Атырау қаласының Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 439 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 4535 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласының Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4324 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"184 032 913" деген сандар "183 622 076" деген сандармен ауыстырылсын;
"157 319 471" деген сандар "155 635 245" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 116 942" деген сандар "25 390 331" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"191 455 610" деген сандар "191 044 773" деген сандармен ауыстырылсын.
9 тармақта:
"2 601 531" деген сандар "2 595 011" деген сандармен ауыстырылсын;
"379 419" деген сандар "65 227" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 510 788" деген сандар "1 466 831" деген сандармен ауыстырылсын;
"147 176" деген сандар "112 791" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 175" деген сандар "10 094" деген сандармен ауыстырылсын;
"151 500" деген сандар "91 500" деген сандармен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"276 764" деген сандар "43 621" деген сандармен ауыстырылсын;
17 тармақта:
"2 675 371" деген сандар "2 141 670" деген сандармен ауыстырылсын;
"141 194" деген сандар "61 194" деген сандармен ауыстырылсын;
18 тармақта:
"25 020" деген сандар "16 290" деген сандармен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 24, 25 және 26 тармақтармен толықтырылсын:
"24. 2019 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттерге – 400 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін".

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского городского Маслихата от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 ноября 2019 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 декабря 2019 года № 4535
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4324, опубликовано 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "184 032 913" заменить цифрами "183 622 076";
цифры "157 319 471" заменить цифрами "155 635 245";
цифры "24 116 942" заменить цифрами "25 390 331".
в подпункте 2):
"191 455 610" заменить цифрами "191 044 773".
в пункте 9:
цифры "2 601 531" заменить цифрами "2 595 011";
цифры "379 419" заменить цифрами "65 227";
цифры "1 510 788" заменить цифрами "1 466 831";
цифры "147 176" заменить цифрами "112 791";
цифры "21 175" заменить цифрами "10 094";
цифры "151 500" заменить цифрами "91 500".
в пункте 11:
цифры "276 764" заменить цифрами "43 621".
в пункте 17:
цифры "2 675 371" заменить цифрами "2 141 670";
цифры "141 194" заменить цифрами "61 194".
в пункте 18:
цифры "25 020" заменить цифрами "16 290".
Дополнить пунктами 24, 25 и 26 следующего содержания:
"24. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов - 400 000 тысяч тенге";

"25. 2019 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 120 000 мың теңге;
жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға – 1 020 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
"26. 07 1 467 004 011 "Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 188 464 теңге кассалық шығындары 07 1 467 004 015 "Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бағдарламасының тиісінше 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын".

"25. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
на предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь - 120 000 тысяч тенге;
на субсидирование пассажирских перевозок – 1 020 000 тысяч тенге".
"26. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 07 1 467 004 011 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" в сумме 188 464 тенге перенести на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 07 1 467 004 015 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры"".

2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XLVIІІ сессия төрайымы С. Рахимова
Атырау қаласының
Мәслихатының хатшысы
А. Зайдуллин

2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А.Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XLVIІI сессии Рахимова С.
Секретарь Маслихата
города Атырау
Зайдуллин А.

3 540 167
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 152 838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 152 838
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 081
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 167 179
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
736
012
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 260
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
58 529
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 843
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
21 047
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 821 163
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 291 106
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
2 103 272
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 959
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 959
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 098 313
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2 098 313
2
Әлеуметтiк көмек
2 514 840
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
262 350
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
262 350
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 252 490
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 057 567
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 165
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 831
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
607 078
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
80 314
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 718
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

3 540 167
9
Прочие услуги в области образования
3 152 838
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 152 838
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
79 081
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 167 179
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
736
012
Капитальные расходы государственных органов
2 260
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
58 529
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 843
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21 047
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 821 163
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 291 106
01
Социальное обеспечение
2 103 272
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 959
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 959
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 098 313
010
Государственная адресная социальная помощь
2 098 313
2
Социальная помощь
2 514 840
464
Отдел образования района (города областного значения)
262 350
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
262 350
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 252 490
004
Программа занятости
1 057 567
007
Оказание жилищной помощи
21 165
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 831
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
607 078
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
80 314
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 718
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида