Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "06" мамырдағы № 165 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар
№ р/с
Елді мекен атауы
Кездесулерді өткізу үшін орындар
1.
Тайынша қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі
2.
Қарағаш ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Қарағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
3.
Аққұдық ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Алабота орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
4.
Амандық ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Амандық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
5.
Большой Изюм ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Большеизюм орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
6.
Донецкое ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Донецкое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
7.
Драгомировка ауылы
Жаркуль" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Жастар" бос уақыт ғимараты "маңында ақпараттық стенд (келісім бойынша)
8.
Зеленый Гай ауылы
"Тайынша-Астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйі (келісім бойынша)
9.
Келлеровка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет үйі
10.
Кирово ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы
11.
Красная Поляна ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Красная Поляна орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
12.
Летовочное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет үйі
13.
Мироновка ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Мироновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
14.
Рощинское ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Рощинск негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
15.
Теңдік ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Теңдік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің ғимараты мектебінің мәжіліс залы
16.
Тихоокеанское ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тихоокеанск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
17.
Чермошнянка ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Чермошнян орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
18.
Чкалово ауылы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "№ 1 Чкалов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебінің мәжіліс залы
19.
Ясная Поляна ауылы
"Тайынша-Астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйі (келісім бойынша)

Приложение 2 к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от "06" мая 2019 года № 165
Помещения для проведения встреч с избирателями всеми кандидатами в Президенты Республики Казахстан на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для проведения встреч
1.
город Тайынша
Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
2.
село Карагаш
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Карагашская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
3.
село Аккудук
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Алаботинская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
4.
село Амандык
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Амандыкская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
5.
село Большой Изюм
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Большеизюмовская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
6.
село Донецкое
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Донецкая средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
7.
село Драгомировка
Центр досуга "Жастар" товарищества с ограниченной ответственностью "Жаркуль" (по согласованию)
8.
село Зеленый Гай
Дом культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Тайынша-Астык" (по согласованию)
9.
село Келлеровка
Дом культуры государственного учреждения "Аппарат акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
10.
село Кирово
Сельский клуб коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
11.
село Красная Поляна
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Краснополянская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
12.
село Летовочное
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Летовочная средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
13.
село Мироновка
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Мироновская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
14.
село Рощинское
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Рощинская основная школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
15.
село Тендык
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Тендыкская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16.
село Тихоокеанское
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Тихоокеанская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
17.
село Чермошнянка
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Чермошнянская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
18.
село Чкалово
Актовый зал школы коммунального государственного учреждения "Чкаловская средняя школа № 1" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
19.
село Ясная Поляна
Дом культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Тайынша-Астык" (по согласованию)