Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/195 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 43/254 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 5651 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 – баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 2-7 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/195 (2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 308 мың теңге;
салықтық түсімдер 32 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 36 109 мың теңге;
2) шығындар 71 183,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 2 875,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 875,5 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 875,5 мың теңге.";
1-2-тармақтың 1 абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде ең төменгі еңбекақы төлемі көлемінің өзгеруіне байланысты республикалық бюджеттен, Явленка ауылдық округінің бюджетіне азаматтық қызметкерлердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтілетін ұйымдар жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының бөлек санаттарының еңбекақы төлемдерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 3 212 мың теңге сомасында қарастырылсын.".

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/195 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года № 43/254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 ноября 2019 года № 5651
В соответствии со статьей 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 34/195 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5197) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 68 308 тысяч тенге;
налоговые поступления 32 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 36 109 тысяч тенге;
2) затраты 71 183,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 2 875, 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 875,5 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 875,5 тысяч тенге;
абзац 1 пункта 1-2 изложить в новой редакции:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Явленского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 3 212 тысяч тенге.";

1-3-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-3. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде Явленка ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақыларын 1 248 мың теңге сомасында ұлғайту үшін қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 43/254 шешіміне 1 қосымша

дополнить пунктом 1-3 следующего содержания:
"1-3. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Явленского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1 248 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года № 43/254