Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 171 және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 34/5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 маусымда № 5460 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 7-бабының 4-тармағына және 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Ноғайбай ауылын Қарақоға ауылдық округінің құрамынан шығарып, Ноғайбай би ауылдық округінің құрамына енгізу жолымен бағыныстылығы өзгертілсін;
мынадай ауылдық округтердің:
ауданы 174 гектар Ноғайбай ауылының аумағын шығару жолымен жалпы ауданы 31939 гектар Қарақоға ауылдық округінің;
Ноғайбай ауылының аумағын ескере отырып, жалпы ауданы 26751 гектар Ноғайбай би ауылдық округінің шекаралары осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін;
2) Рощино ауылын Успенка ауылдық округінің құрамынан шығарып, Авангард ауылдық округінің құрамына енгізу жолымен бағыныстылығы өзгертілсін;
мынадай ауылдық округтердің:
ауданы 594 гектар Рощино ауылының аумағын шығару жолымен жалпы ауданы 37119 гектар Успенка ауылдық округінің;
Рощино ауылының аумағын ескере отырып жалпы ауданы 26698 гектар Авангард ауылдық округінің шекаралары осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысының облыстық және аудандық атқарушы органдары ауданның және облыстың әкімшілік-аумақтық бірлігінің есептік деректеріне тиісті өзгерістер енгізсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" және "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемелері мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;

О некоторых вопросах административно-территориального устройства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 июня 2019 года № 171 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 34/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июня 2019 года № 5460
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения представительных и исполнительных органов района Магжана Жумабаева, акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области следующие изменения:
1) изменить подчиненность села Ногайбай, путем исключения его из состава Каракогинского сельского округа и включением его в состав сельского округа Ноғайбай би;
установить границы следующих сельских округов:
Каракогинского сельского округа общей площадью 31939 гектар, путем исключения территории села Ногайбай, площадью 174 гектара;
сельского округа Ноғайбай би общей площадью 26751 гектар, с учетом территории села Ногайбай, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
2) изменить подчиненность села Рощино, путем исключения его из состава Успенского сельского округа и включением его в состав Авангардского сельского округа;
установить границы следующих сельских округов:
Успенского сельского округа общей площадью 37119 гектар, путем исключения территории села Рощино, площадью 594 гектара;
Авангардского сельского округа общей площадью 26698 гектар, с учетом территории села Рощино, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Областному и районным исполнительным органам Северо-Казахстанской области внести соответствующие изменения в учетные данные административно-территориальных единиц района и области.
3. Коммунальным государственным учреждениям "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" и "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімін мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін жіберуді;
3) осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімін ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурстарында орналастыруды.
4. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына және облыстық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы
М. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы
В. Бубенко
Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусым № 171 қаулысына және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2019 жылғы 21 маусым № 34/5 шешіміне 1 қосымша
Қарақоға және Ноғайбай би ауылдық округтерінің схемалық картасы (масштаб 1: 250000)
Қарақоға ауылдық округінің жер көлемі 31939 гектар
Ноғайбай би ауылдық округінің жер көлемі 26751 гектар, соның ішінде Ноғайбай аулының жерлері 174 гектар
Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусым № 171 қаулысына және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2019 жылғы 21 маусым № 34/5 шешіміне 2 қосымша
Успенка және Авангард ауылдық округтерінің схемалық картасы (масштаб 1: 250000)
Успен ауылдық округінің жер көлемі 37119 гектар
Авангард ауылдық округінің жер көлемі 26698 гектар, соның ішінде Рощино аулының жерлері 594 гектар

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области и Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам и руководителя аппарата областного маслихата.
5. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима
Северо-Казахстанской области
М. Тасмаганбетов
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Сапаров
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение 1 к совместному постановлению акимата Северо-Казахстанской области № 171 от 21 июня 2019 года и решению маслихата Северо-Казахстанской области № 34/5 от 21 июня 2019 года
Схематическая карта границ Карагогинского и Ноғайбай би сельских округов (масштаб 1:250000)
площадь Каракогинского сельского округа 31939 гектар
площадь сельского округа Ноғайбай би 26751 гектар, в том числе земли села Ногайбай 174 гектар
Приложение 2 к совместному постановлению акимата Северо-Казахстанской области № 171 от 21 июня 2019 года и решению маслихата Северо-Казахстанской области № 34/5 от 21 июня 2019 года
Схематическая карта границ Успенского и Авангардского сельских округов (масштаб 1: 250000)
площадь Успенского сельского округа 37119 гектар
площадь Авангардского сельского округа 26698 гектар, в том числе земли села Рощина 594 гектар