Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-3 "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының Смирново ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 32-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 5509 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының Смирново ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне (2019 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау электрондық түрдегі банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5132 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының Смирново ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33516 мың теңге:
салықтық түсімдер – 24372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9144 мың теңге;
2) шығындар – 38928,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5412,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-3 "Об утверждении бюджета Смирновского сельского округа Аккайынского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2019 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 июля 2019 года № 5509
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Смирновского сельского округа Аккайынского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 27-3 (опубликовано 12 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5132) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа Аккайынского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы -33516 тысяч тенге:
налоговые поступления - 24372тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 9144 тысяч тенге;
2) затраты – 38928,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 5412,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5412,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5412,9 мың теңге.";
5-1 тармағы мынадай редакцияда баяндалсын:
"5-1. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8555 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5412,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5412,9 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в следующей редакции:
"5-1. Предусмотреть целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 8555 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 32-3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Аққайың ауданының Смирново ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың тенге
1) Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2019 года № 32-3
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-3
Бюджет Смирновского сельского округа Аккайынского района на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1) Доходы