2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4567 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224 397 621 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 180 039 628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 599 768 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 751 120 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 007 105 мың теңге;
2) шығындар – 231 825 283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 200 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 200 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 627 662 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 627 662 мың теңге;
қарыздар түсімі – 20 664 774 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 846 688 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 809 576 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Атырау қаласы бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы – 30 %;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 50 %;
әлеуметтік салық бойынша – 50 %.
3. 2020 жылға Атырау қаласының бюджетінен облыстық бюджетке аударылатын бюджеттік алымдардың көлемі 134 385 035 мың теңге соммасында көзделсін.
4. 2020 жылға қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі 137 912 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О бюджете города на 2020-2022 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 января 2019 года № 4567.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об утверждении городского бюджета на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 397 621 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 180 039 628 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 599 768 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 751 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 007 105 тысяч тенге;
2) затраты – 231 825 283 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 200 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 200 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 627 662 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 627 662 тысяч тенге:
поступление займов –20 664 774 тысяч тенге;
погашение займов – 13 846 688 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 809 576 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет города Атырау в следующих объемах:
корпоративный подоходный налог - 30 %;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%;
по социальному налогу – 50%.
3. Предусмотреть на 2020 год объем бюджетных изъятий, перечисляемых из бюджета города Атырау в областной бюджет в сумме 134 385 035 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2020 год объем бюджетных трансфертов, передаваемого из городского бюджета в сельские бюджеты, в сумме 137 912 тысяч тенге, в том числе:

Атырау ауылдық округіне – 19 713 мың теңге;
Ақсай ауылдық округіне – 19 718 мың теңге;
Дамбы ауылдық округіне – 21 351 мың теңге;
Еркінқала ауылдық округіне – 88 500 мың теңге;
Кеңөзек ауылдық округіне – 25 924 мың теңге;
Қайыршақты ауылдық округіне – 4 105 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Алынып тасталды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.04.2020 № 487 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
6. 2020 жылға Атырау қаласының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға келесі әлеуметтік қолдау шаралары қарастырылсын:
1) жүз еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде бюджеттік кредит.
7. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның резерві – 859 402 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 549 492 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 1 845 586 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 2 776 859 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 0 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 389 900 мың теңге;
мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеміне – 590 243 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 21 870 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 140 827 мың теңге;

Атыраускому сельскому округу – 19 713 тысяч тенге;
Аксайскому сельскому округу – 19 718 тысяч тенге;
Дамбинскому сельскому округу – 21 351 тысяч тенге;
Еркинкалинскому сельскому округу – 88 500 тысяч тенге;
Кенузекскому сельскому округу – 25 924 тысяч тенге;
Кайыршахтинскому сельскому округу – 4 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Исключен решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.04.2020 № 487 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Предусмотреть на 2020 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Атырау следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной стократному месячному расчетному показателю;
2) бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме – 859 402 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
549 492 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
1 845 586 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
2 776 859 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
0 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
389 900 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
590 243 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
21 870 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
140 827 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;

ішінара жалақыны субсидиялауға – 27 720 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 61 683 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттарды ұсынуға – 105 564 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 49 118 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 5 831 453 мың теңге нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарына материалдық-техникалық жарақтандыруға – 92 776 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізуге – 3 385 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 14 067 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
14. қалалық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде объектілерді қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 10 807 914 мың теңге қарыздардың түсімдері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.04.2020 № 487 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

27 720 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
61 683 тысяч тенге – на молодежную практику;
105 564 тысяч тенге – на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей.
49 118 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер" - 5 831 453 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
92 776 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
3 385 тысяч тенге – на проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных;
14 067 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджете и аграрного развития (А. Семгалиев).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
14. Учесть в городском бюджете на 2020 год предусмотрены поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 10 807 914 тысяч тенге для финансирования проектов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек".
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.04.2020 № 487 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).

15. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде: жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 323 011 мың теңге; газтасымалдау жүйесін дамытуға – 48 495 мың теңге даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.04.2020 № 487 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
16. 04 2 464 006 015 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 31 928 000 теңге кассалық шығындары 04 2 464 006 011 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының тиісінше 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 16 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.04.2020 № 487 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
17. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
қоғамдық жұмыстарға – 204 542 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 509 200 мың теңге;
Қазақстан Республикасының төтенше режиміне сәйкес тұрғындардың коммуналдық қызметтерінің төлемдерін өтеуге – 330 203 мың теңге;
"2020-2021 жылдарға жұмыспен қамту" жол картасы шеңберінде автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 3 518 712 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
18. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджетттен мемлекеттікжекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындауға – 3 857 699 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
19. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй құрылысын салуға және (немесе) сатып алуға – 9 856 860 мың теңге қарыздар түсімі көзделгені ескерілсін.

15. Учесть что, в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
на развитие теплоэнергетической системы – 323 011 тысяч тенге;
на развитие газотранспортной системы – 48 495 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.04.2020 № 487 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 04 2 464 006 015 "Дополнительное образование для детей" в сумме 31 928 000 тенге перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 04 2 464 006 011 "Дополнительное образование для детей".
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.04.2020 № 487 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
204 542 тысяч тенге - на общественные работы;
509 200 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
330 203 тысяч тенге – на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;
3 518 712 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог в рамках "Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства – 3 857 699 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены поступления займов из областного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в сумме – 9 856 860 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 19 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
20. 01 1 122 001 015 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 12 139 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша - 764 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша - 655 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша - 272 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша - 157 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 1 122 001 028 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне - 12 139 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне - 764 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне - 655 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне - 272 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне - 157 000 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 20 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
21. 01 2 452 001 015 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 8 418 115 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 701 002 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 490 688 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 227 505 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 160 760 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 2 452 001 028 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 8 418 115 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 701 002 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 490 688 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 227 505 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 160 760 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 19 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 12 139 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 764 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме - 655 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 272 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 157 000 тенге программы 01 1 122 001 015 "Аппарат акима района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 12 139 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 764 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме - 655 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 272 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 157 000 тенге программы 01 1 122 001 028 "Аппарат акима района (города областного значения).
Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
21. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 8 418 115 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 701 002 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 490 688 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 227 505 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 160 760 тенге программы 01 2 452 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 8 418 115 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 701 002 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 490 688 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 227 505 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 160 760 тенге программы 01 2 452 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения).

Ескерту. Шешім 21 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
22. 01 5 453 001 015 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 4 668 496 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 276 832 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 123 184 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 83 240 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 5 453 001 028 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 4 668 496 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 276 832 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 123 184 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 83 240 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 22 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
23. 01 9 454 001 015 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 7 073 500 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 391 790 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 303 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 123 900 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 89 100 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 454 001 028 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 7 073 500 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 391 790 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 303 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 123 900 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 89 100 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 23 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 21 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 4 668 496 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 276 832 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 184 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 83 240 тенге программы 01 5 453 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 4 668 496 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 276 832 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 184 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 83 240 тенге программы 01 5 453 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования".
Сноска. Решение дополнено пунктом 22 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
23. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 7 073 500 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 391 790 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 303 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 900 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 89 100 тенге программы 01 9 454 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 7 073 500 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 391 790 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 303 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 900 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 89 100 тенге программы 01 9 454 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства".
Сноска. Решение дополнено пунктом 23 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).

24. 01 9 458 001 015 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 10 961 377 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 798 976 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 591 914 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 345 283 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 219 227 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 458 001 028 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 10 961 377 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 798 976 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 591 914 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 345 283 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 219 227 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 24 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
25. 01 9 801 001 015 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 9 571 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 572 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 226 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 135 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 801 001 028 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 9 571 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 572 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 226 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 135 000 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 25 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

24. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 10 961 377 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 798 976 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 591 914 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 345 283 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 219 227 тенге программы 01 9 458 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищнокоммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 10 961 377 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 798 976 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 591 914 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 345 283 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 219 227 тенге программы 01 9 458 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог".
Сноска. Решение дополнено пунктом 24 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 9 571 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 572 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 226 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 135 000 тенге программы 01 9 801 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 9 571 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 572 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 226 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 135 000 тенге программы 01 9 801 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния".
Сноска. Решение дополнено пунктом 25 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).

26. 04 9 464 001 015 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 6 122 310 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 869 858 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 133 462 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 82 047 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 52 194 теңге жұмсалған кассалық шығындары 04 9 464 001 028 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 6 122 310 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 869 858 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 133 462 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 82 047 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 52 194 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 26 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
27. 07 1 479 001 015 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 728 205 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 117 832 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 169 825 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 93 682 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 62 299 теңге жұмсалған кассалық шығындары 07 1 479 001 028 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 2 728 205 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 117 832 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 169 825 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 93 682 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 62 299 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 27 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
28. 08 2 465 001 015 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 1 643 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 100 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 58 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 41 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 27 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 2 465 001 028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 1 643 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 100 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 58 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 41 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 27 000 теңге жылжытылсын.

26. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 6 122 310 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 869 858 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 133 462 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 82 047 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 52 194 тенге программы 04 9 464 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 6 122 310 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 869 858 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 133 462 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 82 047 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 52 194 тенге программы 04 9 464 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования".
Сноска. Решение дополнено пунктом 26 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 728 205 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 117 832 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 169 825 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 93 682 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 62 299 тенге программы 07 1 479 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 728 205 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 117 832 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 169 825 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 93 682 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 62 299 тенге программы 07 1 479 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда".
Сноска. Решение дополнено пунктом 27 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 1 643 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 100 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 58 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 41 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 27 000 тенге программы 08 2 465 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 1 643 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 100 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 58 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 41 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 27 000 тенге программы 08 2 465 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта".

Ескерту. Шешім 28 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
29. 08 9 455 001 015 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 481 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 169 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 120 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 54 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 45 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 9 455 001 028 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 2 481 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 169 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 120 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 54 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 45 000 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 29 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
30. 08 9 456 001 015 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 360 535 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 216 028 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 208 980 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 78 345 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 67 210 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 9 456 001 028 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 3 360 535 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 216 028 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 208 980 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 78 345 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 67 210 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 28 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
29. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 481 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 169 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 120 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 54 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 45 000 тенге программы 08 9 455 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 481 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 169 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 120 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 54 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 45 000 тенге программы 08 9 455 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры".
Сноска. Решение дополнено пунктом 29 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 360 535 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 216 028 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 208 980 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 78 345 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 67 210 тенге программы 08 9 456 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 360 535 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 216 028 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 208 980 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 78 345 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 67 210 тенге программы 08 9 456 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан".

Ескерту. Шешім 30 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
31. 10 6 463 001 015 "Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 4 912 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 640 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 281 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 163 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 105 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 10 6 463 001 028 "Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 4 912 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 640 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 281 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 163 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 105 000 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 31 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
32. 11 2 467 001 015 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 5 010 604 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 699 916 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 270 573 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 157 834 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 100 212 теңге жұмсалған кассалық шығындары 11 2 467 001 028 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 5 010 604 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 699 916 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 270 573 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 157 834 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 100 212 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 30 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
31. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 4 912 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 640 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 281 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 163 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 105 000 тенге программы 10 6 463 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 4 912 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 640 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 281 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 163 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 105 000 тенге программы 10 6 463 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)".
Сноска. Решение дополнено пунктом 31 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 5 010 604 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 699 916 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 270 573 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 157 834 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 100 212 тенге программы 11 2 467 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 5 010 604 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 699 916 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 270 573 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 157 834 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 100 212 тенге программы 11 2 467 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства".

Ескерту. Шешім 32 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
33. 11 2 468 001 015 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 561 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 381 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 233 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 86 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 54 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 11 2 468 001 028 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 3 561 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 381 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 233 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 86 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 54 000 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 32 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
33. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 561 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 381 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 233 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 86 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 54 000 тенге программы 11 2 468 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 561 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 381 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 233 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 86 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 54 000 тенге программы 11 2 468 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне".

Ескерту. Шешім 33 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 29.06.2020 № 507 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
34. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға – 394 800 мың теңге;
Атырау қаласының тұрғындарын ауыз сумен қамтамасыз ету үшін резервуар сатып алуға – 100 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 33 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 507 (вводится в действие с 01.01.2020).
34. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
394 800 тысяч тенге - на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
100 000 тысяч тенге – на приобретение резервуара для обеспечения питьевой водой жителей города Атырау.

Ескерту. Шешім 34 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.10.2020 № 544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
35. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға – 72 809 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 34 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.10.2020 № 544 (вводится в действие с 01.01.2020).
35. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 72 809 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 35 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Сессия төрағасы К. Азмуханов
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин
Атырау қаласының Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 08.12.2020 № 566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 35 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
Председатель сессии К. Азмуханов
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449
Бюджет города на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 08.12.2020 № 566 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1 980 506
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 200 686
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
653 792
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 970
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 970
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
646 822
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
646 822
2
Әлеуметтiк көмек
2 349 058
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 349 058
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
792 189
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 558
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 450
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 326
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
784 142
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
82 129
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 190
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
455 104
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
87 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
197 836
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 630
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
16 630
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
181 206
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 956
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
177 250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 426 082
1
Тұрғын үй шаруашылығы
21 333 281
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
1 020 126
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

1 980 506
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 200 686
01
Социальное обеспечение
653 792
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 970
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 970
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
646 822
010
Государственная адресная социальная помощь
646 822
2
Социальная помощь
2 349 058
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 349 058
004
Программа занятости
792 189
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 558
007
Оказание жилищной помощи
6 450
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 326
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
784 142
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
82 129
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 190
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
455 104
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
197 836
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 630
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
16 630
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
181 206
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 956
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
177 250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 426 082
1
Жилищное хозяйство
21 333 281
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 020 126
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

007
Бюджеттік алып коюлар
162 500 041
Атырау қаласының Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру

007
Бюджетные изъятия
162 500 041
Приложение 4 к решению Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение