Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019 жылғы 01 ақпандағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 07 ақпанда № 1524 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 03.03.2020 № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 03.03.2020 № 1 (ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелері 1- қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі шешімдерінің күші 2- қосымшаға сәйкес жойылсын.
3. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы С. Омароваға жүктелсін.
5. Осы шешім, ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкім Ә. Өскенбаев
Алматы қаласы Әуезов ауданы
әкімінің 2019 жылғы "01"
ақпандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
Әуезов ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары № 123 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 72 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 үй)
Шекаралары: Жандосов көшесiнен Үлкен Алматы өзенiнiң батыс жағымен оңтүстік бағытта Тоқтабаев көшесiне дейiн. Тоқтабаев көшесiнiң солтүстiк жағымен батыс бағытта 2-Вишневский көшесiне дейiн. 2-Вишневский көшесiнiң шығыс жағымен, солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін, Таугүл-1 шағынауданындағы №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52-Б үйлерді қоспай. Жандосов көшесiнiң оңтүстiк жағымен, шығыс бағытта Үлкен Алматы өзенiне дейiн.
№ 124 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 72 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 үй)

Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 01 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 07 февраля 2019 года за № 1524. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 03.03.2020 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 03.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Ауэзовскому району города Алматы согласно приложению 1.
2. Признать утратившим силу решения акима Ауэзовского района города Алматы согласно приложению 2.
3. Государственно-правовому отделу аппарата акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района С. Омарову.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Аким А. Ускенбаев
Приложение 1
к решению акима
Ауэзовского района города
Алматы от "01" февраля 2019
года № 1
Описание границ избирательных участков Ауэзовского района города Алматы Избирательный участок № 123 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 72 управления образования города Алматы", улица Сулейменова, дом 16)
В границах: от улицы Жандосова по западной стороне речки Большая Алматинка, в южном направлении до улицы Токтабаева. По северной стороне улицы Токтабаева в западном направлении, до улицы 2-я Вишневского. По восточной стороне улицы 2-я Вишневского, в северном направлении до улицы Жандосова, исключая дома №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52-Б микрорайона Таугуль 1. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении, до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 124 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 72 управления образования города Алматы", улица Сулейменова, дом 16)

Шекаралары: Жандосов көшесiнен 2-Вишневская көшесiнiң батыс жағымен оңтүстікке қарай Пятницкий көшесiне дейiн Таугүл-1 шағынауданындағы №№ 44, 45, 46 үйлерді қоса. Пятницкий көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шалов көшесіне дейін (бұрынғы Мұстафин көшесі). Шалов көшесiнiң (бұрынғы Мұстафин көшесінің) шығыс жағымен солтүстікке қарай Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнiң оңтүстiк жағымен шығысқа қарай 2-Вишневская көшесіне дейiн.
№ 125 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының А.Байтұрсынов атындағы
№ 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Черепанов көшесi, 14
үй)
Шекаралары: Тоқтабаев көшесiнен Науаи көшесiнiң батыс жағымен Рысқұлбеков көшесiне дейiн. Рысқұлбеков көшесiнiң солтүстiк жағымен Сүлейменов көшесiне дейiн. Сүлейменов көшесiнiң шығыс жағымен шығыс бағытқа қарай Тоқтабаев көшесiне дейiн. Тоқтабаев көшесiнiң оңтүстiк жағымен шығыс бағытқа қарай Науаи көшесiне дейiн, Тоқтабаев көшесіндегі № 20 үйді қоспай.
№ 126 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Нархоз университеті" акционерлік қоғамы жатақханасы, Таугүл
шағынауданы, 34 үй
Шекаралары: Тоқтабаев көшесiнен Сүлейменов көшесiнiң батыс жағымен Рысқұлбеков көшесiне дейiн. Рысқұлбеков көшесiнiң солтүстiк жағымен Ладыгин көшесiне дейiн. Ладыгин көшесiнiң шығыс жағымен Щепкин көшесiне дейiн. Щепкин көшесiнiң шығыс жағымен Пятницкий көшесiне дейiн. Пятницкий көшесiнiң оңтүстiк жағымен Щепкин көшесiне дейiн. Щепкин көшесінің батыс жағымен Тоқтабаев көшесіне дейін. Тоқтабаев көшесінің оңтүстік жағымен Рысқұлбеков көшесінің №№ 35, 37, 39 үйлерін қоспай және Щепкин көшесінің №№ 7, 9, 11, 13,15 үйлерін қоса отырып Сүлейменов көшесіне дейін.
№ 127 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "№ 2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогикалық
колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Таугүл-3 шағынауданы,
Вильнюсская көшесі, 29 үй)
Шекаралары: Жандосов көшесiнен Шалов (бұрынғы Мұстафин) көшесiнiң батыс жағымен Пятницкий көшесiне дейiн. Пятницкий көшесiнiң солтүстiк жағымен Щепкин көшесiне дейiн. Щепкин көшесiнiң шығыс жағымен Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнiң оңтүстiк жағымен Таугүл ықшам ауданындағы №№ 43, 44, 45, 46 үйлерді қоспай Шалов (бұрынғы Мұстафин) көшесiне дейiн.
№ 128 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Еуразия инновациялық экономика және басқару академиясы"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Рысқұлбеков көшесi, 39-А үй)
Шекаралары: Пятницкий көшесiнен Щепкин көшесiнiң батыс жағымен Ладыгин көшесiне дейiн, Щепкин көшесiндегi №№ 7, 9, 11, 13,15 үйлердi қоспай. Ладыгин көшесiнiң батыс жағымен Рысқұлбеков көшесiне дейiн. Рысқұлбеков көшесiнiң солтүстiк жағымен Саин көшесiне дейiн, Рысқұлбеков көшесiндегi №№ 35, 37, 39 үйлердi қоса отырып, Саин көшесiнiң шығыс жағымен Пятницкий көшесiне дейiн. Пятницкий көшесiнiң оңтүстiк жағымен Щепкин көшесiне дейiн, Пятницкий көшесінің № 71, 77, 79, 81 үйлерін қоса отырып.
№ 129 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 175 Жаңа Ғасыр
гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл-3 шағынауданы,
Шәймерденов көшесi, 21 үй)

В границах: от улицы Жандосова, по западной стороне улицы 2-я Вишневского в южном направлении до улицы Пятницкого, включая дома №№ 44, 45. 46 микрорайона Таугуль 1. По северной стороне улицы Пятницкого, в западном направлении до улицы Шалова (бывшая улица Мустафина). По восточной стороне улицы Шалова (бывшая улица Мустафина) в северном направлении, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении, до улицы 2-я Вишневского.
Избирательный участок № 125 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 139
имени А. Байтурсынова управления образования города Алматы", улица Черепанова,
дом 14)
В границах: от улицы Токтабаева, по западной стороне улицы Навои, до улицы Рыскулбекова. По северной стороне улицы Рыскулбекова, до улицы Сулейменова. По восточной стороне улицы Сулейменова, в северном направлении, до улицы Токтабаева. По южной стороне улицы Токтабаева, в восточном направлении, до улицы Навои исключая дом № 20 по улице Токтабаева.
Избирательный участок № 126 (050042, центр: Общежитие Акционерного общество "Университета Нархоз",
микрорайон Таугул, дом 34)
В границах: от улицы Токтабаева, по западной стороне улицы Сулейменова, до улицы Рыскулбекова. По северной стороне улицы Рыскулбекова, до улицы Ладыгина. По восточной стороне улицы Ладыгина, до улицы Щепкина. По восточной стороне улицы Щепкина, до улицы Пятницкого. По южной стороне улицы Пятницкого, до улицы Щепкина, По западной стороне улицы Щепкина, до улицы Токтабаева. По южной стороне улицы Токтабаева до улицы Сулейменова, исключая дома №№ 35, 37, 39, по улице Рыскулбекова и включая дома №№ 7, 9, 11, 13, 15 по улице Щепкина.
Избирательный участок № 127 (050052, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
государственный гуманитарно-педагогический колледж № 2", микрорайон Таугуль,
улица Вильнюсская, дом 29)
В границах: от улицы Жандосова, по западной стороне улицы Шалова (бывшая улица Мустафина) до улицы Пятницкого. По северной стороне улицы Пятницкого, до улицы Щепкина. По восточной стороне улицы Щепкина, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, до улицы Шалова (бывшая улица Мустафина), исключая дома №№ 43, 44, 45, 46 микрорайона Таугуль.
Избирательный участок № 128 (050042, центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Евразийская
инновационная академия экономики и управления", улица Рыскулбекова, дом 39-А)
В границах: от улицы Пятницкого, по западной стороне улицы Щепкина до улицы Ладыгина, исключая дома №№ 7, 9, 11, 13, 15 по улице Щепкина. По западной стороне улицы Ладыгина, до улицы Рыскулбекова. По северной стороне улицы Рыскулбекова, включая дома № 35, 37, 39, до улицы Саина. По восточной стороне улицы Саина до улицы Пятницкого. По южной стороне улицы Пятницкого до улицы Щепкина, включая дома № 71, 77, 79, 81 по улице Пятницкого.
Избирательный участок № 129 (050052, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия Жаңа Ғасыр
№ 175 управления образования города Алматы", микрорайон Таугуль-3, улица
Шаймерденова, дом 21)

