Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 40/237 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 5515 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109, 111 – баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5186 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 607 534,1 мың теңге;
салықтық түсімдер 436 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28 454 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 137 022,1 мың теңге;
2) шығындар 5 620 649,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31 597 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 60 600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29 003 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 44 712,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 44 712,5 мың теңге;
қарыздар түсімі 60 600 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 003 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13 115,5 мың теңге.";
9 тармақ 18) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"18) Явленка, Өрнек, Амангелді, Бесқұдық, Бұлақ, Волошинка, Заградовка, Чириковка, Ильинка, Корнеевка, Николаевка, Петровка, Покровка, Тауағаш, Торанғұл, Ясновка ауылдарында 35 бір пәтерлі тұрғылықты үйлерді сатып алу".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 34/193 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2019 года № 40/237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2019 года № 5515
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 34/193 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5186) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 5 607 534,1 тысяч тенге;
налоговым поступлениям 436 546 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 5 512 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 28 454 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5 137 022,1 тысяч тенге;
2) затраты 5 620 649,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31 597 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 60 600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29 003 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 44 712,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44 712,5 тысяч тенге;
поступление займов 60 600 тысяч тенге;
погашение займов 29 003 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13 115,5 тысяч тенге.";
Пункт 9 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) Приобретение 35 одноквартирных жилых домов в селах Явленка, Орнек, Амангельдинское, Бескудук, Булак, Волошинка, Заградовка, Чириковка, Ильинка, Корнеевка, Николаевка, Петровка, Покровка, Тауагаш, Тарангул, Ясновка".

9-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-1. 2019 жылға арналған Есіл ауданының бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) жастарға, аз қамтылған және көп балалы отбасылардың мүшелеріне, еңбекке жарамды мүгедектерге бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттар ұсыну;
2) қысқа мерзімді кәсіби оқулармен қосымша қамтылуды қамтамасыз ету;
3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне.
Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
10 - тармақта 3), 6), 7) тармақшалар алынып тасталсын;
10 тармақ 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9) Есіл ауданының Ибраев көшесі, 111 бойынша инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және модульдік қазандығы бар 27 пәтерлі тұрғылықты үй құрылысына;
10) Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Луговое-Чириковка ауылдарындағы сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
11) Есіл ауданының Петровка ауылдық округінің Петровка ауылындағы сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
12) Есіл ауданының Алматы ауылдық округінің Өрнек ауылындағы су тарату жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
13) Есіл ауданының Амангелді ауылдық округінің Амангелді ауылындағы су тарату жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
14) Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Қарағаш ауылындағы су тарату жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
15) Есіл ауданының Спасовка ауылдық округінің Спасовка ауылындағы су тарату жүйесінің ағымдағы жөндеуі;
16) Биожанармайдағы 1 су жылыту қазандығын сатып алу;

Дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в бюджете Есильского района на 2019 год целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
1) предоставление государственных грантов на реализацию бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам;
2) обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением;
3) на выплату государственной адресной социальной помощи.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 26 декабря 2018 года № 34/193 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы".";
в пункте 10 подпункты 3), 6), 7) исключить;
пункт 10 дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"9) На строительство 27 квартирного жилого дома с инженерно-коммуникационной инфраструктурой и модульной котельной по улице Ибраева, 111 Есильского района;
10) Текущий ремонт системы водоснабжения в селах Луговое - Чириковка Заречного сельского округа Есильского района;
11) Текущий ремонт системы водоснабжения в селе Петровка Петровского сельского округа Есильского района;
12) Текущий ремонт разводящих сетей села Орнек Алматинского сельского округа Есильского района;
13) Текущий ремонт разводящих сетей села Амангельдинское, Амангельдинского сельского округа, Есильского района;
14) Текущий ремонт разводящих сетей села Кара-агаш Заречного сельского округа Есильского района;
15) Текущий ремонт разводящих сетей села Спасовка Спасовского сельского округа Есильского района;
16) Приобретение 1 водогрейного котла на биотопливе;

17) 50 текше метрлі 15 киловатты 3 желілік сорғыш сатып алу;
18) Полиуретанды көбікті құбырларды сатып алу;
19) Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды жүзеге асыру.
Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
19 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

17) Приобретение 3 сетевых насосов 15 киловатт по 50 кубических метров;
18) Приобретение труб пенополиуретановых;
19) Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 26 декабря 2018 года № 34/193 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы".";
пункт 19 изложить в следующей редакции:

"19. 2019 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 14 575 мың теңге сомада бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 40/237 шешіміне 1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/193 шешіміне 1 - қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жыл сомасы (мың теңге)

"19. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2019 год в сумме 14 575 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2019 года № 40/237
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 34/193
Бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2019 год

50 357
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 809
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 028
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 000
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 224
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
557
02
Қорғаныс
11 730
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 730
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 389
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 633
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
708
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
881
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
881
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
881
04
Білім беру
3 306 297,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 437
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 437
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 256 587,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
134 909
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
6 670
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
36
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 897
003
Жалпы білім беру
2 758 978
006
Балаларға қосымша білім беру
43 416
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 467
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
235 029,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

50 357
013
Капитальные расходы государственного органа
21 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 809
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 028
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 000
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 224
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
557
02
Оборона
11 730
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 730
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 389
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 633
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
708
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
881
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
881
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
881
04
Образование
3 306 297,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 437
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 437
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 256 587,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
134 909
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 670
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 897
003
Общеобразовательное обучение
2 758 978
006
Дополнительное образование для детей
43 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 467
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
235 029,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

7 544
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35 641
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 273
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46 273
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
476 860,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429 291,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
161 458
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 464
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
119540,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 394
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 583
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 045
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 013
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 794
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 782
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 371
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 411
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 211
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 457
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 050
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 704
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
576
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
576
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
412 085,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

7 544
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35 641
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 273
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46 273
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
476 860,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429 291,5
002
Программа занятости
161 458
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 464
005
Государственная адресная социальная помощь
119 540,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 394
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 583
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 045
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 013
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 794
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 782
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 371
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 411
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 457
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 050
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 704
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
576
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
576
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
412 085,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа