Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-4 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 48-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 5671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-4 шешіміне (2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 610 625,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 354 003,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 790,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 234 097 мың теңге;
2) шығындар – 4 612 347,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 789 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 45 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 660,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 510,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 510,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 660,7 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 721,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Көпеев
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Хоршат

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-4 "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2019-2021 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2019 года № 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 ноября 2019 года № 5671
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 35-4 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5124) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Акжарский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 610 625,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 354 003,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 790,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 234 097 тысяч тенге;
2) затраты – 4 612 347,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 789 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 660,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 510,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 510,8 тысяч тенге:
поступление займов – 45 450 тысяч тенге;
погашение займов – 29 660,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 721,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Копеев
Секретарь Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Хоршат