Облыстық бюджет және аудандар, Петропавл қаласы бюджеттері арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5739 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.20120 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2022 дейін әрекет етеді - осы шешімнің 5-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 45-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджеттен 2020 жылға аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 54 129 408 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 4 331 748 мың теңге;
Ақжар – 2 981 053 мың теңге;
Аққайың – 3 266 351 мың теңге;
Есіл – 3 592 566 мың теңге;
Жамбыл – 3 889 137 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 4 293 526 мың теңге;
Қызылжар – 4 283 186 мың теңге;
Мамлют – 3 099 111 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 4 837 238 мың теңге;
Тайынша – 4 374 784 мың теңге;
Тимирязев – 2 297 648 мың теңге;
Уәлиханов – 3 209 182 мың теңге;
Шал ақын – 3 059 588 мың теңге;
Петропавл қаласына – 6 614 290 мың теңге.
2. Облыстық бюджеттен 2021 жылға аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 47 150 037 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 4 356 883 мың теңге;
Ақжар – 2 842 088 мың теңге;
Аққайың – 2 930 241 мың теңге;
Есіл – 3 616 588 мың теңге;
Жамбыл – 3 927 277 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 4 024 183 мың теңге;
Қызылжар – 4 307 841 мың теңге;
Мамлют – 2 917 208 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 4 335 159 мың теңге;
Тайынша – 4 387 990 мың теңге;
Тимирязев – 2 125 512 мың теңге;
Уәлиханов – 3 003 449 мың теңге;
Шал ақын – 2 976 100 мың теңге;
Петропавл қаласына – 1 399 518 мың теңге.
3. Облыстық бюджеттен 2022 жылға аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 47 304 320 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 4 393 728 мың теңге;
Ақжар – 2 867 043 мың теңге;
Аққайың – 2 963 473 мың теңге;
Есіл – 3 650 246 мың теңге;
Жамбыл – 3 974 114 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 4 069 788 мың теңге;
Қызылжар – 4 344 174 мың теңге;
Мамлют – 2 943 476 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 4 370 464 мың теңге;
Тайынша – 4 414 778 мың теңге;

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов, города Петропавловска на 2020-2022 годы
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 декабря 2019 года № 5739
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 и действует до 31.12.2022 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и городу Петропавловску на 2020 год в сумме 54 129 408 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 4 331 748 тысяч тенге;
Акжарскому – 2 981 053 тысячи тенге;
Аккайынскому – 3 266 351 тысяча тенге;
Есильскому – 3 592 566 тысяч тенге;
Жамбылскому – 3 889 137 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 4 293 526 тысяч тенге;
Кызылжарскому – 4 283 186 тысяч тенге;
Мамлютскому – 3 099 111 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 4 837 238 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 4 374 784 тысячи тенге;
Тимирязевскому – 2 297 648 тысяч тенге;
Уалихановскому – 3 209 182 тысячи тенге;
Шал акына – 3 059 588 тысяч тенге;
городу Петропавловску – 6 614 290 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов и городу Петропавловску на 2021 год в сумме 47 150 037 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 4 356 883 тысячи тенге;
Акжарскому – 2 842 088 тысяч тенге;
Аккайынскому – 2 930 241 тысяча тенге;
Есильскому – 3 616 588 тысяч тенге;
Жамбылскому – 3 927 277 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 4 024 183 тысячи тенге;
Кызылжарскому – 4 307 841 тысяча тенге;
Мамлютскому – 2 917 208 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 4 335 159 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 4 387 990 тысяч тенге;
Тимирязевскому – 2 125 512 тысяч тенге;
Уалихановскому – 3 003 449 тысяч тенге;
Шал акына – 2 976 100 тысяч тенге;
городу Петропавловску – 1 399 518 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов и городу Петропавловску на 2022 год в сумме 47 304 320 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 4 393 728 тысяч тенге;
Акжарскому – 2 867 043 тысячи тенге;
Аккайынскому – 2 963 473 тысячи тенге;
Есильскому – 3 650 246 тысяч тенге;
Жамбылскому – 3 974 114 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 4 069 788 тысяч тенге;
Кызылжарскому – 4 344 174 тысячи тенге;
Мамлютскому – 2 943 476 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 4 370 464 тысячи тенге;
Тайыншинскому – 4 414 778 тысяч тенге;

Тимирязев – 2 136 832 мың теңге;
Уәлиханов – 3 035 885 мың теңге;
Шал ақын – 2 999 803 мың теңге;
Петропавл қаласына – 1 140 516 мың теңге.
4. Осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларында көрсетілген бағыттар бойынша жергілікті бюджеттердің шығыстарында бюджет қаражатының ең аз көлемі ескерілсін.
5. Осы шешім 2020 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Ю. Белоног
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

Тимирязевскому – 2 136 832 тысячи тенге;
Уалихановскому – 3 035 885 тысяч тенге;
Шал акына – 2 999 803 тысячи тенге;
городу Петропавловску – 1 140 516 тысяч тенге.
4. Учесть в расходах местных бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлениям, указанным в приложениях 1, 2, 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и действует до 31 декабря 2022 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Ю. Белоног
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты 2019 жылғы 11 желтоқсаны № 39/2 шешіміне 1-қосымша
2020–2022 жылдарға арналған авариялық және (немесе) үш ауысымды мектептерді жою үшін басым тәртіппен орта білім беру объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге, пайдалану мерзімі 30 және одан да көп жыл орта білім беру объектілерін күрделі жөндеуге бағытталатын бюджет қаражатының ең аз көлемі
мың теңге
Аудандар, қала (облыстық маңызы бар) атауы
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
Облыстық
1 132 730
1 203 740
1 264 432
Облыс бойынша барлығы
1 132 730
1 203 740
1 264 432
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/2 шешіміне 2-қосымша
2020–2022 жылдарға арналған Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде аудандық деңгейде амбулаториялық-емханалық көмек, сондай-ақ стационарлық көмек көрсететін ұйымдар үшін күрделі шығыстарды жүзеге асыруға бағытталатын бюджет қаражатының ең аз көлемі
мың теңге
Аудандар, қала (облыстық маңызы бар) атауы
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
Облыстық
465 092
843 528
1 231 373
Облыс бойынша барлығы
465 092
843 528
1 231 373
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/2 шешіміне 3-қосымша
2020–2022 жылдарға арналған агроөнеркәсіптік кешенді субсидиялауға бағытталатын бюджет қаражатының ең аз көлемі
мың теңге
Аудандар, қала (облыстық маңызы бар) атауы
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
Облыстық
26 649 888
27 562 061
28 238 469
Облыс бойынша барлығы
26 649 888
27 562 061
28 238 469

Приложение 1 к решению Северо-Казахстанский областной маслихат от 11 декабря 2019 года № 39/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов среднего образования в приоритетном порядке для ликвидации аварийных и (или) трехсменных школ, на капитальный ремонт объектов среднего образования со сроком эксплуатации 30 и более лет на 2020-2022 годы
тысяч тенге
Наименование районов, города (областного значения)
2020 год
2021 год
2022 год
Областной
1 132 730
1 203 740
1 264 432
Всего по области
1 132 730
1 203 740
1 264 432
Приложение 2 к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года №39/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на осуществление капитальных расходов для организаций, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь, а также стационарную помощь на районном уровне в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, которые финансируются из республиканского бюджета на 2020-2022 годы
тысяч тенге
Наименование районов, города (областного значения)
2020 год
2021 год
2022 год
Областной
465 092
843 528
1 231 373
Всего по области
465 092
843 528
1 231 373
Приложение 3 к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на субсидирование агропромышленного комплекса на 2020-2022 годы
тысяч тенге
Наименование районов, города (областного значения)
2020 год
2021 год
2022 год
Областной
26 649 888
27 562 061
28 238 469
Всего по области
26 649 888
27 562 061
28 238 469