Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-1 "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 34-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 5687 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1, 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-1 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5119 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4859131,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 553999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10090 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39576,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4255466,5 мың теңге;
2) шығындар – 4865632,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24896,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 37875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12978,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 31398,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31398,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 37875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12978,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6501,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХХXIV сессиясының төрағасы
Т. Рамазанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2019 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2019 года № 5687
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 27-1 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5119) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4859131,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 553999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10090 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39576,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4255466,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4865632,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24896,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 37875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12978,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 31398,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31398,1 тысяч тенге:
поступление займов - 37875 тысяч тенге;
погашение займов – 12978,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6501,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
ХХХIV сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Т. Рамазанов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С. Муканов