Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/1 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 41/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/1 шешіміне (2019 жылы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5164 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 057 мың теңге:
салықтық түсімдер – 33 078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 44 979 мың теңге;
2) шығындар – 80 302,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 245,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 245,9 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 245,9 теңге.";
5-1-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) аудандық бюджеттің нысаналы трансферттерін қайтаруға Преснов ауылдық округі бюджетінде шығыстар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қарастырылсын;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 28 декабря 2018 года № 30/1 "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2019 года № 41/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 декабря 2019 года № 5737
В соответствии со статьями 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 30/1 (опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5164), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 057 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 979 тысяч тенге;
2) затраты – 80 302,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 245,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 245,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 245,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть расходы в бюджете Пресновского сельского округа на возврат целевых трансфертов районного бюджета неиспользованных (недоиспользованнных) в 2018 году, согласно приложению 4 к настоящему решению;";

5-2-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-2. 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 4 344 мың теңге;
2) әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 575 мың теңге;
5-3-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-3. 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 3 375мың теңге;
2) төбенің шатырын жөндеу үшін құрылыс материалын сатып алуға – 500 мың теңге;
3) қоқыс тастайтын жерлерді рәсімдеуге – 2 993 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 767 қаулысымен бекітілген "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде кентішілік жолдарды ағымдағы және орташа жөндеуге – 5 502 мың теңге;
5) аумақтарды абаттандыруға – 1 000 мың теңге;

дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) 4 344 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
2) 1 575 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;";
дополнить пунктом 5-3 следующего содержания:
"5-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) 3 375 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа;
2) 500 тысяч тенге – на приобретение строительного материала для ремонта кровли крыши;
3) 2 993 тысяч тенге – на оформление свалок;
4) 5 502 тысячи тенге – на текущий и средний ремонт внутрипоселковых дорог в рамках Программы развития регионов до 2020 года, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 767 "Об утверждении Государственной программы развития регионов до 2020 года";
5) 1 000 тысяч тенге – на благоустройство территории;

6) ауылдық клуб ғимаратын ағымдағы жөндеу үшін құрылыс, шаруашылық материалын сатып алуға – 2 000 мың теңге."
көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шемімнің 2-қосымшасына сәйкес шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
В. Волков
Жамбыл ауданы мәслихаты
хатшысының уақытша
міндеттерін атқарушы
Р. Садыков

6) 2 000 тысяч тенге – на приобретение строительного, хозяйственного материала для текущего ремонта здания сельского клуба.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению;
решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
В. Волков
Временно исполняющий
обязанности секретаря
маслихата
Жамбылского района
Р. Садыков