Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/1 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 42/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 5429 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/1 (2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5151 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 896 518,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 778 929,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 184 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 049 475 мың теңге;
2) шығындар – 6 899 415,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 111 791,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 151 526,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 36/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 мая 2019 года № 42/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июня 2019 года № 5429
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36/1 (опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5151) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 896 518,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 778929,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 049 475 тысяч тенге;
2) затраты – 6 899 415,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 111 791,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 151 526,5 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 689 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 689 мың теңге:
қарыздар түсімі – 151 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 735 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов – 39 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 114 689 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 689 тысяч тенге:
поступление займов – 151 500 тысяч тенге;
погашение займов – 39 735 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 924 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 42/1 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/1 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5
1) Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 2 924 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1 к решению Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 мая 2019 года №42/1
Приложение 1 к решению Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 36/1
Кызылжарский районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1) Доходы

38 047,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 735,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106 344,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 341,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
30 300
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 702,4
02
Қорғаныс
22 036
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 036
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 805
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11 431
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 800
04
Бiлiм беру
4 403 474,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
394 916
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
96 830
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
298 086
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 797
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7 797
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 400 778,4
003
Жалпы білім беру
3 324 030,4
006
Балаларға қосымша білім беру
76 748
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
57 964
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
57 964
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
537 019,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 563,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
94 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 308
023
Әдістемелік жұмыс
23 200
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

38 047,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 735,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
106 344,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
47 341,8
003
Капитальные расходы государственного органа
30 300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
28 702,4
02
Оборона
22 036
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 036
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 805
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11 431
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 800
04
Образование
4403474,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
394 916
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
96 830
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
298 086
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 797
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
7 797
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 400 778,4
003
Общеобразовательное обучение
3 324 030,4
006
Дополнительное образование для детей
76 748
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
57 964
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
57 964
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
537 019,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 563,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
94 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 308
023
Методическая работа
23 200
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

14 744
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
367704
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
494 307,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 293
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
97 293
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20 432
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 652
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7 780
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
376 582,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144 409
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 744,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 773
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 525
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5 066
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45 280,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 693
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
343 843
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300 088
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
300 088
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 324
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 324
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 400
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
4 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4 400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 031
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

14 744
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
367704
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
494 307,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 293
005
Государственная адресная социальная помощь
97 293
464
Отдел образования района (города областного значения)
20 432
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 652
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7 780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
376 582,1
002
Программа занятости
144 409
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19744,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 773
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 525
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5066
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45280,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 693
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
343843
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300 088
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
300 088
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 324
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 324
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 400
013
Развитие коммунального хозяйства
4 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 031
008
Освещение улиц населенных пунктов

001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 727,1
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
400
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 600
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
9 936
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4 065
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 788,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 788,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 540
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33 540
12
Көлік және коммуникация
544 590,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
544 590,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
81 031,3
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
436 146
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
27 413
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
0
13
Басқалар
58 590,6
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 115
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 115
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 550
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
17 550
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 925,6
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 500
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 789,6
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 727,1
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 000
006
Организация санитарного убоя больных животных
400
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 600
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
9 936
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4 065
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 788,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 788,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 540
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33 540
12
Транспорт и коммуникации
544 590,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
544 590,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
81 031,3
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
436 146
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
27 413
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригодным и внутрирайонным сообщениям
0
13
Прочие
58 590,6
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 115
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 550
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
17 550
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 925,6
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 500
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
20 789,6
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих