Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 166 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 маусымда № 5441 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2019 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июня 2019 года № 5441
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;

1. Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 166 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
№ р/с
Су тұтынушылардың атауы
Өлшем бірліктері
Су тұтыну нормалары литрмен (суық су)
1
2
3
4
Аққайың ауданы бойынша
1
Көшедегі су бағанасынан суды таратып алатын, меншікжай үлгісіндегі бір пәтерлі тұрғын үйлерде тұратын, тұтынушылар
Тәулігіне 1 (бір) тұрғын
60
(алпыс)
2
Су құбыры бар, бірақ кәрізі жоқ меншікжай үлгісіндегі бір пәтерлі тұрғын үйлер
Тәулігіне 1 (бір) тұрғын
60
(алпыс)
3
Су құбыры мен кәрізі бар, ваннасы жоқ меншікжай үлгісіндегі бір пәтерлі тұрғын үйлер
Тәулігіне 1 (бір) тұрғын
60
(алпыс)
4
Тез әрекет ететін газ арқылы су жылытқыштарымен және көпнүктелі су таратқыштармен көп пәтерлі тұрғын ғимараттар
Тәулігіне 1 (бір) тұрғын
190
(жүз тоқсан)
5
Қолжуғыштармен, жуғыштармен, душтармен және/немесе ванналармен жабдықталған, орталықтандырылған суық сумен жабдықталған және кәрізі бар, көп пәтерлі тұрғын ғимараттар
Тәулігіне 1 (бір) тұрғын
145
(жүз қырық бес)
6
Пәтерлік үлгідегі жатақханалар:

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2019 года № 166
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование водопотребителей
Единица измерения
Норма водопотребления в литрах (холодной воды)
1
2
3
4
По Аккайынскому району
1
Потребители, проживающие в одноквартирных жилых домах усадебного типа, осуществляющие разбор воды на уличных водоколонках
1 (один) житель в сутки
60
(шестьдесят)
2
Одноквартирные жилые дома усадебного типа с водопроводом, но без канализации
1 (один) житель в сутки
60
(шестьдесят)
3
Одноквартирные жилые дома усадебного типа с водопроводом и канализацией без ванн
1 (один) житель в сутки
60
(шестьдесят)
4
Жилые многоквартирные здания с быстродействующими газовыми водонагревателями и многоточечным водоразбором
1 (один) житель в сутки
190
(сто девяносто)
5
Жилые многоквартирные здания с централизованным холодным водоснабжением и канализацией, оборудованные умывальниками, мойками, душами и/или ваннами
1 (один) житель в сутки
145
(сто сорок пять)
6
Общежития квартирного типа: