Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 "2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 6-32-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 5478 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1, 111 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 шешіміне (2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 833 454,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 73 850,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 759 604,0 мың теңге;
2) шығындар – 840 816,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 362,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 362,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –7 362,3 мың теңге.";
6-2- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"6-2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 июля 2019 года № 6-32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2019 года № 5478
В соответствии со статьями 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 (опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5185) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 833 454,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 73 850,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 759 604,0 тысяч тенге;
2) затраты – 840 816,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 362,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 362,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 362,3 тысяч тенге.";
пункт 6-2 изложить в следующей редакции:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".

Көрсетілген республикалық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2019-2021 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы шешімімен белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2019 жылы 1 қаңтардан бастап қолдынысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
XXXII сессиясының торайымы
Р.Тілеубаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы __________№ шешіміне қосымша

Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Володарского сельского округа на 2019-2021 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XXXII сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Р.Тлеубаева
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
Приложение к решению Айыртауского районного маслихата от _____ _______ 2019 года № _______