Төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 5337 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2019 жылғы 23 мамырдағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 23.05.2019 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңының 48-бабы және 50-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Қулыкөл ауылдық округінің Қулыкөл ауылы және Қаратал ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 30 наурызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Оспанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2019 года № 5337. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2019 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2019 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Кулыколь и села Каратал Кулыкольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 30 марта 2019 года.
Аким района М. Оспанов