Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35-8 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 49-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5709 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35-8 шешіміне (2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5125 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 835,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 237,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 917 мың теңге;
2) шығындар – 40 294,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 458,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Көпеев
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық
мәслихаттың хатшысы
А.Хоршат

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35-8 "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2019-2021 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2019 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2019 года № 5709
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 35-8 (опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5125) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 835,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 681 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 237,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –22 917 тысяч тенге;
2) затраты –40 294,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 458,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 458,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Копеев
Секретарь Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Хоршат