Атырау қалалық әкімдігі қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 622 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 4379 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын басшылыққа алып, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 709 "Атырау қаласының барлық ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3542 болып тіркелген, 2016 жылдың 29 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Құттұмұрат-ұлы

Об утрате силы постановления Атырауского городского акимата
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 11 апреля 2019 года № 622. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2019 года № 4379
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Атырауского городского акимата от 26 мая 2016 года № 709 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы всех сельских округов города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3542, опубликованное 29 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Нсанбаева С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Құттұмұрат-ұлы