Шекаралары: Таугүл-3 шағынауданы: Таугүл-3 шағынауданының Шайкенов көшесiнен Жандосов көшесiнiң оңтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай ауданның батыс шекарасына дейін. Ауданның батыс шекарасынан оңтүстік бағытқа қарай Таугүл-3 шағынауданының Тополевая көшесіне дейiн. Таугүл-3 шағынауданының Тополевая көшесінің солтүстiк жағымен шығыс бағытқа қарай Таугүл-3 шағынауданының Мухаметжанов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданының Мухаметжанов көшесінің батыс жағымен, солтүстікке қарай, Таугүл-3 шағынауданының Бейсембаев көшесiне дейiн. Таугүл-3 шағынауданының Бейсембаев көшесiнің оңтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай Таугүл-3 шағынауданының Шайкенов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданының Шайкенов көшесінің батыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай Жандосов көшесіне дейін.
№ 130 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының А.Байтұрсынов
атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Черепанов көшесi, 14 үй)
Шекаралары: Пятницкий көшесінен Шалов көшесiнiң (бұрынғы Мұстафин көшесі) шығыс жағымен Тоқтабаев көшесiне дейiн. Тоқтабаев көшесiнiң солтүстiк жағымен шығысқа қарай Сүлейменов көшесiне дейiн. Сүлейменов көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Пятницкий көшесiне дейiн (Тоқтабаев көшесіндегі № 7-А үйді, Сүлейменов көшесіндегі №№ 24-А, 24-Б, 26-А үйлерді және Таугүл-1 шағынауданындағы №№ 59, 60 үйді қоса). Пятницкий көшесінің оңтүстiк жағымен батысқа қарай Шалов көшесiне (бұрынғы Мұстафин көшесі) дейiн.
№ 131 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 127 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқтабаев көшесі, 64 үй)
Шекаралары: Пятницкий көшесінен Шалов көшесінің (бұрынғы Мустафин көшесі) батыс жағымен Тоқтабаев көшесіне дейін. Тоқтабаев көшесінің солтүстік жағымен Щепкин көшесіне дейін. Щепкин көшесінің шығыс жағымен Пятницкий көшесіне дейін. Пятницкий көшесінің оңтүстік жағымен Таугуль-2 шағынауданындағы Шалов (бұрынғы Мустафин) көшесіне дейін №№ 43, 44, 45, 46 үйлерді қоса.
№ 132 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар
колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жандосов көшесі, 65 үй)
Шекаралары: Жандосов көшесінен Щепкин көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Пятницкий көшесіне дейін. Пятницкий көшесінің солтүстік жағымен Пятницкий көшесіндегі №№ 71, 77, 79, 81 үйлерді қоспай, батысқа қарай Саин көшесіне дейін. Саин көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығысқа бағытқа қарай Щепкин көшесіне дейін.
№ 133 сайлау учаскесi (050042, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының А.Байтұрсынов
атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Черепанов көшесi, 14 үй)

В границах: микрорайон Таугуль-3: от улицы Шайкенова микрорайона Таугуль-3 , по южной стороне улицы Жандосова, в западном направлении, до западной границы района. По западной границе района, в южном направлении, до улицы Тополевая микрорайона Таугуль-3. По северной стороне улицы Тополевая микрорайона Таугуль-3, в восточном направлении, до улицы Мухаметжанова микрорайона Таугуль-3. По западной стороне улицы Мухаметжанова микрорайона Таугуль-3, на север, до улицы Бейсембаева микрорайона Таугуль-3. По южной стороне улицы Бейсембаева микрорайона Таугуль-3, в западном направлении, до улицы Шайкенова микрорайона Таугуль-3. По западной стороне улицы Шайкенова микрорайона Таугуль-3, в северном направлении, до улицы Жандосова.
Избирательный участок № 130 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 139
имени А. Байтурсынова управления образования города Алматы", улица Черепанова,
дом 14)
В границах: от улицы Пятницкого, по восточной стороне улицы Шалова (бывшая Мустафина), в южном направлении, до улицы Токтабаева. По северной стороне улицы Токтабаева, в восточном направлении, до улицы Сулейменова. По западной стороне улицы Сулейменова, в северном направлении, до улицы Пятницкого (включая дома № 7-А и № 20 по улице Токтабаева, дома №№ 24А, 24-Б, 26-А по улице Сулейменова, и дома №№ 59, 60 микрорайона Таугуль-1). По южной стороне улицы Пятницкого, в западном направлении, до улицы Шалова (бывшая Мустафина).
Избирательный участок № 131 (050052, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 127 управления образования города Алматы", улица Токтабаева, дом 64)
В границах: от улицы Пятницкого по западной стороне улицы Шалова (бывшая улица Мустафина) до улицы Токтабаева. По северной стороне улицы Токтабаева, до улицы Щепкина. По восточной стороне улицы Щепкина, до улицы Пятницкого. По южной стороне улицы Пятницкого, до улицы Шалова (бывшая улица Мустафина), включая дома №№ 43, 44, 45, 46 микрорайона Таугуль 2.
Избирательный участок № 132 (050052, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
государственный колледж энергетики и электронных технологий", улица Жандосова,
дом 65)
В границах: От улицы Жандосова, по западной стороне улицы Щепкина, в южном направлении до улицы Пятницкого. По северной стороне улицы Пятницкого, исключая дома №№ 71, 77, 79, 81 по улице Пятницкого, на запад до улицы Саина. По восточной стороне улицы Саина, в северном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до улицы Щепкина.
Избирательный участок № 133 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 139
имени А. Байтурсынова управления образования города Алматы", улица Черепанова,
дом 14)

Шекаралары: Сүлейменов көшесінен Пятницкий көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай 2-Вишневский көшесіне дейін. 2-Вишневский көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытқа қарай, Тоқтабаев көшесіне дейін, Таугүл-1 шағынауданындағы №№ 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52-Б үйлерді қоса алғанда. Тоқтабаев көшесінің солтүстік жағымен, Сүлейменов көшесіне дейін. Сүлейменов көшесінің шығыс жағымен (Тоқтабаев көшесіндегі №7-а үйді, Сүлейменов көшесіндегі №№ 24-А, 24-Б, 26-А үйлерді және Таугүл-1 шағынауданындағы №№ 59, 60 үйлерді қоспай) Пятницкий көшесіне дейін.
№ 134 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 175 Жаңа Ғасыр
гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл-3 шағынауданы,
С.Шәймерденов көшесi, 21 үй)
Шекаралары: Таугүл-3 шағынауданы. Жандосов көшесінен Саин көшесінің батыс жағымен, оңтүстік бағытқа қарай, Таугүл-3 шағынауданындағы Асқаров көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданындағы Асқаров көшесінің солтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай, Таугүл-3 шағынауданындағы Мухаметжанов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданындағы Мухаметжанов көшесінің шығыс жағымен, солтүстік бағыта қарай, Таугүл-3 шағынауданындағы Бейсембаев көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданындағы Бейсембаев көшесінің солтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай, Таугүл-3 шағынауданындағы Шайкенов көшесіне дейін. Таугүл-3 шағынауданындағы Шайкенов көшесінің шығыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағыімен, шығыс бағытқа қарай, Саин көшесіне дейін.
№ 135 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Демалыс-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, Жандосов
көшесi, 204 үй) № 136 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Қарғалы пансионаты" акционерлік қоғамы,
Саин көшесі, 184-Г үй) № 137 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 5 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 9 шағынаудан, 16 үй)
Шекаралары: 9 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69, 69-А, 69-Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6 үйлер.
№ 138 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 5 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 9 шағынаудан, 16 үй)
Шекаралары: 9 шағынаудан: №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 29, 29-А, 30, 32, 33, 34 35 үйлер.
№ 139 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы мемлекеттік көпсалалы колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жандосов көшесi, 63 үй)
Шекаралары: 9 шағынаудан: №№ 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 61-А, 61-Б, 61-В, 61-Г үйлер.

В границах: от улицы Сулейменова, по южной стороне улицы Пятницкого, в восточном направлении до улицы 2-я Вишневского. По западной стороне улицы 2-я Вишневского, в южном направлении, до улицы Токтабаева, включая дома №№ 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52-Б микрорайона Таугуль-1. По северной стороне улицы Токтабаева, до улицы Сулейменова. По восточной стороне улицы Сулейменова (исключая дом № 7-а по улице Токтабаева и дом 24А, 24-Б, 26-А по улице Сулейменова и дома №№ 59, 60 микрорайона Таугуль-1), до улицы Пятницкого.
Избирательный участок № 134 (050052, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия Жаңа Ғасыр №
175 управления образования города Алматы", микрорайон Таугуль-3, улица
Шаймерденова, дом 21)
В границах: микрорайон Таугуль-3. От улицы Жандосова по западной стороне улицы Саина, в южном направлении, до улицы Аскарова микрорайона Таугуль-3. По северной стороне улицы Аскарова микрорайона Таугуль-3, в западном направлении, до улицы Мухаметжанова микрорайона Таугуль-3. По восточной стороне улицы Мухаметжанова микрорайона Таугуль-3, в северном направлении, до улицы Бейсембаева микрорайона Таугуль-3. По северной стороне улицы Бейсембаева микрорайона Таугуль-3, в западном направлении, до улицы Шайкенова микрорайона Таугуль-3. По восточной стороне улицы Шайкенова микрорайона Таугуль-3, в северном направлении, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении, до улицы Саина.
Избирательный участок № 135 (050052, центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Демалыс-К", улица
Жандосова, дом 204) Избирательный участок № 136 (050052, центр: Акционерное общество "Пансионат Каргалы", улица Саина, дом 184-Г) Избирательный участок № 137 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 5
управления образования города Алматы", микрорайон 9, дом 16)
В границах: микрорайон 9 дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69, 69-А, 69-Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6.
Избирательный участок № 138 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 5
управления образования города Алматы", микрорайон 9, дом 16)
В границах: микрорайон 9: дома №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 29, 29-А, 30, 32, 33, 34 35.
Избирательный участок № 139 (050036, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
многопрофильный колледж", улица Жандосова, дом 63)
В границах: микрорайон 9 дома: №№ 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 61-А, 61-Б, 61-В, 61-Г.

№ 140 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 1 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 10 шағынаудан, 23-Г үй)
Шекаралары: 10 шағынаудан: №№ 1, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 5, 5-А, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А, 15-Б, 15-В,16, 23-А үйлер.
№ 141 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Нархоз университетi" акционерлік қоғамы,
Жандосов көшесi, 55 үй)
Шекаралары: 10 шағынаудан: №№ 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 57, 57-А, 59, 59-А, 59-Б, 59-В, 59/1 үйлер.
№ 142 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Нархоз университетi" акционерлік қоғамы,
Жандосов көшесi, 55 үй)
Шекаралары: 10 шағынаудан: №№ 6, 7, 7-А, 7-А/2, 7/2, 7/3, 8, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 9, 9-А, 10 үйлер.
№ 143 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты"
республикалық мемлекеттік мекемесі, Жандосов көшесі, 53) № 144 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Қазақ мал шаруашылығы және мал азығы өндірісі ғылыми
зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Жандосов көшесi, 51 үй)
Шекаралары: 11 шағынаудан: №№ 1, 3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, Жандосов көшесiндегi №№ 47, 47/1, 49 үйлер.
№ 145 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 13 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 шағынаудан, 36 үй)
Шекаралары: 11 ықшамаудан: №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 14-Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25-А үйлер, Щепетков көшесіндегі №№ 11, 11-А үйлер.
№ 146 сайлау учаскесі (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 13 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 шағынаудан, 36 үй)
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен, Үлкен Алматы өзенiнiң батыс жағымен, Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнiң солтүстiк жағымен Садовников көшесiне дейiн. Садовников көшесiнiң шығыс жағымен, Щепетков көшесiне дейiн. Щепетков көшесiнiң шығыс жағымен Шаляпин көшесiне дейiн. Шаляпин көшесiнен Щепетков көшесiне дейiн. Щепетков көшесiнiң шығыс жағымен Сәтбаев көшесіне дейiн. Сәтбаев көшесінің оңтүстiк жағымен, Үлкен Алматы өзенiне дейiн.
№ 147 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 119 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 45 үй)
Шекаралары: 8 шағынаудан: №№ 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 42, 45-46, 55, 55-А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77 үйлер.
№ 148 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 116 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 46 үй )

Избирательный участок № 140 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1
управления образования города Алматы", микрорайон 10, дом 23-Г)
В границах: микрорайон 10 дома: №№ 1, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 5, 5-А, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А, 15-Б, 15-В, 16, 23-А.
Избирательный участок № 141 (050035, центр: Акционерное общество "Университет Нархоз", улица Жандосова, дом
55)
В границах: микрорайон 10 дома: №№ 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 57, 57-А, 59, 59-А, 59-Б, 59-В, 59/1.
Избирательный участок № 142 (050035, центр: Акционерное общество "Университет Нархоз", улица Жандосова, дом
55)
В границах: микрорайон 10 дома: №№ 6, 7, 7-А, 7-А/2, 7/2, 7/3, 8, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 9, 9-А, 10.
Избирательный участок № 143 (050035, центр: Республиканское государственное учреждение "Военно- инженерный
институт радиоэлектроники и связи", улица Жандосова, дом 53) Избирательный участок № 144 (050035, центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-
исследовательский институт животноводства и кормопроизводства", улица Жандосова,
дом 51)
В границах: микрорайон 11 дома: №№ 1, 3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, дома по улице Жандосова №№ 47, 47/1, 49.
Избирательный участок № 145 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13
управления образования города Алматы", микрорайон 11, дом 36)
В границах: микрорайон 11 дома: №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 14-Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25-А, улица Щепеткова №№ 11, 11-А.
Избирательный участок № 146 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13
управления образования города Алматы", микрорайон 11, дом 36)
В границах: От улицы Сатпаева, по западной стороне речки Большая Алматинка, до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, до улицы Садовникова. По восточной стороне улицы Садовникова, до улицы Щепеткова. По восточной стороне улицы Щепеткова , до улицы Шаляпина. От улицы Шаляпина, до улицы Щепеткова. По восточной стороне улицы Щепеткова до улицы Сатпаева. По южной стороне улицы Сатпаева, до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 147 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 119
управления образования города Алматы", микрорайон 8, дом 45)
В границах: микрорайон 8 дома: №№ 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 42, 45-46, 55, 55-А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77.
Избирательный участок № 148 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 116 управления образования города Алматы", микрорайон 8, дом 46)

Шекаралары: 8 шағынаудан: №№ 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87-А үйлер.
№ 149 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 116 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 46 үй)
Шекаралары: 8 шағынаудан: №№ 1, 2, 3,3-А, 4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 8-А, 9, 10, 11, 37, 39, 87 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесi (050035, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 119 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 45 үй)
Шекаралары: 8 шағынаудан: №№ 14, 15, 16, 17, 18, 18-А, 19, 20, 41, 41-А, 72, 72-А, 74, 86 үйлер. Абай даңғылынан Үлкен Алматы өзенінің батыс жағымен, Сәтбаев көшесiне дейiн. Сәтбаев көшесiнің солтүстік жағымен, Өтеген батыр көшесiне дейін. Өтеген батыр көшесiнің шығыс жағымен Абай даңғылына дейiн. Абай даңғылының оңтүстiк жағымен Үлкен Алматы өзеніне дейiнгі жеке үйлер.
№ 151 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 9 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағынаудан, 18 үй)
Шекаралары: 12 шағынаудан түгел: №№ 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 5-Б, 5-В, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15-А, 16, 22/2 үйлер.
№ 152 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 9 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі", 12 шағынаудан, 18 үй)
Шекаралары: 10-А шағынаудан: №№ 2, 3, 4 үйлерді қоспай, №№ 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18,19, 20,21,22, 22-А үйлер.
№ 153 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Ғ.Мүсірепов атындағы №
86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 63 үй)
Шекаралары: 6 шағынаудан: №№ 1-А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А үйлер, 10-А шағынаудандағы №№ 2, 3, 4 үйлерді қоса алғанда.
№ 154 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 113 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 51 үй)
Шекаралары: 7 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37 үйлер.
№ 155 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 113 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 51 үй)
Шекаралары: 6 шағынаудан: №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17-А, 18, 18-А, 19, 19-А, 20, 46, 48, 50 үйлер.
№ 156 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Ғ.Мүсірепов атындағы №
86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 63 үй)

