Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 344 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4324 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"127 982 836" деген сандар "153 060 140" деген сандармен ауыстырылсын;
"118 277 169" деген сандар "140 517 233" деген сандармен ауыстырылсын.
"8 496 937" деген сандар "11 334 177" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"133 610 836" деген сандар "161 782 837" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-5 628 000" деген сандар "-8 722 697" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 722 697 мың теңге;
қарыздар түсімі – 8 836 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385 837 мың теңге".
7 тармақта:
"1 032 600" деген сандар "1 033 273" деген сандармен ауыстырылсын.
8 тармақта:
"5 628 000" деген сандар "8 836 860" деген сандармен ауыстырылсын.
9 тармақта:
"118 688" деген сандар "115 418" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 165 525" деген сандар "2 113 578" деген сандармен ауыстырылсын;
"444 434" деген сандар "391 479" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 673" деген сандар "9 009" деген сандармен ауыстырылсын.
11 тармақта:
"21 651" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"106 439" деген сандар "276 764" деген сандармен ауыстырылсын;
"42 501" деген сандар "662 501" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 573" деген сандар "0 деген" санмен ауыстырылсын;
"10 200" деген сандар" "0" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 марта 2019 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 марта 2019 года № 4357
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4324, опубликовано 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "127 982 836" заменить цифрами "153 060 140";
цифры "118 277 169" заменить цифрами "140 517 233";
цифры "8 496 937" заменить цифрами "11 334 177";
в подпункте 2):
цифры "133 610 836" заменить цифрами "161 780 837";
в подпункте 5):
"-5 628 000" заменить цифрами "-8 722 697";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 722 697 тысяч тенге;
поступление займов – 8 836 860 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385 837 тысяч тенге".
в пункте 7:
цифры "1 032 600" заменить цифрами "1 033 273";
в пункте 8:
цифры "5 628 000" заменить цифрами "8 836 860".
в пункте 9:
цифры "118 688" заменить цифрами "115 418";
цифры "2 165 525" заменить цифрами "2 113 578";
цифры "444 434" заменить цифрами "391 479";
цифры "8 673" заменить цифрами "9 009".
в пункте 11:
цифры "21 651" заменить цифрой "0";
цифры "106 439" заменить цифрами "276 764";
цифры "42 501" заменить цифрами "662 501";
цифры "59 573" заменить цифрой "0";
цифры "10 200" заменить цифрой "0";

"49 229" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
12 тармақта:
"4 596" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын;
"16. 2019 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен білім нысандарының құрылысын салуға және қайта жаңғыртуға – 2 200 000 мың теңге даму трансферті көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "49 229" заменить цифрой "0".
в пункте 12:
цифры "4 596" заменить цифрой "0".
Дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования – 2 200 000 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4 000
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
62 928
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 165
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
18 562
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 754 212
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 888 115
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
156 711
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 879
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 879
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
147 832
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
147 832
2
Әлеуметтiк көмек
1 550 693
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
50 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
50 000
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
50 000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 450 693
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
569 195
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 565
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 831
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
401 218
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
66 614
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 221
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
251 804
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
66 245
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

4 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
62 928
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 165
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 562
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 754 212
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 888 115
01
Социальное обеспечение
156 711
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 879
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 879
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
147 832
010
Государственная адресная социальная помощь
147 832
2
Социальная помощь
1 550 693
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
50 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 450 693
004
Программа занятости
569 195
007
Оказание жилищной помощи
19 565
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 831
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
401 218
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
66 614
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 221
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
251 804
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 245
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения