Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5222 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер" (Салық кодексі) туралы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 – бабының 2 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Солтүстік Қазақстан облыстық филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шал ақын ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Есімов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің Шал ақын
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекеменің басшысы
С.Қ.Қалиақпаров ___________
2019 жылдың "__" __________
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылдың "__" ____________ №____қаулысына қосымша
Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 февраля 2019 года № 5222.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района Шал акына Северо - Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Северо - Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо - Казахстанский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Шал акына после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата района Шал акына Северо - Казахстанской области".
4. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Аким района Н.Есимов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
республиканского государственного
управления "Управление
государственных доходов
по району Шал акына
Департамента
государственных доходов
по Северо - Казахстанской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.К. Калиакпаров _____________
"__" __________ 2019 года.
Приложение к постановлению акимата района Шал акына Северо - Казахстанской области от "__" _______ 2019 года № ___
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо – Казахстанской области