В границах: микрорайон 8: дома №№ 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87-А.
Избирательный участок № 149 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 116 Управления образования города Алматы", микрорайон 8, дом 46)
В границах: микрорайон 8 дома: №№ 1, 2, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 8-А, 9, 10, 11, 37, 39, 87.
Избирательный участок № 150 (050035, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 119
управления образования города Алматы", микрорайон 8, дом 45)
В границах: микрорайон 8 дома: №№ 14, 15, 16, 17, 18, 18-А, 19, 20, 41, 41-А, 72, 72-А, 74, 86.
Частные дома от проспекта Абая по западной стороне речки Большая Алматинка, до улицы Сатпаева. По северной стороне улицы Сатпаева, до улицы Утеген батыра. По восточной стороне улицы Утеген батыра, до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая, до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 151 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 9 управления образования города Алматы", микрорайон 12, дом 18)
В границах: микрорайон 12 полностью дома: №№ 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 5-Б, 5-В, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А, 16, 22/2.
Избирательный участок № 152 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 9 управления образования города Алматы", микрорайон 12, дом 18)
В границах: микрорайон 10-А дома: №№ 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 22-А, исключая дома №№ 2, 3, 4.
Избирательный участок № 153 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 86
имени Г. Мусрепова управления образования города Алматы", микрорайон 6, дом 63)
В границах: микрорайон 6 дома: №№ 1-А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 45-А, включая дома №№ 2, 3, 4 микрорайона 10-А.
Избирательный участок № 154 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 113
управления образования города Алматы", микрорайон 6, дом 51)
В границах: микрорайон 7 дома: №№ 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 155 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 113
управления образования города Алматы", микрорайон 6, дом 51)
В границах: микрорайон 6 дома: №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17-А, 18, 18-А, 19, 19-А, 20, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 156 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 86
имени Г. Мусрепова управления образования города Алматы", микрорайон 6, дом 63)

Шекаралары: 6 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 3-А, 3-Б, 10, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61,63 үйлер, 7 шағынаудан: №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19-А үйлер.
№ 157 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 27 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 8-Б үй)
Шекаралары: 5 шағынаудан: №№ 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-А, 5, 5-А, 6 үйлер; 2 шағынаудан №№ 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48-А, 49, 50, 51, 52, 52-А, 55 үйлер.
№ 158 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 27 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 8-Б үй)
Шекаралары: 5 ықшамаудан: №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17-А, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32 үйлер.
№ 159 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 6 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 49-А үй)
Шекаралары: 5 шағынаудан: №№ 21-А, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, үйлер.
№ 160 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 104 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2 шағынаудан, 59 үй)
Шекаралары: 2 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 9-А, 10, 10-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23-А үйлер.
№ 161 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 104 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2 шағынаудан, 59 үй)
Шекаралары: 2 шағынаудан: №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38-А, 40,40-Г, 41, 42 үйлер.
№ 162 сайлау учаскесi (050062, орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 қалалық балалар
клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, 2 шағынауданы, 54 үй) № 163 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының №6 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 49-А үй)
Шекаралары: Абай даңғылынан Өтеген батыр көшесiнiң шығыс жағымен Жұбанов көшесiне дейiн. Жұбанов көшесiнiң оңтүстiк жағымен Сайран көлiне дейiн. Сайран көлiнiң батыс жағалауымен, Абай даңғылына дейiн. Абай даңғылының солтүстiк жағымен Өтеген батыр көшесiне дейiн.
№ 164 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қабдолов көшесі, 12 үй)
Шекаралары: Төле би көшесiнен Сайран көлiнiң батыс жағалауымен, оңтүстік бағытқа қарай Қабдолов көшесіне дейін. Қабдолов көшесінің солтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай Өтеген батыр көшесiне дейін, Сайран шағынауданының № 118 и № 120 үйлерін қоспай. Өтеген батыр көшесінің шығыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Төле би көшесіне дейін, Өтеген батыр көшесіндегі № 71-А, “Березка” жатақханасын, № 17/3-тен № 17Б/4-ке дейінгі және № 21 үйлерді қоса алғанда.Төле би көшесiнің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Сайран көліне дейiн.
№ 165 сайлау учаскесi (050061, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының І. Жансүгіров атындағы
№ 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тастақ-1 шағынауданы, Фуркат көшесi, 26-А үй)
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Фуркат көшесінiң батыс жағымен Төле би көшесiне дейiн. Төле би көшесiнiң солтүстiк жағымен Өтеген батыр көшесiне дейiн. Өтеген батыр көшесiнiң шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейiн. Райымбек даңғылының оңтүстiк жағымен Фуркат көшесiне дейiн.

В границах: микрорайон 6 дома: №№ 1, 2, 3, 3-А, 3-Б, 10, 53,54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, микрорайон 7, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 19-А.
Избирательный участок № 157 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 27
управления образования города Алматы", микрорайон 5, дом 8-Б)
В границах: микрорайон 5 дома: №№ 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-А, 5, 5-А, 6; микрорайон 2, дома №№ 43, 44, 45, 46, 47, 48,48-А, 49, 50, 51, 52, 52-А, 55.
Избирательный участок № 158 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 27
управления образования города Алматы", микрорайон 5, дом 8-Б)
В границах: микрорайон 5 дома: №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 17, 17-А, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32.
Избирательный участок № 159 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6
управления образования города Алматы", микрорайон 5, дом 49-А)
В границах: микрорайон 5 дома: №№ 21-А, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 160 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 104 управления образования города Алматы", микрорайон 2, дом 59)
В границах: микрорайон 2 дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 9-А, 10, 10-А , 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23-А.
Избирательный участок № 161 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 104 управления образования города Алматы", микрорайон 2, дом 59)
В границах: микрорайон 2 дома: №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38-А, 40, 40-Г, 41, 42.
Избирательный участок № 162 (050062, центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Детская городская клиническая больница № 2", микрорайон 2, дом 54) Избирательный участок № 163 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6
управления образования города Алматы", микрорайон 5, дом 49-А)
В границах: от проспекта Абая, по восточной стороне улицы Утеген батыра, до улицы Жубанова. По южной стороне улицы Жубанова, до озера Сайран. По западному берегу озера Сайран, до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая до улицы Утеген батыра.
Избирательный участок № 164 (050062, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
колледж сервисного обслуживания", улица Кабдолова, дом 12)
В границах: от улицы Толе би, по западному берегу озера Сайран, в южном направлении, до улицы Кабдолова. По северной стороне улицы Кабдолова, в восточном направлении, до улицы Утеген батыра, исключая дома № 118 и № 120 микрорайона Сайран. По восточной стороне улицы Утеген батыра, в северном направлении, до улицы Толе би, включая дом № 71-А общежитие "Березка", дома с № 17/3 до № 17Б/4, и дом № 21 по улице Утеген батыра. По южной стороне улицы Толе би, в восточном направлении, до озера Сайран.
Избирательный участок № 165 (050061, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 130
имени И. Жансугурова управления образования города Алматы", микрорайон Тастак-
1, улица Фурката, дом 26-А)
В границах: от проспекта Райымбека, по западной стороне улицы Фурката, до улицы Толе би. По северной стороне улицы Толе би, до улицы Утеген батыра. По восточной стороне улицы Утеген батыра, до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, до улицы Фурката.

№ 166 сайлау учаскесi (050061, орталығы: "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Тастақ-1 шағынауданы, 1-В үй).
Шекаралары: Тастақ-1 шағынауданы. Райымбек даңғылынан Үлкен Алматы өзенінің батыс жағымен, Төле би көшесіне дейін. Төле би көшесінің солтүстік жағымен Фуркат көшесіне дейін. Фуркат көшесінің шығыс жағымен, Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 167 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қабдолов көшесi, 12 үй)
Шекаралары: Жұбанов көшесiнен Алтынсарин даңғылының шығыс жағымен, солтүстік бағытта Қабдолов көшесiне дейiн. Қабдолов көшесiнiң оңтүстiк жағымен, шығысқа қарай Сайран көлiне дейін, Сайран ауданының № 118 № 120 үйлерін қоса алғанда. Сайран көлiнiң батыс жағалауымен, оңтүстік бағытқа қарай, Жұбанов көшесiне дейiн. Жұбанов көшесiнiң солтүстiк жағымен, батыс бағытқа қарай Алтынсарин даңғылына дейiн.
№ 168 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Төле би көшесі, 287-А үй)
Шекаралары: Саин көшесiнен Райымбек даңғылының оңтүстiк жағымен Өтеген батыр көшесiне дейiн. Өтеген батыр көшесiнiң батыс жағымен Төле би көшесiне дейiн. Төле би көшесiнiң солтүстiк жағымен "Нұрпак" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің (бұрынғы "Алматыпищереммаш" ашық акционерлік қоғамы) батыс шекарасына дейiн, №№ 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7 үйлерін қоса алғанда. "Нұрпак" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің (бұрынғы "Алматыпищереммаш" ашық акционерлік қоғамы) батыс шекарасының бойымен Саин көшесiне дейін. Саин көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін, Саин көшесінің: №№ 2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5 үйлерiн қоса.
№ 169 сайлау учаскесi (050005, орталығы: "Д.А.Қонаев атындағы колледж" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі, Төле би көшесi, 303 үй)
Шекаралары: Төле би көшесiнен Саин көшесiнiң шығыс жағымен Саин көшесiндегi №№ 4, 2 үйлердiң оңтүстiк жақтауына дейiн. Саин көшесiндегi №№ 4, 2 үйлердiң оңтүстiк жақтауымен (ол үйлердi қоспай) "Нұрпак" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің батыс шекарасына дейiн. "Нұрпак" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің батыс шекарасынан Төле би көшесiне дейiн. Төле би көшесiнiң солтүстiк жағымен Саин көшесiне дейiн.
№ 170 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы құрылыс-техникалық коледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Саин көшесi, 32 үй)

Избирательный участок № 166 (050061, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
государственный политехнический колледж", микрорайон Тастак-1, дом 1-В)
В границах: микрорайон Тастак-1. От проспекта Райымбека по западной стороне речки Большая Алматинка, до улицы Толе би. По северной стороне улицы Толе би, до улицы Фурката. По восточной стороне улицы Фурката, до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 167 (050062, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
колледж сервисного обслуживания", улица Кабдолова, дом 12)
В границах: От улицы Жубанова, по восточной стороне проспекта Алтынсарина, в северном направлении, до улицы Кабдолова. По южной стороне улицы Кабдолова, на восток до озера Сайран, включая дома № 118 и № 120 микрорайона Сайран. По западному берегу озера Сайран, в южном направлении, до улицы Жубанова. По северной стороне улицы Жубанова, в западном направлении, до проспекта Алтынсарина.
Избирательный участок № 168 (050031,центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
колледж новых технологий", улица Толе би, дом 287-А)
В границах: от улицы Саина, по южной стороне проспекта Райымбека, до улицы Утеген батыра. По западной стороне улицы Утеген батыра, до улицы Толе би. По северной стороне улицы Толе би, до западной границы товарищество с ограниченной ответственностью "Нурпак" (бывшее открытое акционерное общество "Алматыпищереммаш"), включая дома №№ 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7. По западной границе товарищество с ограниченной ответственностью "Нурпак" (бывшее открытое акционерное общество "Алматыпищереммаш"), до улицы Саина. По восточной стороне улицы Саина, до проспекта Райымбека, включая дома №№ 2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5 по улице Саина.
Избирательный участок № 169 (050005, центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Колледж имени Д.
Кунаева", улица Толе би, дом 303)
В границах: от улицы Толе би, по восточной стороне улицы Саина, до южного торца домов № 4, 2 по улице Саина. По южному торцу домов №№ 4, 2 по улице Саина (исключая их), до западной границы товарищество с ограниченной ответственностью "Нурпак". По западной границе товарищество с ограниченной ответственностью "Нурпак", до улицы Толе би. По северной стороне улицы Толе би, до улицы Саина.
Избирательный участок № 170 (050031, центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский
строительно-технический колледж", улица Саина, дом 32)

Шекаралары: Қабдолов көшесiнен (бұрынғы Маречека) Алтынсарин даңғылының батыс жағымен №№ 1, 1/1,1/2, 1/3, 7, 7/1, 9, 9-А, 22 үйлердi қоспай, Жұбанов көшесiне дейiн. Жұбанов көшесiнiң солтүстiк жағымен, батыс бағытқа қарай, Саин көшесiне дейiн. Саин көшесiнiң шығыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Қабдолов көшесіне дейін (бұрынғы Маречека) Саин көшесiндегi: №№ 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20-А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/2, 28 үйлердi қоса. Қабдолов (бұрынғы Маречека) көшесiнің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Алтынсарин даңғылына дейiн.
№ 171 сайлау учаскесi (050062, орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перинаталдық
орталық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Жұбанов көшесi, 11 үй) № 172 сайлау учаскесi (050062, орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 Қалалық перзентхана"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Қабдолов көшесi, 28 үй) № 173 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Девиантты мінез-
құлықтағы балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны, Жұбанов көшесi, 68-А үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудан: №№ 18, 18-А, 19, 62, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер, Алтынсарин даңғылы: №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5 үйлер, Жұбанов көшесі: №№ 7, 7/1, 9, 68-А үйлер, Қабдолов көшесіндегі №22 және №1 шағынаудандағы: №№ 61, 63, 68/3, 68/4 үйлерді қоса, №№ 12, 14, 17,19-А, 20 үйлерді қоспай.
№ 174 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 111 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1 шағынаудан, 37-Б үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудан: №№ 26-А, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 56, 56-А, 57, 58, 59, 60 үйлер, №№ 61, 63, 68/3, 68/4 үйлерді қоспағанда.
№ 175 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 97 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1 шағынаудан, 76-А үй)
Шекаралары: № 1 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,11-Б, 13, 15, 16, 69, 73, 73-А, 74, 76, 77, 79, 80 және №№ 12,14,17,19-А,20 үйлерді қоса алғанда.
№ 176 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Нархоз университетінің филиалы" акционерлік қоғамы, Саин
көшесі, 81-А үй)
Шекаралары: 3 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46-4, 47, 63, 63-А, 64, 65 үйлер, Саин көшесіндегі №№ 81, 83/35-А жатақханаларын қоса, 4 шағынаудандағы №№19,20 үйлер.
№ 177 сайлау учаскесi (050062, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 111 гимназия"

В границах: от улицы Кабдолова (бывшая Маречека), по западной стороне проспекта Алтынсарина, исключая дома №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 7, 7/1, 9, 9-А, 22, до улицы Жубанова. По северной стороне улицы Жубанова, в западном направлении, до улицы Саина. По восточной стороне улицы Саина, в северном направлении, до улицы Кабдолова (бывшая Маречека, включая дома по улице Саина №№ 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20-А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/2, 28). По южной стороне улицы Кабдолова (бывшая Маречека), в восточном направлении, до проспекта Алтынсарина.
Избирательный участок № 171 (050062, центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городской перинатальный центр", улица Жубанова, дом 11) Избирательный участок № 172 (050062, центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городской родильный дом № 5", улица Кабдолова, дом 28) Избирательный участок № 173 (050062, центр: Государственное коммунальное предприятие "Специализированная
организация образования для детей с девиантным поведением управления образования
города Алматы", улица Жубанова, дом 68-А)
В границах: микрорайон 1 дома: №№ 18, 18-А, 19, 62, 64, 65, 66, 67, 68, дома по проспекту Алтынсарина №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5, по улице Жубанова дома №7, 7/1, 9, 68-А, по улице Кабдолова дом № 22, включая дома №№ 61, 63, 68/3, 68/4 микрорайона 1 и исключая дома №№ 12, 14, 17, 19-А, 20 микрорайона 1.
Избирательный участок № 174 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111
управления образования города Алматы", микрорайон 1, дом 37-Б)
В границах: микрорайон 1 дома: №№ 26-А, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 56, 56-А, 57, 58, 59, 60, исключая дома №№ 61, 63, 68/3, 68/4, микрорайона 1.
Избирательный участок № 175 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 97 управления образования города Алматы", микрорайон 1, дом 76-А)
В границах: микрорайон 1 дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-Б, 13, 15, 16, 69, 73, 73-А, 74, 76, 77, 79, 80 и включая дома №№ 12, 14, 17, 19-А, 20.
Избирательный участок № 176 (050062, центр: филиал Акционерного общества "Университет Нархоз" улица Саина,
дом 81-А)
В границах: микрорайон 3 дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46-4, 47, 63, 63-А, 64, 65, включая дома: №№ 81, 83/35-А общежитий по улице Саина, микрорайон 4, дома №№ 19, 20.
Избирательный участок № 177 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111

коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1 шағынаудан, 37-Б үй)
Шекаралары: 1 шағынаудан: №№ 21, 21-А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-А, 40, 41-А, 75, 78 үйлер, Саин көшесіндегі №№ 81, 83/35-а жатақханаларды қоспай.
№ 178 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 122 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 52 үй)
Шекаралары: №3 шағынаудан: №№ 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 12-А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 60 үйлер.
№ 179 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 122 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 52 үй)
Шекаралары: 3 шағынаудан: №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36-А, 36-Б, 37, 37-А, 38, 38-А, 39-А, 39-Б, 57 үйлер
№ 180 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 122 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 52 үй)
Шекаралары: 4 шағынаудан түгел: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27-А, 74 үйлер.
№ 181 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 133 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксай-1 шағынауданы, 26 үй)
Шекарасы: Аксай-1 шағынаудан: №№ 1, 1-А, 2, 3, 4, 4-А, 4-Б, 5, 6, 7, 7-А, 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А үйлер.
№ 182 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 133 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксай-1 шағынауданы, 26 үй)
Шекарасы: Аксай-1-А шағынаудан: №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 26-Б, 27, 27-Б, 28, 28-Б, 29, 30, 31, 31-А, 31-Б, 32, 33, 34 үйлер.
№ 183 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 133 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксай-1 шағынауданы, 26 үй)
Шекаралары: Аксай-1 шағынаудан: №№ 10/3, 16, 17, 17-А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25. Аксай-1А шағынауданы, №№ 9, 10, 10-А, 10-Б, 11, 12, 13, 14, 21 үйлер.
№ 184 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 121 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 69-А үй)
Шекаралары: Ақсай-2 шағынаудан: №№ 13, 13-А, 13-Б, 14, 15, 15-А, 52, 53, 54, 54-А, 66, 66-А, 68, 68-А, 75, 75-А, 76 үйлер.
№ 185 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 121 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 69-А үй)

