Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 қазандағы № 52-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қазанда № 5624 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 522 821,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 038 170,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 333,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 979 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 362 338,9 мың теңге;
2) шығындар – 9 617 370,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 820 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 113 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -9 113 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 113 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 255,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 113 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 60 805 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 435,9 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 13 484 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
Д. Амангелдиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2018 года № 38-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 октября 2019 года № 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 октября 2019 года № 5624
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-1 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5141) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 522 821,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 038 170,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 333,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80 979 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 362 338,9 тысяч тенге;
2) затраты – 9 617 370,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 820 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 113 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 9 113 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 113 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 138 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 255,9 тысяч тенге:
поступление займов – 113 625 тысяч тенге;
погашение займов – 60 805 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 435,9 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 13 484 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Д. Амангельдиев
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

9 930,5
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 930,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357 418
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
199 406,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 011
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 692
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
953
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 818,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну
3 650
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 287,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 813,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 644
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 830
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 590
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 590
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 142 498,1
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24 329
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
24 329
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4 300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 470
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
7 470
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
488 855,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
215 648,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6

9 930,5
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 930,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357 418
002
Программа занятости
199 406,9
006
Оказание жилищной помощи
1 011
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 692
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
953
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 818,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 650
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 287,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 813,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 644
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 830
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 590
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 590
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 142 498,1
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
24 329
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 329
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 300
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 470
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 470
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
488 855,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
215 648,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6