Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 307 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5733 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 - бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндеттерін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Iшкi сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102 - тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2016 жылғы 02 наурыздағы № 45 қаулысының (2016 жылғы 14 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3676 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын
3. Осы қаулының орындауын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 11 желтоқсаны
№ 307 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс еңгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 12.08.2021 № 188 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Ауылдық округтерінің атауы
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Авангард ауылдық округі
Полтавка ауылы, Тахир Мұсаев көшесі, 19А, орталық кеңсе ғимаратының алдындағы алаң.
2
Возвышен ауылдық округі
Александровка ауылы, Центральная көшесі, 35, "Александровское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасының маңында.
Возвышенка ауылы, Жұмабаев көшесі, сауда алаңы.
3
Бастомар ауылдық округі

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2019 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2019 года № 5733
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденный приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 02 марта 2016 года № 45 (опубликовано 14 апреля 2016  года в информационно-правовой системе "Әіділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3676) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Есдаулетова Ж.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким К. Омаров
Приложение
к постановлению
акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 11 декабря 2019 года
№ 307
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12.08.2021 № 188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование сельских округов
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
1
Авангардский сельский округ
село Полтавка, улица Тахира Мусаева, 19А, площадь перед зданием центральной конторы.
2
Возвышенский сельский округ
село Александровка, улица Центральная, 35, возле столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Александровское".
село Возвышенка, улица Жумабаева, торговая площадь.
3
Бастомарский сельский округ

Бастомар ауылы, 5 көшесі бойынша № 20 үйдің алдындағы ашық жерде.
Писарев ауылы, № 6 көшесі, "Әдемі" кафесі ғимаратының алдында.
4
Молодогвардейское ауылдық округі
Золотая Нива ауылы, Ярославская және Новосельская көшелерінің қиылысы.
Молодогвардейское ауылы, Центральная көшесі, орталық алаңы.
5
Ноғайбай би ауылдық округі
Қарағанды ауылы, Рабочая көшесі, орталық алаңы.
Надежка ауылы, Ново-Лесная көшесі, 41, Мәдениет үйінің алдында.
6
Қарақоға ауылдық округі
Қарақоға ауылы, Николай Жигалов көшесі, 8, "ЖНВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимараты алдында.
7
Конюхов ауылдық округі
Конюхов ауылы, Центральная көшесі, 30 "Солтүстіқ Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
8
Лебяжье ауылдық округі
Лебяжье ауылы, Школьная көшесі, 9, Демалыс орталығы ғимараты алдында.
9
Мағжан ауылдық округі
Жастар ауылы, Восточная көшесі, 3 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Мағжан ауылдық округі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
10
Аққайың ауылдық округі

село Бастомар, 5 улица, на открытой местности перед домом № 20.
село Писаревка, 6 улица, перед зданием кафе "Әдемі".
4
Молодогвардейский сельский округ
село Золотая Нива, пересечение улиц Ярославской и Новосельской.
село Молодогвардейское, улица Центральная, центральная площадь.
5
сельский округ Ногайбай би
село Караганды, улица Рабочая, центральная площадь.
село Надежка, улица Ново – Лесная, 41 перед Домом культуры.
6
Каракогинский сельский округ
село Каракога, улица Николая Жигалова, 8, перед зданием конторы товарищества с ограниченной ответственностью "ЖНВ".
7
Конюховский сельский округ
село Конюхово, улица Центральная, 30, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
8
Лебяжинский сельский округ
село Лебяжье, улица Школьная, 9, перед зданием Центра досуга.
9
сельский округ Мағжан
село Жастар, улица Восточная, 3, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Мағжан района Магжана Жумабаева Северо–Казахстанской области".
10
сельский округ Аққайын

Октябрьское ауылы, № 2 көшесі, 27, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
11
Полудин ауылдық округі
Полудино ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, орталық алаң.
12
Алтын дән ауылдық округі
Совет ауылы, Ленин көшесі, асхана ғимараты мен Тұрмыстық үй ғимаратының аралығында.
13
Таман ауылдық округі
Таман ауылы, Садовая көшесі, 16, "Таман мектеп-бөбекжай-бақша кешені" мемлекеттік коммуналдық мекемесіне қарама қарсы.
14
Ұзынкөл ауылдық округі

село Октябрьское, 2 улица, 27, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аққайын района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области".
11
Полудинский сельский округ
село Полудино, улица Абай Құнанбаев, центральная площадь.
12
сельский округ Алтын дән
село Советское, улица Ленина, площадь между зданием столовой и Дома быта.
13
Тамановский сельский округ
село Таманское, улица Садовая, 16, напротив коммунального государственного учреждения "Таманский комплекс школа-ясли сад".
14
Узынкольский сельский округ

Ұзынкөл ауылы, № 4 көшесі, 4, "Үлгілі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жатақханасының маңында.
15
Успенка ауылдық округі
Успенка ауылы, Садовая көшесі, 26, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успен ауылдық округі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
16
Бәйтерек ауылдық округі
Бәйтерек ауылы, Абай көшесі, 32А, "Солтүстіқ Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Байтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама қарсы.
17
Чистов ауылдық округі
Чистов ауылы, Молодежная көшесі, 24, "Чистовский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимараты жанындағы алаң.
18
Булаев қаласы
Булаев қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 46 А, жанармай құю станциясы және Әлия Молдағұлова көшесі аралығында.
Булаев қаласы, Буденный көшесі, 18, метеостанция ғимаратының маңында.
Булаев қаласы, Нефтеплощадка көшесі, жеке кәсіпкер "Абильмажинов Б.М." шұжық цехының маңында.
Булаев қаласы, "Достық" саябағы.
Булаев қаласы, орталық алаңы.
19
Медвежка ауылы
Медвежка аулы, Школьная көшесі, 24, медициналық пункт ғимаратының маңында.

село Узынколь, 4 улица, 4, возле общежития товарищества с ограниченной ответственностью "Ульгули".
15
Успенский сельский округ
село Успенка, улица Садовая, 26, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области".
16
сельский округ Бәйтерек
село Байтерек, улица Абая, 32А, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Байтерек района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области".
17
Чистовский сельский округ
село Чистовское, улица Молодежная, 24, площадь возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Чистовский".
18
город Булаево
город Булаево, улица Сабита Муканова, 46А, между автозаправочной станцией и улицей Алии Молдагуловой.
город Булаево, улица Буденного, 18, возле здания метеостанции.
город Булаево, улица Нефтеплощадка, возле колбасного цеха индивидуального предпринимателя "Абильмажинов Б.М.".
город Булаево, парк "Достық".
город Булаево, центральная площадь.
19
село Медвежка
село Медвежка, улица Школьная, 24, возле здания медицинского пункта.