управления образования города Алматы", микрорайон 1, дом 37-Б)
В границах: микрорайон 1 дома: №№ 21, 21-А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-А, 40, 41-А, 75, 78, исключая дома №№ 81, 83/35-а общежитий по улице Саина.
Избирательный участок № 178 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 122 Управления образования города Алматы", микрорайон 3, дом 52)
В границах: микрорайон 3 дома: №№ 7, 8, 9, 9-А, 10, 11,12, 12-А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 60.
Избирательный участок № 179 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 122 управления образования города Алматы", микрорайон 3, дом 52)
В границах: микрорайон 3 дома: №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36-А, 36-Б, 37, 37-А, 38, 38-А, 39А, 39-Б, 57.
Избирательный участок № 180 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 122 управления образования города Алматы", микрорайон 3, дом 52)
В границах: микрорайон 4 полностью дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27-А, 74.
Избирательный участок № 181 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 133 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-1, дом 26)
В границах: микрорайон Аксай-1 дома: №№ 1, 1-А, 2, 3, 4, 4-А, 4-Б, 5, 6, 7, 7-А, 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А.
Избирательный участок № 182 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 133 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-1, дом 26)
В границах: микрорайон Аксай-1-А дома: №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 26-Б, 27, 27-Б, 28, 28-Б, 29, 30, 31, 31-А, 31-Б, 32, 33, 34.
Избирательный участок № 183 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 133 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-1, дом 26)
В границах: микрорайон Аксай-1 дома: №№ 10/3, 16, 17, 17-А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25. микрорайон Аксай 1-А, дома №№ 9, 10, 10-А, 10-Б, 11, 12, 13, 14, 21.
Избирательный участок № 184 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 121 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-2, дом 69-А)
В границах: микрорайон Аксай-2 дома: №№ 13, 13-А, 13-Б, 14, 15, 15-А, 52, 53, 54, 54-А, 66, 66-А, 68, 68-А, 75, 75-А, 76.
Избирательный участок № 185 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 121 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-2, дом 69-А)

Шекаралары: Ақсай-2 шағынаудан: №№ 38, 39, 42, 43, 44, 54-А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер.
№ 186 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 42 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 33 үй)
Шекаралары: Ақсай-2 шағынаудан: №№ 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
№ 187 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 42 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 33 үй)
Шекаралары: Ақсай-2 шағынаудан: №№ 16, 16-А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 37, 40 үйлер.
№ 188 сайлау учаскесi (050031, орталығы "Алматы қаласы Білім басқармасының мамандандырылған "Білім-
Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3Б
шағынауданы, 27 үй)
Шекаралары: Ақсай-3Б шағынауданы – түгел, Баянауыл шағынауданы – түгел.
№ 189 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Қожа Ахмет Яссауи
атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-А
шағынауданы, 54 үй)
Шекаралары: Ақсай-3 шағынаудан: №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10-А, 11, 12, 13, 34 үйлер
№ 190 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Қожа Ахмет Яссауи
атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-А
шағынауданы, 54 үй)
Шекаралары: Ақсай-3-А шағынаудан: №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 89, 91 үйлер.
№ 191 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Қожа Ахмет Яссауи
атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-А
шағынауданы, 54 үй)
Шекаралары: Ақсай-3 шағынаудан: №№ 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25-А, 26, 26-А, 27, 28, 33, Аксай-3А шағынауданындағы №№ 50, 51, 52, 53, 55, 57 үйлер.
№ 192 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 132 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, № 107 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынаудан: №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, №№ 14, 16-А, 16-Б, 49, 51-А үйлерді қоспағанда.
№ 193 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 132 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 107 үй)

В границах: микрорайон Аксай-2 дома: №№ 38, 39, 42, 43, 44, 54-А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73.
Избирательный участок № 186 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 42 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-2, дом 33)
В границах: микрорайон Аксай-2 дома: №№ 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 187 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 42 управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-2, дом 33)
В границах: микрорайон Аксай-2 дома: №№ 16, 16-А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 37, 40.
Избирательный участок № 188 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированный
лицей-интернат "Білім-Инновация" управления образования города Алматы",
микрорайон Аксай -3Б, дом 27)
В границах: микрорайон Аксай-3-Б - полностью, микрорайон Баян-Аул – полностью.
Избирательный участок № 189 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 123
имени Кожа Ахмета Яссауи управления образования города Алматы", микрорайон
Аксай 3-А, дом 54)
В границах: микрорайон Аксай-3 дома: №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-А, 11, 12, 13, 34.
Избирательный участок № 190 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 123
имени Кожа Ахмета Яссауи управления образования города Алматы", микрорайон
Аксай 3-А, дом 54)
В границах микрорайон Аксай 3-А дома: №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,73,74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 89, 91.
Избирательный участок № 191 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 123
имени Кожа Ахмета Яссауи управления образования города Алматы", микрорайон
Аксай 3-А, дом 54)
В границах: микрорайон Аксай-3 дома: №№ 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25-А,26, 26-А, 27,28, 33, микрорайон Аксай-3А дома №№ 50, 51, 52, 53, 55, 57.
Избирательный участок № 192 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132
управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-4, дом 107)
В границах: микрорайон Аксай-4 дома: №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-А, 30, 31, 32, 33, 34, 36,37, 38, 39, 40, 41, исключая дома №№ 14, 16-А, 16-Б, 49, 51-А.
Избирательный участок № 193 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132
управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-4, дом 107)

Шекаралары: Ақсай-4 шағынаудан: №№ 3, 4, 4-А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 16-А, 16-Б, 94, 96, 98, 99, 101, 102,103,104,105, 121, 122, 123 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 126 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 66 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынаудан: №№ 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58-А, 59, 61 үйлер.
№ 195 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 126 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 66 үй)
Шекаралары: Ақсай-4 шағынауданы №№ 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93,97 үйлер
№ 196 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Аграрлық университет жатақханасы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақсай-5 шағынауданы, 15 үй)
Шекаралары: Ақсай-5 шағынауданы – түгел.
№ 197 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 117 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетысу-2 шағынауданы, 2 үй)
Шекаралары: Жетiсу-2 шағынаудан: №№ 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер
№ 198 сайлау учаскесі (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 141 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 8-Б үй)
Шекарасы: Жетысу-1 шағынаудан: №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының Әлеуметтік мекемелердің
түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы "Жастар үйі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 79 үй)
Шекаралары: Жетiсу-2 шағынаудан: №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесi (050063, орталығы: Қазақ жол қатынастары университеті,
Жетiсу-1 шағынауданы, 32-А үй)
Шекаралары: Жетiсу-3 шағынауданы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлерді қоспай.
№ 201 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 155 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Садуақасов
көшесi, 29 үй)
Шекаралары: Жетiсу-4 шағынауданы – түгел.
№ 202 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 117 жалпы білім беретін

В границах: микрорайон Аксай-4 дома: №№ 3, 4, 4-А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-А. 16-Б, 94, 96, 98, 99, 101, 102,103,104,105, 121, 122, 123.
Избирательный участок № 194 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126
управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-4, дом 66)
В границах: микрорайон Аксай-4 дома: №№ 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58-А, 59, 61.
Избирательный участок № 195 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126
управления образования города Алматы", микрорайон Аксай-4, дом 66)
В границах: микрорайон Аксай-4 дома: №№ 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 97.
Избирательный участок № 196 (050063, центр: Республиканское государственное казенное предприятие "Общежитие
Аграрного университета", микрорайон Аксай-5, дом 15)
В границах: микрорайон Аксай-5 - полностью.
Избирательный участок № 197 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 117 управления образования города Алматы", микрорайон Жетысу-2, дом 2)
В границах: микрорайон Жетысу-2 дома: №№ 2, 2-А,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29,30.
Избирательный участок № 198 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 141 управления образования города Алматы", микрорайон Жетысу-2, дом 8-
Б)
В границах: микрорайон Жетысу-1 дома: №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Избирательный участок № 199 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации и
поддержки выпускников социальных учреждений "Жастар үйі" управления
образования города Алматы", микрорайон Жетысу-1, дом 79).
В границах: микрорайон Жетысу-2 дома: №№ 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85.
Избирательный участок № 200 (050063, центр: Казахский университет путей сообщения, микрорайон Жетысу-1, дом
32-А)
В границах: микрорайон Жетысу-3, исключая дома: №№ 1, 2, 3,4 5, 6, 7.
Избирательный участок № 201 (050063, центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 155 управления образования города
Алматы", микрорайон Достык, улица Садвакасова, дом 29)
В границах: микрорайон Жетысу-4 – полностью.
Избирательный участок № 202 (050063, центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 117 управления образования города

мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетысу-2 шағынауданы, 2 үй)
Шекаралары: Жетісу-2 шағынаудан: №№ 56, 57, 58, 59,60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70-А, 71, 72,73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесi (050063, орталығы: Қазақ қатынас жолдары университеті,
Жетiсу-1 шағынауданы, 32-А үй)
Шекаралары: Жетісу-1 шағынаудан: №№ 30, 31, 32, 33, 33-А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер, Жетісу-3 шағынауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлерді қоса.
№ 204 сайлау учаскесi (050063, орталығы: Шарушылық жүргізу құқығындағы "№ 15 қалалық емхана"
мемлекетік коммуналдық мекемесі, Достық шағынауданы, Ильич көшесi, 17-А үй)
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Науметов көшесiнен Садуақасов көшесiнiң батыс жағымен солтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Сыйластық көшесiне (бұрынғы Киевская көшесіне) дейiн. Достық шағынауданындағы Сыйластық көшесінің (бұрынғы Киевская көшесінің) оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен оңтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Науметов көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Науметов көшесінің солтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесiне дейiн (Достық шағынауданының Сәдуақасов көшесiндегі барлық үйді қоса)
№ 205 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 141 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 8-Б үй)
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесiнен, Достық шағынауданындағы Садуақасов көшесiнiң батыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Науметов көшесiне дейiн. Достық шағынауданындағы Науметов көшесінің оңтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, оңтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесiне дейiн.
№ 206 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 155 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Садуақасов
көшесi, 29 үй)
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесiнен, Достық шағынауданындағы Садуақасов көшесiнiң батыс жағымен, оңтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Рабат көшесiне (бұрынғы Пригородная көшесiне) дейiн. (Сәдуақасов көшесіндегі №№ 173, 175, 175-А, 177, 179, 181 үйлерді қоса). Достық шағынауданындағы Рабат көшесiнің (бұрынғы Пригородная көшесiнің) батыс жағымен, оңтүстік бағытқа қарай, Шаляпин көшесiне дейiн. Шаляпин көшесiнiң солтүстiк жағымен, батыс бағытқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, солтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесiне дейін. Достық шағынауданындағы Паклиевская көшесiнің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесіне дейін.

Алматы", микрорайон Жетысу-2, дом 2)
В границах: микрорайон Жетысу-2 дома: №№ 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70-А, 71, 72,73, 74, 75, 76, 77, 78, 80.
Избирательный участок № 203 (050063, центр: Казахский университет путей сообщения, микрорайон Жетысу-1, дом
32-А).
В границах: микрорайон Жетысу-1 дома: №№ 30, 31, 32, 33, 33-А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, включая дома №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7 микрорайона Жетысу-3.
Избирательный участок № 204 (050063, центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городская поликлиника № 15", микрорайон Достык, улица Ильича, дом 17-
А)
В границах: от улицы Науметова микрорайон Достык , по западной стороне улицы Садвакасова в северном направлении, до улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайон Достык. По южной стороне улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайон Достык в восточном направлении, до речки Каргалинка . По восточному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Науметова микрорайона Достык. По северной стороне улицы Науметова микрорайона Достык, в восточном направлении, до улицы Садвакасова микрорайона Достык (включая все дома по улице Садвакасова микрорайона Достык).
Избирательный участок № 205 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 141 управления образования города Алматы", микрорайон Жетысу-2, дом 8-
Б)
В границах: от улицы Паклиевского микрорайона Достык, по западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, в северном направлении, до улицы Науметова микрорайона Достык. По южной стороне улицы Науметова микрорайона Достык, в западном направлении, до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Паклиевского микрорайона Достык По южной стороне улицы Паклиевского микрорайона Достык, в восточном направлении, до улицы Садвакасова микрорайона Достык.
Избирательный участок № 206 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 155 управления образования города Алматы", микрорайон Достык, улица
Садвакасова, дом 29)
В границах: от улицы Паклиевского микрорайона Достык, по западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, в южном направлении, до улицы Рабат (бывшая улица Пригородная) микрорайона Достык (включая дома: №№ 173, 175, 175-А, 177, 179, 181 по улице Садвакасова). По западной стороне улицы Рабат (бывшая улица Пригородная), микрорайона Достык, в южном направлении, до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина, в западном направлении, до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, в северном направлении, до улицы Паклиевского микрорайона Достык. По южной стороне улицы Паклиевского микрорайона Достык, в восточном направлении, до улицы Садвакасова микрорайона Достык.

№ 207 сайлау учаскесi (050031, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының мамандандырылған
"Білім-Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3Б
шағынауданы, 27 үй)
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Трудовая көшесінен, Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесінің батыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Сейхұн көшесіне (бұрынғы Ташкентский тұйығына) дейін. Достық шағынауданындағы Сейхұн көшесінің (бұрынғы Ташкентский тұйығының) оңтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Яссауи көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Яссауи көшесінің батыс жағымен, Ақсай 3-Б шағынауданының шекарасына дейін. Ақсай 3-Б шағынауданының шекарасымен, оны қоспай, Алтын бесік шағынауданының шекарасына дейін, Алтын бесік шағынауданының шекарасының шығыс жағымен, солтүстікке қарай, Алматы-Бішкек тас жолына дейін. Алматы-Бішкек тас жолының оңтүстік жағымен, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, оңтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Трудовая көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Трудовая көшесінің солтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесіне дейін.
№ 208 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "№ 3 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-7 шағынауданы, 8-А үй).
Шекаралары: Мамыр-7 шағынауданы түгел, Мамыр-1 шағынауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20 үйлерді қоса.
№ 209 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының №173 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-1 шағынаудан: №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 27 үйлер, Мамыр-2 шағынаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 173 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-3 шағынауданындағы №№ 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Мамыр-2 шағынауданындағы №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18-А, 19, 20 үйлер.
№ 211 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 173 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-4 шағынауданы – түгел
№ 212 сайлау учаскесi (050036, орталығы: "№ 3 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-7 шағынауданы, 8-А үй). № 213 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 158 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр шағынауданы, Степная көшесі, 8
үй)

Избирательный участок № 207 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированный
лицей-интернат "Білім-Инновация" управления образования города Алматы",
микрорайон Аксай -3Б, дом 27)
В границах: от улицы Трудовая микрорайона Достык, по западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, в северном направлении, до улицы Сейхұн (бывший переулок Ташкентский ) микрорайона Достык. По южной стороне улицы Сейхұн (бывший переулок Ташкентский ) микрорайона Достык, в западном направлении, до улицы Яссауи микрорайона Достык. По западной стороне улицы Яссауи микрорайона Достык, до границы микрорайона Аксай-3Б. По границе микрорайона Аксай-3Б, исключая его, до границы микрорайона Алтын-бесик, По восточной границе микрорайона Алтын-бесик, на север, до трассы Алматы-Бишкек. По южной стороне трассы Алматы-Бишкек, до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Трудовая микрорайона Достык. По северной стороне улицы Трудовая микрорайона Достык, восточном направлении до улицы Садваксова микрорайона Достык.
Избирательный участок № 208 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания
специальных социальных услуг № 3", микрорайон Мамыр-7, дом 8-А)
В границах: микрорайон Мамыр-7 полностью, включая дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 13, 19, 20 микрорайона Мамыр-1.
Избирательный участок № 209 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173
управления образования города Алматы", микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-1 дома: №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 27, микрорайон Мамыр-2, дома: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 210 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173
управления образования города Алматы", микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-3 дома: №№ 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, микрорайон Мамыр-2 дома: №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18-А, 19, 20.
Избирательный участок № 211 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173
управления образования города Алматы", микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-4 – полностью.
Избирательный участок № 212 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания
специальных социальных услуг № 3", микрорайон Мамыр-7, дом 8-А) Избирательный участок № 213 (050052, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 158 управления образования города Алматы", микрорайон Мамыр, улица
Степная, дом 8)

