Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5397 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіт сайлау алдындағы барлық кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 40 (2016 жылғы 11 ақпанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3606 болып тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Солтүстік
Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық сайлау комиссияның
төрағасы
________________ В.Н. Чернышев
2019 жылғы "__" _________
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы № қаулысына 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5397
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений всем кандидатам предвыборной агитации для проведения встреч с избирателями на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" от 28 января 2016 года № 40 (опубликовано 11 февраля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3606).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылжарской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
_______________В.Н. Чернышев
"___" ________2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 2019 года №
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 06.05.2021 № 201 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Архангельское ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
2
Асаново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Асаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
3
Большая Малышка ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
4
Бескөл ауылы
Орталық алаң маңындағы аумақ
5
Бәйтерек ауылы
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
6
Бугровое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бугровое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
7
Вагулино ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне қарамақарсысындағы ауылдың орталық алаңының аумағы
8
Виноградовка ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
9
Боголюбово ауылы
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
10
Пресновка ауылы
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
11
Налобино ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
12
Новоникольск ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Новоникольское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
13
Петерфельд ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Петерфельд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
14
Прибрежное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Озерное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
15
Рассвет ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Рассвет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
16
Пеньково ауылы
"Пеньково ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы аумақ
17
Знаменское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Совхоз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
18
Соколовка ауылы
Жеңіс алаңының маңындағы аумақ
19
Якорь ауылы
"Якорь ауылдық мәдениет Үй" мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 6 мамырдағы
№ 127 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06.05.2021 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Архангельское
Территория центральной площади села
2
село Асаново
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Асановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Большая Малышка
Территория центральной площади села
4
село Бесколь
Территория, прилегающая к Центральной площади села
5
село Байтерек
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
6
село Бугровое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Бугровская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
7
село Вагулино
Территория центральной площади села напротив конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское"
8
село Виноградовка
Территория центральной площади села
9
село Боголюбово
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
10
село Пресновка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа"
11
село Налобино
Территория центральной площади села
12
село Новоникольское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Новоникольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
13
село Петерфельд
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Петерфельдская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Прибрежное
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Озерная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
15
село Рассвет
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Рассветская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
16
село Пеньково
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Пеньковский сельский Дом культуры"
17
село Знаменское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Совхозная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
18
село Соколовка
Территория, прилегающая к площади Победы
19
село Якорь
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Якорьский сельский Дом культуры"
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 6 мая 2019 года № 127
Помещения для встреч с избирателями кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 06.05.2021 № 201 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізілетін үй-жайлар
1
Новокаменка ауылы
Новокаменка ауылдық клубының ғимараты
2
Асаново ауылы
"Аби-Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
3
Большая Малышка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Долматов негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
4
Бескөл ауылы
"Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
5
Бәйтерек ауылы
Фельдшерлік пункт ғимараты
6
Бугровое ауылы
Бугровое ауылдық клубының ғимараты
7
Вагулино ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
8
Виноградовка ауылы
Сивково ауылдық кітапханасының ғимараты
9
Боголюбово ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Боголюбово ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
Пресновка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Пресновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
Налобино ауылы
"Орловский и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
12
Новоникольск ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Новоникольское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
Петерфельд ауылы
"Петерфельд-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
14
Рассвет ауылы
Рассвет ауылдық клубының ғимараты
15
Пеньково ауылы
"Пеньково ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
Знаменское ауылы
Токушинское ауылдық кітапханасының ғимараты
17
Соколовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің Соколовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Соколовка ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
18
Якорь ауылы
"Якорь ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06.05.2021 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч
1
село Новокаменка
Здание Новокаменского сельского клуба
2
село Асаново
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Аби-Жер" (по согласованию)
3
село Большая Малышка
Здание коммунального государственного учреждения "Долматовская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
4
село Бесколь
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" (по согласованию)
5
село Байтерек
Здание фельдшерского пункта
6
село Бугровое
Здание Бугровского сельского клуба
7
село Вагулино
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское" (по согласованию)
8
село Виноградовка
Здание Сивковской сельской библиотеки
9
село Боголюбово
Здание коммунального государственного учреждения "Боголюбовский сельский Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
10
село Пресновка
Здание коммунального государственного учреждения "Пресновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
11
село Налобино
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Орловский и К" (по согласованию)
12
село Новоникольское
Здание коммунального государственного учреждения "Новоникольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
13
село Петерфельд
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Петерфельд-Агро" (по согласованию)
14
село Рассвет
Здание Рассветского сельского клуба
15
село Пеньково
Здание государственного учреждения "Пеньковский сельский Дом культуры"
16
село Знаменское
Здание Токушинской сельской библиотеки
17
село Соколовка
Здание государственного учреждения "Соколовский сельский Дом культуры" государственного учреждения "Аппарат акима Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
18
село Якорь
Здание государственного учреждения "Якорьский сельский Дом культуры"