Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 "2019-2021 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 33/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5287 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 "2019-2021 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5160 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бакылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 507 656 мың теңге:
салықтық түсімдер – 314 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 332 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 181 289 мың теңге;
2) шығындар – 2 510 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 981 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 169 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 876 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 169 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 895 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. 11 қосымшыға сәйкес, қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, 2018 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жана редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2019-2021 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 33/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2019 года № 5287
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5160, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 507 656 тысяч тенге:
налоговые поступления – 314 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 332 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 181 289 тысяч тенге;
2) затраты – 2 510 551 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 981 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 12 169 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 876 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 12 169 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 895тысяч тенге.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2018 году согласно приложению 11.".
Приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;

20 539
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 539
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 815
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 815
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48 533
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 697
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
248
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
514
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
980
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2 951
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 978
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 165
12
Көлiк және коммуникация
30 938
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 938
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29 340
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 598
13
Басқалар
15 147
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 053
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1053
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 094
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 094
14
Борышқа қызмет көрсету
13
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
13
15
Трансферттер
106 907,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
106 907,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

20 539
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 539
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 815
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 815
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48 533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 697
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
248
006
Организация санитарного убоя больных животных
514
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
980
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2 951
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 978
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 165
12
Транспорт и коммуникации
30 938
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 938
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29 340
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 598
13
Прочие
15 147
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 053
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1053
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 094
14
Обслуживание долга
13
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
13
15
Трансферты
106 907,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
106 907,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

492
6
Бейбіт уақытта әскери қызметін өткеру кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің отбасылары
50
7
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы аумағында саяси қуғын-сүргіндерге тікелей ұшыраған және қазіргі уақытта Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын адамдар
38
8
1986-1987 жылдары Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың, сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдар
114
9
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен, I, II дәрежелі "Ана Даңқы" ордендерімен марапатталған немесе бұрын "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналар
1767
10
Қазақстан Республикасына ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдар, облыстық маңызы бар дербес зейнеткер мәртебесіне ие зейнеткерлер, облыстың, (қаланың, ауданның) құрметті азаматтары
177
11
Ата-аналармен немесе олардың орнындағы адамдармен бiрге бас бостандығынан айыру орындарында, айдауда, жер аударуда немесе арнайы қоныс аударуда болған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары, сондай-ақ қуғын-сүргiн кезiнде он сегiз жасқа толмаған және оның қолданылуы нәтижесiнде ата-анасының немесе олардың біреуінің қамқорлығынсыз қалған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары
141
12
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің, сондай-ақ жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдардың тіс протездеуге мұқтаждығы
77
13
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің,сондай-ақ жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдардың Қазақстан Республикасының санаторийлерінде және профилакторийлерінде санаторлық-курорттық емделуге мұқтаждығы
253
14
Амбулаторлық емделуде жатқан азаматтарда туберкулездің белсенді түрінің болуы
1454
15
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу үшін шығынның орнын толтыруға мұқтаждығы
121
16
Адамның (отбасының) ең төмен күнкөріс деңгейі мөлшерінің бір еселік шегінен аспайтын жан басына шаққандағы орташа табысының болуы
63
Барлығы

492
6
Семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время
50
7
Лица, непосредственно подвергавшиеся политическим репрессиям на территории бывшего Союза Советских Социалистических Республик и в настоящее время являющихся гражданами Республики Казахстан
38
8
Лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях
114
9
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", орденами "Материнская Слава" I, II степени или ранее получившие звание "Мать-Героиня"
1767
10
Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, пенсионеры, имеющие статус персонального пенсионера областного значения, почетные граждане области, (города, района)
177
11
Дети жертв политических репрессий, находившиеся вместе с родителями или заменявшими их лицами в местах лишения свободы, в ссылке, высылке или на спецпоселении, а также дети жертв политических репрессий, не достигшие восемнадцатилетнего возраста на момент репрессии и в результате ее применения оставшиеся без родительского попечения или одного из них
141
12
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны, а также лиц приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в зубопротезировании
77
13
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны, а также лиц приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в санаторно-курортном лечении в санаториях и профилакториях Республики Казахстан
253
14
Наличие у граждан, находящихся на амбулаторном лечении, активной формы туберкулеза
1454
15
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны в возмещении затрат за оплату коммунальных услуг и приобретения топлива
121
16
Наличие среднедушевого дохода лица (семьи), не превышающего порога однократного размера прожиточного минимума
63
Итого