Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-4 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 40-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5384 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-4 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 881 970,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 344 809,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 912,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 514 249 мың теңге;
2) шығындар – 3 883 692,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 789 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 45 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 661 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-4 "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2019-2021 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2019 года № 40-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2019 года № 5384
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 35-4 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5124) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Акжарский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 881 970,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 344 809,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 912,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –3 514 249 тысяч тенге;
2) затраты – 3 883 692,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 789 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 661 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 510,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 510,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 661 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 721,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.

5) дефицит (профицит) бюджета – -17 510,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 510,5 тысяч тенге:
поступление займов – 45 450 тысяч тенге;
погашение займов – 29 661 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 721,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
370449
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7115
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31328
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7371
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
383
023
Әдістемелік жұмыс
13970
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12673
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
297609
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
225754
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14933
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14933
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4175
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4175
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206646
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
130399
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9265
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1116
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7315
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1625
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26136
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21315
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
307
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
117
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8950
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
101
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

464
Отдел образования района (города областного значения)
370449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7115
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31328
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7371
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
383
023
Методическая работа
13970
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12673
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
297609
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
225754
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14933
005
Государственная адресная социальная помощь
14933
464
Отдел образования района (города областного значения)
4175
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4175
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206646
002
Программа занятости
130399
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9265
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1116
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7315
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1625
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21315
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
307
021
Капитальные расходы государственного органа
117
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8950
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

15000
008
Cпорт объектілерін дамыту
15000
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық ауылы А.Иманов 1В көшесінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымы бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
15000

15000
008
Развитие объектов спорта
15000
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с инженерно-коммуникационной инфраструктуры по улице А. Иманова 1В в селе Талшик Акжарского района Северо-Казахстанской области
15000