Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" және 2018 жылғы 23 ақпандағы № 16 "Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 4 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 4332 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3989 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2018 жылғы 23 ақпандағы № 16 "Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4070 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" и от 23 февраля 2018 года № 16 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Атырауской области от 15 января 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 января 2019 года № 4332
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3989, опубликованное 24 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 23 февраля 2018 года № 16 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4070, опубликованное 14 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев