"2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5728 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтар Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5188 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 234 398,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 328 074,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 149 617 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 499 741 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 235 664,7 мың теңге;
2) шығындар – 35 143 165,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 908 767,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 1 908 767,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 409 676,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 677 325,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 176 416,2 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қалалық жергілікті атқарушы органының 2019 жылғы арналған резерві 162 404,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2019 года № 5728
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 1 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 234 398,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 328 074,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149 617 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 499 741 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 16 235 664,7 тысяч тенге;
2) затраты – 35 143 165,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 908 767,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 908 767,3 тысяч тенге:
поступление займов – 4 409 676,4 тысяч тенге;
погашение займов – 2 677 325,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 416,2 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 162 404,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3 169,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 172,8
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 172,8
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
32 628,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 628,7
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99 550
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 550
02
Қорғаныс
45 731,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45 731,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
45 731,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
79 473,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 473,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
79 473,3
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
11 730 730,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 533 984,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 561,8
003
Жалпы білім беру
7 007 943,3
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
303 249
006
Балаларға қосымша білім беру
277 873
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 696 403,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
70 979,1
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 086
023
Әдістемелік жұмыс
56 879,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
49 623,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

3 169,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31 172,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31 172,8
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
32 628,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 628,7
007
Капитальные расходы государственного органа
7 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
99 550
02
Оборона
45 731,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
45 731,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
45 731,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
79 473,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 473,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
79 473,3
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
11 730 730,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 533 984,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
61 561,8
003
Общеобразовательное обучение
7 007 943,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
303 249
006
Дополнительное образование для детей
277 873
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 696 403,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
70 979,1
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 086
023
Методическая работа
56 879,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
49 623,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций