Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 32/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 5325 болып тіркелді
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 569-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы мәслихат шешімін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі қазақ және орыс тіліндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды.

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2019 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 марта 2019 года № 32/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2019 года № 5325
В соответствии со статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2019 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения маслихата в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 32/3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Р/с
Өзен, көл, теңіз бассейндері
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Есіл өзенінің бассейні
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 марта 2019 года № 32/3
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Северо-Казахстанской области на 2019 год
№ п/п
Бассейны рек, озер, морей
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы, тенге
1
Бассейн реки Ишим
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров