Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 47-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 5406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған, соның ішінде 2019 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 101 587,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 007 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 723,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 88 179 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 970 493 мың теңге;
2) шығындар – 9 195 636,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 820 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 113 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -8 613 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 613 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 255,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 113 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 60 805 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 435,9 мың теңге.";
9 – тармақта:
келесі мазмұндағы 26), 27) тармақшалармен толықтырылсын:
"26) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2018 года № 38-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 мая 2019 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2019 года № 5406
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-1 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5141) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 101 587,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 007 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 35 723,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 88 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 970 493 тысячи тенге;
2) затраты – 9 195 636,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 820 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 113 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 8 613 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 613 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 138 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 255,9 тысяч тенге:
поступление займов – 113 625 тысяч тенге;
погашение займов – 60 805 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 435,9 тысяч тенге.";
в пункте 9:
дополнить подпунктами 26), 27) следующего содержания:
"26) целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;

27) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылында Локомотивная көшесінде сыртқы инженерлік желілерімен және аумағын абаттандырумен 50 пәтерлі тұрғын үй салу.";
10 – тармақта:
келесі мазмұндағы 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
15) орта мектептің толық жөндеуіне жоба-сметалық құжаттарды әзірлеу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
М. Ахметов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының 2019 жылғы _ мамырдағы №___ шешіміне қосымша

27) строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское района имени Габита Мусрепова.";
в пункте 10:
дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
"14) проведение противоэпизоотических мероприятий;
15) изготовление проектно-сметной документации на капитальный ремонт средней школы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
М. Ахметов
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению районного маслихата от ____мая 2019 года № ___