлер; Назарбаев даңғылы: 152, 172 үйлер; Пушкин көшесі: 102, 116/15, 129 үйлер; Төлебаев көшесі: 171, 174, 175, 194 үйлер; Шевченко көшесі: 18, 28, 44А, 44/163 үйлер.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 10/62, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 33 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі: 86/47, 88 үйлер; Достық даңғылы: 48А, 48, 50, 52/2, 58 үйлер; Зенков көшесі: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 55, 66 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129 үйлер; Қарасай батыр көшесі: 5, 14 үйлер; Құрманғазы көшесі: 1/96 үйлер; Шевченко көшесі: 5/92, 14/77.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 29 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақбозат көшесі:1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8В, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23 үйлер; Сарсен Аманжолов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32 үйлер; Бегалин көшесі: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72 үйлер; Бутаковская көшесі: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43 үйлер; Водная көшесі: 2/20, 3, 4А, 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31 үйлер; Жуковский тұйық көшесі: 3 үй; Жуковский көшесі: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13 үйлер; Зверев көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1 үйлер; Қазақстан көшесі: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер; Қалдаяқов көшесі: 76 үй; Қармысов көшесі: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 4082, 42, 44, 46 үйлер; Қастеев көшесі: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44 үйлер; Киров тұйығы: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер; Кошевой көшесі: 2, 3, 4А, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21 үйлер; Шевцова көшесі: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82, Алматы қаласы білім басқармасының “Жанұя” мамандандырылған кешені” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарсен Аманжолов көшесі: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58 үйлер; Байтасов көшесі: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18 үйлер; Бегалин көшесі: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14 үйлер; Бекхожин көшесі: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А корпус 1, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42 үйлер; Ватутин тұйығы: 2А, 6, 8, 10, 14, 16 үйлер; Ватутин көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24 үйлер; Воронихин көшесі: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Доватор көшесі: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54 үйлер; Жорғатай көшесі: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Зверев көшесі: 31А, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67 үйлер; Қабанбай батыр көшесі: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 54, 56 үйлер; Қазақстан көшесі: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34 үйлер; Қармысов көшесі: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/1, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2 үйлер; Қастеев көшесі: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108 үйлер; Қосалқа көшесі: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29 үйлер; Кошкунов көшесі: 1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26 үйлер; Құрманғалиев көшесі: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 12, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44 үйлер; Лазо көшесі: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18 үйлер; Перов көшесі: 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16 үйлер; Снайперский тұйығы:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14 үйлер; Черняховский көшесі: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124, Алматы қаласы білім басқармасының “Оқушылар сарайы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байтасов көшесі: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 19, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53 үйлер; Бегалин көшесі: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18 үйлер; Горновосточная көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34 үйлер; Горный тұйығы: 5, 5/1, 7, 11 үйлер; Дачный тұйығы: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34 үйлер; Державин көшесі: 1Б үй; Достық даңғылы: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162 үйлер; Инженерная көшесі: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26 үйлер; Коккинаки тұйығы: 2, 3, 5, 6, 7, 8 үйлер; Коккинаки көшесі: 6, 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51 үйлер; Луганский көшесі: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер; Ньютон көшесі: 6А үй.
№ 378 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8, “Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.

Центр: город Алматы, проспект Достык, 59, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 35” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 115А, 115, 115/1, 117, 121; проспект Достык, дома: 49/76, 53, 59; улица Жамбыла, дома; 13, 21/93, 26, 36, 45, 47/160; улица Кабанбай батыра, дома: 78/49, 86/96, 88, 94, 96/135; улица Кунаева, дома: 130А, 130/31, 132/32, 132, 135, 151/34, 153; проспект Назарбаева, дома: 128/104, 130, 138/1, 148; улица Пушкина, дома: 78, 80, 84, 100/17; улица Тулебаева, дома: 139, 147/1, 149, 154, 156, 162/40, 170; улица Шевченко, дома: 15А, 37/161.
Избирательный участок № 372
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 159 имени Ыбырай Алтынсарина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 104, 106/81;, улица Валиханова, дома: 83, 84, 98, 107/38; проспект Достык, дома: 29, 29/2, 31, 33, 47; улица Кабанбай батыра, дома: 65/76, 71, 75, 75/131, 77, 79; улица Карасай батыра, дома: 25, 33/85, 35, 39, 33/85, 35, 39, 40/110, 43/45, 48, 52; улица Кунаева, дома: 96, 98, 106, 112, 114, 119/47, 121/42, 127; проспект Назарбаева, дома: 118Б, 118/128, 120, 124, 126/81; улица Пушкина, дома: 60, 62/32, 64/30, 74, 83; улица Тулебаева, дома: 117, 119, 125, 128, 130/49, 131А, 131, 133, 138/50, 142.
Избирательный участок № 373
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 138, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 56 имени Каныша Сатпаева” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 15, 17/130, 21, 23, 27, 31/187; улица Валиханова, дома: 124, 128, 137А, 137; проспект Достык, дома: 69, 71, 85; улица Кунаева, дома: 158, 162, 163/32, 164; улица Курмангазы, дома: 20, 31/171, 32, 33; проспект Назарбаева, дома: 152, 172; улица Пушкина, дома: 102, 116/15, 129; улица Тулебаева, дома: 171, 174, 175, 194; улица Шевченко, дома: 18, 28, 44А, 44/163.
Избирательный участок № 374
Центр: город Алматы, улица Калдаякова, 54, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Республиканский высший медицинский колледж”.
Границы избирательного участка: улица Богенбай батыра, дома: 86/47, 88; проспект Достык, дома: 48А, 48, 50, 52/2, 58; улица Зенкова, дома: 54, 70, 77/14, 78, 86, 94/4; улица Кабанбай батыра, дома: 55, 66; улица Калдаякова, дома: 49, 51, 59, 89, 93/2, 95, 103, 129; улица Карасай батыра, дома: 5, 14, 18; улица Курмангазы, дома: 1/96; улица Шевченко, дома: 5/92, 14/77.
Избирательный участок № 375
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 29” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акбозат, дома: 1А, 3/1, 4А, 4Б, 4В, 4, 6, 7, 8А, 8В, 8, 10, 11, 16, 24, 26/23; улица Аманжолова Сарсена, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/28, 16, 17/15, 18, 19, 20/30, 21А, 21, 22/19, 23Б, 23В, 23, 24, 25, 28, 30, 32; улица Бегалина, дома: 19, 21, 23, 23/1, 25А, 25, 29, 33, 35, 37/34, 39/23, 41, 43А, 43, 44, 45, 46А, 46, 48, 50, 52А, 52, 54, 56А, 56, 58, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70, 74; улица Богенбай батыра, дом: 2А, 2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 12/1, 16, 18А, 18Б, 18, 22/1 корпус 1, 22/1, 24, 26, 28А, 28, 30, 32/1, 34, 36Б, 36, 38, 42А, 42, 50, 52, 54А, 56/17, 58/2, 60/1, 64/1, 66, 68А, 68Б, 68, 70, 72; улица Бутаковская, дома: 19А, 20А, 20, 22, 23, 27, 29, 33А, 33Б, 33В, 33, 37, 39, 41, 43; улица Водная, дома: 2/20, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12А, 12Б корпус 1, 12Б, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/23, 26, 27, 29, 31; переулок Жуковского, дома: 3; улица Жуковского, дома: 2/5, 3 корпус 1, 3, 4, 5А, 5, 7, 9, 10, 13Б, 13, 14А, 14, 17/13; улица Зверева, дома: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12/24, 13, 14, 15/20, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 32/2, 34А, 34; улица Кабанбай Батыра, дома 1/33, 1, 3, 5/37, 7, 9, 11/16, 15, 17/76, 19/49, 19/49 корпус 1, 21А, 21, 25, 27/34, 29, 31, 33А, 35, 37А, 37, 39, 41/27, 43, 45 корпус 1, 45, 47А, 47Б, 47Г, 47Д, 47Е, 47, 49, 49/1, 51/78, 51/1; улица Казахстанская, дома: 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16; улица Калдаякова, дома: 76; улица Кармысова, дома: 26, 28, 30, 32/6, 32/2, 36, 38, 4082, 42, 44, 46; улица Кастеева, дома: 14/40, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 22, 22/1, 23А/12, 23, 25А, 25/9, 27, 29, 30, 31, 32/14, 33, 34 корпус 1, 34, 35А, 36, 38А/19, 38, 40, 42, 44А, 44; переулок Кирова, дома: 2, 4А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Кошевого, дома: 2, 3, 4А, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12/22, 12, 14/15, 15/18, 16, 17/13, 18,20, 21; улица Шевцовой, дома: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 26, 32.
Избирательный участок № 376
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 42, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 29” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжолова Сарсена, дома: 29, 31А, 31, 33, 36А, 37, 38, 39А, 40, 41, 42А, 42, 43/10, 44, 45/19, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52А, 52, 56, 58; улица Байтасова, дома: 2А, 4А/15, 4/168, 10, 10/2, 14, 16, 18; улица Бегалина, дома: 51/13, 55, 57, 59, 65, 67, 69А, 69, 71, 73А, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 85А, 85 корпус 1, 85, 86/1, 87, 88/2, 88, 89, 90/1, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106/2, 107, 108А, 108, 109, 110, 111, 112 корпус 1, 112, 113 корпус 1, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/11, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140А, 140, 142, 144, 146, 146/3, 148, 148/1, 148/10, 148/12, 148/13, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 150, 152/14; улица Бекхожина, дома: 1, 2А, 4А, 4, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 8, 10, 11А корпус1, 11А, 11/99, 14/46, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А корпус 1, 21А, 21, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44А, 46, 48, 50/86, 52, 56/16, 58, 97/42; переулок Ватутина, дома:2А, 6, 8, 10, 14, 16; улица Ватутина, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 8, 10, 11, 12/49, 13, 15, 16, 17/2, 19, 20, 22, 24; улица Воронихина, дома: 3, 4, 5, 6 /5, 8А, 8, 9, 11, 13, 15, 17; улица Доватора, дома: 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 корпус 1, 14, 15/54; улица Жоргатай, дома: 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10; улица Зверева, дома: 31А, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 49А, 50/2, 51, 52/1, 53, 54 ,56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67; улица Кабанбай батыра, дома: 2А, 2, 4/39, 8, 10А, 10, 12, 14/78, 20/36, 24, 26, 28А, 28, 30, 32, 34А, 34, 36/38, 38, 40, 42/18, 46, 48, 50/2, 54, 56; улица Казахстанская, дома: 11/44, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 34; улица Кармысова, дома: 54, 56А, 56Б, 56, 58А, 58Б, 58, 60, 66А, 66, 68, 70, 72, 76, 76/2, 82, 82/3, 84Б, 84, 84/1, 84/2 корпус 1, 84/2 корпус 2, 84/2 корпус 3, 84/2 корпус 4, 84/2, 88, 90, 94А, 94, 96/2; улица Кастеева, дома: 39А, 41А, 41, 45, 47А, 47, 48/2б, 48/2, 50А, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/13, 66А, 66, 68/14, 70/9, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 92, 94/2, 96/1, 98, 98/1, 100, 102, 104/13, 106А, 106Б, 106В, 106, 108А, 108Б, 108; улица Косалка, дома: 3, 4, 6, 7/66, 8/55, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22А, 22/53, 23, 25, 27, 29; улица Кошкунова, дома:1, 2, 3А, 5А, 6А, 6, 7, 10, 11А, 12, 14, 15, 17/1, 18, 19, 20, 22, 24, 26; улица Курмангалиева, дома: 2/50, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12А, 12, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35/12, 36/2, 38/1, 40, 44; улица Лазо, дома: 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/35, 8, 12А, 12, 14, 16А, 16Б, 16, 18; улица Перова, дома; 2/94, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 10, 11, 13, 15, 16; переулок Снайперский, дома:1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14; улица Черняховского, дома: 3, 5, 11, 13А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 377
Центр: город Алматы, проспект Достык, 124, здание государственного коммунального казенного предприятия “Дворец школьников” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Байтасова, дом: 1А, 3, 5, 7, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 9Е, 9Ж, 9П, 9Р, 9С, 9Ф, 9Х, 9, 9/1, 9/5, 11, 15А, 15, 17, 19, 27, 33, 37, 41, 43, 45А, 45, 47, 49/1, 53; улица Бегалина, дома: 125/19, 127, 129/12, 131, 133/10, 135/9, 135, 137А, 137, 139, 141/16, 154/13, 156А, 156Б, 156В, 156Г, 156, 156/1, 158, 160А, 160, 162/18; улица Горновосточная, дома: 2, 4, 6, 7, 8, 10/16, 14А, 14, 16, 20, 26 корпус 1, 26, 28, 30, 34; переулок Горный, дома; 5, 7, 11; переулок Дачный, дома: 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 13А, 15, 17А, 17, 18/1, 19, 25, 27, 27/29, 31, 33, 34; улица Державина, дома: 1Б; проспект Достык, дома: 100, 110, 112, 114, 116, 118, 128, 131/1, 132, 138, 150, 154/2, 156, 160, 162А, 162; улица Инженерная, дома: 10/7, 12А, 13, 16А, 16, 17, 20, 24, 26/29, 26; переулок Коккинаки, дома: 2, 3, 5, 6, 7, 8; улица Коккинаки, дома: 6, 8, 14, 22, 24, 26, 28, 30/21, 31, 33, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51; улица Луганского, дома: 1, 2/1, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9А, 9, 11А, 12, 14, 16, 18, 19, 21А, 21Б, 22, 23, 25А, 25Б, 25, 26, 27, 28/2, 29А, 29Б, 29Г, 29, 33, 35, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59А, 59, 61, 63, 65, 67; улица Ньютона, дома: 6А.
Избирательный участок № 378
Центр: город Алматы, проспект Абая, 8, здание некоммерческого акционерного общества “Казахский национальный аграрный исследовательский университет”.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Абай даңғылы: 4, 8А, 8, 8-8Г үйлер; Достық даңғылы: 87А үй; Назарбаев даңғылы: 174А, 176, 220/3 үйлер; Сәтбаев көшесі: 8Г/7 үй.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық даңғылы: 89А, 89Б, 89, 89/1, 89/2 үйлер; Самал-1 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 2Б, 88А, 89, 90 үйлер; Сәтбаев көшесі: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8, 10Б, 10, 12 үйлер.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының “Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктөбе шағынауданы Басбатыр көшесі: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46 үйлер; Водная көшесі: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57 үйлер; Көктөбе шағынауданы Городская көшесі: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31 үйлер; Көктөбе шағынауданы Городская тұйық көшесі: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23 үйлер; Көктөбе шағынауданы Диваев көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28 үйлер; Көктөбе шағынауданы Домбыра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48 үйлер; Казречка көшесі: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 67, 73, 75, 77, 79 үйлер; Көктөбе шағынауданы Максимов көшесі: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73 үйлер; Көктөбе шағынауданы Маңғыстау көшесі:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9 үйлер; Көктөбе шағынауданы Радлов көшесі: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142 үйлер; Көктөбе шағынауданы Сахариев көшесі: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120 үйлер; Топорков көшесі: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Трофимов көшесі: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46 үйлер; Көктөбе шағынауданы Хмелев көшесі: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68 үйлер; Көктөбе шағынауданы Шымбулақ көшесі: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25 үйлер; Яблочная көшесі: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17.
№ 381 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: проспект Абая, дома: 4, 8А, 8, 8-8Г; проспект Достык, дома: 87А; Проспект Назарбаева, дома: 174А, 176, 220/3; улица Сатпаева, дома: 8Г/7.
Избирательный участок № 379
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Достык, дома: 89А, 89Б, 89, 89/1, 89/2; микрорайон Самал-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 94, 96; микрорайон Самал-2, дома: 2Б, 88А,89, 90; улица Сатпаева, дома: 2, 4А, 6А, 6Б, 6, 8, 10Б, 10, 12.
Избирательный участок № 380
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Басбатыр микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2, 4, 5А, 5, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21А, 12, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46; улица Водная, дома: 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57; улица Городская микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 6А, 6, 7А, 7Б, 7, 14, 18, 20, 23/2, 31; переулок Городская микрорайон Көктөбе, дома: 2, 8А, 9, 11, 15, 19, 21, 22, 23; улица Диваева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 28; улица Домбыра микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17А, 18, 19, 20А, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48; улица Казречка, дома: 10, 13, 18, 24/1, 25, 29, 33, 34, 35, 39, 41б, 43, 45Б, 47, 51А, 57А, 61, 63, 67, 73, 75, 77, 79; улица Максимова микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/25, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 69, 73; улица Мангистауская микрорайон Көктөбе, дома:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37/11, 38, 40, 42, 44/9; улица Радлова микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1Б, 2,29, 4, 5Г, 5, 7А, 8,10, 12, 14, 16, 18, 19А, 19/42, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48/49, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/33, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92/1, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А,132, 134, 136А, 138, 142; улица Сахариева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4, 7, 8/1, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 43/1, 44, 45, 47, 52А, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А, 77, 79А, 79, 81, 83, 85А, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 106, 108, 120; улица Топоркова, дома: 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Трофимова микрорайон Көктөбе, дома: 3, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/34, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42А, 42, 44, 46; улица Хмелева микрорайон Көктөбе, дома: 1/13, 2/15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 корпус 1, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/68; улица Чимбулакская микрорайон Көктөбе, дома: 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10А, 10, 11, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17А, 17, 19, 20А, 20, 21, 23, 25; улица Яблочная, дома: 1, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17.
Избирательный участок № 381

Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Самал-2 шағынауданы Каскад гараж кооперативі: 4 үй; Достық даңғылы: 91А, 91Б, 91, 91/1, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 2А, 2, 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91 үйлер.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағынауданы, 22, Алматы қаласы білім басқармасының “Бауыржан Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Самал-1 шағынауданы: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105 үйлер; Назарбаев даңғылы: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240 үйлер.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226А, Алматы қаласы білім басқармасының “Дмитрий Снегин атындағы № 30 мектеп – гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 1А, 1Б үйлер; Армянская көшесі: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14 үйлер; Батурин көшесі: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16 үйлер; Бегалин көшесі: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224 үйлер; Береговая көшесі: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10 үйлер; Горновосточная көшесі: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер; Горный тұйық көшесі: 3А, 3, 4, 5/1, 6, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59 үйлер; Достық даңғылы: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250 үйлер; Елебеков көшесі: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56 үйлер; Каменистая көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69 үйлер; Коккинаки көшесі: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21 үйлер; Луганский көшесі: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149 үйлер; Ньютон көшесі:1/1, 7А, 7, 9А, 9 үйлер; Ж. Омарова көшесі: 8 үйлер; Рубинштейн көшесі: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44 үйлер; Сырмақ көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер; Тәттімбет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28 үйлер; Ужгородская көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11 үйлер; Фонвизин көшесі: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6 үйлер.
№ 384 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: гаражный кооператив Каскад микрорайон Самал-2, дома: 4;, проспект Достык, дома: 91А, 91Б, 91, 91/1, 93А, 93Б, 93В, 93, 95А, 95Б, 95, 97А, 97Б, 97, 99А, 99Б, 99В, 99; микрорайон Самал-2, дома: 2А, 2, 12, 16Б, 16В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91.
Избирательный участок № 382
Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 131 имени Бауыржана Момышулы” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон Самал-1, дома: 9/2, 18, 19, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 104, 105; микрорайон Самал-2, дома: 105А; проспект Назарбаева, дома: 226/16, 226/3, 226/4, 226/5, 226/7, 226/8, 228, 240.
Избирательный участок № 383
Центр: город Алматы, проспект Достык, 226А, здание коммунального государственного учреждения “Школа–гимназия № 30 имени Дмитрия Снегина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома: 1А, 1Б; улица Армянская, дома: 5В, 5, 5/1, 7А, 7Б, 9, 11, 14; улица Батурина, дома: 1, 2А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5/8, 7, 9, 11, 12,16; улица Бегалина, дома: 145/15, 147, 149,151, 153, 164, 166, 168, 170, 172Б, 172, 174А, 174, 176А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 210, 214, 216, 218, 220, 224; улица Береговая, дома: 4, 6, 7, 8А, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26/12, 29Б, 33, 35, 37, 39, 41/10; улица Горновосточная, дома: 15А, 15, 17, 19, 21, 23, 25; переулок Горный, дома: 3А, 3, 4, 5/1, 6, 6 корпус 1, 8, 8/10, 12, 13/24, 14, 15, 16/1, 16/2, 17А, 17Б, 17, 19, 21Б, 21, 22, 24, 26, 27, 28А, 28, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57А, 57, 59; проспект Достык, дома: 184, 198, 200, 204А/3, 206, 208, 210, 248А, 248, 250; улица Елебекова, дома: 2А, 2, 4, 5, 6А, 6, 6/52, 10А, 12, 14, 16, 17/7, 18А, 18, 19А, 20, 21, 22А, 22Б, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30/5, 32, 34А, 34, 36, 38, 40, 42 корпус 1, 42, 44, 46/13, 48, 50, 52/6, 56; улица Каменистая, дома: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Керей-Жанибек хандар, дома: 1А, 1, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Г, 9, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16, 18, 19А, 19Б, 19, 21, 22/2, 23, 25, 26, 27/11, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 29, 34Б, 34, 34/1, 36А, 36Б, 36В, 36Г, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/7, 38А, 38, 40, 42, 46, 57Б, 56, 60, 69; улица Коккинаки, дома: 5, 7, 9А, 9, 19А, 19/164, 21; улица Луганского, дома: 30А, 30/1, 32А, 32Б, 32В, 32, 34А, 34Б, 34В, 34, 38А, 38Б, 38, 38/1, 40А, 40, 42/2, 44А, 44, 46, 48А, 48, 50, 52, 54, 56, 61А, 61Б, 61В, 62А, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А, 90, 91, 92, 94, 95Б, 95, 96, 97А, 97б, 97, 98, 99А, 99Б, 99, 100А, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 103, 104А, 104, 105А, 105,Б, 105В, 105Г, 105Д, 105, 106, 108 корпус 1, 109А, 109, 110, 111, 112, 114, 115А, 115Б, 115, 116, 117, 118, 120, 131, 133, 133/1, 139, 141А, 141, 143, 145, 147А, 147, 149; улица Ньютона, дома:1/1, 7А, 7, 9А, 9; улица Омаровой Ж,, дома: 8;, улица Рубинштейна, дома: 3/25, 3/25 корпус 1, 4, 6, 7А, 7Б, 7В, 7, 7/1, 8, 9А, 10, 11, 12, 14/23, 15А, 15, 22, 24А, 24, 26А, 26, 28, 30, 32, 34, 38А, 38, 40, 42, 44; улица Сырмак, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22А, 22Б, 26, 28, 32, 34, 34/36, 36, 38, 40, 42, 44; улица Таттимбета, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 14, 16, 18А, 18, 22А, 26, 28А, 28Б, 28; улица Ужгородская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; улица Фонвизина, дома: 8А, 10, 12, 15, 17А, 18, 20А, 20, 27А, 29, 30/8, 35/6А, 35/6.
Избирательный участок № 384

Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 163 мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алдар Көсе көшесі: 3, 5, 7 үйлер; Әл-Фараби даңғылы: 34 үйлер; Вихрев көшесі: 7, 10, 14, 25, 27 үйлер; Желтоқсан көшесі: 261 үйлер; Жиенқұлова көшесі: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102 үйлер; Кирпичнозаводская-11 көшесі: 8, 20, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер; Кирпичнозаводская-9 көшесі: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54 үйлер; Қисанов көшесі: 2, 19 үйлер; Самал-2 шағынауданы: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58 үйлер; Самал-3 шағынауданы: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 21, 22, 25 үйлер; Назарбаев даңғылы: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313Б, 313 үйлер; Панфилов көшесі: 216, 233, 237, 239, 240А,241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286 үйлер; Тайманов көшесі: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 190, 192, 194 үйлер; Қажымұқан көшесі 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А, 97, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Шукшин көшесі: 4 үй; Таулы қырат шағынауданы 8-ші Гвардиялық дивизиясы көшесі: 5, 61, 63, 65, 71, 75, 77, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109/18, 111/19, 123, 125, 131/94 үйлер.
№ 385 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 105, “К Management” жауапкершілігі шектеулі серіктестігі “Премьер Алатау” қонақ үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байжанов көшесі: 107, 107/5 үйлер; Достық даңғылы: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6 үйлер; Самал-3 шағынауданы: 3, 4, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49 үйлер; Назарбаев даңғылы: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278 үйлер; Қажымұқан көшесі: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 37/11, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62.
№ 386 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 289, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей № 163” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 3, 5, 7; проспект Аль-Фараби, дома: 34; улица Вихрева, дома: 7, 10, 14, 25, 27; улица Желтоксан, дома: 261; улица Жиенкуловой, дома: 2, 4, 5, 7, 19, 27, 29А, 33, 35, 36, 37А, 38, 40, 41, 50, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67/22, 68, 68/2, 70, 71, 72, 75, 76А,77, 79А, 79, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102; улица Кирпичнозаводская 11-ая, дома: 8, 20, 26, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Кирпичнозаводская 9-ая, дома: 1, 5, 6, 10, 12, 14, 20, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 50Б, 54; улица Кисанова, дома: 2, 19; микрорайон Самал-2, дома: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58; микрорайон Самал-3, дома: 9, 10, 11, 12, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 15 корпус 3, 15, 25; проспект Назарбаева, дома: 244А, 244, 246А, 246/64, 253, 269, 269/1, 271, 275А, 275А, 275Е, 275, 275/8, 285, 289, 301, 311, 313Б, 313; улица Панфилова, дома: 216, 233, 237, 239, 240А,241, 242, 243, 245, 248, 249, 251, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 280, 282, 284, 286; улица Тайманова, дома: 6, 13, 21, 25, 27, 35/81, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51/2, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 102А, 102, 108, 118/105, 190, 192, 194; улица Хаджи- Мукана, дома: 55, 59, 75, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 97А, 97, 101/1 корпус 10, 101/1 корпус 12, 101/1 корпус 6, 101/1 корпус 7, 101/1 корпус 8, 101/1 корпус 9, 111, 115, 117, 119, 121; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома; 4; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 5, 61, 63, 65, 71, 75, 77, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109/18, 111/19, 123, 125, 131/94.
Избирательный участок № 385
Центр: город Алматы, проспект Достык, 105, здание товарищества с ограниченной ответственностью “К Management” гостиница “Премьер Алатау”.
Границы избирательного участка: улица Байжанова, дома: 107, 107/5; проспект Достык, дома: 99Д, 103/12, 103/3, 103/40, 107/5, 111/2, 111/3, 111/4, 117/5, 117/6; микрорайон Самал-3, дома: 3, 4, 21, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 30/1, 30/3, 30/4, 30/5, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/5, 33/2, 33/3, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 49; проспект Назарбаева, дома: 250, 251, 252, 254, 257, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278; улица Хаджи Мукана, дома: 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22Б, 24, 25, 26А, 26, 28, 32, 33, 34, 36, 37, 37/11, 39, 46, 47А, 47, 48, 49, 50А, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62.
Избирательный участок № 386

Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41, “Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі” мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бекхожин көшесі, 5, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі “Қазақстан Республикасының фтизиопульмонология Ұлттық ғылыми орталығы” шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
“№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10, “Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125, “Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы” акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40, Алматы қаласы білім басқармасының “Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қонаев көшесі: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25 үйлер; Назарбаев даңғылы: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44 үйлер; Райымбек даңғылы: 100 үй; Токмакская көшесі: 27, 29/34 үйлер; Төлебаев көшесі: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61 үйлер.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40, Алматы қаласы Білім басқармасының “Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уәлиханов көшесі: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68 үйлер; Жүргенов көшесі:2 үй; Қонаев көшесі: 30/16, 32 үйлер; Мақатаев көшесі: 53, 58 үйлер; Мәметова көшесі: 12/21 үйлер; Пушкин көшесі: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35 үйлер.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 52 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Арыкова көшесі: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35 үйлер; Әшімбаев көшесі: 14, 15 корпус 1, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1 үйлер; Уәлиханов көшесі: 9, 13, 20 үйлер; Есенов көшесі: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1 үйлер; Жангелдин көшесі: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56 үйлер; Жетісу көшесі: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1 үйлер; Қонаев көшесі: 4, 20, 22/13 үйлер; Мұхамеджанов көшесі: 8, 9, 10, 10 корпус 1, 14А, 16, 18, 21А, 30 үйлер; Нүсіпбеков көшесі: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51 үйлер; Потанин көшесі: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21 үйлер;, Пушкин көшесі: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12 үйлер; Райымбек даңғылы: 68-70/53, 82/90 үйлер; Токмакская көшесі: 4, 6 үйлер; Латиф Хамиди көшесі: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47 үйлер; Янушкевич көшесі: 18/16, 22, 24.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 10, “Білім беру мекемесі колледж “Перспектива” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әшімбаев көшесі: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24 үйлер; Баишев көшесі: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 22/30, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2 үйлер; Есенов көшесі: 3, 9, 13/4, 15/3 үйлер; Жангелдин көшесі: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13 үйлер; Жетісу көшесі: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1 үйлер; Жүргенов көшесі: 5, 8, 13А, 22, 24, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43 үйлер; Мақатаев көшесі:19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47 үйлер; Нүсіпбеков көшесі: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13 үйлер; Потанин көшесі:1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19 үйлер; Латиф Хамиди көшесі: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 21А, 22Б, 22, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А үйлер; Янушкевич көшесі: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42 үйлер.
№ 402 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, проспект Достык, 103/41, здание государственного учреждения “Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан в городе Алматы”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 394
Центр: город Алматы, улица Бекхожина, 5, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан” Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 395
Центр: город Алматы, проспект Достык, 220, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Городская клиническая больница № 5”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 396
Центр: город Алматы, улица Макатаева, 10, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Центр психического здоровья (наркологическая служба)”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 397
Центр: город Алматы, проспект Достык, 125, здание акционерного общества “Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 398
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 36, здание Комьюнити центр Медеуского района г. Алматы.
Границы избирательного участка: улица Кунаева, дома: 5, 13, 15, 15/1, 17, 19, 25; проспект Назарбаева, дома: 36 корпус 1, 36 корпус 2, 36 корпус 3, 36, 42А, 42, 42/44, 44; проспект Райымбека, дома: 100; улица Токмакская, дома: 27, 29/34; улица Тулебаева, дома: 9, 17, 19, 21, 24, 27А, 27, 31, 32А, 32, 34, 38/61.
Избирательный участок № 399
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 52.
Границы избирательного участка: улица Валиханова, дома: 22/4, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34/8, 36, 40/68; улица Жургенева, дома:2; улица Кунаева, дома: 30/16, 32; улица Макатаева, дома: 53, 58; улица Маметовой, дома: 12/21; улица Пушкина, дома: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 35.
Избирательный участок № 400
Центр: город Алматы, улица Пушкина, 1, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 52” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Арыковой, дома: 9, 11, 15А, 17/19, 19, 25А/32, 25/32А, 25, 33, 34/43, 35; улица Ашимбаева, дома: 14, 15 корпус 1, 15, 17Б, 17/20, 23, 24/23, 26/1; улица Валиханова, дома: 9, 13, 20; улица Есенова, дома: 33/6 корпус 1, 35А, 36/5, 37, 39, 39/7, 39/1; улица Жангильдина, дома: 20/26, 22, 24/23, 30, 35/56; улица Жетысуская, дома: 26/28, 28, 30, 32/25, 34, 34/32, 36, 38, 38/37, 40/38, 42А, 42Б, 42, 44, 44/1; улица Кунаева, дома: 4, 20, 22/13; улица Маметовой, дома: 1А; улица Мухамеджанова, дома: 8, 9, 10, 10 корпус 1, 14А, 16, 18, 21А, 30; улица Нусупбекова, дома: 23/14, 26/1, 27, 29/13, 31, 31/12, 33, 34/9, 35, 36/12, 37, 38, 39/11, 40, 41/14, 42, 43/45, 44/13, 45, 47/15, 49А, 51; улица Потанина, дома: 16, 18А, 18, 18/1, 18/2, 19А, 19Б, 19, 20/1, 20/17, 21, 27, 27/22, 29А, 29 корпус 1, 29, 30/20, 30, 31/23, 32А корпус 1, 32А, 32, 34, 36/21;, улица Пушкина, дома: 3/1, 3/2, 5, 8, 10, 12; проспект Райымбека, дома: 68-70/53, 82/90; улица Токмакская, дома: 4, 6; улица Хамиди Латифа, дома: 29А, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/19, 33/21, 35/28, 39/31, 47; улица Янушкевича, дома: 18/16, 22, 24.
Избирательный участок № 401
Центр: город Алматы, улица Нусупбекова, 10, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Организация образования колледж “Перспектива”.
Границы избирательного участка: улица Ашимбаева, дома: 25А, 27, 33/28, 37, 41А, 41/24; улица Баишева, дома: 1/31, 4, 5А, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13А/33, 13, 16, 17,/32, 19А, 19,21, 21/3, 23, 24, 26, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 28 корпус 5, 30, 33/2; улица Есенова, дома: 3, 9, 13/4, 15/3; улица Жангильдина, дома: 1, 10, 10/26, 11, 12, 13А, 13, 14, 15/28, 16, 17А, 17, 18/25, 19, 21/28, 13; улица Жетысуская, дома: 4, 6А, 6, 8А, 8, 10А/45, 10, 12, 12/46, 14, 16, 18, 20, 22А, 22Б, 22, 22/1; улица Жургенева, дома: 5, 8, 13А, 22, 24, 30, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 41А, 42, 43А, 43; улица Макатаева, дома:19, 19/2, 21, 23, 25/1, 27-29/2-4, 33/2, 35А, 47; улица Нусупбекова, дома: 6, 8/7, 10, 12, 15/8, 19/13; улица Потанина, дома:1А, 1, 3, 6, 9/20, 12, 13, 14/17, 15/19; улица Хамиди Латифа, дома: 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15/41, 16/36, 17/40, 18/38, 19, 19/1, 19/3, 20, 21/37, 21А, 22Б, 22, 23/38 корпус 1, 23/38, 24/37, 25, 26/36, 27/35, 28А; улица Янушкевича, дома: 8/17, 21, 23А, 23, 33, 35, 39А, 40, 42.
Избирательный участок № 402

Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58, Алматы қаласы білім басқармасының “Александр Пушкин атындағы № 4 гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Арыкова көшесі: 42, 44, 45А, 45, 46, 47/40, 47/44 корпус 1, 47/44, 50 корпус 1, 50, 51, 53, 54/49, 55/42, 56, 58, 59, 60/44, 66/11 үйлер; Әшімбаев көшесі: 30, 34А, 36, 38, 44, 45, 47 корпус 1, 47, 50, 54, 61 үйлер; Жетісу көшесі: 1/17А, 3, 5 корпус 1, 5, 7А, 7, 9, 11, 13, 15, 17/47, 19, 19/48, 21А, 21, 23, 25/41, 27/46, 29, 33/43, 33/44, 35, 37, 39А, 39, 39/27, 43, 45, 47/40, 49 үйлер; Жүргенов көшесі: 49, 50/16, 51А,51, 52А, 54А, 54В, 54/14, 56, 57, 58, 59, 67А, 67, 69, 71, 73/12 үйлер; Коперник көшесі: 9, 11/66 корпус 1, 11/66, 13/63, 15, 17, 19, 27А, 27, 33, 35 үйлер; Куратов көшесі: 2А, 2Б, 3, 4/3, 5, 6/14, 7, 8, 10, 11А, 11/16, 12, 12/63, 14/54, 15, 16, 17А, 17, 17/1, 18, 20, 22/53, 23, 24/56, 225А, 25, 26, 27/55, 28/57, 30/40, 31, 32, 33/59, 33, 34, 35А, 35Б, 35В, 35/42, 35, 36/37, 37, 38/48, 39, 39/39, 40, 41, 41/50, 42, 43, 45, 46/52, 47, 47/49, 48, 50, 53, 55 үйлер; Мақатаев көшесі: 1А, 1Б, 1, 1/1, 1/10, 1/8, 3/1, 5А, 5, 5/2, 7, 9/1, 11/2, 13, 13/1, 15 үйлер; Мұхамеджанов көшесі: 29, 31/7, 33/35, 35, 40А, 41, 42, 43, 44, 45/34, 46, 49Б, 49В, 49, 50А, 50Б, 51/23, 52, 52/34, 56, 58А, 58, 60/21 үйлер; Полтавская көшесі: 1/13, 2, 4, 8, 10А, 10Б, 10Г, 10, 12А, 12Б, 12, 20А,20 үйлер; Райымбек даңғылы: 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 24/52, 26, 28, 34А, 34Б, 34, 36/51 үйлер; Тянь-Шаньская көшесі: 3Е, 3, 3/1, 4/7, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5, 6/22, 7, 8, 9Б, 9Г корпус 1, 9Г, 9Д, 9Е, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 13, 15, 16, 7А, 17Б, 17Г, 17, 17/61, 18, 19, 23А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/65, 31А, 31/48, 33А, 35, 35/27, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43/47, 45/54, 47А, 47, 49, 51, 53, 55/57, 59/62, 61А, 61 үйлер; Шерхан Мұртаза көшесі: 1/6, 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/53, 15/52, 15, 18, 19, 20, 21/47, 22, 22/45, 23/50, 24, 25, 28/49, 29, 29/34, 30/32, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36/29А, 36/1, 39, 40, 41, 42/41, 43, 44/46, 45/43, 46, 47/48, 50/31 корпус 1, 50/31, 51, 53/30 үйлер; Янушкевич көшесі: 43А, 43, 46А, 47А, 48А, 41, 51, 52, 54, 56, 63А, 63Б корпус 1, 63Б, 64/21, 65А, 67 үйлер.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17, 1 корпус, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 5 оқушылар үйі” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астраханская көшесі: 2А, 4, 14А үйлер; Бестужев көшесі: 3, 5А, 5Б, 5В, 5, 11, 13, 15, 21А, 21, 21/1, 23, 33/2, 35, 37, 39, 41 үйлер; Гомельская көшесі: 1/31, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13 корпус 1, 13, 15, 16, 17 үйлер; Донбасская көшесі: 1, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32А, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43А, 43, 45А, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 53/1, 55 үйлер; Есенберлин көшесі: 3, 4, 4/1, 5/8, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 11, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 32/10, 34 үйлер; Казанская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/10, 10, 11/9, 12, 13, 14, 20/11, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28А, 28, 28/16, 28/30, 31А, 31, 34, 36, 42Б, 42, 44, 46А, 46 үйлер; Киевская көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/25, 10А, 10, 10/2А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21/32, 22, 22/33, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44Б, 44, 46А, 46, 52, 68 үйлер; Көкшетау көшесі: 1, 2, 4, 6А, 6, 7А, 7/5, 8/6, 9А, 9Б, 9, 10/5, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 19А, 19, 20А, 20, 21, 21/1, 22А, 22, 23, 24, 24/26, 25А, 25, 26А, 27А, 27/14, 28, 30А, 32/16, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 42/44, 46, 48А/2, 48, 52, 54, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70 үйлер; Коперник көшесі: 2А, 2, 4В, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 32А, 32, 34, 38, 40А, 40, 42А, 42, 44, 46, 48А, 48, 50А, 50, 52, 54 үйлер; Крымская көшесі: 2А, 2Б, 2, 4/33, 6/6, 7, 8, 12/16, 13, 15/1, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлер; Қордай көшесі: 2А, 2/17, 4/10, 6, 8, 9А, 11/17, 12, 16А, 18, 20/9, 22А, 22/10, 24 үйлер; Кутузов көшесі: 1А/22, 1Б, 1В, 1, 2, 4, 5, 6/24, 7, 8/39, 9, 10, 11/12, 12, 13/13, 14/14, 15А, 16/15, 17, 18, 19, 20, 21, 22/24, 23А, 23, 24А, 24/27, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 30, 31, 31/1, 32А, 32, 32/1, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 54/38, 55, 57, 59 үйлер; Малая көшесі: 1А, 1Б, 1, 2/3, 3, 3/5, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер; Мариупольская көшесі: 1/6, 2, 4, 6, 12, 15/34, 17, 26А, 26, 28, 29, 30/19, 31, 32/18, 34/21 үйлер; Оренбургская көшесі: 2Г, 6А, 6/23, 8/32 үйлер; Погодин көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/19, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/17 үйлер; Полетаев көшесі: 1, 3, 4 корпус 1, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12/7, 13, 15, 17/9 үйлер; Ростовская көшесі: 1/50, 3, 4, 5, 6 үйлер; Рубцовская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер; Татарская көшесі: 1, 2, 3А, 4, 5А, 5/3, 6, 7, 8/5, 9 ,10, 11, 12, 13/10, 14, 15, 15/1, 17, 18/9, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 26 үйлер; Тәтібеков көшесі: 1/2, 1, 3, 5, 7, 9, 9/11, 11А, 13 үйлер; Тобылғы көшесі: 6, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19/9, 21/10, 22, 23, 24, 26А, 26/7 үйлер; Тульская көшесі: 1А, 1, 3А, 3, 4/2А, 4/2, 10, 13А, 13, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 19, 21, 23А, 23, 25, 27, 29 үйлер; Тюленин көшесі: 3/5, 7, 8, 9А, 9, 10, 12, 14, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 41А, 41, 43 үйлер; Учительская көшесі: 01/11, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12/2, 13, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/2, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/21, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 35/2, 36, 37/9, 37/8, 38, 39А, 39, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49А, 50, 52, 56, 58 үйлер; Учительский тұйық көшесі: 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер; Хоружей көшесі: 1А, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26А, 26, 28А, 28, 30А, 30 үйлер; Шақшақ Жәнібек көшесі: 2/56, 4, 6, 8, 10А, 10, 12/22, 14/29, 16/72, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30/49, 32А, 34А, 34, 36, 42А, 42, 44А, 44 корпус 1, 44 үйлер.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 99 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қасым Аманжолов көшесі: 16, 17/66, 18, 19, 21, 22/96, 23, 24, 26, 27/98, 28, 29, 31, 32/152, 33, 34, 35/129, 38/147, 39, 41, 42А, 42, 43, 44Б, 44, 45, 47, 48А, 49А/148А, 50А, 50Б, 50, 52, 52/1, 52/3, 53А, 53, 67А, 67, 69, 73 үйлер; Ахмедсафин көшесі: 45, 47/35, 50А, 50/30, 52 үйлер; Блюхер көшесі: 3, 5, 7, 10, 11А, 12, 13, 15, 18/20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/43 үйлер; Бригадная көшесі: 59, 61, 63А, 63, 65, 67 үйлер; Брянская көшесі: 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23 үйлер; Верненская көшесі: 44, 46, 48, 50/99, 54, 56, 57/54, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 74, 76/69, 77А, 79, 81, 83, 89, 91, 93/73 үйлер; Владивостокская көшесі: 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29Б, 29В, 29, 30, 31, 32, 34, 36/25 үйлер; Говоров көшесі: 37, 39, 45, 53, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63/49, 68, 70, 78, 80, 86, 88, 90/47 үйлер; Иманбаева көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19/37 үйлер; Истомин көшесі: 4, 6, 8/16, 10А, 12, 14, 16/18, 18/23, 20, 22, 24/54, 26, 28, 30, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/42, 56, 58, 60, 62А, 62, 64/14, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104, 106, 108 үйлер; Карбышев көшесі: 1А, 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10/18, 11/25, 12А, 12, 14, 16А, 16, 22, 23/8, 24, 27, 28, 29, 30/53 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 2, 4,0 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 30Б, 30В, 30, 32А, 43, 45, 51, 53А, 53, 55/68, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79 үйлер; Кентау көшесі: 1/106, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/157, 22/155 үйлер; Иштван Қоңыр көшесі: 25, 27, 33, 35/17, 36, 37, 38, 39, 40/16, 41, 42/19, 43/18, 44, 46, 48/20, 50, 50/25, 52, 56, 58, 58/60, 59, 60, 61/30, 62, 63/23, 63/1, 64, 65А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/32, 73/34, 74/25, 75А, 76А, 76, 77А, 78, 79А корпус 1, 79А, 79/38, 80, 81/41, 82, 83А, 83, 84/36, 85, 86/43, 87/74, 88, 89/49, 90А, 90, 91, 92/40, 93, 94, 96, 97А/57, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 104/76, 105, 106/51, 107, 108, 109, 110, 111, 112. 113/60, 114, 115/75, 116/52, 117А, 117, 118/61, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/28, 130, 131, 132, 133, 134/62, 136/77, 137/10, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154/37, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162/12, 163, 164А, 164/1, 164/13, 165А, 165, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180А, 180Б, 180, 182, 184А, 184, 186, 188, 190, 192, 200 үйлер; Луговая көшесі: 19/1, 21/2, 22, 22/19, 23/33, 24, 25/38, 26/36, 27, 28, 30А, 30, 32, 34 үйлер; Морозов көшесі: 20, 22, 24, 25, 27, 28/65, 29А, 29, 32, 33/46, 34, 35, 36, 37, 39, 43/94, 44, 45, 47А, 47, 53, 55, 57, 59/41, 59 үйлер; Одесская көшесі: 9, 11А, 11, 13А, 14А, 15, 17, 18А, 20А, 22, 23А, 23, 24, 25/14, 26, 28/12, 29А, 29, 30/13, 32/1, 35, 37, 42, 44А, 44 үйлер; Өнеге көшесі: 10/8, 12, 12/11, 14, 15/9, 16, 17, 19, 21, 23А, 23/8, 24, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35/16, 36/26, 39, 40, 41, 42, 43, 44/30, 45/18, 47/15, 48, 49, 50, 51. 52А, 52, 52/66, 53, 54/43, 55/22, 56/66, 57/29, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/40, 67/31, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. 76, 77/64, 78, 79/41, 80/52, 81, 82/69, 83, 84, 86, 87/47, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101/67, 102, 103, 104/2, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 111, 112, 113. 114, 115/20, 117/25, 118, 119, 120, 121, 125, 127, 129, 131, 133 үйлер; Оренбургская көшесі: 42/7, 44/8, 46А/39, 46, 48, 50/19, 53/10, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/21 үйлер; Пятигорская көшесі: 4, 6, 6/1, 12, 13/24, 14/21, 17, 18А, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 42 үйлер; Рудзутак көшесі: 2, 4, 6, 7А, 7/2, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 16, 17/30 корпус 1, 17/30, 19, 20/28, 21, 22, 26, 28, 34, 36 үйлер; Таллинская көшесі: 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25/34, 27, 29, 33 үйлер; Украинская көшесі: 9, 11, 13, 23, 23/25, 25, 29, 31, 33/54, 37, 39/48 үйлер; Оразбаева көшесі: 17/10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28. 30, 31, 31/38, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41/75, 42, 43А, 45, 47 үйлер; Чекалин көшесі: 30/32, 32, 34, 36, 38/85, 42, 45, 46, 51, 53, 54. 55, 56, 62, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 75, 77/57 үйлер; Сабыр Шәріпов көшесі: 29, 33/29, 35, 37, 39А, 39, 41, 45, 49, 51, 55/31, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79/38, 85, 89, 91/44, 93/49, 95, 97, 99/46, 101/49, 102/51, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/82, 110/84, 111/55, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/58, 120/60, 121/67, 122/69, 123, 124, 125, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136/70, 137/85, 138/87, 138/87 корпус 1, 139А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145, 146, 147А, 148, 149/49, 150, 151, 152, 154А, 154, 155А, 156А, 156, 158, 159, 160А, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166, 167А, 167, 170, 172, 174, 176 үйлер.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58, здание коммунального государственного учреждения “Гимназия № 4 имени Александра Пушкина” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Арыковой, дома: 42, 44, 45А, 45, 46, 47/40, 47/44 корпус 1, 47/44, 50 корпус 1, 50, 51, 53, 54/49, 55/42, 56, 58, 59, 60/44, 66/11; улица Ашимбаева, дома: 30, 34А, 36, 38, 44, 45, 47 корпус 1, 47, 50, 54, 61; улица Жетысуская, дома; 1/17А, 3, 5 корпус 1, 5, 7А, 7, 9, 11, 13, 15, 17/47, 19, 19/48, 21А, 21а корпус 1, 21, 23, 25/41, 27/46, 29, 33/43, 33/44, 35, 37, 39А, 39, 39/27, 43, 45, 47/40, 49; улица Жургенева, дома: 49, 50/16, 51А,51, 52А, 54А, 54В, 54/14, 56, 57, 58, 59, 67А, 67, 69, 71, 73/12; улица Коперника, дома: 9, 11/66 корпус 1, 11/66, 13/63, 15, 17, 19, 27А, 27, 33, 35; улица Куратова, дома; 2А, 2Б, 3, 4/3, 5, 6/14, 7, 8, 10, 11А, 11/16, 12, 12/63, 14/54, 15, 16, 17А, 17, 17/1, 18, 20, 22/53, 23, 24/56, 225А, 25, 26, 27/55, 28/57, 30/40, 31, 32, 33/59, 33, 34, 35А, 35Б, 35В, 35/42, 35, 36/37, 37, 38/48, 39, 39/39, 40, 41, 41/50, 42, 43, 45, 46/52, 47, 47/49, 48, 50, 53, 55; улица Макатаева, дома: 1А, 1Б, 1, 1/1, 1/10, 1/8, 3/1, 5А, 5, 5/2, 7, 9/1, 11/2, 13, 13/1, 15; улица Мухамеджанова, дома: 29, 31/7, 33/35, 35, 40А, 41, 42, 43, 44, 45/34, 46, 49Б, 49В, 49, 50А, 50Б, 51/23, 52, 52/34, 56, 58А, 58, 60/21; улица Полтавская, дома: 1/13, 2, 4, 8, 10А, 10Б, 10Г, 10, 12А, 12Б, 12, 20А,20; проспект Райымбека, дома: 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 24/52, 26, 28, 34А, 34Б, 34, 36/51; улица Тянь-Шаньская, дома: 3Е, 3, 3/1, 4/7, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5, 6/22, 7, 8 корпус 1, 8, 9Б, 9Г корпус 1, 9Г, 9Д, 9Е, 9, 9/1, 10, 11А, 11, 13, 15, 16, 7А, 17Б, 17Г, 17, 17/61, 18, 19, 23А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/65, 31А, 31/48, 33А, 35, 35/27, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43/47, 45/54, 47А, 47, 49, 51, 53, 55/57, 59/62, 61А, 61; улица Шерхана Муртазы, дома:1/6, 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/53, 15/52, 15, 18, 19, 20, 21/47, 22, 22/45, 23/50, 24, 25, 28/49, 29, 29/34, 30/32, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36/29А, 36/1, 39, 40, 41, 42/41, 43, 44/46, 45/43, 46, 47/48, 50/31 корпус 1, 50/31, 51, 53/30; улица Янушкевича, дома: 43А, 43, 46А, 47А, 48А, 41, 51, 52, 54, 56, 63А, 63Б корпус 1, 63Б, 64/21, 65А, 67.
Избирательный участок № 403
Центр: город Алматы, улица Оренбургская, 17, корпус 1, здание государственного коммунального казенного предприятия “Дом школьников № 5” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Астраханская, дома: 2А, 4, 14А; улица Бестужева, дома: 3, 5А, 5Б, 5В, 5, 11, 13, 15, 21А, 21, 21/1, 23, 33/2, 35, 37, 39, 41; улица Гомельская, дома: 1/31, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13 корпус 1, 13, 15, 16, 17; улица Донбасская, дома: 1, 2/1, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 6/1, 7, 8А, 8, 9, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32А, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43А, 43, 45А, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 53/1, 55; улица Есенберлина, дома: 3, 4, 4/1, 5/8, 6, 7, 8А, 8, 9, 10А, 11, 12 корпус 1, 12, 13 корпус 1, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 32/10, 34; улица Казанская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/10, 10, 11/9, 12, 13, 14, 20/11, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28А, 28, 28/16, 28/30, 31А, 31, 34, 36, 42Б, 42, 44, 46А, 46; улица Киевская, дома: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9/25, 10А, 10, 10/2А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21/32, 22, 22/33, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44Б, 44, 46А, 46, 52, 68; улица Кокшетауская, дома: 1, 2, 4, 6А, 6, 7А, 7/5, 8/6, 9А, 9Б, 9, 10/5, 11, 12А, 12, 13, 14 корпус 1, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 19А, 19, 20А, 20, 21, 21/1, 22А, 22, 23, 24, 24/26, 25А, 25, 26А, 27А, 27/14, 28, 30А, 32/16, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 42/44, 46, 48А/2, 48, 52, 54, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62, 64, 66А, 66, 68, 70; улица Коперника, дома: 2А, 2, 4В, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 32А, 32, 34, 38, 40А, 40, 42А, 42, 44, 46, 48А, 48, 50А, 50, 52, 54; улица Крымская, дома: 2А, 2Б, 2, 4/33, 6/6, 7, 8, 12/16, 13, 15/1, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; улица Курдайская, дома: 2А, 2/17, 4/10, 6, 8, 9А, 11/17, 12, 16А, 18, 20/9, 22А, 22/10, 24; улица Кутузова, дома: 1А/22, 1Б, 1В, 1, 2, 4, 5, 6/24, 7, 8/39, 9, 10, 11/12, 12, 13, 13/13, 14/14, 15А, 16/15, 17, 18, 19, 20, 21, 22/24, 23А, 23, 24А, 24/27, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 30, 31 корпус 1, 31, 31/1, 32А, 32, 32/1, 33А, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 54/38, 55, 57, 59; улица Малая, дома: 1А, 1Б, 1, 2/3, 3, 3/5, 4, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Мариупольская, дома: 1/6, 2, 4, 6, 12, 15/34, 17, 26А, 26, 28, 29, 30/19, 31, 32/18, 34/21; улица Оренбургская, дома: 2Г, 6А, 6/23, 8/32; улица Погодина, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/19, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/17; улица Полетаева, дома: 1, 3, 4 корпус 1, 4, 5А, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12/7, 13, 15, 17/9; улица Ростовская, дома: 1/50, 3, 4, 5, 6; улица Рубцовская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Татарская, дома: 1, 2, 3А, 4, 5А, 5/3, 6, 7, 8/5, 9 ,10, 11, 12, 13/10, 14, 15, 15/1, 17, 18/9, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 26; улица Татибекова, дома: 1/2, 1, 3, 5, 7, 9, 9/11, 11А, 13; улица Тобылгы, дома: 6, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19/9, 21/10, 22, 23, 24, 26А, 26/7; улица Тульская, дома: 1А, 1, 3А, 3, 4/2А, 4/2, 10, 13А, 13, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 19, 20, 21, 23А, 23, 25, 27, 29; улица Тюленина, дома: 3/5, 7, 8, 9А, 9, 10, 12, 14, 15, 16/1, 17, 18, 19 корпус1, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 41А, 41, 43; улица Учительская, дома: 01/11, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12/2, 13, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/2, 24, 25, 26, 27/18, 28, 29/21, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 35/2, 36, 37/9, 37/8, 38, 39А, 39, 40, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46, 47А, 47, 48, 49А, 50, 52, 56, 58; переулок Учительский, дома: 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15; улица Хоружей, дома: 1А, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26А, 26, 28А, 28, 30А, 30; улица Шакшак Жанибек, дома: 2/56, 4, 6, 8, 10А, 10, 12/22, 14/29, 16/72, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30/49, 32А, 34А, 34, 36, 42А, 42, 44А, 44 корпус 1, 44.
Избирательный участок № 404
Центр: город Алматы, Кульжинский тракт, 2, здание многофункционального комплекса ледового дворца “ Halyk Arena”.
Границы избирательного участка: улица Аманжолова Касыма, дома: 16, 17/66, 18, 19, 21, 22/96, 23, 24, 26, 27/98, 28, 29, 31, 32/152, 33, 34, 35/129, 38/147, 39, 41, 42А, 42, 43, 44Б, 44, 45, 47, 48А, 49А/148А, 50А, 50Б, 50, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53А, 53, 67А, 67, 69, 73; улица Ахмедсафина, дома: 45, 47/35, 50А, 50/30, 52; улица Блюхера, дома: 3, 5, 7, 10, 11А, 12, 13, 15, 18/20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/43; УЛИЦА Бригадная, дома: 59, 61, 63А, 63, 65, 67; улица Брянская, дома: 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23, 26; улица Верненская, дома: 44, 46, 48, 50/99, 54, 56, 57/54, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 74, 76/69, 77А, 79, 81, 83, 89, 91, 93/73; улица Владивостокская, дома: 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29Б, 29В, 29, 30, 31, 32, 34, 36/25; улица Говорова, дома: 37, 39, 45, 53, 57, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63/49, 68, 70, 78, 80, 86, 88, 90/47; улица Иманбаевой, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19/37; улица Истомина, дома: 4, 6, 8/16, 10А, 12, 14, 16/18, 18/23, 20, 22, 24/54, 26, 28, 30, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/42, 56, 58, 60, 62А, 62, 64/14, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102А, 102, 104, 106, 108; улица Карбышева, дома: 1А, 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10А, 10/18, 11/25, 12А, 12, 14, 16А, 16, 22, 23/8, 24, 27, 28, 29, 30/53; улица Каримбаева, дома: 2, 4, 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 30Б, 30В, 30, 32А, 43, 45, 51, 53А, 53, 55/68, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79; улица Кентауская, дома: 1/106, 3, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/157, 22/155; улица Иштван Коныра, дома: 25, 27, 33, 35/17, 36, 37, 38, 39, 40/16, 41, 42/19, 43/18, 44, 46, 48/20, 50, 50/25, 52, 56, 58, 58/60, 59, 60, 61/30, 62, 63/23, 63/1, 64, 65А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/32, 73/34, 74/25, 75А, 76А, 76, 77А, 78, 79А, 79А корпус 1, 79/38, 80, 81/41, 82, 83А, 83, 84/36, 85, 86/43, 87/74, 88, 89/49, 90А, 90, 91, 92/40, 93, 94, 96, 97А/57, 97А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 103Б, 104/76, 105, 106/51, 107, 108, 109, 110, 111, 112. 113/60, 114, 115/75, 116/52, 117А, 117, 118/61, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/28, 130, 131, 132, 133, 134/62, 136/77, 137/10, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154/37, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162/12, 163, 164А, 164/1, 164/13, 165А, 165, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180А, 180Б, 180, 182, 184А, 184, 186, 188, 190, 192, 200; улица Луговая, дома: 19/1, 21/2, 22, 22/19, 23/33, 24, 25/38, 26/36, 27, 28, 30А, 30, 32, 34; улица Морозова, дома: 20, 22, 24, 25, 27, 28/65, 29А, 29, 32, 33/46, 34, 35, 36, 37, 39, 43/94, 44, 45, 47А, 47, 53, 55, 57, 59/41, 59; улица Одесская, дома: 9, 11А, 11, 13А, 14А, 15, 17, 18А, 20А, 22, 23А, 23, 24, 25/14, 26, 28/12, 29А, 29, 30/13, 32/1, 35, 37, 42, 44А, 44; улица Онеге, дома: 10/8, 12, 12/11, 14, 15/9, 16, 17, 19, 21, 23А, 23/8, 24, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35/16, 36/26, 39, 40, 41, 42, 43, 44/30, 45/18, 47/15, 48, 49, 50, 51. 52А, 52, 52/66, 53, 54/43, 55/22, 56/66, 57/29, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/40, 67/31, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. 76, 77/64, 78, 79/41, 80/52, 81, 82/69, 83, 84, 86, 87/47, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101/67, 102, 103, 104/2, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 111, 112, 113. 114, 115/20, 117/25, 118, 119, 120, 121, 125, 127, 129, 131, 133; улица Оренбургская, дома: 42/7, 44/8, 46А/39, 46, 48, 50/19, 53/10, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/21; улица Пятигорская, дома: 4, 6, 6/1, 12, 13/24, 14/21, 17, 18А, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 42; улица Рудзутака, дома: 2, 4, 6, 7А, 7/2, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 16, 17/30 корпус 1, 17/30, 19, 20/28, 21, 22, 26, 28, 34, 36; улица Таллинская, дома: 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25/34, 27, 29, 33; улица Украинская, дома: 9, 11, 13, 23, 23/25, 25, 29, 31, 33/54, 37, 39/48; улица Уразбаевой, дома: 17/10, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28. 30, 31, 31/38, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41/75, 42, 43А, 45, 47; улица Чекалина, дома: 30/32, 32, 34, 36, 38/85, 41, 42, 45, 46, 51, 53, 54. 55, 56, 62, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 75, 77/57; улица Шарипова Сабыра, дома: 29, 33/29, 35, 37, 39А, 39, 41, 45, 49, 51, 55/31, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79/38, 85, 89, 91/44, 93/49, 95, 97, 99/46, 101/49, 102/51, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/82, 110/84, 111/55, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/58, 120/60, 121/67, 122/69, 123, 124, 125, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136/70, 137/85, 138/87, 138/87 корпус 1, 139А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145, 146, 147А, 148, 149/49, 150, 151, 152, 154А, 154, 155А, 156А, 156, 158, 159, 160А, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166, 167А, 167, 170, 172, 174, 176.
Избирательный участок № 405

