Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-33 с "2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 2-37 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-1баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, 7- бабы 4- тармағына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-33с шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5183 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1.2019-2021 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 821 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 068 мың теңге;
2) шығындар – 75 406,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 11 585,5 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 2-33с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 2-37 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2019 года № 5300
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 2-33с (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5183) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы — 63 821 тысяч тенге:
налоговые поступления — 36 637 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 27 068 тысяч тенге;
2) затраты — 75 406,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11585,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

"5-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округтің бюджетінде қаржылық жылдың басында 11 585,5 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI шақырылған ХХХVII сессия
төрағасы
Е.Уахитов
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Кәдіров

"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 11585,5 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
ХXXVII сессии VI созыва
Е. Уахитов
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
_Б.Кадиров