Жамбыл ауданы маслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/2 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5767 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-1-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/2 шешіміне (2019 жылы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5163 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 253 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 714 мың теңге;
2) шығындар – 35 327,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 074,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 074,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 074,8 мың теңге.";
5-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 351 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района от 28 декабря 2018 года № 30/2 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 43/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 декабря 2019 года № 5767
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 30/2 (опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5163) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настояшему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 253 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 714 тысяч тенге;
2) затраты – 35 327,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1074,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 074,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 074,8 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) 1 351 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;

2) әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 266 мың теңге.":
5-3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-3. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік органның күрделі шығыстары үшін – 36 мың теңге;
2) жол белгілерін жасау қызметтерін төлеу үшін – 750 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

2) 1 266 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
пункт 5-3 изложить в новой редакции:
"5-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) 36 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа;
2) 750 тысяч тенге – на оплату услуг по изготовлению дорожных знаков.";
Приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.