Орталығы: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 100 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ахундов көшесі: 1/23, 3, 5, 6, 7, 8/22, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/40, 22/19, 24, 25, 26, 27, 28/10, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/15, 51, 52/2 үйлер; Бестужев көшесі: 4, 6, 8, 10, 16А, 16, 18, 20/34, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 54 үйлер; Бұлғын көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22 үйлер; Гурилев көшесі: 1/42, 2/40, 3, 4, 5, 6, 7/41, 8, 9/40, 10/39, 11, 12/38, 13А, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17/51, 18, 19, 20/49, 21, 22/58, 23, 24, 25, 26, 27/53, 28/51, 29/56, 31, 32, 33, 34А, 34, 35А, 35/83, 36/81, 37/60, 38/58, 39, 41, 42А, 43, 45/55 үйлер; Желмая көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7/71, 7А, 7, 8/76, 10, 12, 13, 15, 16/80, 17/111, 19, 20А, 20, 21, 22/81, 23, 25 үйлер; Қабылов көшесі: 1/32, 2/30, 3, 4, 5А, 6А, 6, 7, 8/29, 9/31, 11А, 11/30, 12, 13, 14, 15, 16/39, 17/41, 18/50, 20, 22, 23, 25, 26/46, 27, 28, 29/45, 30, 31/48, 32, 33, 34/73 корпус 1, 34/73, 35, 37А, 37/81, 39/52, 40, 41, 43, 45 үйлер; Қаратал көшесі: 1А, 3, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 14, 20А, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 53, 53/1, 54, 56, 57/20, 59/21, 61/10, 62А, 62, 68, 70, 72/12 үйлер; Лисаковская көшесі: 1/4, 2, 4, 5А, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17 үйлер; Погодин көшесі: 11/22, 13, 15, 17/23, 21, 23, 25/33, 27/42, 29, 31/39, 35, 36, 37, 38, 39/65, 42/20, 44, 46, 48/31, 50/40, 52А, 52, 54, 56/35, 60, 62, 64, 66, 68/70, 70/63, 72, 72/46, 76, 78, 80А, 80Б, 80 үйлер; Полетаев көшесі: 14/12, 16, 18, 19/14, 21, 23, 24, 25/11, 26, 27/10, 28, 28/21, 29, 30/32, 31, 32, 33/23, 34, 35/34, 36/27, 37, 38/26, 39, 40, 41, 42, 43/29, 44, 45/28, 46/53, 47, 48/38, 49, 50, 51/55, 52, 54, 56/41, 57 үйлер; Речка Казачка көшесі: 2А, 2, 4, 6, 8, 10, 10/89 үйлер; Сазановская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9/91, 10, 11/18, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23/9, 24, 25А, 25/10, 26А, 26, 27А, 27 корпус 1, 27, 29, 30 корпус 1, 30, 32, 33, 33/35, 34, 36/16, 38. 40А, 40, 40/7, 42/8, 44, 46А, 46, 48, 50, 52/33 үйлер; Сарыбай көшесі: 1/52, 2/50, 4, 5, 6, 7, 8, 10/49, 11, 12/48, 13/49, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22/64, 23/66, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/57, 31/59, 32/62, 33/64, 33/64 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/93, 41/95, 42/66, 45, 46, 47, 47/65, 48, 50, 52/63 үйлер; Сырдария көшесі: 1/9, 2/11, 3, 4, 5, 6, 12/56, 13А, 15, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 38/58, 41, 42, 43/24, 44, 47, 49, 50, 52, 54/30, 55, 58, 60, 61, 62А, 63, 66, 68, 69, 74 үйлер; Сырымбет көшесі: 4, 6А, 6, 7, 8, 12А, 12, 14, 15, 16А, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; Таиров көшесі: 1/2, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 19А, 19, 23/2, 25А, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45А, 45, 53А, 53Б, 53, 55, 59, 61, 65, 67/1, 69/2, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 125 үйлер; Тәтібеков көшесі: 6, 12/40, 14, 16, 17/2, 18А, 18Б, 18, 19, 21, 22А, 22, 23/1, 24, 25, 26, 28, 29/26, 30А, 30, 31, 35/19, 36, 37/18, 38/2, 39, 41, 42, 43, 45/45, 47/32, 48/24, 49, 50, 51, 52 корпус 2, 52, 53/31, 58, 60, 62 үйлер; Титов көшесі: 33, 37, 39, 49/47, 51, 53, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 77, 79, 85, 87, 89А үйлер; Үштөбе көшесі: 1/127, 3, 5, 7, 9, 11А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/18, 23/18 корпус 1, 27/19, 29, 31, 34А, 34, 36, 37, 39, 40/53, 40/93, 41, 43/64, 44А, 44, 47, 49, 51, 54, 56, 57А, 57, 59, 61, 62, 64, 67, 68/43, 69, 70, 72, 77, 78, 79А, 79, 84, 85, 86А, 86, 87, 89, 91, 97, 101, 103/30, 107, 109/14, 115, 117 үйлер; Чаплин көшесі: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 11, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/65, 21А, 21, 22/70, 23, 24, 25, 26, 27/72, 28, 29А, 29, 29/2, 31, 32/74, 33, 34, 35/76, 36, 37, 38, 39, 40/73, 41, 43/75 үйлер.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 99 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Атбасар көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19, 20, 21/72, 22, 23/73, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер; Думан шағынауданы Аяз би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер; Блюхер көшесі: 32, 33, 34, 35, 36, 37/33, 38, 40, 53 үйлер; Бригадная көшесі: 1Г, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/70, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 корпус 1, 54, 54/1, 55, 56, 57А, 57, 58, 58/1, 66 үйлер; Демченко көшесі: 1/62, 2/60, 3, 4, 5, 6, 7, 8/45, 9, 10/56, 11, 12, 13, 14, 15/47, 16, 17/58, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23/1, 25/2, 27/47, 28/36, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/51, 39/53, 40/52, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 50, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83А, 84, 86, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93/115, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118А, 118Б, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132А, 132, 134, 136А, 138, 140, 142, 144, 148, 152 үйлер; Иманбаева тұйығы: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 18, 22, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45/26, 46А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59 корпус 1, 60, 62, 63, 64, 65, 66А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74А, 74, 75, 76 үйлер; Думан шағынауданы Қарашаш көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Карбышев көшесі: 33/56, 34, 35, 36, 37, 38-40/45, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 54/41, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 63Б, 63, 64, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 70, 71 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 1А, 1Б, 1Д, 1, 1/77, 3, 5, 7, 9А, 9, 11, 13, 15, 17, 19А/64, 19, 21, 23, 25/27, 27, 29/64, 31/65, 31/65 корпус 1, 33А, 35, 37, 39А, 39/58, 47А, 51А үйлер; Морозов көшесі: 50, 52А, 52, 54/77 үйлер; Попович көшесі: 21, 30, 33, 34А, 35, 36, 37, 40, 42, 44/19, 45, 46/1/20, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56, 57, 58А, 59, 60, 61А, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 корпус 1, 73, 75, 76, 79, 81А, 81, 82, 83, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/109, 101, 105А, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 123/111 үйлер; Рудзутак көшесі: 29, 31, 33, 35/63, 39, 41, 42, 43, 44А, 44, 48/66, 49, 50, 51А, 52, 54, 58А, 58, 60/60, 62/28, 66, 68 үйлер; Саврасов көшесі: 17, 18 үйлер; Оразбаева көшесі: 48, 50, 53, 55, 56, 58, 61А, 63 үйлер; Халиуллин көшесі: 119, 121, 123, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165 үйлер; Целиноградская көшесі: 23/32, 25/39, 26/41, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47/41, 48, 49, 50/43, 51, 52 корпус 1, 52, 53/26, 54, 56/28, 57, 58/31, 59, 60, 61/46, 62, 64, 65, 67, 68/37, 69А, 69, 70, 71/52, 72, 73/57, 74/54, 75, 76/59, 78, 80, 82, 84/56 үйлер; Сабыр Шәріпов көшесі: 26, 28/26, 30, 32, 34, 36, 38, 42/31, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68/20, 70/21, 72А, 72, 74. 76, 78/40, 80, 82, 84, 86, 88, 90/46, 92/51, 94, 96, 98, 100/48 үйлер; Шахтинская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18. 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 30/167, 32А, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
№ 407 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Погодина, 41, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 100” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ахундова, дома: 1/23, 3, 5, 6, 7, 8/22, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/40, 22/19, 24, 25, 26, 27, 28/10, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/15, 51, 52/2; улица Бестужева, дома: 4, 6, 8, 10, 16А, 16, 18, 20/34, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 54; улица Булгын, дома: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22; улица Гурилева, дома: 1/42, 2/40, 3, 4, 5, 6, 7/41, 8, 9/40, 10/39, 11, 12/38, 13А, 13 корпус 1, 13, 14, 15, 16, 17/51, 18, 19, 20/49, 21, 22/58, 23, 24, 25, 26, 27/53, 28/51, 29/56, 31, 32, 33, 34А, 34, 35А, 35/83, 36/81, 37/60, 38/58, 39, 41, 42А, 43, 45/55; улица Желмая, дома: 1, 2, 3, 5А, 5, 6А, 7/71, 7А, 7, 8/76, 10, 12, 13, 15, 16/80, 17/111, 19, 20А, 20, 21, 22/81, 23, 25; улица Кабилова, дома: 1/32, 2/30, 3, 4, 5А, 6А, 6, 7, 8/29, 9/31, 11А, 11/30, 12, 13, 14, 15, 16/39, 17/41, 18/50, 20, 22, 23, 25, 26/46, 27, 28, 29/45, 30, 31/48, 32, 33, 34/73 корпус 1, 34/73, 35, 37А, 37/81, 39/52, 40, 41, 43, 45; улица Каратальская, дома: 1А, 3, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 14, 20А, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 53, 53/1, 54, 56, 57/20, 59/21, 61/10, 62А, 62, 68, 70, 72/12; улица Лисаковская, дома: 1/4, 2, 4, 5А, 5, 6, 7, 8А, 8, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17; улица Погодина, дома: 11/22, 13, 15, 17/23, 21, 23, 25/33, 27/42, 29, 31/39, 35, 36, 37, 38, 39/65, 42/20, 44, 46, 48/31, 50/40, 52А, 52, 54, 56/35, 60, 62, 64, 66, 68/70, 70/63, 72, 72/46, 76, 78, 80А, 80Б, 80; улица Полетаева, дома: 14/12, 16, 18, 19/14, 21, 23, 24, 25/11, 26, 27/10, 28, 28/21, 29, 30/32, 31, 32, 33/23, 34, 35/34, 36/27, 37, 38/26, 39, 40, 41, 42, 43/29, 44, 45/28, 46/53, 47, 48/38, 49, 50, 51/55, 52, 54, 56/41, 57; улица Речка Казачка, дома: 2А, 2, 4, 6, 8, 10, 10/89; улица Сазановская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9/91, 10, 11/18, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23/9, 24, 25А, 25/10, 26А, 26, 27А, 27 корпус 1, 27, 29, 30 корпус 1, 30, 32, 33, 33/35, 34, 36/16, 38. 40А, 40, 40/7, 42/8, 44, 46А, 46, 48, 50, 52/33; улица Сарбайская, дома: 1/52, 2/50, 4, 5, 6, 7, 8, 10/49, 11, 12/48, 13/49, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22/64, 23/66, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/57, 31/59, 32/62, 33/64, 33/64 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/93, 41/95, 42/66, 45, 46, 47, 47/65, 48, 50, 52/63; улица Сырдарьинская, дома: 1/9, 2/11, 3, 4, 5, 6, 12/56, 13А, 15, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 38/58, 41, 42, 43/24, 44, 47, 49, 50, 52, 54/30, 55, 58, 60, 61, 62А, 63, 66, 68, 69, 74; улица Сырымбет, дома: 4, 6А, 6, 7, 8, 12А, 12, 14, 15, 16А, 18, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37; улица Таирова, дома: 1/2, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 19А, 19, 23/2, 25А, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45А, 45, 53А, 53Б, 53, 55, 59, 61, 65, 67/1, 69/2, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 125; улица Татибекова, дома: 6, 12/40, 14, 16, 17/2, 18А, 18Б, 18, 19, 21, 22А, 22, 23/1, 24, 25, 26, 28, 29/26, 30А, 30, 31, 35/19, 36, 37/18, 38/2, 39, 41, 42, 43, 45/45, 47/32, 48/24, 49, 50, 51, 52 корпус 2, 52, 53/31, 58, 60, 62; улица Титова, дома: 33, 37, 39, 49/47, 51, 53, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 77, 79, 85, 87, 89А; улица Уштобинская, дома: 1/127, 3, 5, 7, 9, 11А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/18, 23/18 корпус 1, 27/19, 29, 31, 34А, 34, 36, 37, 39, 40/53, 40/93, 41, 43/64, 44А, 44, 47, 49, 51, 54, 56, 57А, 57, 59, 61, 62, 64, 67, 68/43, 69, 70, 72, 77, 78, 79А, 79, 84, 85, 86А, 86, 87, 89, 91, 97, 101, 103/30, 107, 109/14, 115, 117; улица Чаплина, дома: 1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 11, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/65, 21А, 21, 22/70, 23, 24, 25, 26, 27/72, 28, 29А, 29, 29/2, 31, 32/74, 33, 34, 35/76, 36, 37, 38, 39, 40/73, 41, 43/75.
Избирательный участок № 406
Центр: город Алматы, Кульжинский тракт, 2, здание многофункционального комплекса ледового дворца “ Halyk Arena”.
Границы избирательного участка: улица Атбасарская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21/72, 22, 23/73, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41; улица Аяз би микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; улица Блюхера, дома: 32, 33, 34, 35, 36, 37/33, 38, 40, 53; улица Бригадная, дома: 1Г, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/70, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 корпус 1, 54, 54/1, 55, 56, 57А, 57, 58/1, 58, 66; улица Демченко, дома: 1/62, 2/60, 3, 4, 5, 6, 7, 8/45, 9, 10/56, 11, 12, 13, 14, 15/47, 16, 17/58, 18, 19, 20А, 20, 21, 22, 23/1, 25/2, 27/47, 28/36, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/51, 39/53, 40/52, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 50, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83А, 84, 86, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93/115, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118А, 118Б, 120А, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132А, 132, 134, 136А, 138, 140, 142, 144, 148, 152; переулок Иманбаевой, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 14А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 18, 22, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45/26, 46А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59 корпус 1, 60, 62, 63, 64, 65, 66А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74А, 74, 75, 76; улица Карашаш микрорайон Думан, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Карбышева, дома: 33/56, 34, 35, 36, 37, 38-40/45, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52А, 54/41, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 63Б, 63, 64, 65, 66, 67А, 67, 68, 69, 70, 71; улица Каримбаева, дома: 1А, 1Б, 1Д, 1, 1/77, 3, 5, 7, 9А, 9, 11, 13, 15, 17, 19А/64, 19, 21, 23, 25/27, 27, 29/64, 31/65, 31/65 корпус 1, 33А, 35, 37, 39А, 39/58, 47А, 51А; улица Морозова, дома: 50, 52А, 52, 54/77; улица Поповича, дома: 21, 30, 33, 34А, 35, 36, 37, 40, 42, 44/19, 45, 46/1/20, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56, 57, 58А, 59, 60, 61А, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 корпус 1, 73, 75, 76, 79, 81А, 81, 82, 83, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/109, 101, 105А, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 123/111; улица Рудзутака, дома: 29, 31, 33, 35/63, 39, 41, 42, 43, 44А, 44, 48/66, 49, 50, 51А, 52, 54, 58А, 58, 60/60, 62/28, 66, 68; улица Саврасова, дома: 17, 18; улица Уразбаевой, дома: 48, 50, 53, 55, 56, 58, 61А, 63; улица Халиуллина, дома: 119, 121, 123, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165; улица Целиноградская, дома: 23/32, 25/39, 26/41, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47/41, 48, 49, 50/43, 51, 52 корпус 1, 52, 53/26, 54, 56/28, 57, 58/31, 59, 60, 61/46, 62, 64, 65, 67, 68/37, 69А, 69, 70, 71/52, 72, 73/57, 74/54, 75, 76/59, 78, 80, 82, 84/56; улица Шарипова Сабыра, дома: 26, 28/26, 30, 32, 34, 36, 38, 42/31, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68/20, 70/21, 72А, 72, 74. 76, 78/40, 80, 82, 84, 86, 88, 90/46, 92/51, 94, 96, 98, 100/48; улица Шахтинская, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16, 17, 18А, 18. 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28А, 28Б, 28, 29, 30, 30/167, 32А, 32, 34, 36, 38, 40.
Избирательный участок № 407