Шекаралары: Қарғалы өзенінен бастап, Жандосов көшесiнiң солтүстiк жағымен шығыс бағытқа қарай Таугүл шағынауданының Ықылас көшесiне (бұрынғы Центральная көшесiне) дейін. Таугүл шағынауданындағы Ықылас көшесiнің (бұрынғы Центральная көшесiнің) батыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесiне (бұрынғы Новостройка көшесiне) дейiн, Таугүл шағынауданының Ықылас көшесінің (бұрынғы Центральная көшесінің) №№ 1, 7-А, 7-Б, 7-Д, 7-Е, 8, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Е, 8/1, 8В/1 үйлерін қоса. Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесiнің (бұрынғы Новостройка көшесiнің) оңтүстік жағымен, батыс бағытқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін, Жазира көшесінің (бұрынғы Школьный көшесінің) және Қоржын көшесінің (бұрынғы ПМК-610 көшесінің) үйлерін қоспай. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен оңтүстік бағытқа қарай Жандосов көшесіне дейін.
№ 214 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 158 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр шағынауданы, Степная көшесі, 8
үй)
Шекаралары: Шаляпин көшесінен бастап Бауыржан Момышұлы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытқа қарай Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесіне (бұрынғы Новостройка көшесіне) дейін. Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесінің (бұрынғы Новостройка көшесінің) оңтүстік жағымен батыс бағытқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін, Жазира шағынауданының (бұрынғы Школьный шағынауданының) барлық үйлерін, Ғылыми аграрлық органика орталық институтының Алматылық филиалының (ҒАООИАФ) №№ 1, 2, 3, 4 үйлерін және Қоржын көшесінің (бұрынғы көшесінің ПМК-610) үйлерін қоса алғанда. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, солтүстік бағытқа қарай, Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін.
№ 215 сайлау учаскесi (050052, орталығы: "Ғалым" қазақ ұлттық гимназиясы" мемлекеттік емес мекемесі,
Тепличная көшесі, 58 үй)
Шекаралары: Саин көшесінен Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытқа қарай Таугүл шағынауданының Ықылас көшесіне дейін. Таугүл шағынауданының Ықылас көшесінің (бұрынғы Центральная көшесінің) шығыс жағымен Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесіне (бұрынғы Новостройка көшесіне) дейін. Таугүл шағынауданының Ықылас көшесінің (бұрынғы Центральная көшесінің) №№ 1, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8В/1 үйлерін қоспай. Таугүл шағынауданының Тайбурыл көшесінің (бұрынғы Новостройка көшесінің) оңтүстік жағымен Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін. Бауыржан Момышұлы көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытқа қарай, Саин көшесіне дейін. Саин көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін, Астана, Атамекен (бұрынғы Дубок-2 шағынауданын), Қуаныш (бұрынғы Тепличный шағынауданын) шағынаудандарын түгел қоса.
№ 554 сайлау учаскесi (050063, орталығы: Қазақ қатынас жолдары университеті,
Мамыр-1 шағынауданы, 21/1 үй)

В границах: от речки Каргалинка, по северной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении, до улицы Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль. По западной стороне улицы Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль, в северном направлении, до улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль, включая дома №№ 1, 7-А, 7-Б, 7-Д, 7-Е, 8, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Е, 8/1, 8В/1 по улице Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль. По южной стороне улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль, в западном направлении, до речки Каргалинка, исключая все дома микрорайона Жазира (бывший микрорайон Школьный) и дома улицы Қоржын (бывшая улица ПМК-610). По восточному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улица Жандосова.
Избирательный участок № 214 (050052, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 158 управления образования города Алматы", микрорайон Мамыр, улица
Степная, дом 8)
В границах: От улицы Шаляпина по западной стороне улицы Бауржана Момышулы, в южном направлении, до улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль. По южной стороне улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль, в западном направлении, до речки Каргалинка, включая все дома микрорайона Жазира (бывший микрорайон Школьный), дома №№ 1, 2, 3, 4 Алматинского филиала центрального института научной аграрной органики (АФЦИНАО), и дома улицы Қоржын (бывшая улица ПМК-610). По восточному берегу речки Каргалинка, в северном направлении, до улицы Шаляпина. По южной стороне улицы Шаляпина, в восточном направлении до улицы Бауржана Момышулы.
Избирательный участок № 215 (050052, центр: Негосударственное учреждение "Казахская национальная гимназия
"Галым"", улица Тепличная, дом 58)
В границах: от улицы Саина, по северной стороне улицы Жандосова, в западном направлении, до улицы Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль. По восточной стороне улицы Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль, до улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль, исключая дома №№ 1, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8В/1 по улице Ықылас (бывшая улица Центральная) микрорайона Таугуль. По южной стороне улицы Тайбурыл (бывшая улица Новостройка) микрорайона Таугуль, до улицы Бауржана Момышулы. По восточной стороне улицы Бауржана Момышулы, в северном направлении, до улицы Шаляпина. По южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении, до улицы Саина. По западной стороне улицы Саина, в южном направлении до улицы Жандосова, включая микрорайоны Астана, Атамекен (бывший микрорайон Дубок-2), Қуаныш (бывший микрорайон Тепличный) – полностью.
Избирательный участок № 554 (050063, центр: Казахский университет путей сообщения, микрорайон Мамыр-1, дом
21/1)

Шекаралары: Мамыр-1 шағынауданы: №№ 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8 үйлер.
№ 565 сайлау учаскесi (050063, орталығы: "Алматы қаласы Білім басқармасының № 155 жалпы білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Садуақасов
көшесi, 27 үй)
Шекаралары: Достық шағынауданының Сыйластық көшесінен (бұрынғы Киевская көшесінен) бастап, Достық шағынауданының Сәдуақасов көшесінің батыс жағымен, солтүстік бағытқа қарай, Достық шағынауданының Трудовая көшесіне дейін. Достық шағынауданының Трудовая көшесінің солтүстік жағымен, батыс бағыта қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен, оңтүстік бағытқа қарай Достық шағынауданының Сыйластық көшесіне (бұрынғы Киевская көшесіне) дейін, Достық шағынауданының Сыйластық көшесінің (бұрынғы Киевская көшесінің) солтүстік жағымен, шығыс бағытқа қарай, Достық шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін.
Алматы қаласы Әуезов ауданы
әкімінің 2019 жылғы "01"
ақпандағы № 1 шешіміне
2-қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің күші жойылған шешімдерінің Тізбесі
1. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 1031 тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірде "Алматы ақшамы" газетінде, 2014 жылғы 29 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).
2. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 01-05/1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпандағы № 1133 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде, 2015 жылғы 28 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).
3. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 01-05/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 қазандағы № 1221 тіркелген, 2015 жылғы 24 қазанда "Алматы ақшамы" газетінде, 2015 жылғы 24 қазанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).
4. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 07 сәуірдегі № 1363 тіркелген, 2017 жылғы 11 сәуірде "Алматы ақшамы" газетінде, 2017 жылғы 11 сәуірде "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).

В границах: микрорайон Мамыр-1 дома: №№ 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8.
Избирательный участок № 565 (050063, центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 155 управления образования города Алматы", микрорайон Достык, улица
Садвакасова, дом 27)
В границах: от улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайона Достык, по западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, в северном направлении, до улицы Трудовая микрорайона Достык. По северной стороне улицы Трудовая микрорайона Достык, в западном направлении, до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайона Достык, По северной стороне улицы Сыйластық (бывшая улица Киевская) микрорайона Достык, в восточном направлении, до улицы Садвакасова микрорайона Достык.
Приложение 2
к решению акима
Ауэзовского района города
Алматы от "01"февраля 2019
года № 1
Перечень утративших силу решений акима Ауэзовского района города Алматы
1. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1031, опубликован 29 апреля 2014 года в газете "Алматы ақшамы", 29 апреля 2014 года в газете "Вечерний Алматы").
2. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 25 февраля 2015 года № 01-05/1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года № 1133, опубликован 28 февраля 2015 года в газете "Алматы ақшамы", 28 февраля 2015 года в газете "Вечерний Алматы").
3. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 16 октября 2015 года № 01-05/6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 октября 2015 года № 1221, опубликован 24 октября 2015 года в газете "Алматы ақшамы", 24 октября 2015 года в газете "Вечерний Алматы").
4. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 15 марта 2017 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 апреля 2017 года № 1363, опубликован 11 апреля 2017 года в газете "Алматы ақшамы", 11 апреля 2017 года в газете "Вечерний Алматы").

5. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 19 ақпандағы № 1452 тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде, 2018 жылғы 20 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).
6. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 19 қарашадағы № 1508 тіркелген, 2018 жылғы 24 қарашада "Алматы ақшамы" газетінде, 2018 жылғы 24 қарашада "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған).

5. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 12 февраля 2018г. № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 февраля 2018 года № 1452, опубликован 20 февраля 2018 года в газете "Алматы ақшамы", 20 февраля 2018 года в газете "Вечерний Алматы").
6. Решение акима Ауэзовского района города Алматы "О внесении изменений и дополнений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы." от 16 ноября 2018 года № 5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 ноября 2018 года № 1508, опубликован 24 ноября 2018 года в газете "Алматы ақшамы", 24 ноября 2018 года в газете "Вечерний Алматы").