2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4571 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 8 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін бекіту туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 409 мың теңге;
2) шығындар – 35 059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 400 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 400 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2020 № 571 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020-2022 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 547 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 547 мың теңге;
2) шығындар – 47 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020–2022 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24 декабря 2019 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 января 2020 года № 4571.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 8 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об утверждении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 409 тысяч тенге;
2) затраты – 35 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 400 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 1 400 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.12.2020 № 571 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 547 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 547 тысяч тенге;
2) затраты – 47 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 258 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 258 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2020 № 571 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
8. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
9. 2020-2022 жылдарға Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 142 643 мың теңге;
2) шығындар – 155 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 059 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 059 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 059 мың теңге.
Ескерту. Шешім 9 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.12.2020 № 571 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020-2022 жылдарға Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021-2022 жылдарға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 245 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 148 мың теңге;
2) шығындар – 139 393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 11 258 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 258 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.12.2020 № 571 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджете и аграрного развития (А. Семгалиев).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
9. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложенияю 19 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142 643 тысяч тенге;
2) затраты – 155 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 059 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 4 059 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 059 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.12.2020 № 571 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 20, 21 соответственно, в том числе на 2021-2022 годы в следующих объемах:
1) доходы – 139 393 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 245 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 148 тысяч тенге;
2) затраты – 139 393 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
11. Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 426 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 784 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 155 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 46 700 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 500 теңге жұмсалған кассалық шығындары Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 426 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 784 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 155 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 46 700 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 500 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 11 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
12. Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 010 330 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 108 558 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 63 325 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 40 207 теңге жұмсалған кассалық шығындары Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 010 330 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 108 558 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 63 325 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 40 207 теңге жылжытылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 2 426 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 784 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме - 155 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 46 700 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 34 500 тенге программы Аппарата акима Аксайского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 2 426 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 784 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме - 155 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 46 700 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 34 500 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Аксайского сельского округа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 2 010 330 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 108 558 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 63 325 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 40 207 тенге программы Аппарата акима Алмалинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 2 010 330 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 108 558 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 63 325 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 40 207 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Алмалинского сельского округа.

Ескерту. Шешім 12 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
13. Атырау ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 280 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 226 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 178 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 105 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 59 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары Атырау ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 280 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 226 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 178 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 105 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша –59 000 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 12 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 280 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 226 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 178 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 105 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 59 000 тенге программы Аппарата акима Атырауского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 280 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 226 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 178 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 105 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 59 000 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Атырауского сельского округа.

Ескерту. Шешім 13 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
14. Дамбы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 558 312 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 164 484 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 55 516 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 060 теңге жұмсалған кассалық шығындары Дамбы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 558 312 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 164 484 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 55 516 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 060 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 558 312 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 164 484 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 55 516 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 34 060 тенге программы Аппарата акима Дамбинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 558 312 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 164 484 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 55 516 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 34 060 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Дамбинского сельского округа.

Ескерту. Шешім 14 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
15. Еркінқала ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 577 575 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 296 832 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 139 189 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 81 194 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 551 теңге жұмсалған кассалық шығындары Еркінқала ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 577 575 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 296 832 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 139 189 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 81 194 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 551 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 577 575 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 296 832 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 139 189 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 81 194 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 551 тенге программы Аппарата акима Еркинкалинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 577 575 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 296 832 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 139 189 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 81 194 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 551 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Еркинкалинского сельского округа.

Ескерту. Шешім 15 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
16. Кеңөзек ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 515 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 257 894 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 188 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 76 016 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 15 465 теңге жұмсалған кассалық шығындары Кеңөзек ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 515 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 257 894 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 188 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 76 016 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 15 465 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 515 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 257 894 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 188 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 76 016 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 15 465 тенге программы Аппарата акима Кенузекского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 515 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 257 894 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 188 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 76 016 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 15 465 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Кенузекского сельского округа.

Ескерту. Шешім 16 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
17. Қайыршақты ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 182 408 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 397 626 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 244 763 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 70 846 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 696 теңге жұмсалған кассалық шығындары Қайыршақты ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 182 408 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 397 626 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 244 763 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 70 846 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 696 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 182 408 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 397 626 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 244 763 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 70 846 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 696 тенге программы Аппарата акима Кайыршахтинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 182 408 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 397 626 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 244 763 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 70 846 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 696 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Кайыршахтинского сельского округа.

Ескерту. Шешім 17 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 21.08.2020 № 526 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Сессия төрағасы Г. Канатов
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин
Атырау қаласының Мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақсай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.12.2020 № 571 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.08.2020 № 526 (вводится в действие с 01.01.2020).
Председатель сессии Г. Канатов
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от 24 декабря 2019 года № 453
Бюджет Аксайского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.12.2020 № 571 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