Орталығы: Алматы қаласы, Погодин көшесі, 41, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 100 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бейімбет көшесі: 3, 5А, 5, 11, 13, 15, 17, 33, 41, 43, 49, 51, 53, 55/86, 59, 61, 67А, 67, 69 үйлер; Гурилев көшесі: 44А, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 55/61, 57, 57/48, 58, 59, 61, 63, 64А, 64, 65/25, 66, 67/1, 67/32, 69, 71, 72А, 72, 73, 74, 75/59, 75/58, 76/33, 77/54, 78, 79, 80, 81, 82, 83/35, 84, 87, 89А, 89, 91, 93/57 үйлер; Желмая көшесі: 26, 28, 29А, 30/81, 31, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37/85, 38/43, 39/76, 40/56, 41, 42, 43, 44, 45 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49/45, 51/58, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59, 61/85 үйлер; Қабылов көшесі: 42/58, 44, 46А, 46, 49/60, 50, 51, 53А, 53, 57/57, 58/42, 60, 61, 62, 63, 64, 65/15, 66, 66/27, 68/24 корпус 1, 68/24, 69, 70, 71, 72, 73, 74/45, 77, 79, 81, 83/29, 85/26, 87, 89, 91/47 үйлер; Клубная көшесі: 1/49, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 21, 22/67, 23/60, 24, 26, 27, 28А, 28, 29А, 30/62, 33, 34/36, 35, 36, 37А, 38, 44, 46, 47, 48, 49, 60 үйлер; Корчагин көшесі: 16, 18, 24, 26, 30, 32А, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/1, 52 үйлер; Лисаковская көшесі: 20/16, 22, 23, 24. 25, 25/27, 26А, 26, 27 корпус 1, 27, 27/19, 28/11, 29А, 29/13, 30/20, 31/22, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 41/15, 42/12, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 54, 55, 56, 58, 59/6, 60, 61, 62, 63, 64, 67/2, 68А, 69, 70А, 71, 72А, 72, 73, 73/1 үйлер; Лисаковский тұйығы: 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29А, 48 үйлер; Менделеев көшесі: 1, 2, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8/2, 9, 10, 11, 13/40, 14, 16, 17, 18А, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 37, 39, 42, 43А, 43, 50, 51, 51/25, 52, 53, 54, 55/48, 60, 62, 63, 64, 65, 66/54, 67, 68-70/53, 72, 73, 74/32, 75, 78, 80, 82, 84/32, 87, 89, 91, 93/28, 95 үйлер; Погодин көшесі: 45/52, 47, 49, 51/49, 55, 57/57, 59, 61/17, 63/20, 65, 67, 69А, 69/39, 88/47, 94, 96 үйлер; Полетаев көшесі: 60, 61, 62, 63А, 63/41, 64, 66 үйлер; Речка Казачка көшесі: 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26А, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49/33, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 117, 123, 125, 127, 129, 133, 135 үйлер; Сазановская көшесі: 65, 66/32, 67, 68, 69, 70, 71, 72/23, 72/23 корпус 1, 73, 74/20, 75/25, 76, 77/18, 78, 79, 80, 81, 83, 84/9, 85/9 корпус1, 85/9, 86/10, 88, 89, 90, 92, 94, 96А, 96/23, 100, 102, 104, 106, 108/7, 112, 114, 116/7 үйлер; Сарыбай көшесі: 49/78, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/71, 61/58, 62/69, 63, 64/56, 65, 66, 67/31, 68, 69/42, 70, 71, 72/29, 73, 73/1, 74/40, 75, 76, 77, 78, 79/67, 80/65, 82/58, 82/1, 83, 84, 85, 86, 86/41, 87/43, 90, 91А, 91, 92, 93, 94/63, 95/65 үйлер; Таиров көшесі: 129/2, 131, 139, 147, 149, 151, 153А, 153, 155А, 155, 157, 159, 165, 167, 169/1, 179, 181, 183, 187А үйлер; Тәтібеков көшесі: 55/44, 57, 59/33, 65, 68, 70, 72А, 72, 72/29, 74, 74/42, 76, 77/21, 78, 80/31, 82/30, 84, 88, 90, 92А, 92, 96/24, 98, 102/15, 104/18, 106, 108 корпус 1, 108, 110, 112/19 үйлер; Титов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 12, 14-16, 15, 17, 18, 19, 24, 25 корпус 1, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 40, 46, 48, 50/58, 50/58 корпус 1, 54, 56, 62А, 62, 68, 72, 74, 80 корпус 1, 80, 82, 84, 88/45, 90, 96 үйлер; Үштөбе көшесі: 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 14, 18/21, 20, 22/54, 24/35, 26, 28, 30/66, 30/66 корпус 1 үйлер; Целиноградская көшесі: 2 үйлер; Халиуллин көшесі: 2, 2/30, 3, 4/66, 5/28, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15/66, 15/2, 16/98, 17/57, 19, 20, 21, 22, 27, 29А, 29, 31, 36/53, 39, 40, 43, 44/75, 45, 46, 47А, 48, 50, 52/70, 53, 55А, 55, 56А, 56, 60/81, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64/70, 69, 71, 79, 81/83 үйлер; Чаплин көшесі: 42/86, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51/79, 52/77, 55, 56, 57, 58, 59/41, 61/52, 62А, 62/50, 63, 64, 65, 67, 68/73, 72, 72/1, 74, 76, 78/49, 80/56, 82, 84, 86, 88, 90/69 үйлер; Щучинская көшесі: 1/65, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 10/1, 10/100, 11, 12/87, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 30, 31, 32, 36/85, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46/88, 47, 48/89, 50А, 50, 52, 54 үйлер.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица ул. Погодина, 41, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 100” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Беимбетова, дома: 3, 5А, 5, 11, 13, 15, 17, 33, 41, 43, 49, 51, 53, 55/86, 59, 61, 67А, 67, 69; улица Гурилева, дома: 44А, 44, 46, 47, 48, 49, 53, 55/61, 57, 57/48, 58, 59, 61, 63, 64А, 64, 65/25, 66, 67/1, 67/32, 69, 71, 72А, 72, 73, 74, 75/59, 75/58, 76/33, 77/54, 78, 79, 80, 81, 82, 83/35, 84, 87, 89А, 89, 91, 93/57; улица Желмая, дома: 26, 28, 29А, 30/81, 31, 33А, 33, 34, 35, 36А, 36, 37/85, 38/43, 39/76, 40/56, 41, 42, 43, 44, 45 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49/45, 51/58, 53, 55, 57, 59А, 59Б, 59, 61/85; улица Кабилова, дома: 42/58, 44, 46А, 46, 49/60, 50, 51, 53А, 53, 57/57, 58/42, 60, 61, 62, 63, 64, 65/15, 66, 66/27, 68/24 корпус 1, 68/24, 69, 70, 71, 72, 73, 74/45, 77, 79, 81, 83/29, 85/26, 87, 89, 91/47; улица Клубная, дома: 1/49, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 21, 22/67, 23/60, 24, 26, 27, 28А, 28, 29А, 30/62, 33, 34/36, 35, 36, 37А, 38, 44, 46, 47, 48, 49, 60; улица Корчагина, дома: 16, 18, 24, 26, 30, 32А, 34А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50Б, 50, 50/1, 52: улица Лисаковская, дома: 20/16, 22, 23, 24. 25, 25/27, 26А, 26, 27 корпус 1, 27, 27/19, 28/11, 29А, 29/13, 30/20, 31/22, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39, 41/15, 42/12, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51/2, 52, 54, 55, 56, 58, 59/6, 60, 61, 62, 63, 64, 67/2, 68А, 69, 70А, 71, 72А, 72, 73, 73/1; переулок Лисаковский, дома: 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29А, 48; улица Менделеева, дома: 1, 2, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7А, 7, 8/2, 9, 10, 11, 13/40, 14, 16, 17, 18А, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 37, 39, 42, 43А, 43, 50, 51, 51/25, 52, 53, 54, 55/48, 60, 62, 63, 64, 65, 66/54, 67, 68-70/53, 72, 73, 74/32, 75, 78, 80, 82, 84/32, 87, 89, 91, 93/28, 95; улица Погодина, дома: 45/52, 47, 49, 51/49, 55, 57/57, 59, 61/17, 63/20, 65, 67, 69А, 69/39, 88/47, 94, 96; улица Полетаева, дома: 60, 61, 62, 63А, 63/41, 64, 66; улица Речка Казачка, дома: 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26А, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49/33, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 117, 123, 125, 127, 129, 133, 135; улица Сазановская, дома: 65, 66/32, 67, 68, 69, 70, 71, 72/23, 72/23 корпус 1, 73, 74/20, 75/25, 76, 77/18, 78, 79, 80, 81, 83, 84/9, 85/9 корпус1, 85/9, 86/10, 88, 89, 90, 92, 94, 96А, 96/23, 100, 102, 104, 106, 108/7, 112, 114, 116/7; улица Сарбайская, дома: 49/78, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/71, 61/58, 62/69, 63, 64/56, 65, 66, 67/31, 68, 69/42, 70, 71, 72/29, 73, 73/1, 74/40, 75, 76, 77, 78, 79/67, 80/65, 82/58, 82/1, 83, 84, 85, 86, 86/41, 87/43, 90, 91А, 91, 92, 93, 94/63, 95/65; улица Таирова, дома: 129/2, 131, 139, 147, 149, 151, 153А, 153, 155А, 155, 157, 159, 165, 167, 169/1, 179, 181, 183, 187А; улица Татибекова, дома: 55/44, 57, 59/33, 65, 68, 70, 72А, 72, 72/29, 74, 74/42, 76, 77/21, 78, 80/31, 82/30, 84, 88, 90, 92А, 92, 96/24, 98, 102/15, 104/18, 106, 108 корпус 1, 108, 110, 112/19; улица Титова, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9, 10, 12, 14-16, 15, 17, 18, 19, 24, 25 корпус 1, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 40, 46, 48, 50/58, 50/58 корпус 1, 54, 56, 62А, 62, 68, 72, 74, 80 корпус 1, 80, 82, 84, 88/45, 90, 96; улица Уштобинская, дома: 4, 6, 8, 10А, 10, 12А, 12, 14, 18/21, 20, 22/54, 24/35, 26, 28, 30/66, 30/66 корпус 1; улица Целиноградская, дома: 2; улица Халиуллина, дома: 2, 2/30, 3, 4/66, 5/28, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15/66, 15/2, 16/98, 17/57, 19, 20, 21, 22, 27, 29А, 29, 31, 36/53, 39, 40, 43, 44/75, 45, 46, 47А, 48, 50, 52/70, 53, 55А, 55, 56А, 56, 60/81, 61А, 61, 62, 63А, 63, 64/70, 69, 71, 79, 81/83; улица Чаплина, дома: 42/86, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51/79, 52/77, 55, 56, 57, 58, 59/41, 61/52, 62А, 62/50, 63, 64, 65, 67, 68/73, 72, 72/1, 74, 76, 78/49, 80/56, 82, 84, 86, 88, 90/69; улица Щучинская, дома: 1/65, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 10/1, 10/100, 11, 12/87, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 30, 31, 32, 36/85, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46/88, 47, 48/89, 50А, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 408

Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 98 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бейімбет көшесі: 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70 үйлер; Блок көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50 үйлер; Гурилев көшесі: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151 үйлер; Қабылов көшесі: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125 үйлер; Лисаковская көшесі: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231 үйлер; Погодин көшесі: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19 үйлер; Полетаев көшесі: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15 үйлер; Сазановская көшесі: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 190, 192, 194 үйлер; Сарыбай көшесі: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129 үйлер; Таиров көшесі: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253 үйлер; Тәтібеков көшесі: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2, үйлер; Текемет көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49 үйлер; Теміртау көшесі: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43 үйлер; Халиуллин көшесі: 68А, 68Б, 68 үйлер; Чаплин көшесі: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 10651, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158 үйлер; Екібастұз көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83Б, “Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 410 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 98” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица 4, 8/10, 10, 16, 18А, 18, 20, 22/114, 26А, 26, 30, 32, 34, 36, 44/1, 46/76, 50, 52, 58, 60, 66, 68, 70; улица Блока, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 18/11, 24, 25/ 9, 26, 28А, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 44, 46А, 46, 47, 48А, 49, 50А, 50; улица Гурилева, дома: 88/54, 90, 92, 94, 95/56, 96, 97, 98/33, 99, 100/30, 101, 102, 103, 104, 105/35, 106/7, 107/32, 109, 110А, 110, 111, 113, 115, 117, 119/9, 121А, 121/6, 123А, 123, 125, 125/1, 127, 129А, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, 139, 141, 143, 145, 147, 149В, 149Г, 149, 151; улица Кабилова, дома: 78, 80, 82, 84, 86/27, 88/20, 90, 92, 93/48, 94, 95, 96А, 96/17, 97, 98, 99, 100А, 100, 101, 102А, 102, 103/22, 104А, 104, 105, 106А, 106Б, 106, 107, 108А, 109, 111, 113, 115, 117А, 117, 119, 121, 123, 125; улица Лисаковская, дома: 74, 75/2, 76, 77А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85/1, 87/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123А, 123Б, 123В, 123, 129, 131, 133А, 133, 135А, 135, 137, 139А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 157, 160, 161А, 161, 163А, 163, 165, 169, 172, 174А, 201, 207, 217А, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 253/1; улица Погодина, дома: 71/40, 75/21, 100/38, 102, 104, 106/19; улица Полетаева, дома: 75/30, 75, 77 корпус 1, 77, 79, 81/17, 86, 86/28, 88, 90, 92, 92/15; улица Сазановская, дома: 93/14, 95, 97, 99, 103, 105А, 105, 107, 109, 111, 113,А, 113, 115, 117, 118/12, 119, 120, 121, 122А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130/9, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 корпус 1, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162А, 162Б, 162, 163, 164, 165А, 165,166А, 166, 167А, 167, 168, 169А, 169, 170А, 170, 171, 172А, 172Б, 172В, 172, 173, 174А, 174, 175, 176Б, 176В, 176, 176/1, 177, 178, 179 корпус 1, 179, 180А, 180Б, 180Г, 180, 181, 82А, 182Б, 182В, 182, 183, 184А, 184Б, 184, 186А, 186, 188, 188/1, 190, 192, 194; улица Сарбайская, дома: 96/62, 97/64, 98А, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 102/1, 103А, 103, 104/43, 105/45, 107/42, 109/1, 110, 111А, 111, 112, 113, 114, 115/17, 116, 118/15, 119, 120/14, 121, 122, 123, 125, 127, 129; улица Таирова, дома: 185, 187, 191, 203, 205, 209, 211, 213, 215А, 217, 221,223, 227, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247А, 253А, 253Б, 253; улица Татибекова, дома: 79/24, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103А, 103Б, 103, 105, 107А, 107, 109, 111, 113, 116, 118, 120А, 120Б, 122А, 122, 124, 126, 128, 130, 132А, 134А, 134, 136А, 136, 138, 140, 142 корпус 1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 192/2,; улица Текемет, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9А, 9Б, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23А, 23Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 40, 41А, 41, 42, 43А, 43Б, 43, 44, 45, 47, 49; улица Темиртауская, дома: 3, 5, 8, 11, 13, 16/117, 18, 19А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28А, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43А, 43; улица Халиуллина, дома: 68А, 68Б, 68; улица Чаплина, дома: 73, 75, 77, 79, 81А, 81, 83, 85/28, 87, 89, 91, 93А, 93, 95А, 95, 97, 99, 100/72, 101А, 101, 102А, 102, 104А, 104, 106/51, 108/52 корпус 1, 108/52, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126/27, 128/26, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152А, 152Б, 152, 154, 156А, 156Б, 156, 158А, 158; улица Экибастузская, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/23, 10/16, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 409
Центр: город Алматы, улица Демченко, 83Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Алматинская многопрофильная клиническая больница”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 410

Орталығы: Алматы қаласы, Жангелдин көшесі, 28, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 Қалалық перинаталды орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Ақжайық көшесі: 40, 38 үйлер; Думан шағынауданы Алатау көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26, 32А үйлер; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 корпус 1, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18 үйлер; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/30, 18, 20/32 үйлер; Думан шағынауданы Аяз би көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А үйлер; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 37, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 43, 45 үйлер; Бригадная көшесі: 64, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Говоров көшесі: 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114 үйлер; Думан шағынауданы Есіл көшесі: 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42/3, 43, 45, 47, 47/1, 47/2 үйлер; Думан шағынауданы Жиренше көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 корпус 1, 45, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95 үйлер; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22 үйлер; Думан шағынауданы Қарашаш көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109 үйлер; Кәрімбаев көшесі: 10/1, 18А, 20А, 20, 22А, 22Б, 22, 24А, 24, 26А, 32 үйлер; Кәрімбаев-2 көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 21 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 16, 18/34 үйлер; Думан шағынауданы Кереку көшесі: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/5 үйлер; Думан шағынауданы Қызылжар көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64 үйлер; Думан шағынауданы: 130, 152, 196, 390, 489, 559 үйлер; Морозов көшесі: 65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81 үйлер; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16 үйлер; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер; Думан шағынауданы Хан тәңірі көшесі: 38/18, 40/17, 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/36 үйлер.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Жангельдина, 28, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр №2" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 412
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акжайык микроайон Думан, дома: 38, 40; улица Алатау микроайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/34, 22, 24А, 24, 26А, 26, 32А; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 корпус 1, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17/52, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29/18; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/30, 18, 20/32; улица Аяз би микрорайон Думан, дома: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94А; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 12/36, 12/1, 20, 23/33, 26А, 26/25, 30А, 36/28, 37, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 43, 45; улица Бригадная, дома: 62, 64, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 94; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Говорова, дома: 79, 81, 83 корпус 1, 83, 85, 94, 96, 98, 100А, 100, 102, 106А, 106, 108, 110, 112, 114; улица Есил микрорайон Думан, дома: 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42/3, 43, 45, 47, 47/1, 47/2; улица Жиренше микрорайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 корпус 1, 45, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А, 75, 77, 81, 83, 87, 89А, 89, 95; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 20/13, 21/11, 22, 22/19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/22; улица Карашаш микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92/89, 109; улица Каримбаева, дома: 10/1, 18А, 20А, 20, 22А, 22Б, 22, 24А, 24, 26А, 32; улица Каримбаева 2-ая, дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 21; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16А, 16, 18/34; улица Кереку микрорайон Думан, дома: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/5; улица Кызылжар микрорайон Думан, дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/15, 16, 18, 19, 20, 22/19, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64; микрорайон Думан, дома:130, 152, 196, 390, 489, 559; улица Морозова, дома:65, 67, 69А, 69, 71, 75, 77, 79, 81; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,17/3, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/14, 28/16; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома: 1А, 1, 2А, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14/7, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Хантенгри микрорайон Думан, дома: 38/18, 40/17, 48/15, 50/60, 52/16, 53/20, 54/16, 55, 56/15, 57 корпус 1, 57, 58/14, 59, 60, 60/13, 61, 62/10, 63, 64, 65, 66, 67,69, 71, 73/17, 75/16, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/36.
Избирательный участок № 413

Орталығы: Алматы қаласы, З. Шашкин көшесі, 32А, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 112 бөбекжай-балабақшасы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әл-Фараби даңғылы: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19 үйлер; Шашкин көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40 үйлер.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М. Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 77 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әзірбаев көшесі: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 102/83, 102/83 корпус 1, 103 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Арқалық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26 үйлер; Ахмедияров көшесі: 3, 5, 7, 9, 11/34, 11, 13, 15, 19/29, 25, 27А, 29, 37, 37, 41, 43, 45, 47 блок 2, 47 блок 3, 49, 51, 51-53, 55, 57, 59, 63, 65/73, 67/44, 69А, 69, 71, 73, 73/1, 75, 77, 165/30 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Баранский көшесі: 4, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 24, 26, 28, 30, 32/6 үйлер; Индивидуальное саяжай кооперативі: 5 үй; Достық даңғылы: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326 үйлер; Жамақаев көшесі: 139, 141, 143/72, 147/19, 149/14, 151, 153, 155А, 157А, 157Б, 159А, 161А, 161, 163Б, 163Г, 163, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 350, 272, 272/1, 274, 276, 278 үйлер; Иванилов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 20, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Игишев көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 7, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Искендеров көшесі: 31, 33, 35А, 37/56 үйлер; Манаев көшесі: 128/27, 132, 136 үйлер; Нұрлыбаев көшесі: 1/ 4, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 46, 48, 50 корпус 1, 50, 52/1, 54А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 97/23, 99А, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111 үйлер; Тайманов көшесі: 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/2, 222/4, 222/6, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226 үйлер.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, М. Жуков көшесі, 140, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 77 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алдар Көсе көшесі: 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60,63, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер; Ахмедияров көшесі: 2/103, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 32/126, 34, 36А, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52/120, 54/117, 58-60/71, 60, 62/40, 64, 66, 68Б, 70, 72, 74 үйлер; Жаркент көшесі: 1/81, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25/147 үйлер; Жамақаев көшесі: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 103/46, 105/45, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134/48, 135/38, 136/47, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Жуков көшесі: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 126/19, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133/18, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Затаевич көшесі: 1/22, 2А, 3, 4/43, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35/100, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58/84, 59, 61/86, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71,74, 74/1, 8, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Искендеров көшесі үйлер; 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27/16, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 46/13, 48, 50, 56 үйлер; Кәрібжанов көшесі: 1, 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 ,42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60, 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 үйлер; Манаев көшесі: 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 72/1, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 102, 103, 104, 105, 106 корпус 1, 107, 108А, 108, 109, 111, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Сызғанов көшесі: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2,38/4, 41, 43, 45/66, 49, 51, 53, 55, 57Б, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер; Тайманов көшесі: 57, 65А, 65, 67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180, 198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212 үйлер; Қажымұқан көшесі 72, 88 үйлер; Шашкин көшесі: 32А, 38Е, 38/2, 50, 52 үйлер; Таулы қырат шағынауданы Шукшин көшесі: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87 үйлер; Таулы қырат шағынауданы 8-ші Гвардиялық дивизиясы көшесі: 2, 2/42, 4, 12, 22, 48, 62, 66, 80-82, 86, 88, 92/21, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 128, 133, 135А, 135, 137, 139 үйлер.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица З. Шашкина, 32А, здание государственного коммунального казенного предприятия “Ясли-сад № 112” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Аль-Фараби, дома: 64, 98, 100, 108А, 110А, 110Б, 110В, 110Е, 110, 110/19; улица Шашкина, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 30А, 30/108, 32Б, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38А, 38Б, 38, 40.
Избирательный участок № 414
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа №77” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Азербаева, дома: 1, 3, 4, 5/1, 6, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 39, 40 корпус 1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 70, 73/45, 75/184, 76, 77, 78, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 102/83, 102/83 корпус 1, 103; улица Аркалыкская микрорайон Горный Гигант, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 26 корпус 1, 26; улица Ахмедьярова, дома: 3, 5, 7, 9, 11/34, 11, 13, 15, 19/29, 25, 27А, 29, 37, 37, 41, 43, 45, 47 блок 2, 47 блок 3, 47 блок 6, 49, 51, 51-53, 55, 57, 59, 63, 65/73, 67/44, 69А, 69 корпус 1, 69, 71, 73, 73/1, 75, 77, 165/30; улица Баранского микрорайон Горный Гигант, дома: 4, 7А, 7 ,10, 12, 13, 14, 15, 16/24, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/6; дачный кооператив Индивидуальное, дома 5; проспект Достык, дома: 125А, 131, 137, 155А, 300/25, 300/27, 300/31, 300/38, 300/4, 300/40, 300/44, 300/54, 300/55, 300/56, 300/57, 326; улица Жамакаева, дома: 139, 141, 143/72, 147/19, 149/14, 151, 153, 155, 155А, 157А, 157Б, 159А, 161А, 161, 163Б, 163Г, 163, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182/74, 186, 187, 188, 190А, 190, 191, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 216/21, 218, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 247, 248, 250А, 350, 272, 272/1, 274, 276, 278; улица Иванилова, дома: 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10Б, 10, 11, 12А, 13, 15, 17, 18В, 18, 20А, 20Б, 20В, 20, 22А, 20, 23, 24А, 24Б, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 39, 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43, 44А, 44, 45, 46Б, 46В, 46, 47, 48А, 48Г, 48Д, 48, 49А, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 54А, 54Б, 54, 57, 58, 59, 62Б, 62, 63Г, 63Е, 63Ж, 63, 64А, 64Б, 64, 66, 68, 72, 74, 75, 78, 82; улица Игишева микрорайон Горный Гигант, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 63, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 7, 72, 73, 75, 76А, 76Б, 76, 78А, 82; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома: 31, 33, 35А, 37/56, 60; улица Манаева, дома: 128/27, 132, 136; улица Нурлыбаева, дома: ¼, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15А, 15 корпус 1, 15, 17, 23, 25А, 25, 27, 29, 31; улица Сызганова микрорайон Горный гигант, дома: 46, 48, 50 корпус 1, 50, 52/1, 54А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 корпус1, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77А, 77, 78, 80А, 81, 82, 84А, 84, 85/105, 86А, 86Б, 86, 87, 89, 91, 93, 95/30, 96, 97, 97/23, 99А, 101Б, 101В, 101, 105, 106, 107А, 107, 109, 110, 111; улица Тайманова, дома: 105/1, 109, 111, 115/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 153А, 153Б, 153, 153/1, 153/3, 155/2, 157/1, 157/2, 163, 167А, 167, 169, 171, 175, 214, 216А, 216Б, 216, 218, 220А, 220Б, 220, 222Б, 222Г, 222К, 222М, 222Н, 222П, 222, 222/1, 222/14, 222/2, 222/4, 222/6 корпус 2, 222/6, 222/7, 222/8, 224А, 224Г, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 226А, 226.
Избирательный участок № 415
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова, 140, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 77” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алдар Косе, дома: 56, 58, 59, 60 корпус 1, 60,63, 65, 66, 67, 69, 71, 73; улица Ахмедьярова, дома: 2/103, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 32/126, 34, 36А, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52/120, 54/117, 58-60/71, 60, 62/40, 64, 66, 68Б, 70, 72, 74; улица Джаркентская, дома: 1/81, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25/147; улица Жамакаева, дома: 5, 6, 10, 12, 16, 22А, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38/54, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 63, 64, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80/46, 82/47, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 103/46, 105/45, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134/48, 135/38, 136/47, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; улица Жукова микрорайон Горный гигант, дома: 3, 7, 11, 14, 21, 41, 43, 59, 71, 81, 82, 87, 89, 90/31, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 108, 109, 110А, 110, 111, 112А, 112, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 126/19, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133/18, 134, 135/17, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 157, 159, 163, 165/30; улица Затаевича микрорайон Горный Гигант, дома: 1/22, 2А, 3, 4/43, 5, 6/130, 7А, 7, 8, 9, 10А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 35/100, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58/84, 59, 61/86, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 67В, 67, 67/47, 69, 71,74, 74/1, 8, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; улица Искендерова микрорайон Горный Гигант, дома; 1, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27/16, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 46/13, 48, 50, 56; улица Карибжанова, дома: 1, 2, 3, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 ,42, 43/56, 44, 45/61, 46/54, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83/60, 85/63, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; улица Манаева, дома: 3, 6, 8, 11, 12, 32, 46, 55, 57, 59, 61, 72/38, 72/1, 73/36, 74/1, 76/39, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 95, 96, 97, 98/36, 99, 102, 103, 104, 105, 106 корпус 1, 107, 108А, 108, 109, 111, 112, 114, 115/33, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124; улица Сызганова микрорайон Горный Гигант, дома: 1, 2, 3, 5А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/62, 17А, 17Б, 17, 18, 19А, 19Б, 21/60, 23А, 24, 27А, 34А, 34, 38А, 38Б, 38В, 38Е, 38Ж, 38И, 38, 38/1, 38/2,38/4, 41, 43, 45/66, 49, 51, 53, 55, 57Б, 57, 59, 61, 63, 65; улица Тайманова, дома: 57, 65А, 65, 67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 120/74, 122, 124А, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150А, 150, 150/1, 156 корпус 1, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 180, 198, 200, 202, 204, 206, 210А, 212А, 212; улица Хаджи- Мукана, дома: 72, 88; улица Шашкина, дома: 32А, 38Е, 38/2, 50, 52; улица Шукшина микрорайон Горный Гигант, дома: 7, 14, 20/90, 22, 23, 24, 25, 26А, 26/91, 30, 32, 33, 34, 37, 48А, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59/48, 63, 64, 65/23, 66, 67, 71А, 71, 73, 75, 77А, 79, 85, 87; улица 8 Гвардейской дивизии микрорайон Горный Гигант, дома: 2, 2/42, 4, 12, 22, 48, 62, 66, 80-82, 86, 88, 92/21, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 128, 133, 135А, 135, 137, 139.
Избирательный участок № 416

Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69, Алматы қаласы білім басқармасының “Қасыл Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әзірбаев көшесі: 6 үй; Көктөбе шағынауданы Ақтангер көшесі: 1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1 үйлер; Апорт көшесі: 61А, 61Б, 61В, 61 үйлер; Көктөбе шағынауданы Роза Бағланова көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 122, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136 үйлер; Көктөбе шағынауданы Талғат Бигелдинов көшесі: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144 үйлер; Диваев көшесі: 39 үйлер; Көктөбе шағынауданы Қамар Сұлу көшесі: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70 үйлер; Көктөбе шағынауданы 1-ші Космодемьянская көшесі: 2, 3, 60 үйлер; Көктөбе шағынауданы 2-ші Космодемьянская көшесі: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10 үйлер; Көктөбе шағынауданы Нұрмағамбетов көшесі: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450 үйлер; Орманов көшесі:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77 үйлер; Кок Тобе бағбандық серіктестігі: 131 үй; Кок Тобе-1 бағбандық серіктестігі: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142 үйлер; Яблочная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16 үйлер.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таусамалы шағынауданы, Кербұлақ көшесі, 6Г, “Каменское Плато” фтизиопульмонология оңалту орталығы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 418 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 168 имени Касыл Катыкбаевой” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: переулок Азербаева, дома:6; улица Актангер микрорайон Көктөбе, дома:1, 2А, 2б, 2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20А, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 43, 138/1; улица Апорт, дома: 61А, 61Б, 61В, 61; улица Розы Баглановой микрорайон Көктөбе, дома: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11, 12А, 13, 13, 14, 15, 16Б, 17, 18А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 34, 35, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-50, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59А, 59Б, 59, 60, 61А, 61/2, 63А, 63 корпус 1, 63, 65, 66, 67А, 67Б, 67, 68Б, 68, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 94/1, 96А, 96, 98, 100, 102, 106А, 106Б, 106, 107, 109, 110, 11, 112, 113А, 113, 114А, 114, 115, 116А, 116, 117А, 117, 118А, 118, 119А, 119, 120А, 121А, 121, 122, 124, 126, 128, 130А, 130Б, 130, 132А, 132, 134А, 134, 136А, 136; улица Бигельдинова Талгата микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1В, 1, 2, 3Б, 3, 4А, 4, 4/1, 5А, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 19Б, 19В, 19, 20, 21, 23А, 23, 24, 25, 26, 28, 29А, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72, 74, 76, 78 корпус 1, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 110, 112, 114А, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 144; улица Диваева микрорайон Көктөбе, дома: 35, 39; улица Камар Сулу микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2А, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38А, 38, 39, 40, 41А, 41Б, 41, 42, 43А, 43, 43/1, 44, 45А, 45, 46, 47А, 47Б, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 62Б, 62, 62/1, 63, 64А, 65, 67, 69, 70; улица Космодемьянская 1-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 3, 60; улица Космодемьянская 2-ая микрорайон Көктөбе, дома: 2, 20Б, 22, 50/11, 79, 85/10; улица Нурмагамбетова микрорайон Көктөбе, дома: 1Б, 1, 1/12, 1/14, 1/20, 1/21А, 1/21, 1/22, 1/23, 1/30, 133/, 1/34А, 1/34, 1/38, 1/4, 1/40, 1/44, 1/46, 1/47, 1/50, 1/51, 1/55, 1/56, 1/57, 1/59, 1/60, 1/62, 1/70, 1/72, 1/77, 1/80, 2, 2/11, 2/13Б, 2/13В, 2/19Б, 2/2, 2/20, 2/24, 2/25, 2/4, 2/6, 2/7, 2/9, 3, 5, 6, 7, 9, 11А, 11/1, 12А, 12Б, 12, 13А корпус 1, 13А, 13, 14А, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 51А, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 73/1, 78, 79, 87, 100, 103, 104, 106, 109, 110, 114/1, 114/2, 116, 119, 122А, 122, 123, 138, 138/1, 138/2, 138/3, 138/4, 140 корпус 1, 140 корпус 10, 140 корпус 2, 140 корпус 3, 140 корпус 4, 140 корпус 6, 140 корпус 7, 140 корпус 8, 140, 156, 162, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196А, 202, 204, 206, 218, 222, 234, 236, 240, 242, 244, 244/1, 258, 260, 262, 264, 284, 288, 290, 292, 294, 306, 314, 320, 322, 324, 328, 330, 332, 338, 346, 350, 352, 354, 358, 360, 362, 364, 376, 378, 380, 382 корпус 1, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 428, 432, 434, 436, 116, 448, 450; улица Орманова, дома:107/1, 10/11, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6А, 107/61, 107/7, 107/77; садоводческое товарищество Кок Тобе, дома: 131; садоводческое товарищество Кок Тобе-1, дома: 11, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 48, 50, 55, 57, 59, 73, 74, 76, 87, 88, 100, 104, 103, 120, 123, 131, 133, 135, 138, 139, 141, 142; улица Яблочная, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16.
Избирательный участок № 417
Центр: город Алматы, микрорайон Таусамал, улица Кербулакская, 6Г, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения “Реабилитационный центр фтизиопульмонологии “Каменское Плато”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 418

Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Жетбаев көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 7 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау шағынауданы Жетбаев көшесі: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46 үйлер; Алатау шағынауданы Ибрагимов көшесі: 16, 18, 18/1, 20, 43А, 43/3, 50 үйлер; Алатау шағынауданы Кимешек көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39 үйлер; Алма бау-бақша қоғамы: 20 үй; Алма бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 33, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 130, 138, 139, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 383, 384, 392, 409, 417, 422, 428, 431, 432 үйлер; Алатау шағынауданы Тектілік көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33 үйлер.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 98 жалпы білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Буровая көшесі: 2, 10, 10/1, 10/2 үйлер; Гурилев көшесі 112 үйлер; Құлжа тракті: 26/3 корпус 1, 30/8, 48, 51, 51/1, 56/2, 56/3, 56/8, 56/9, 75, 86, 89, 99, 100/22, 113, 117, 117/1, 166, 198А үйлер; Атырау шағынауданы: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 126, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 үйлер; Жетісу бағбандық серіктестігі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93 үйлер; Халиуллин көшесі: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99/86, 100/10, 103, 104/2, 104/4, 168 корпус 1, 168 корпус 2, 168 корпус 3, 168 корпус 4, 168 корпус 5, 168 корпус 6, 168 корпус 7, 168 корпус 8, 172 корпус 1, 172 корпус 10, 172 корпус 11, 172 корпус 12, 172 корпус 13, 172 корпус 2, 172 корпус 3, 172 корпус 4, 172 корпус 5, 172 корпус 6, 172 корпус 7, 172 корпус 8, 172 корпус 9, 194/10, 194/14, 194/6, 196/1 корпус1, 196/1 корпус 2, 196/1 корпус 3, 196/1 корпус 4, 196/1, 198/5, 200, 202, 202/2, 202/4, 202/5, 204, 204/1, 204/11, 204/12, 204/2, 204/3, 204/4, 204/5, 206А, 206/13, 206/15, 206/16, 206/17, 206/18, 206/2, 206/3, 206/4, 208, 208/1, 208/10, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 208/9, 210, 210/11, 210/13, 210/14, 210/16, 210/17, 210/18, 210/21, 210/24, 210/25, 210/27, 210/28, 210/30, 210/6, 210/7, 210/8, 210/9, 212, 212/1, 212/14, 212/15, 212/18, 212/19, 212/2, 212/21, 212/23, 212/25, 212/27, 212/28, 212/5 үйлер.
№ 420 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 7” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жетбаева микрорайон Алатау, дома: 11Б, 21, 23, 24Б, 24, 25, 26А, 26Б, 26В, 26Г, 26Е, 26, 26/3, 27, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/22, 46; улица Ибрагимова микрорайон Алатау, дома: 16, 18, 18/1, 20, 43А, 43/3, 50; улица Кимешек микрорайон Алатау, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 39; садоводческое общество Алма, дома: 20; садоводческое товарищество Алма, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 33, 36, 39, 41, 43Б, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 58, 60, 71, 72, 76, 77, 81, 85А, 85, 86, 89, 90, 94, 96, 97, 100, 102, 103, 105, 107, 116, 117, 119, 123, 126, 138, 139, 130, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 152А, 152, 153, 156, 157, 159, 160, 179, 182, 185, 186, 188, 191, 198, 200, 201, 205, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 223, 239, 243, 244, 247, 251, 255, 256, 257, 261, 264, 265, 267, 268, 270, 273, 274, 275, 281, 286, 287, 288А, 288, 290, 294, 297, 300, 304, 308, 312, 313, 315, 319, 320, 322, 323, 328, 329, 335, 337, 342, 344, 345, 346, 347, 348, 363, 370, 371, 374, 383, 384, 392, 409, 417, 422, 428, 431, 432; Улица Тектилик микрорайон Алатау, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15, 16, 17, 33.
Избирательный участок № 419
Центр: город Алматы, улица Татибекова, 89, здание коммунального государственного учреждения “Общеобразовательная школа № 98” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Буровая, дома: 2, 10, 10/1, 10/2; улица Гурилева, дома 112; тракт Кульджинский, дома: 26/3 корпус 1, 30/8, 48, 51, 51/1, 56/2, 56/3, 56/8, 56/9, 75, 86, 89, 99, 100/22, 100/23, 113, 117, 117/1, 166, 198А; микрорайон Атырау, дома: 1, 2Б, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 9, 10, 11А, 11 корпус 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62Б, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 78, 80, 81, 82, 83, 84В, 84, 85, 89/1, 91, 92/1, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 111/1, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158 корпус 1, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 197, 199, 200, 201, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 215, 217, 218, 219, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237; садоводческое товарищество Жетысу, дома: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 78, 80, 81, 82, 86, 87, 90, 91, 93; улица Халиуллина, дома: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99/86, 100/10, 103, 104/2, 104/4, 168 корпус 1, 168 корпус 2, 168 корпус 3, 168 корпус 4, 168 корпус 5, 168 корпус 6, 168 корпус 7, 168 корпус 8, 172 корпус 1, 172 корпус 10, 172 корпус 11, 172 корпус 12, 172 корпус 13, 172 корпус 2, 172 корпус 3, 172 корпус 4, 172 корпус 5, 172 корпус 6, 172 корпус 7, 172 корпус 8, 172 корпус 9, 194/10, 194/14, 194/6, 196/1 корпус1, 196/1 корпус 2, 196/1 корпус 3, 196/1 корпус 4, 196/1, 198/5, 200, 202, 202/2, 202/4, 202/5, 204, 204/1, 204/11, 204/12, 204/2, 204/3, 204/4, 204/5, 206А, 206/13, 206/15, 206/16, 206/17, 206/18, 206/2, 206/3, 206/4, 208, 208/1, 208/10, 208/2, 208/3, 208/4, 208/5, 208/7, 208/8, 208/9, 210, 210/11, 210/13, 210/14, 210/16, 210/17, 210/18, 210/21, 210/24, 210/25, 210/27, 210/28, 210/30, 210/6, 210/7, 210/8, 210/9, 212, 212/1, 212/11, 212/14, 212/15, 212/18, 212/19, 212/2, 212/21, 212/23, 212/25, 212/27, 212/28, 212/4, 212/5, 214.
Избирательный участок № 420

Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан-1 шағынауданы Абжаппаров көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер; Думан шағынауданы Ақжайық көшесі: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 39/9, 47 үйлер; Думан шағынауданы Ақмешіт көшесі: 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 77, 78 үйлер; Думан шағынауданы Алакөл көшесі: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22 үйлер; Думан шағынауданы Алатау көшесі: 23/33, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68 үйлер; Думан шағынауданы Алатау 2 көшесі: 34/41 үй; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер; Думан шағынауданы Аңырақай көшесі: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61 үйлер; Думан шағынауданы Арыс көшесі: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50 үйлер; Думан-1 шағынауданы Бердібаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлер; Думан шағынауданы Бішкек көшесі: 13/30, 25/27, 29/15, 35/30 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі:24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89А, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер; Думан-1 шағынауданы Жасыбай көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32 үйлер; Думан шағынауданы Қазығұрт көшесі: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 60, 60/1, 60/2, 62А, 62Б, 62, 64Б, 64, 64/1, 66/1, 76А үйлер; Думан-1 шағынауданы Келес көшесі: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Думан-1 шағынауданы Қобда көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68 үйлер; Думан-1 шағынауданы Лиманов көшесі: 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16 үйлер; Думан шағынауданы: 21, 59, 119Б, 121Б үйлер; Думан-1 шағынауданы Нұра көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер; Думан шағынауданы Сарыарқа көшесі: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60 үйлер; Думан шағынауданы Тарбағатай көшесі: 26/27, 28, 29, 31, 33, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56 үйлер; Думан-1 шағынауданы Ұлытау көшесі: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10-жылдығы көшесі: 60/5, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85/1, 86, 87, 88 үйлер.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абжаппарова микрорайон Дума-1, дома: 3,4 КОРПУС 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Акжайык микрорайон Думан, дома: 12, 13/40, 17/42, 20/32, 30, 32/31, 33/21, 35, 37, 37/1, 38, 39/9, 40, 47; улица Акмешит микрорайон Думан, дома: 7/59, 11/58, 13/49, 14/47, 15А, 15А/51, 15, 17/52, 19/53, 20/50, 21А, 23/47, 27, 29, 30, 32/40, 33, 34/41, 35, 38, 39, 40А, 40Б, 40В, 40, 41, 41/1, 41/10, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42, 43А, 43, 43/1, 43/10, 43/13, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/8, 43/9, 44А, 44, 45, 45/1, 45 корпус 1, 45/5, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 58, 58/1, 59, 61, 63, 64, 66, 72, 74, 77, 78; улица Алакол микрорайон Думан, дома: 1, 2, 3, 4А, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 18, 20, 22; улица Алатау микрорайон Думан, дома: 23/33, 25, 27, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 36/44, 37, 38/33, 39, 40, 42, 43/37, 45, 47, 48, 49, 51 корпус 1, 51, 51/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62А, 62, 63, 64, 66, 68; улица Алатау 2 микрорайон Думан, дома: 34/41; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Аныракай микрорайон Думан, дома: 31/17, 32/19, 33,34Б, 34, 36, 37, 38, 39/16, 40/18, 41/15, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49/18, 52А, 53, 54, 55, 57, 58, 60,61; улица Арыс микрорайон Думан, дома: 17, 19, 21, 22/31, 23, 24, 26 корпус 1, 26, 27/25, 29, 30/30, 31, 32/29, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 43/1, 44, 46, 50; улица Бердибаева микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Бишкек микрорайон Думан, дома: 13/30, 25/27, 29/15, 35/30; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 24, 30/2, 30/3, 38, 40/1, 40/1 корпус 1, 46, 52Б, 52, 52/1, 52/10, 52/2, 52/3, 52/4А, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 54А, 54, 54/1, 54/10, 54/2, 54/3, 54/6, 56, 56/3, 56/4, 56/6, 56/7, 56/8, 58, 58/1, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89А, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Жасыбай микрорайон Думан-1, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24А, 24, 24/2, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 32; улица Казыгурт микрорайон Думан, дома: 32/23, 33/21, 34, 35, 36, 38, 40/22, 41/20, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50/24, 51/22, 52/21, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 60, 60/1, 60/2, 62А, 62Б, 62, 64Б, 64, 64/1, 66/1, 68, 68/1, 68/2, 72, 76А, 76, 76/1, 76/2; улица Келес микрорайон Думан-1, дома: 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8Б, 8, 9А, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Кобда микрорайона Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 корпус 1, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30 корпус 1, 30, 33А, 33, 35, 68; улица Лиманова микрорайон Думан-1, 1/50, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16; микрорайон Думан, дома: 21, 59, 119Б, 121Б; улица Нура микрорайон Думан-1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 31; улица Сарыарка микрорайон Думан, дома: 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37/14, 38/14, 39/11, 41, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60; улица Тарбагатай микрорайон Думан, дома: 26/27, 28, 29, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 34, 35/26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46/25, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60/13; улица Улытау микрорайон Дума-1, дома: 1, 3, 4, 5 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 корпус 1, 13А, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20; микрорайон Думан-2, дома: 61; улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 60/5, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69А, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85/1, 86, 87, 88.
Избирательный участок № 499

Орталығы: Алматы қаласы, Өмірзақ Сұлтанғазин көшесі, 7А, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 194 негізгі орта білім беретін мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көлсай шағынауданы Білезік көшесі: 2, 3, 4, 8, 41 үйлер; Көлсай шағынауданы Бригадная көшесі: 1А, 1, 1/1 үйлер; Көлсай шағынауданы Горная көшесі: 1, 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 259, 502 үйлер; Көлсай шағынауданы Дәуір көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 9Б, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 39, 41 үйлер; Қайсенов көшесі: 105/4, 105/5, 107/20 үйлер; Көлсай шағынауданы Қойгелді батыр көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 11, 113, 115, 117, 119 үйлер; Көлсай шағынауданы Мирный тұйығы: 1, 1/1, 3, 4А, 4, 6 үйлер; Көлсай шағынауданы: 2, 4, 16, 59, 105/22, 142, 363 блок 1, 2055, 2428, 2542 үйлер; Көлсай шағынауданы МТФ көшесі: 2А, 2, 2/1,2/2, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3 корпус 4, 3, 4А, 4Б, 4В, 4, 4/2, 6А, 7Б, 11, 19, 28, 32, 36 үйлер; Көлсай шағынауданы Новостройка көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер; Көлсай шағынауданы Горный Гигант тұтыну кооперативі: 1А, 9, 10 үйлер; Горный Гигант тұтыну кооперативі: 3/1, 9, 10, 11, 11/1, 15, 16/1, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17Б, 18, 220/4, 554А, 652, 1023, 1040, 1104, 1218, 2021, 2028, 2039, 2246А, 2502, 2585, 2650, 2684/2, 2783, 2783/1, 2814, 2822Б, 2844, 2889, 2901Г, 2922, 3146/4 үйлер; Көлсай шағынауданы Садовый тұйығы: 1, 2, 3, 3/2, 4, 6, 8 үйлер; Көлсай шағынауданы Шыбынсай бағбандық серіктестігі: 1, 5, 7 үйлер; Көлсай шағынауданы Сұлтанғазин көшесі: 1/3, 4,5, 6, 7, 8А, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30А, 30, 31, 33, 34, 36, 36/2, 38, 40, 41, 43, 45, 53, 55, 57, 65, 65/1, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 95, 101 үйлер, Ондасынов көшесі: 259/1 үй.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 17 мектеп-интернаты” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктөбе шағынауданы Жәнібеков көшесі: 1А, 1Б, 1, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2 /1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/8, 4В, 4Г, 4Д, 4, 5, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26А, 26, 29, 30, 31, 35, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47А, 47, 49А,50, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 83, 84, 85А, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 127, 129, 131, 133, 135 үйлер; Қайсенов көшесі: 9, 15, 17, 18, 20/1, 22, 22/1, 23, 25А, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 41, 41/2, 45, 53, 54, 55, 56, 56/1, 64, 6566, 67, 69, 71, 72 үйлер; Керей-Жәнібек хандар көшесі: 212, 214, 216, 218, 226, 228, 230, 240, 242, 246, 248, 274, 276, 278/2, 300, 302/1 үйлер; Көктөбе шағынауданы Қыз-Жібек көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12А, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27А, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 41/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 98/1, 98/2, 100, 101, 102, 103, 104Б, 104Г, 104, 104/1, 105, 106Г, 106, 109А, 110/2, 111, 111/1, 112, 112/2, 13, 114, 114/1, 115, 116/2, 116/3, 117, 118А, 118В, 118, 118/2/А, 118/5, 119, 119/1, 120А, 120В, 120Д, 120, 120/1, 121А, 121, 122, 123А, 123Б, 123В, 123,123/2, 123/3, 123/4, 125А, 125В, 125Г, 125, 126/1, 126/3, 126/4, 12127А, 127Б, 127В, 127Г, 127, 129, 131А, 131, 132Г, 132, 132/1, 133А, 134А, 134Б, 134Г, 134Д, 134, 134/4, 135А, 135, 136, 137А, 137, 138, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145Б, 145, 146, 149/1, 151, 152, 154А, 154, 156, 156/1, 158А, 158, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166А, 166, 167, 168А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 189, 203/3 үйлер; Көктөбе шағынауданы Найманбаев көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19А, 19, 21, 21/1, 23, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 44А, 44, 45, 46А, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 6, 65, 67А, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 81/1, 85, 87, 89, 91, 93, 93/1, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121 үйлер; Омарова көшесі: 21, 23, 25, 25/1, 25/10, 27, 29, 31/1, 33, 37 үйлер; Оңдасынов көшесі: 1/1, 1/1 корпус 3, 11, 13, 15, 17, 19, 23А, 23, 25, 28/4, 29, 30/1, 31, 33, 35, 37, 39А, 39Б, 39, 41А, 41, 45, 47, 47/1, 49, 51/2, 53/6, 67А, 67, 73, 75А, 75, 77, 81, 83, 85, 91, 93, 93/1, 95А, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 119, 121, 123, 125, 127А, 127, 127/2, 127/3, 130, 141, 143, 145, 147, 153А, 155Б, 155, 157, 161, 163А, 163Б, 163, 169, 171, 173А, 173, 175, 179, 183, 188В, 188, 189Б, 189Г, 189, 191/9, 193, 217 үйлер; Горный Гигант тұтыну кооперативі: 2013, 2051 үйлер; Вентиляционник бағбандық серіктестігі: 1А, 5Б, 13, 27, 28, 29, 36, 43, 51, 61, 76, 79, 94, 109 үйлер; Кок Тобе бағбандық серіктестігі: 3, 9, 29, 48, 74, 85, 158, 187, 189, 199, 206, 209, 210, 216, 218А, 219, 222 үйлер; Магистраль бағбандық серіктестігі: 7, 49, 63 үйлер; Көктөбе шағынауданы Монтажник бағбандық серіктестігі: 15, 16, 17, 19, 22, 29, 39, 50, 53, 54, 57, 64, 71, 75, 79, 80, 108 үйлер; Монтажник бағбандық серіктестігі: 13А, 19, 29, 32, 43, 55, 59, 76А, 76, 86, 113 үйлер; Тәттімбет көшесі: 382А, 420А, 420/1, 420/10, 420/19, 420/23, 420/24, 420/37, 420/43, 420/45, 422А, 430А, 430, 430/1, 436/5 үйлер.
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Ақмешіт көшесі: 10/57 үйлер; Думан шағынауданы Алтын Емел көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/8, 39/9, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер; Думан шағынауданы Болашақ көшесі: 4, 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Думан шағынауданы Бурабай көшесі: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47/8, 49, 53, 55, 57 үйлер; Думан шағынауданы Есіл көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 29, 29/1, 31, 33 Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 46, 46/1, 48, 50, 52, 56/1,56/2, 58Б, 58, 58/1 үйлер; Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 13/42, 15, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44/2, 46, 46/1, 48, 50, 52, 56/1,56/2, 58Б, 58, 58/1 үйлер; Думан шағынауданы Кереку көшесі: 1, 3, 4, 5,6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/7 үйлер; Думан-2 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 233 үйлер; Думан шағынауданы Хан тәңірі көшесі: 1, 2А, 2, 3А, 3б, 3, 4,5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32/9, 33, 35, 37, 37/1, 41/11, 43/20, 45, 45/19, 47, 49/19, 51, 51/19 үйлер; Думан шағынауданы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35/3, 37, 38, 38/18, 39, 41, 44, 45, 46, 47, 48/6 корпус 1, 48/6, 49, 50/5, 52, 53, 54, 55/3, 56, 57, 58/6, 59,61А, 61 үйлер.
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 60, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің “Қазақ дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы” шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 172 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Думан шағынауданы Қарқаралы көшесі: 17А, 17Б, 17, 17/1, 19Б, 19В, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25А, 25Б, 25, 27А, 27, 29А, 29, 29/3, 31, 33А, 33, 35, 37, 39 үйлер; Думан-2 шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57 корпус 3, 57, 61 үйлер.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағынауданы, Роза Бағланова көшесі, 69А, “Алматы аймақтық көпсалалы клиникасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 598 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Құлжа тракті, 2, “Халық арена” Мұз сарайының көпcалалы кешенінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон Кольсай, улица Өмірзақ Сұлтанғазин, 7А, здание коммунального государственного учреждения “Основная средняя школа № 194” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Билезик микрорайона Кольсай, дома: 2, 3, 4, 8, 41; улица Бригадная микрорайона Кольсай, дома: 1А, 1, 1/1; улица Горная микрорайона Кольсай, дома: 1, 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 259, 502; улица Дауир микрорайона Кольсай, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 9Б, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 39, 41; улица Кайсенова, дома: 105/4, 105/5, 107/20: улица Койгельды Батыра микрорайона Кольсай, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 11, 113, 115, 117, 119; переулок Мирный микрорайона Кольсай, дома: 1, 1/1, 3, 4А 4, 6; микрорайон Кольсай, дома: 2, 4, 16, 59, 105/22, 142, 363 блок 1, 2055, 2428, 2542; улица МТФ микрорайона Кольсай, дома: 2А, 2, 2/1,2/2, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3 корпус 4, 3 корпус 5, 3 корпус 7, 3, 4А, 4Б, 4В, 4, 4/2, 6А, 7Б, 11, 19, 28, 32, 36; улица Новостройка микрорайона Кольсай, дома: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; потребительский кооператив Горный Гигант микрорайона Кольсай, дома: 1А, 9, 10; потребительский кооператив Горный Гигант, дома: 3/1, 9, 10, 11, 11/1, 15, 16/1, 16/2, 16/4, 16/5, 17А, 17Б, 18, 220/4, 554А, 652, 1023, 1040, 1104, 1190, 1218, 2021, 2028, 2039, 2246А, 2502, 2585, 2650, 2684/2, 2783, 2783/1, 2814, 2822Б, 2844, 2889, 2901Г, 2922, 3146/4; переулок Садовый микрорайона Кольсай, дома: 1, 2, 3, 3/2, 4, 6, 8; садоводческое товарищество Шыбынсай микрорайона Кольсай, дома: 1, 5, 7; улица Султангазина микрорайона Кольсай, дома: 1/3, 4,5, 6, 7, 8А, 9А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30А, 30, 31, 33, 34, 36, 36/2, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 65, 65/1, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 95, 101; улица Ондасынова, дом: 259/1.
Избирательный участок № 537
Центр: город Алматы, проспект Достык, 266А, здание коммунального государственного учреждения “Школа-интернат № 17” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жанибекова микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1Б, 1, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2 /1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/8, 4В, 4Г, 4Д, 4, 5, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 6Д, 6, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26А, 26, 27, 29, 30, 31, 35, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47А, 47, 49А,50, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 83, 84, 85А, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 127, 129, 131, 133, 135; улица Кайсенова, дома: 9, 15, 17, 18, 20/1, 22, 22/1, 23, 25А, 26, 27, 28, 29, 35, 36, 41, 41/2, 45, 53, 54, 55, 56, 56/1, 58, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72; улица Керей Жанибек Хандар, дома: 212, 214, 216, 218, 226, 228, 230, 240, 242, 246, 248, 274, 276, 278/2, 300, 302/1; улица Кыз-Жибек микрорайон Көктөбе, дома: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12А, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27А, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39 корпус 1, 39, 41, 41/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97А, 97, 98, 98/1, 98/2, 100, 101, 102, 103, 104Б, 104Г, 104, 104/1, 105, 106Г, 106, 109А, 110/2, 111, 111/1, 112, 112/2, 13, 114, 114/1, 115, 116/2, 116/3, 117, 118А, 118В, 118, 118/2/А, 118/5, 119, 119/1, 120А, 120В, 120Д, 120, 120/1, 121А, 121, 122, 123А, 123Б, 123В, 123,123/2, 123/3, 123/4, 125А, 125В, 125Г, 125, 126/1, 126/3, 126/4, 12127А, 127Б, 127В, 127Г, 127, 129, 131А, 131, 132Г, 132, 132/1, 133А, 134А, 134Б, 134Г, 134Д, 134, 134/4, 135А, 135, 136, 137А, 137, 138, 138/1, 138/3, 139, 140А, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 145Б, 145, 146, 149/1, 151, 152, 154А, 154, 156, 156/1, 158А, 158, 160, 161, 162, 163, 164А, 164Б, 164, 165, 166А, 166, 167, 168А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 187, 189, 203/3; улица Найманбаева микрорайон Көктөбе, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12 корпус 3, 14, 15, 16А, 16, 17, 18, 19А, 19, 21, 21/1, 23, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 44А, 44, 45, 46А, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 6, 65, 67А, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 81/1, 85, 87, 89, 91, 93, 93/1, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121; улица Омаровой Ж., дома: 21, 23, 25, 25/1, 25/10, 27, 29, 31/1, 33, 37; улица Ондасынова, дома:1/1, 1/1 корпус 3, 11, 13, 15, 17, 19, 23А, 23, 25, 28/1, 28/4, 29, 30/1, 31, 33, 35, 37, 39А, 39Б, 39, 41А, 41, 45, 47, 47/1, 49, 51, 51/2, 53/6, 67А, 67, 73, 75А, 75, 77, 81, 83, 85, 91, 93, 93/1, 95А, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 119, 121, 123, 125, 127А, 127, 127/2, 127/3, 130, 141, 143, 145, 147, 153А, 155А, 155Б, 155, 157, 161, 163А, 163Б, 163, 169, 171, 173А, 173, 175, 179, 183, 188В, 188, 189Б, 189Г, 189, 191/9, 193, 217; потребительский кооператив Горный Гигант, дом: 2013, 2051; садоводческое товарищество Вентиляционник, дома:1А, 5Б, 13, 27, 28, 29, 36, 43, 51, 61, 76, 79, 94, 109; садоводческое товарищество Кок Тобе, дома: 3, 9, 29, 48, 74, 85, 158, 187, 189, 199, 206, 209, 210, 216, 218А, 219, 222; садоводческое товарищество Магистраль, дома:7, 49, 63; садоводческое товарищество Монтажник микрорайон Көктөбе, дома: 15, 16, 17, 19, 22, 29, 39, 50, 53, 54, 57, 64, 71, 75, 79, 80, 108; садоводческое товарищество Монтажник, дома: 13А, 19, 29, 32, 43, 55, 59, 76А, 76, 86, 113; улица Таттимбета, дома: 146А, 382А, 420А, 420/1, 420/10, 420/19, 420/23, 420/24, 420/37, 420/43, 420/45, 422А, 430А, 430, 430/1, 436/5.
Избирательный участок № 575
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акмешит микрорайон Думан, дома: 10/57; улица Алтын Емел микрорайон Думан, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/8, 39/9, 43, 45, 45/1, 47, 49, 51, 53, 55; улица Болашак микрорайон Думан, дома: 4, 6А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Бурабай микрорайон Думан, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47/8, 49, 53, 55, 57; улица Есил микрорайон Думан, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 29, 29/1, 31, 33; улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 13/42, 15, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44/2, 46, 46/1, 48, 50, 52, 56/1,56/2, 58Б, 58, 58/1; улица Кереку микрорайон Думан, дома: 1, 3, 4, 5,6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/7; микрорайон Думан -2, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 233; улица Хантенгри микрорайон Думан, дома: 1, 2А, 2, 3А, 3б, 3, 4,5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32/9, 33, 35, 37, 37/1, 41/11, 43/20, 45, 45/19, 47, 49/19, 51, 51/19;, улица 10-летие независимости Казахстана микрорайон Думан, дома: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35/3, 37, 38, 38/18, 39, 41, 44, 45, 46, 47, 48/6 корпус 1, 48/6, 49, 50/5, 52, 53, 54, 55/3, 56, 57, 58/6, 59, 61А, 61.
Избирательный участок № 576
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 60, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний” Министерства здравохранения Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 591
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия № 172” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Каркаралы микрорайон Думан, дома: 17А, 17Б, 17, 17/1, 19Б, 19В, 19, 21А, 21, 23А, 23, 25А, 25Б, 25, 27А, 27, 29А, 29, 29/3, 31, 33А, 33, 35, 37, 39; микрорайон Думан-2, дома: 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57 корпус 3, 57, 58.
Избирательный участок № 597
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Розы Баглановой, 69А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Алматинская региональная многопрофильная клиника”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 598
Центр: город Алматы, Кульджинский тракт, 2, здание многофункционального комплекса ледового дворца “Halyk Arena”.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Құлжа тракті: 1, 2, 2/10, 2/13, 2/14, 2/16, 2/18, 2/19, 2/23, 2/24, 2/26, 2/27, 2/5, 3, 4В, 4Г, 4/1, 5Б, 6А, 10, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/11, 16/13, 16/15, 16/17, 16/19, 16/20, 16/22, 16/23, 16/24, 16/29, 16/3, 16/30, 16/32, 16/33, 16/35, 16/37, 16/38, 16/40, 16/43, 16/44, 16/6, 16/7, 16/8, 17, 18, 18/1, 18/3, 18/67, 18/83, 19А, 19, 19/2, 19/3, 20, 22А, 26/2, 27 үйлер; Речка Казачка көшесі: 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169А, 169Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179А, 179, 181Б, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201 үйлер.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, Жамақаев көшесі, 145, Назарбаев Зияткерлік мектебінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтын шағынауданы Алатау көшесі: 1, 5А, 7А, 10, 13, 16, 19, 21А, 23, 25А, 37, 50 үйлер; Әл-Фараби даңғылы: 40/1, 46, 48, 52, 82, 86А, 90, 94, 128/5, Жамақаев көшесі: 252/57, 254/10, 254/6, 256Г, 256Д, 256, 256/14, 256/15, 256/18, 256/22, 256/28, 256/29, 256/33, 256/41, 256/42, 256/6, 256/68, 256/83, 258В, 258, 258/2, 258/24, 258/68, 260, 262, 264В, 264Д, 264, 266/23, 282А, 282, 294/2, 318/3, 318/6, 322, 324, 326 үйлер; Нұрлан Қаппаров көшесі: 3, 6, 8, 9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 10, 11, 11/1, 12, 17, 20, 28, 30, 32, 35, 36, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 38 корпус 3, 38, 40, 42, 46, 48А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 171, 171/2, 173 үйлер; Асқартау шағынауданы Көктем көшесі: 2,2/3, 3А, 3, 3/1, ¾, 4, 6, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 32, 34, 40, 42, 44, 48, 50/1, 50/2, 54/7, 56, 60, 62, 66, 68, 68/1, 72, 74, 76, 78, 83А, 84, 84/1, 86, 90, 92, 94, 98, 104, 105, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126, 281 үйлер; Мәжһүр Жүсіп көшесі: 2, 5, 7, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 23, 29, 30, 32, 35, 37, 44, 48, 56, 58, 62, 100 үйлер; Асқартау шағынауданы: 1А, 1, 2/1, 3А, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16А, 16, 26, 27, 30, 34, 51/9, 108, 170, 364/5, 373, 428 үйлер; Эдельвейс шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 44, 47, 49, 52, 54, 56, 59, 60, 62, 63 үйлер; Дружба бағбандық серіктестігі: 21, 34, 75 үйлер; Дружба-спорт бағбандық серіктестігі: 3, 4, 9, 10, 16, 18, 30, 32, 37, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 52, 54, 59, 61, 63, 64, 66, 68, 72, 79, 88, 91, 92А, 92, 94, 103, 106 үйлер; Дружба-2000 бағбандық серіктестігі: 18, 48 үйлер; Курортное бағбандық серіктестігі: 3, 5, 7, 8, 9, 15, 23, 25, 27, 28, 34, 36, 42, 44, 45, 50, 55, 57, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 71, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 92, 95, 101, 104, 105, 108, 113, 117, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 130, 134, 135, 139, 140, 150, 156, 157, 158, 160, 167, 168, 169, 170, 171, 174, 175, 203, 210, 212, 215, 216, 219, 220, 222, 225, 227, 234, 235, 236, 237, 238, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 265, 295, 295/1, 310, 329, 331 үйлер; Седельников көшесі: 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 24, 34, 36, 38, 41, 43, 43/2, 43/3, 45, 46, 47, 50, 51, 59, 61, 63 үйлер; 2-ая улица көшесі: 2 корпус 1, 2 корпус 10, 2 корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 2 корпус 5, 2 корпус 7, 2 корпус 8, 2 корпус 9, 2, 18, 26, 30 үйлер; 4-ая улица көшесі, дома: 1 корпус 1, 1, 2 блок 2, 2 блок 2А, 2 блок 3 корпус1, 2 блок 4 корпус 1, 2 блок 7 корпус 1, 5, 9, 12, 17, 25 үйлер; 5-ая улица көшесі: 1, 7, 10, 15, 20, 22, 24, 26,27, 28, 29, 32 үйлер; 6-ая улица көшесі: 6, 30 үйлер; 7-ая улица көшесі: 11 үй.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағынауданы, Нұрлан Қаппаров көшесі, 4, "Институт хирургии" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Mediterra" қазіргі заманғы медицина орталығының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 308, “Қазақстан санаторийі” акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әжібай батыр көшесі, 12, “Ақ-қайың” медициналық-сауықтандыру комплексі” жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Асқартау шағынауданы, Көктем көшесі, 1, “Көктем санаторийі” акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 640 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: тракт Кульджинский, дома: 1, 2, 2/10, 2/13, 2/14, 2/16, 2/18, 2/19, 2/23, 2/24, 2/26, 2/27, 2/5, 3, 4В, 4Г, 4/1, 5Б, 6А, 10, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/11, 16/13, 16/15, 16/17, 16/19, 16/20, 16/22, 16/23, 16/24, 16/29, 16/3, 16/30, 16/32, 16/33, 16/35, 16/37, 16/38, 16/40, 16/43, 16/44, 16/6, 16/7, 16/8, 17, 18, 18/1, 18/3, 18/67, 18/83, 19А, 19, 19/2, 19/3, 20, 22А, 26/2, 27; улица Речка Казачка, дома: 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169А, 169Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179А, 179, 181Б, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201.
Избирательный участок № 622
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жамакаева, 145, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа физико – математического направления" города Алматы автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
Границы избирательного участка: улица Алатауская микрорайон Алтын, дома: 1, 5А, 7А, 10, 13, 16, 19, 21А, 23, 25А, 37, 50; проспект Аль-Фараби, дома: 40/1, 46, 48, 52, 82, 86А, 90, 94, 128/5, улица Жамакаева, дома: 252/57, 254/10, 254/6, 256Г, 256Д, 256, 256/14, 256/15, 256/18, 256/22, 256/28, 256/29, 256/33, 256/41, 256/42, 256/6, 256/68, 256/83, 258В, 258, 258/2, 258/24, 258/68, 260, 262, 264В, 264Д, 264, 266/23, 282А, 282, 294/2, 318/3, 318/6, 322, 324, 326; улица Каппарова, дома: 3, 6, 8, 9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 10, 11, 11/1, 12, 17, 20, 28, 30, 32, 35, 36, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 38 корпус 3, 38, 40, 42, 46, 48А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 171, 171/2, 171/4, 173; улица Коктем микрорайон Аскартау, дома: 2,2/3, 3А, 3, 3/1, ¾, 4, 6, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 11А, 11, 12А, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 32, 34, 40, 42, 44, 48, 50/1, 50/2, 54/7, 56, 60, 62, 66, 68, 68/1, 72, 74, 76, 78, 83А, 84, 84/1, 86, 90, 92, 94, 98, 104, 105, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126, 281; Улица Машхур Жусуп, дома: 2, 5, 7, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 23, 29, 30, 32, 35, 37, 44, 48, 56, 58, 62, 100; микрорайон Аскартау, дома: 1А, 1, 2/1, 3А, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16А, 16, 26, 27, 30, 34, 51/9, 108, 170, 364/5, 373, 428; микрорайон Эдельвейс, дома: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 44, 47, 49, 52, 54, 56, 59, 60, 62, 63; садоводческое товарищество Дружба, дома: 21, 34, 75; садоводческое товарищество Дружба- спорт, дома: 3, 4, 9, 10, 16, 18, 21, 30, 32, 37, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 59, 61, 63, 64, 66, 68, 72, 79, 88, 91, 92А, 92, 94, 103, 106; садоводческое товарищество Дружба-2000, дома: 18, 48; садоводческое товарищество Курортное, дома: 3, 5, 7, 8, 9, 15, 23, 25, 27, 28, 34, 36, 42, 44, 45, 50, 55, 57, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 71, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 92, 95, 98, 101, 104, 105, 108, 113, 117, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 130, 134, 135, 139, 140, 150, 156, 157, 158, 160, 167, 168, 169, 170, 171, 174, 175, 203, 210, 212, 213, 215, 216, 219, 220, 222, 225, 227, 234, 235, 236, 237, 238, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 265, 295, 295/1, 310, 329, 331; улица Седельникова, дома: 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 24, 34, 36, 38, 41, 43, 43/2, 43/3, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 55, 59, 61, 63; 2-ая улица, дома: 2 корпус 1, 2 корпус 10, 2 корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 2 корпус 5, 2 корпус 6, 2 корпус 7, 2 корпус 8, 2 корпус 9, 2, 18, 26, 30; 4-ая улица, дома: 1 корпус 1, 1, 2 блок 2, 2 блок 2А, 2 блок 3 корпус 1, 2 блок 4 корпус 1, 2 блок 4, 2 блок 6, 2 блок 7 корпус 1, 5, 9, 12, 17, 25; 3-я улица 20, 5-ая улица, дома: 1, 7, 10, 15, 20, 22, 24, 26,27, 28, 29, 32; 6-ая улица, дома: 6, 30; 7-ая улица, дома:11.
Избирательный участок № 623
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Нұрлана Қаппарова, 4, здание современного медицинского центра "Mediterra" товарищества с ограниченнойт ответственностью "Институт хирургии".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 631
Центр: город Алматы, проспект Достык, 308, здание акционерного общества “Санаторий Казахстан”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 632
Центр: город Алматы, улица Ажибай батыра, 12, здание товарищества с ограниченной ответственностью “Медико-оздаровительный комплекс “Ак-каин”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 633
Центр: город Алматы, микрорайон Аскартау, улица Көктем, 1, здание акционерного общества “Санаторий Коктем”.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 640

Орталығы: Алматы қаласы, Сұлусай шағынауданы, Іңкәрдария көшесі, 7а, Алматы қаласы білім басқармасының “№ 197 Негізгі орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сұлусай шағынауданы Абзал көшесі: 1А, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 19, 24, 25 үйлер; Сұлусай шағынауданы Іңкәрдария көшесі, дома: 1, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 18А, 18, 19В, 20, 21, 22, 23А, 23, 24А, 24, 25А, 26А, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 64, 70, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 92, 96, 98, 100, 102, 106, 108,112 үйлер; Сұлусай шағынауданы Медеу көшесі: 2, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 30/2, 31, 33, 34, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 256 үйлер; Сұлусай шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 18, 51 үйлер; Эдельвейс бағбандық серіктестігі: 21, 34 үйлер.

Центр: город Алматы, микрорайона Сулусай, улица Іңкәрдария, 7а, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа № 197” управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абзал микрорайона Сулусай, дома: 1А, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 24, 25; улица Инкардария микрорайона Сулусай, дома: 1, 4, 5, 6, 6/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 18А, 18, 19В, 20, 21, 22, 23А, 23, 24А, 24, 25А, 26А, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 64, 70, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108,112; улица Медеу микрорайона Сулусай, дома: 2, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11А, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 25, 26, 30/2, 31, 33, 34, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 256; микрорайон Сулусай, дома: 4, 5, 6, 7, 18, 51; садоводческое товарищество Эдельвейс, дома: 21, 34.
Избирательный участок № 656
Центр: город Алматы, проспект Достык, 117/6. Воинская часть 0111 Президентский полк "Батыр".
Границы: закрытый.