Атырау қалалық Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 448 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4542 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы Атырау қалалық Мәслихат депутаттарының ұсынысы негізінде, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 297 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4324 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"183 622 076" деген сандар "183 930 297" деген сандармен ауыстырылсын;
"155 635 245" деген сандар "154 886 958" деген сандармен ауыстырылсын;
"603 214" деген сандар "1 223 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 993 286" деген сандар "2 822 025" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 390 331" деген сандар "24 998 164" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"191 044 773" деген сандар "191 374 078" деген сандармен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолдағы "0" деген саны "-21 084" деген сандармен ауыстырылсын;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер деген жолдағы "0" деген саны "21 084" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша - 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын;
"әлеуметтік салық бойынша - 59%".
9 тармақта:
"1 010" деген сандар "1 263" деген сандармен ауыстырылсын.
17 тармақта:
"949 200" деген сандар "1 068 450" деген сандармен ауыстырылсын.
24 тармақта:

О внесении изменений в решение Атырауского городского Маслихата от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2019 года № 4542
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании предложения депутатов Атырауского городского Маслихата об уточнении городского бюджета на 2019-2021 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского Маслихата от 20 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4324, опубликовано 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "183 622 076" заменить цифрами "183 930 297";
цифры "155 635 245" заменить цифрами "154 886 958";
цифры "603 214" заменить цифрами "1 223 150";
цифры "1 993 286" заменить цифрами "2 822 025";
цифры "25 390 331" заменить цифрами "24 998 164".
в подпункте 2):
"191 044 773" заменить цифрами "191 374 078".
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "-21 084";
в строке "поступления от продажи финансовых активов государства" цифру "0" заменить цифрами "21 084".
в пункте 2:
строка "по социальному налогу - 50%" изложить в следующей редакции;
"социальный налог – 59%".
в пункте 9:
цифры "1 010" заменить цифрами "1 263".
в пункте 17:
цифры "949 200" заменить цифрами "1 068 450".
в пункте 24:

"400 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
25 тармақта:
"120 000" деген сандар "8 330" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Азмуханов
Атырау қаласы
Мәслихатының хатшысы
А. Зайдуллин

цифры "400 000" заменить цифрой "0".
в пункте 25:
цифры "120 000" заменить цифрой "8 330".
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Азмуханов
Секретарь Маслихата
города Атырау
А. Зайдуллин

3 539 067
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 139 650
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 139 650
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 081
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 167 179
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
736
012
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 260
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
58 529
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 843
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
21 047
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 807 975
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 524 334
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
1 752 315
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 959
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 959
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 747 356
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1 747 356
2
Әлеуметтiк көмек
2 611 239
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
261 841
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
261 841
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 349 398
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 095 179
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 165
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 581
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
642 078
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
80 314
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 718
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

3 539 067
9
Прочие услуги в области образования
3 139 650
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 139 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
79 081
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 167 179
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
736
012
Капитальные расходы государственных органов
2 260
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
58 529
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 843
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21 047
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 807 975
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 524 334
01
Социальное обеспечение
1 752 315
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 959
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 959
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 747 356
010
Государственная адресная социальная помощь
1 747 356
2
Социальная помощь
2 611 239
464
Отдел образования района (города областного значения)
261 841
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
261 841
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 349 398
004
Программа занятости
1 095 179
007
Оказание жилищной помощи
21 165
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 581
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
642 078
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
80 314
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 718
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида